PDA

Tüm Versiyonu Göster : Balık tutarken canlarından oluyorlardı

Taygun KOCABIYIK
16-01-2006, 01:22
Az önce haberlerde gördüm sizlerle paylaşmak istedim.
Seyhan nehrinde balık avlamak için taşlara basarak nehrin ortasına kadar ilerleyen gençler baraj kapaklarının açılıp suların yükselmesi ve akıntının artması nedeniyle nehrin ortasında mahsur kaldılar. Çevredeki vatandaşın polisi aramasıyla kurtarma operasyonuna gelen ekipler yarım saat süren operasyondan sonra kurtuldular.

Balık tutarken canımızdan olmayalım, dikkatl olalım.

Anıl ÜNALAN
17-01-2006, 19:27
Evet abiler çevrede ki vatandaşlar olmasa 5 kişi o nehirde can vermişti vallaha dikkat etmek lazım zevk yoluna candan olmayalım..

aganta borina borinata
28-02-2007, 13:04
Az önce haberlerde gördüm sizlerle paylaşmak istedim.
Seyhan nehrinde balık avlamak için taşlara basarak nehrin ortasına kadar ilerleyen gençler baraj kapaklarının açılıp suların yükselmesi ve akıntının artması nedeniyle nehrin ortasında mahsur kaldılar. Çevredeki vatandaşın polisi aramasıyla kurtarma operasyonuna gelen ekipler yarım saat süren operasyondan sonra kurtuldular.

Balık tutarken canımızdan olmayalım, dikkatl olalım.

tago bu habere sitede yeni rastladım...ewet o haber gazetelerde de çıkmıştı...bahsedilen bölge "eski baraj" diye bilinen yerdir...eskiden büyük balıklar yakalardık ama artık yok...o çocukların yakalayacağı en büyük balığın boyu 15 cm. yi geçmez...hakikaten akla mantığa sığacak bi iş değildi yaptıkları...işin kötü yanı o kayalar nehrin ortasına kadar uzanır...suyu gördüğün anda kaçmak mümkün değil...bi de yüzenler var orada...

rastgelsin...