PDA

Tüm Versiyonu Göster : Tatlı su levrek avı

turna
30-10-2009, 21:10
Geçen hafta ofiste boş boş otururken cep çaldı baktım Şanslı (nick) Zeki Çuhadar kardeş arıyor, tatildeydi gelmiş ,biraz sohbetden sonra ana konu tabiiki balık, napalım nereye gidelim derken Kurtboğazı barajında karar kıldık,cumartesi saat 13,00 buluşup hemen yola koyulduk. bir saat sonra avlak yerine ulaştık, hemen oltalar hazırlanıp at çek için yerlerimizi aldık, güneş batana kadar iş yapamadık, daha sonra toplam 5 levrekle evin yolunu tuttuk.

İşte fotolar
kendi vosvagen arabayı karavan haline dönüştürmüş,çok güzel de olmuş.
[Only Registered Users Can See Links]

Ben resim çekince ikimizi resimleyek kimse bulamadık, bende sizlere kendi eski avlarımdan foto koydum.Levrek avı sonucu

turna avım
Umarım beğenmişinizdir.

Hasan BALIKÇI
30-10-2009, 21:17
elinize sağlık mehmet abi :)önemli olan keyifle dostlarla birlikte olmak :)allah daha iyilerine denk getire :)paylaşım için teşekürler :)

ibrahimz35
31-10-2009, 09:08
Mehmet Abi, maşallah çok güzel bir av olmuş. Ellerinize sağlık afiyet olsun...

discus
31-10-2009, 11:44
Mehmet abi maşallah güzel bir av olmuş.Paylaşım için teşekkürler.Karavan fikride çok hoş.Elinize emeğinize sağlık abi...

Murat ADAK
31-10-2009, 13:58
Rapor için teşekkürler.Güzel bir av olmuş.Daha bereketli avlara inşallah

turna
31-10-2009, 14:28
Hepinize teşekkürler,sizlerinde daha güzel, bereketli avlarınız olsun.

Doğan ÖZCAN
31-10-2009, 16:27
güzel bir gün geçirmişsiniz....karavan da süper hani... daha bereketlilewri olsun inşallah sağlıkla kalın

delvel
31-10-2009, 17:41
mehmet abi karavan ve balıklar güzel:) tebrık ederim.

orhan69
01-11-2009, 09:31
mehmet abi turnalarda levreklerde şahane tebrikler

turna
01-11-2009, 13:39
Mesajlarınız için teşekkürler, Karavan arkadaşın zevk sahibi, nerde balık orda dur. geceleme derdi yok, içinde her şeyi var kendi meraklı her şeyi kendisi yapıyor.Her balıkcıya böyle bir tane lazım.

acton
26-04-2011, 22:42
Slm alk. Siteye yeni üye oldum güzel av olmuş demek istiyorum.Kullandığınız at çek kaşığı nedir veya tavsiye edebileceğiniz kaşık var mı resmini koyarsanız sevinirim. Bir süredir araştırıyorum ama kullanıp gören kadar kimse bilemez. Kafam karıştı bu konuda.

turna
27-04-2011, 11:37
acton aramıza hoş geldin, kalıcı ve katılımcı olmanı dilerim, sizden ricam imza ayarlarınızı da yaparsanız size hitap ederken hata yapmamış oluruz.(isim, soy isi, doğum tarihi, şehir )

Amerikan levreği (perch ) 2 numara mepss üygün oluyor ama ben hiç kullanmadım, benim kullandıklarım sasi 4 cm lik beyaz, kırmızı veya levrek renginde olanları, ayrıca beyazli pembeli 5 gr lık STRIKE PRO rapalalar en idealleridir.Ben bunları kullanıyorum.

acton
29-04-2011, 23:16
Cevabınız için teşekkür ederim. Levrekte çok yeniyim. Bu sene başlıyorum bakalım. İmza ayarlarını internet ortamını güvenli bulmadığım için yapmadım, olgunlukla karşılayacağınızı düşünüyorum. İlgilenip cevap verdiğiniz için tekrar teşekkür ederim.Bu konuda fikri olan başka üyeler varsa onların da tavsiyelerini bekliyorum.

acton
29-04-2011, 23:35
acton aramıza hoş geldin, kalıcı ve katılımcı olmanı dilerim, sizden ricam imza ayarlarınızı da yaparsanız size hitap ederken hata yapmamış oluruz.(isim, soy isi, doğum tarihi, şehir )

Amerikan levreği (perch ) 2 numara mepss üygün oluyor ama ben hiç kullanmadım, benim kullandıklarım sasi 4 cm lik beyaz, kırmızı veya levrek renginde olanları, ayrıca beyazli pembeli 5 gr lık STRIKE PRO rapalalar en idealleridir.Ben bunları kullanıyorum.

Acemi olduğum için, bi sorum daha var. :( Kusura bakmazsınız inş...Sasi yi iğeye geçirirken iğnenin arka tarafında göze benzeyen ve üzerinde küçük halka(misina bağlantı yeri) olan bişey var onu ne renk seçmek lazım kırmızı, beyaz vs. çeşitleri var ve kaç gram seçmek lazım herhalde o kurşun vazifesi de yapıyor. ve buna misinayı bağlarken direk mi bağlayayım klipssli açılıp kapanan bişey var çatal iğne gibi onunla mı?

turna
03-05-2011, 17:42
Acemi olduğum için, bi sorum daha var. :( Kusura bakmazsınız inş...Sasi yi iğeye geçirirken iğnenin arka tarafında göze benzeyen ve üzerinde küçük halka(misina bağlantı yeri) olan bişey var onu ne renk seçmek lazım kırmızı, beyaz vs. çeşitleri var ve kaç gram seçmek lazım herhalde o kurşun vazifesi de yapıyor. ve buna misinayı bağlarken direk mi bağlayayım klipssli açılıp kapanan bişey var çatal iğne gibi onunla mı?

Kullanacağın sasi ye göre zokalı iğneler standartdır, sasi aksiyonuna uygun olanını takarsın, renk fark etmez önemli olan sasi rengidir, beyaz ve 3 cm levrek sasisi tavsiye ederim (yeşil siyah çizgili)

acton
06-05-2011, 18:41
Cevabınıza ve ilginize teşekkür ederim.

Murat ÇAKMAKÇI
06-05-2011, 22:55
Mehmet abi eline koluna sağlık afiyet olsun bizim zamanda yaklaşmaya başladı kıyıdan deniz kıyı avı olduğu için suyun ısınması lazım o yüzden beklemedeyiz senin balıklar iyi geldi paylaşım için teşekkürler:helal: