PDA

Tüm Versiyonu Göster : Yem konusunda acil yardım...

madrix
17-11-2009, 12:41
haftaya ilk balık avımı gerçekleştiricem ama pek bi bilgim yok araştırdığım kadarıyla Anamurda avlanabilecek balıklar bunlarmış.
"Mercan-Kolyos Çipura Alabalık Karides (Çimçim) Kalamar Barbun Kaya Lagosu Mırmır"
sizce en çok verimi hangi yemle alabilirim. tabi bide kendi imkanlarımla bulabileceğim bi yem önerirseniz çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.

discus
17-11-2009, 20:50
ahmet oralarda hangi yem bulunur bilmem ama sardalyala tekneden iyi iş çıkartırsın bulabilirsen birde sülünes hadi rastgele sana...

Yağız DEMİR
18-11-2009, 07:42
Ahmet kardes serkan kardesıme katılıyorum tekneden av yapacaksan en ıyısı onlar

Necati ARAT
18-11-2009, 07:47
haftaya ilk balık avımı gerçekleştiricem ama pek bi bilgim yok araştırdığım kadarıyla Anamurda avlanabilecek balıklar bunlarmış.
"Mercan-Kolyos Çipura Alabalık Karides (Çimçim) Kalamar Barbun Kaya Lagosu Mırmır"
sizce en çok verimi hangi yemle alabilirim. tabi bide kendi imkanlarımla bulabileceğim bi yem önerirseniz çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Mercan-Kolyos : Sülünez
Çipura : Madya Yengeç
Kalamar :Kalamar için Maket balık (kıyıdan at-çek)
Barbun, Kaya Lagosu, Mırmır : Sülünez, Boru kurdu, Mamun..

Kullanabilirsin..
Bol sanslar..
Şimdilik sana Rastgelsin..

madrix
18-11-2009, 08:35
yardımlarınız için sağolun ama tekne bulmam zor kimse olmaz anca kıyıdan avlanabilirim maalesef. Bide Necati abi bu sülünez boru kurdu ve mamunu nerden temin edebilirim av malzemesi satan marketlerde olurmu?

Necati ARAT
18-11-2009, 08:49
yardımlarınız için sağolun ama tekne bulmam zor kimse olmaz anca kıyıdan avlanabilirim maalesef. Bide Necati abi bu sülünez boru kurdu ve mamunu nerden temin edebilirim av malzemesi satan marketlerde olurmu?

Evek bunları olta malzemeleri satan mekanlarda bulabilirsin ..
Hiç birşey yapamazsan ..
Midye çıkarabilirsen yada pişmemişini bulabilirsen.. onlarinda içini kullanabilirsin..

Gideceğin yerde kesinlikle kıyı avcıları olacaktır ..
Onların olta takımlarına ve yemlerine bakarak, oardan yardım alarak avlanırsan daha verimli olur kanaatımca..

Rastgelsin..