PDA

Tüm Versiyonu Göster : Hitlerin yahudi sevgisi...

Anıl ÜNALAN
19-01-2006, 21:37
Bu bir Fıkra dır ona göre

Bir gün nazi askerleri 3 tane esir yakalamışlar biri fransız biri ingiliz biri yahudi Hitler yahudileri hiç sevmediğinden yahudiyi öldürüp diğerlerini serbest bırakacaktır ve nasıl bir yönteme başvurcağını düşünür ve esirleri yanına çağırır size titanik hakkında 3 soru soracam der soruyu bilemeyeni öldürecem bileni serbest bırakçam der fransıza titanik kaçyılında battı der fransız doğru cevabı verir serbestsin deyip serbest bırakır ingilize kaç kişi öldü der ingiliz doğru cevap verir serbestsin der yahudiye gelince ölenlerinin adını say derve ve yahudinin kellesini uçurur..

Fazla komik olmasa maksat muhabbet olsun..

uzman
20-01-2006, 00:08
Hitler keşke Stand-Up çı olsaydı da o kadar insanın kanına girmeseydi. Meslek seçiminin önemi ne kadar büyük değil mi? ;)
Saygılar....

BLACK SHARK
21-07-2007, 03:20
Bir hikayeye göre

Hittler orduyu Stalingrad'a yolladiginda mekanize birlikler soguk kis kosullarinda ilerleyemez cünki araclar su sogutmali oldugu icin soguktan donar.Ve bunun üzerine mühendislerini toplayarak su emri verir.

"Bana öyle bir araba yapinki soguktan etkilenmesi,yanima 2 korumami ve 1 yahudiyi rahatca alabilsinve kücük olsun " der.
Hittlerin durumunu bilen mühendisler günlerce düsünür cünkü isin ucunda ölüm vardir.Hittler basarisizlikdan hayir yapamadik gibi cevaplardan nefret eder.
Ve en sonunda bir mühendis buldum der ve bugun artik sadece Mexico da üretilen bizim Türkiyede Tosbaga dedigimiz VW i üretirler.

hitler test icin gelir.Motor hava sogutmali oldugu icin soguk hava sartlarindan etkilenmedigi anlatilir.Hittler bakar araba kücük.Icine kendi söförü ve 2 korumasi rahatca oturur.Ve sorar "PEKI YAHUDIYI NEREYE " der
Mühendis gelir ve küllügü acarak" HIER MEIN FÜHRER" (buraya liderim) der.
Bu Hittlerin cok hosuna gider ve üretim seri emrini verir.

freediver
21-07-2007, 13:02
Abi bence dogrudur bu hikaye.O insafsiz adamdan hersey beklenir.

varior
21-07-2007, 13:21
fıkra çok güzeldi.. saolasın.. :D

mufi
21-07-2007, 13:36
evet dünyada gelmiş geçmiş beyin özürlü liderlerden birisiydi.

iesencan
21-07-2007, 17:54
Güzel Fıkra, yenileri bekliyoruz.Anıl, Liderleri karıştırmadan balıkçı fıkraları falan olursa daha iyi olur.Aramızda belki alınan arkadaşlarımız olabilir diye düşünüyorum.

Rauf
23-07-2007, 06:24
Evet almanların bu ve buna benzer insan ırkını kücük gören uydurulmuş fıkraları coktur zannetmeyinki bu nazi döneminde kaldı halada üretirler deyimlerde uydururlar mesela ben oradayken söyledikleri bir söz vardı-en iyi türk ölü türk tür-gibi

Rauf
23-07-2007, 06:30
Bu bir Fıkra dır ona göre

Bir gün nazi askerleri 3 tane esir yakalamışlar biri fransız biri ingiliz biri yahudi Hitler yahudileri hiç sevmediğinden yahudiyi öldürüp diğerlerini serbest bırakacaktır ve nasıl bir yönteme başvurcağını düşünür ve esirleri yanına çağırır size titanik hakkında 3 soru soracam der soruyu bilemeyeni öldürecem bileni serbest bırakçam der fransıza titanik kaçyılında battı der fransız doğru cevabı verir serbestsin deyip serbest bırakır ingilize kaç kişi öldü der ingiliz doğru cevap verir serbestsin der yahudiye gelince ölenlerinin adını say derve ve yahudinin kellesini uçurur..

Fazla komik olmasa maksat muhabbet olsun..

İşte yine insan ırkınla alay etmek icin uydurulmuş bir nazi fıkrası :cool:

kturkol
23-07-2007, 17:28
amn yarabbim anıl bu ne ızdırap. yahu bulamadın mı daha enteresan bir şey.:'( :P

yasin kardeşim teşekkür ederim.:( :(

ykmk
25-07-2007, 09:10
Ben de anlatayım bir tane.Rahmetli babannem anlatırdı hep.
Bir gün adamın biri bir falcıya gidip geriye kalan hayatını nasıl geçireceğini öğrenmek ister.Falcı falına bakar ve ''sen'' der.''Sen binlerce insanın ölmesine sebep olacak adamsın.''Adam şaşırır.Her neyse falcıdan çıkıp yolda düşüne düşüne gider.Tam bu hikayeye kendini kaptırmışken derede boğulan bir çocuk görür.''İşte''der.''Ben kimseyi öldüremem,kurtarırım.Yaşlı falcı yalan söylemiş''Neyse.Çocuğu çıkartır sudan.Birkaç dakika sonra çocuğa ismini sorar.''Adın nedir yavrum?''Aldığı cevap: ''Adolf efendim!''.
Saygılar...