PDA

Tüm Versiyonu Göster : KISA GÜNÜN BEREKETİ (Adalar 2)

kaptankarabulut
20-12-2009, 14:53
[Only Registered Users Can See Links]

Arkadaşlar.Dün yani c.tesi günü hiç aklımızda yok iken hızlı bir tlf trafiğinin ardından çok seri bir hazırlığın ardından saat on iki cıvarı limandan ayrıldık.Avlak yerimize vardığımızda saat bir olmuştu.Benim ilk nasibim iri bir kupes oldu.Beni(altı yedi aydır hiç bir pazar yalnız bırakmıyanve teknemin ufak tefek tamiratlarında yardımcı olan SERKAN'ım)iyi bir karagözle takip etti.Mehmet ve Şenol kardeşimde boş durmadılar.mehmet iyi bir mercan ve karagöz ikilisiyle harikalar yarattı.Mehmet kardeşim canlı isparozu büyük iğneye takarak elli grm kurşunla dibe sallamıştı.bir ara kasnağın hızlı bir takırtısıyla misinayı kapması bir oldu ve başladı çekmeye.ben hemen kepceyi kaptığım gibi beklemeye başladım.ve Mehmedin debelenmesiyle balığın kaçtığını anladık.çektiğimizde isparozun yarısının yok olduğunu gördük.Ve saat dörtde avımıza son noktayı koyduk.
HERKESE RAST GELE.....

mehmetulas
20-12-2009, 17:11
süleyman abiciğim bence bu kadar kısa sürede bu kadar güzel balıklar yakalanır
nice güzel avlara rast gelsin

delvel
20-12-2009, 17:20
süleyman abi kısa günün karı bu olsa gerek.
kaçan canavarı merak ettim..
tebrıkler..

kaptankarabulut
20-12-2009, 17:38
süleyman abiciğim bence bu kadar kısa sürede bu kadar güzel balıklar yakalanır
nice güzel avlara rast gelsin

Mehmet'cim sizinle gittiğimiz aynı noktaya gittik.ama bu defa çıpra bulamadık.Gerçi havada lodostu ondan dolayı da olabilir.

kaptankarabulut
20-12-2009, 17:41
süleyman abi kısa günün karı bu olsa gerek.
kaçan canavarı merak ettim..
tebrıkler..

Evet Veli kardeş ortalama iki saatlik bir av.O kaçan canavarı bizde çok merak ettik.Alabilseydik günün balığı olacaktı.

mehmetulas
20-12-2009, 21:03
Mehmet'cim sizinle gittiğimiz aynı noktaya gittik.ama bu defa çıpra bulamadık.Gerçi havada lodostu ondan dolayı da olabilir.

süleyman abi ben o çipuraları yakalamak için tam 1 sene evde hayal kurdum:)
ama inanıyorumki sizler daha iyilerini yakalarsınız

ADNAN
20-12-2009, 21:53
Süleyman abi kötü havaya rağmen haftasonu kısa hesaplar bile sonuçsuz kalmamış helal olsun :helal:

Necati ARAT
21-12-2009, 07:26
Süleyman abim paylaşım için teşekkürler..
Eeee ne demişler .Kaçan balık büyük olur..
Emeğine sağlık..
Afiyet olsun..

kaptankarabulut
21-12-2009, 10:19
Süleyman abim paylaşım için teşekkürler..
Eeee ne demişler .Kaçan balık büyük olur..
Emeğine sağlık..
Afiyet olsun..

Evet Necati kardeşim kısa günün karı bunlar oldu.o da kaçmasaydı ızgara olacaktı..:D

kaptankarabulut
21-12-2009, 10:44
Süleyman abi kötü havaya rağmen haftasonu kısa hesaplar bile sonuçsuz kalmamış helal olsun :helal:

Adnan bey c.tesi hava pek bozuk değildi. akşama doğru bozmaya başladı. zaten denizde iki saat falan kalabildik.Bu kısa zamanda yinede iyi av çıkardık.Sağolun....

Yağız DEMİR
21-12-2009, 14:25
suleyman abı tebrıkler kısa suredeolsa ıyı bır av olmus

Murat ADAK
21-12-2009, 14:29
Ellerinize sağlık Süleyman abi.
Tüm ekibi kutlarım.:helal:
2 saatte bukadar balık daha ne olsun abim.;)
Maşşallah diyelim nazar değmesin.;)

mehmetbicer
21-12-2009, 14:29
Hayırlısı bakalım abi ayrıca geçmiş olsun pazar günü için. Ama iyi iş çıkarmışsınız tebrikler.

kaptankarabulut
21-12-2009, 16:20
suleyman abı tebrıkler kısa suredeolsa ıyı bır av olmus

Sağol yağız kardeş sizlerede rast gelir inşallah....

kaptankarabulut
21-12-2009, 16:24
Ellerinize sağlık Süleyman abi.
Tüm ekibi kutlarım.:helal:
2 saatte bukadar balık daha ne olsun abim.;)
Maşşallah diyelim nazar değmesin.;)

Sağol be Murat kardeşim. İnşallah bir gün sizlerlede nasip olurda çıkarız hep beraber....

kaptankarabulut
21-12-2009, 16:28
Hayırlısı bakalım abi ayrıca geçmiş olsun pazar günü için. Ama iyi iş çıkarmışsınız tebrikler.

Mehmet'cim teşekkürler,seninle tekrar çıkacağız ama bu defa balığı kaçırmıyacaksın söz mü.:D:D