PDA

Tüm Versiyonu Göster : Ağırlık Kemeri

ocaklar
11-02-2010, 18:04
el yapımı ağırlıklarımı takabileceğim bir kemere ihtiyacım var.bu konuda bana yardımcı olabilecek varmı.?özellikle izmirde oturan arkadaşlar fiat konusunda bilgi verebilirlerse sevinirim.yada elinde fazla yada kullanmadığı kemeri olandanda alabilirim..

adolomorola
11-02-2010, 19:39
Mehmet bir kaçtane dalgıç arkadaşlarım var onlara bir söyleyeyim
kesin onların bir fikri olur sonra sana sonuçu bildiririm...;)

Mehmet BODUROĞLU
11-02-2010, 19:41
Bende de birkaç dalan arkadaş var Mehmet.
Bende sorarım,sana haber veririm.
Özellik olarak EL YAPIMI olacak yanlış anlamadıysam değil mi?

Taygun KOCABIYIK
11-02-2010, 20:42

Ağırlıklar el yapımıymış Mehmet abi. Onlara uygun (ki bu kurşunlar ve kemerlerin genel genişliği standart) bir kemer arıyormuş anladığım kadarıyla.

ocaklar
11-02-2010, 21:21

hayır el yapımı olan bendeki kurşunlar.dün bulduğum kurşunlara kalıp ayarlayarak amatörce ağırlıklar yaptık.bi ara fotolarını çeker eklerim.onları takmak için kemere ihtiyacım var.bulunduğum yerde kemer yok.izmir de oturan arkadaşlar özellikle bu konuda yardımcı olabilirlerse sevinirim.

ocaklar
11-02-2010, 21:25
Mehmet bir kaçtane dalgıç arkadaşlarım var onlara bir söyleyeyim
kesin onların bir fikri olur sonra sana sonuçu bildiririm...;)

ilgine alakana teşekkür ederim.bende saruhanlıda oturuyorum.c.b.ü hastanesinde çalışıyorum.yolun düşerse beklerim..genelde gece çalışıyorum.güvenlik görevlisiyim.saygılar...

Mehmet BODUROĞLU
12-02-2010, 08:00
tamamdır.konu anlaşıldı.
akşam üzeri çarşıya çıkarsam eger (uyanabilirsem yani :D) sorayım bakalım arkadaşa.
Bilgilendiririm seni ...

ares35
12-02-2010, 16:18
asker palaskası bulabilirseniz işinizi görür şimdilik ucuz zaten 3 5 lira falan her yeni başlayan palaskayla dalar

ocaklar
12-02-2010, 21:50
asker palaskası bulabilirseniz işinizi görür şimdilik ucuz zaten 3 5 lira falan her yeni başlayan palaskayla dalar

bi arkadaş palaska getirdi pek bana olmadı.ya palaska ufaktı yada bende biraz göbek vardı.biraz uzunca bir şey olması lazım.ama manisaya gidince bir asker malzemesi satan dükkana gidip bakayım.kafama göre bişeyler denk getiririm belki..

Kamil ESEN
12-02-2010, 23:04
Palaska iş görür ;)

ares35
13-02-2010, 09:48
palaskanın ayar tokaları var yanlarında palaska olur herkeze en azından benim komutanımdan daha fitsin abi:)

ocaklar
13-02-2010, 13:54
palaskanın ayar tokaları var yanlarında palaska olur herkeze en azından benim komutanımdan daha fitsin abi:)

manisaya gidince ilk işim bu sorunu halletmek olacak.yarın yine nasip olursa dalmaya gideceğiz..kemeri yine emanet alacapız galiba.
birde şu kemer kafama takıldı.alsak işimizi görür herhalde...

[Only Registered Users Can See Links]

ares35
14-02-2010, 10:46
ben apnea marsilya tokalı kauçuk kemer kullanıyorum ve memnunum tavsiye ederim alırken tolakı almaya özen gösterin öbürleri hem dayanıksız oluyo hemde dalış esnasında gevşiyo

ocaklar
16-02-2010, 05:56
hafta sonu foçaya gideken bir kemer aldım..işimi şimdilik görüyor.deniz bulanık olduğu için 15 dakka suda durup çıktık.burnunun ucunu görmüyorduk...ilginize alakanıza teşekkür ederim...

fenomenby
06-10-2010, 00:33
hayır el yapımı olan bendeki kurşunlar.dün bulduğum kurşunlara kalıp ayarlayarak amatörce ağırlıklar yaptık.bi ara fotolarını çeker eklerim.onları takmak için kemere ihtiyacım var.bulunduğum yerde kemer yok.izmir de oturan arkadaşlar özellikle bu konuda yardımcı olabilirlerse sevinirim.

şamrel lastiği birde kolay avılabilecek toka ayarla tamamdır