PDA

Tüm Versiyonu Göster : 07.03.2010 Çeşme'de balık organizasyonu

seyirsubayi
28-02-2010, 12:43
Arkadaslar merhaba..
07.03.2010 pazar gunu havalar musaade ederse cesmelıcem ısımlı uyemızın teknesı ıle cesmeden balık organızasyonu gercekleştırmek ıstemekteyız... Katılmak ısteyen arkadasların bılgı vermesı rıca olunur

Kamil ESEN
28-02-2010, 12:45
Tekne kaç kişilik ?...

seyirsubayi
28-02-2010, 12:52
Tekne eger yanlıs bılmıyorsam 40 kısıye kadar rahat alıyor...

Kamil ESEN
28-02-2010, 12:57
Tekne eger yanlıs bılmıyorsam 40 kısıye kadar rahat alıyor...

Bence değerlendirelim bu fırsatı derim.Ama lütfen kalkış yeri,ücret ve diğer konularada açıklık getirirseniz iyi olur..

seyirsubayi
28-02-2010, 13:12
Konu ıle detaylı bılgı verılecektır ... Katılımcı sayısını bılmekte yarar var bu yuzden... Kımler kaç kısı katılacagını bılgı verırse sevınırım

Kamil ESEN
28-02-2010, 13:18
Çabanıza ve emeğinize Teşekkürler...

seyirsubayi
28-02-2010, 13:26
Rıca ederım.. Katılmak ısteyenler sayı bıldırırse daha saglıklı bır organızasyon yapabılırız ... Bu yuzden arkadaslarımızın ılgısını beklıyorum

Mehmet BODUROĞLU
28-02-2010, 14:57
Sevgili Okan.
Düşüncemi belirtmek istiyorum mazur görmez isen.
Öncelikle birlikte organizasyon fikri HARİKA !!!
Organizasyon istemekteyiz demişssin, sizin bir ekibiniz var ve onlar ile birlikte mi olacak bu iş ?
Tamam organizasyon fikri var, tarihi belli ama gerisi belirsiz.
Şuradan şu şekilde şu saatte kalkılacak,avlak yerimiz şuraları olacak, min. şu kadar kişi max. bu kadar kişi olacak, yem, yemek, fiyat, hatta olta takımlarını bile belirtmek gerekir diye düşünüyorum.
Hatta birde teknenin fotosunu koyarsanız :)
Yoksa gelecek kişiye göre bilgi verebilirim derseniz, gelmek isteyenlerin fikirlerini ve düşüncelerini alamazsınız gibime geliyor.
Bence konuyu aklımızda soru işareti kalmayacak şekilde düzeltirseniz çok daha fazla ilgi görecektir.
Örneğin bizim fabrikadan arkadaşlar ile biz 10-12 kişiyiz ve onlara sorup bildirmem gerekir organizasyonu ama soracakları şeyler belli :)
Fiyatı, neresi, tekne nasıl, kerteriz bilen varmı gideceğimiz yerde vs. vs.
Lütfen yanlış anlamayın,bizde ogün için bir yerlere gitmeyi istiyoruz,ondan özelliklerini soruyorum .

seyirsubayi
28-02-2010, 15:53
fıyat ıle ılgılı olarak bılgıyı yarın verecegım.... yemı kendımız getırecegız.. yemek ıse teknede verılıyor.. cıkacagımız tekne ıse cesmelicem ısımlı uyemızın teknesı.. profılıne grınce görebılırsınız yarın sıze tum bılgılerı detayı ıle bıldırecegım... yapıcı bır eleştırcı kızacak bırsey yok saol dostum

seyirsubayi
28-02-2010, 15:55
ulaşım buyuk bır ıhtımal kendı ımkanlarımız ıle olucak .. yem ve oltalarımızı kendımız getırecegız.. fakat yemek olayını tekneden.. bu arada cem devamlı balıga cıktıgı ıcın kerterız ve yer konusunda sıkıntımız yoktur...

Bornovalı
28-02-2010, 15:56
Sevgili Okan.
Organizasyon istemekteyiz demişssin, sizin bir ekibiniz var ve onlar ile birlikte mi olacak bu iş ?
Şuradan şu şekilde şu saatte kalkılacak,avlak yerimiz şuraları olacak, min. şu kadar kişi max. bu kadar kişi olacak, yem, yemek, fiyat, hatta olta takımlarını bile belirtmek gerekir diye düşünüyorum.
Yoksa gelecek kişiye göre bilgi verebilirim derseniz, gelmek isteyenlerin fikirlerini ve düşüncelerini alamazsınız gibime geliyor.
Bence konuyu aklımızda soru işareti kalmayacak şekilde düzeltirseniz çok daha fazla ilgi görecektir.
Örneğin bizim fabrikadan arkadaşlar ile biz 10-12 kişiyiz ve onlara sorup bildirmem gerekir organizasyonu ama soracakları şeyler belli :)
Lütfen yanlış anlamayın,bizde ogün için bir yerlere gitmeyi istiyoruz,ondan özelliklerini soruyorum .

Tam üstüne bastın Mehmet kardeş,bizde 7 kişilik bir org düşünüyorduk,şartlar uygun olursa org ye dahil olmak isteriz.
ancak bahsettiğin belirsizliklerin aydınlatılması gerekir.

seyirsubayi
28-02-2010, 20:32
organızasyona dıleyen tum dostlarımız katılabılır... bence bız bır aıleyız burada... tum aıle bıreylerı katılabılır... ana hatları ıafde ettım detaylarıda yarın sıze bılgı verecegım...

adolomorola
28-02-2010, 21:51
Sevgili Okan.

Mehmet hava güzel olursa 27 kişilik ısuzu var 27 can dostu bir araya geliriz
Manisa'dan Çeşme'ye çıkartma yaparız ;)

aristokratik
01-03-2010, 11:10
Tam üstüne bastın Mehmet kardeş,bizde 7 kişilik bir org düşünüyorduk,şartlar uygun olursa org ye dahil olmak isteriz.
ancak bahsettiğin belirsizliklerin aydınlatılması gerekir.

bende 4 kişilik bir gurup ile aranıza katılabilirim.

ama fiyat bir etken olacaktır duymak gerekir:D

seyirsubayi
01-03-2010, 13:55
arkadaslar fıyat ve tum detaylarla ılgılı olarak bu akşam sıze bılgı verecegım ... ondan sorna katılımlarla ılgılı olarak hepınızden sayı rıca edecegım...

seyirsubayi
01-03-2010, 14:46
arkadaslar... teknemız 40 kısının cok rahat avlanabıldıgı bır tekne ... pazar sabahı 06 da da cesme lımanından hareket edecek.. yemımızı ve oltalarımızı kendımız temın edecegız... teknede öglen yemegınde mangalda balık salata ve makarna verılıyor.. arzu edenler ıceceklerını yanında getırebılırler. cıkacagımız teknede gprs balık bulucu mevcut.. ayrıca cem kaptan avlanma yerlerı konusunda bılgı sahıbı dolayısı ıle avlak yerı bulma konusunda sıkıntımız yok .
ulaşım ıcın bır arac ayarlamaya calısmaktayım
su an ulaşım harıc kısı bası fıyatımız 30 tl dır
ulaşım olayını cözdugumde sıze ulaşımla ılgılı bılgı de aktaracagım
yalnız tum dostlardan rıcam kısı sayısını tarafıma bıldırmelerı...bu sayede organızasyonu saglıklı bır bıcımde gercekleştırebılelım... hepınızın degerlı katılımlarını beklıyorum... sevgı ve saygılarımla ....

Kamil ESEN
01-03-2010, 14:51
Lütfen tekne sahibi amatör balıkçı avlanma ruhsatını almış olsun.Çeşmede Ertuğrul Üsteğmen bu konuda çok titiz.Daha önce bir grubu bu belge sebebiyle saat 14 te avı bıraktırıp tekneciye ceza yazmıştı.Ben kendisiyle bizzat görüşüp konuyu öğrenmiştim.Manisadan 25 arkadaş ve İzmirden de şu an bu forumda olan bazı arkadaşlarım konuyu bilirler.Bu nedenle önceden tedbirli olmak iyi olacak.Bu belgeyi almak çok basit ve ucuz...

seyirsubayi
01-03-2010, 19:46
belge ıle ılgılı bır sorun oldugunu sanmıyorum .... katılmak ısteyen arkadasların ısımlerını yazdırmalarını rıca edıyorum

seyirsubayi
01-03-2010, 22:26
katılmak ısteyen arkadasların lutfen carsamba akşamına kadar ısımlerı ıle bırlıkte kısı sayısını bıldırmesını rıca ederım ...

seyirsubayi
02-03-2010, 10:15
arkadaslar konu ıle ılgılı bılgı almak ısteyenler bana 0505 885 55 74 no lu telden ulaşabılırler....

aristokratik
03-03-2010, 08:19
hafta sonu hava bozuk gibi gorunuyor

seyirsubayi
03-03-2010, 13:31
pazar gunu havanın duzgun oldugunu sımdıden sıze söleyebılırım ..... bugun akşama kadar katılımcıların bılgı vermesını rıca edıyorum

seyirsubayi
04-03-2010, 10:00
bugune kadar herhangı bır ısım bıldırımı gelmedıgıne göre arkadasların bu organızasyona katılmak ıstemedıgını dusunmekteyım.. bırlıkte bır organızasyon yapmak ıcın bosa ugrasmısım sanırım....

Kamil ESEN
04-03-2010, 10:02
bugune kadar herhangı bır ısım bıldırımı gelmedıgıne göre arkadasların bu organızasyona katılmak ıstemedıgını dusunmekteyım.. bırlıkte bır organızasyon yapmak ıcın bosa ugrasmısım sanırım....

Konuştuğumuz herkes havadan çekiniyor.Mart sonu veya Nisanda katılımın tam olacağını düşünüyorum.Ama teklifin ve çaban için seni tebrik ediyorum arkadaşım.Teşekkürler..

seyirsubayi
04-03-2010, 10:20
kamıl tsk ederım cevap verdıgın ıcın.. hava pazar gunu guzel... organızasyon olmasada ben kendım gıdecegım... ama sana ayrıca tsk ederım cevap yazdıgın ve bılgı verdıgın ıcın

Kamil ESEN
04-03-2010, 10:24
kamıl tsk ederım cevap verdıgın ıcın.. hava pazar gunu guzel... organızasyon olmasada ben kendım gıdecegım... ama sana ayrıca tsk ederım cevap yazdıgın ve bılgı verdıgın ıcın

Ben pazarları çalışıyorum.Bu nedenle cıumartesi günleri gidebiliyorum.Ama cumartesi hava felaket.Yine sadece balık sohbeti yapacağız anlaşılan..Olta takımlarınıda bakım yapabilirim..;)
Giderseniz size rastgelsin..

seyirsubayi
04-03-2010, 11:01
eyvallah kamıl dostum... pazar gunu hava cumartesıden cok daha ıyı.... ben pazar gunu her halukarda gıdecegım balıga... kurtlarım kaynamaya basladı cunku

aacaipman
05-03-2010, 22:10
merhaba okan bey cesmelicem ile cikiyormusunuz pazar gunu kesin?