PDA

Tüm Versiyonu Göster : Denizleri ve dünyayı kurtarmak

TUNCAY ŞEKER
01-03-2010, 03:39
Değerli arkadaşlarım
denizleri,dolayısı ilde dünyayı kurtarmak mecburietindeyiz,deniz kirliliği sadece balıkçıyı ilgilendiren bir hadise deyildir.bildiğiniz gibi küresel ısınmanın ana sebebi deniz kirliliğidir.bizlere iletişim yani kamu oyuna bunu anlamak düşüyor,ne yapacağız birimleri harekete geçireceğiz.
Deniz ticaret odasın da basın ve halkla ilişkiler,eğitim,çevre,dış ilişkiler ve ab komisyonları var.bunları harekete geçireceğiz,basın ve halkla ilişkiler basını aydınlatacak,basın halkı aydınlatırken devreye eğitim komisyonu girerek tüm üniversitelerle birlikte eğitim verecek,devreye çevre komisyonu girerek tüm çevreci sivil toplum örgütlrini organize edecek,ab komisyonu ab ülkelerine avrupa ve asya ülkelerinin k.denizi ve dolayısı ile de tüm denizlerimizi kirlettiklerini anlatacak,dış ilişkiler komisyonu da gerekli tüm dış temas ve ilişkileri düzenleyecek.
Işte arkadaşlar bunu başardığımız zaman inanın dünyanın ölümünü belki önleyemeyiz ama en azından geciktirebiliriz,bizler bunu başaracak güçteyiz,önce kim olduğumuzu bilmemiz gerekir,biz kimiz?gören,algılayan ve algıladığını etki ve tepki olarak orta koyacak olan hopa,saman dağ arası 28 ilde direk,81 ilde de en direk iş yapan ve 20 milyon insana ekmek sağlayanız.(çalışan demiyorum,ekmek yiyen.bir sandalda 1 oltacı,iki karısı,ikide çocuğu olsa etti dört)demek ki biz istesek başarırız ve başaracağız.
Hepinize saygı ve sevgilerimi arz ederim,rast geleyin

xnode
01-03-2010, 07:13
Yazınız ve duyarlılığınız için teşekkürler..
Aslında yapmamız gereken şey zor değil. Birçok konuda AB standartlarını uygulamak.. Bu kadar basit.
Saygılarımla;

alpargun35
01-03-2010, 07:36
Bu konudaki bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Evet önce eğitim, sonra uygulama sonra da denetleme.
Böyle yazıları okuması bile mutlu ediyor insanı.

Murat ADAK
01-03-2010, 09:14
Bilgilendirme için teşekkürler.

Mehmet BODUROĞLU
01-03-2010, 10:57
Teşekkürler Tuncay bey.
Sizi takip edip elimizden gelenide yapmaya çalışıyoruz.

Necati ARAT
01-03-2010, 11:43
Tuncay abi paylaşım için teşekkürler..
Hep destek tam destek

TUNCAY ŞEKER
02-03-2010, 01:58
inanırmısınız yorumlarınızı okudukça gözlerim dolu dolu oluyor mutluluktan sizler mükemmel arkadaşlarsınız,çok tşk ederim hepinize.allah ın izniyle sizlerle izmir dto da bir toplantıda tanışmak istiyorum.yola devam arkadaşlar.