PDA

Tüm Versiyonu Göster : Teke Yem Olarak Nasıl Kullanılır

Necati ARAT
04-03-2010, 09:14
Teke

[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

Çim çim karidese benzer. Savurma sırasında dağılmaması için birkaç tur lastik misina ile sarılması iyi olur.

lQ8NHtadgC8&feature=player_embedded

aacaipman
04-03-2010, 09:41
video icin tesekkurler,peki bu sekilde takinca kiyidan atarken kamis ile,yem dusme ihtimali yuksek degil mi?

Kamil ESEN
04-03-2010, 09:51
video icin tesekkurler,peki bu sekilde takinca kiyidan atarken kamis ile,yem dusme ihtimali yuksek degil mi?

Kıyıdan atarken iğneyi tekeye tüm vucuda geçecek şekilde takmak daha uygun.Zaten teke kamışta kullanmaya çok elverişli bir yem değil.

Paylaşıma teşekkürler Necati..

Necati ARAT
04-03-2010, 09:53

Evet biraz riskli ancak dikiş tekniği ile iki giriş yaparsanız tekenin arkası ser tolduğurdan sorun yaşamazsınız..;)

Birde bu türlü takımı tekneden yada iskele üzerinden bırakma yaparak güzel Levrekler yakalamanız içten bile değil..;)

Necati ARAT
04-03-2010, 09:54
Kıyıdan atarken iğneyi tekeye tüm vucuda geçecek şekilde takmak daha uygun.Zaten teke kamışta kullanmaya çok elverişli bir yem değil.

Paylaşıma teşekkürler Necati..

Ketkılarından dolayı ben teşekkür ederim Kamil abim..

xnode
04-03-2010, 10:49
Karides veya çimçim canlı kalırsa başarı şansı daha yüksek olur. Bu yüzden kuyruktan takılması daha doğru oluyor. Uzağa atım yapılacaksa misine kuyruğa batırılmadan önce bacakların olduğu yerde birkaç tur sarılır sonra kuyruğa batırılır.

Necati ARAT
04-03-2010, 11:53
Karides veya çimçim canlı kalırsa başarı şansı daha yüksek olur. Bu yüzden kuyruktan takılması daha doğru oluyor. Uzağa atım yapılacaksa misine kuyruğa batırılmadan önce bacakların olduğu yerde birkaç tur sarılır sonra kuyruğa batırılır.

Açıklamanız ve katılımınız için teşekkürler..

Abdulbaki ARAT
04-03-2010, 12:07
baba mutiş bir konu açmışın helal olsun sana baba

Necati ARAT
04-03-2010, 12:08
baba mutiş bir konu açmışın helal olsun sana baba

Teşekkürler oğlum bu arada tekrar aramıza hoş geldin ..
Birde tanışma konusu açalım sana ..

Abdulbaki ARAT
04-03-2010, 12:11
ok baba bütün rasgelsin üye lerine bütün balıkçı arkadaşlarıma selamlar hepinizi öpüyorum bunu unutmayın hala en büyük paşa

Necati ARAT
04-03-2010, 12:15
ok baba bütün rasgelsin üye lerine bütün balıkçı arkadaşlarıma selamlar hepinizi öpüyorum bunu unutmayın hala en büyük paşa

Sanada bir PAŞA TEAM arması yakışır..;)

discus
04-03-2010, 12:17

abdul yeğenim hoşgeldin bakalım elbette en büyük hala paşa.:helal::helal:

discus
04-03-2010, 12:17
Paylaşım için teşekkürler abi emeğine sağlık...

Necati ARAT
04-03-2010, 14:41
Paylaşım için teşekkürler abi emeğine sağlık...

Serkanım Ben teşekkür ederim..