PDA

Tüm Versiyonu Göster : 07.03.2010 Karabulut Klasiği ...

kaptankarabulut
07-03-2010, 19:48
Bu sabah avlak yerimize vardığımızda saat 7:30 olmuştu. Ekip arkadaşlarım site içerisinden FARUK 35 ve arkadaşlarıydı. Oltaları indirdiğimizde ilk balığı FARUK kardeşim bir lidaki olarak aldığında hepimiz sevindik bu gün iyi geçecek diye.:helal: :helal: :helal:
Avlak yerine hemen arkamızdan FORA SERKANardındanAYYÜZLÜM OĞUZve ard arda diğer arkadaşlar, toplam on tekneden fazla olduk.
Av konumuza gelince ilk lidakinin dışında hatrı sayılır kimse kapımızı çalmadı ve saat on bir oldu. Arkadaşlarımız da haliyle sıkılmaya başlamıştı. :hıııı: :hıııı:
Bu ara FORA SERKAN tek tük de olsa lidakileri çekip bana nispet yapmayı da ihmal etmedi.
Biz hiç olmazsa akşama evlere götürecek balığı bulabilmek için yer değiştirme kararı alıp, bildiğim başka bir yere gittik. Ve oltalarımızı çok iştahlı olmasa da mavi mavi izmaritler hiç boş bırakmadılar. Bu arada diğer avlak bölgesini FORA SERKAN hariç herkes terk etti. Bizler izmaritlerle uğraşırkenFORA lidakileri kovasına doldurdu.
Derler ki bir avlak bölgesinde ne kadar çok tekne varsa balık da çok olur. Aşağıya fazla yem iner balık toplanır. Ama değil, ne kadar tekne çoksa şamata gürültü de çok olduğundan balık kaçıyor. Bu gün bu ispatlandı. Biz hepimiz kaçtık FORA balığı aldı. Zaten bu FORA mutlaka efsunlu veya HASAN BALIKCI ile bir tasta çorba içtiler. :D :D Çöle gitseler balığı buluyorlar. :helal: :helal: :helal:
Bu arada Necati Arat Hasan Balıkcıve diğer arkadaşlar Karareiste kıyı avındalardı. Kendileriyle gün içersinde telefonla görüşüp dönüşte uğramalarını ve bir yorgunluk çayı içmelerini rica ettim Sağ olsunlar kırmayıp misafirim oldular.

BUNLAR FORA SERKAN'IN PAŞA ÇOÇUKLARI :helal: :helal:
[Only Registered Users Can See Links]
FARUK35 KARDEŞİMİN LİDAKİSİ.
NECATİ,BİROL,DOĞAN,COŞKUN KARDEŞLERİM LİMANA ZİYARETİME GELDİLER..
NECATİ'LERDEN SONRA HASAN VE SERKAN KARDEŞLERİMDE KIRMAYIP GELDİLER
BUNLARDA BENİM BUGÜN PAYIMA DÜŞENLER HASAN KARDEŞİME NASİP OLDU. :D :D :D

paşalı
07-03-2010, 19:53
Kaptanım lidakiler olmasada dostluk ve güzellik var inşallah birdahakine paşaları toplarsınız.

mehmetulas
07-03-2010, 20:11
kaptanım balık olmasada denizde dostlarla birlikte olmak insana
yetiyor eh tabi bir tavalıkta olsa gelsin ama değilmi;);)

Taygun KOCABIYIK
07-03-2010, 20:19
Kaptanım tebrikler, Serkan abim en iyisini yapmış oradan ayrılmayarak bence. Fakat eli hakikaten iyi Serkan abinin oltaya dokanan balık kendini yukarıda buluyor :) Tebrik ederim herkesi.

Anıl ÜNALAN
07-03-2010, 20:37
Bi dahakine daha iyileri nasip olur umarım Süleyman abi :)

Hasan BALIKÇI
07-03-2010, 20:40
ah be süleyman abi seninle ayrı dünyaların insanlarıyız :D:Dsen su üstünde yaşarsın ben karada :D:Dama herhalükarda yine senin bir telefon kadar uzağındayım :)iyiki seni tanımışım :)

çaylar için çok teşekkür ederim süleyman abi:)herşey için teşekkür ederim :)

paylaşım için ayrıca teşekkür ederim fazla söze gerek yok işini çok iyi bilen kişilersiniz dahada iyi avlar dilerim :)hakkınızda :)

Yağız DEMİR
07-03-2010, 21:04
ahhh ahh suleyman abı tam saat 07:30 da da ben senın oradaydım hasan abıyle necatı abı dogan ve serkanımın yanına gıdıyordum ısten cımıs ama yolsa yem bulamayınca ve havanında tadı kacınca ortadan gerı dondum
bu arada sızınde baya eglencelı bır gun gecmıs abı kahkahası bol olan bır tekne grubu olusturmussunuz forza serkan abıde toplamıs balıklları :)

BALIKÇIHOROZ
07-03-2010, 21:05
tebrikler Süleyman abi,afiyet olsun

seyirsubayi
07-03-2010, 21:30
suleyman abı balık olsada olmasada super zaman gecrıdıgınıze emınım... nesenız daım olsun

Kamil ESEN
07-03-2010, 21:34
Allah ağzınızın tadını bozmasın.Rastgelsin..

Mehmet BODUROĞLU
07-03-2010, 23:45
Ah ah o mvi mavi ada izmaritleri.
Harika oluyor tadları.
uzun zamandır hasretiz kendilerine :)
Harika bir gün geçirmişsiniz abi.
Teşekkürler paylaşım için.
Dostluğunuzun daim, balıklarınızın bol olması dileklerimle.

fora serkan
08-03-2010, 05:16
sevgili süleyman abicim paylaşımın için çok teşekkür ederim.misafirlerimizi mutlu edebildiysek ne mutlu bize. sülleyman abicim ben diyorumki bir öncümüz olsada bütün sitedeki arkadaşlarımızla bir organizasyon yapsa güzel bir havada 3 5.. tekneyle doyasıya güzel muhappetli bir gün yaşasak nasıl olur. selemlar fora

Necati ARAT
08-03-2010, 07:14
Süleyman abi paylaşım için teşekkürler..
Her ne kadar senin livardaki balıkları alamasamda ..
Onların daha güzel Kişilere nasıp olduğunu biliyorum..

Çaylar içinde teşekkürler..

kaptankarabulut
08-03-2010, 07:14
Kaptanım lidakiler olmasada dostluk ve güzellik var inşallah birdahakine paşaları toplarsınız.

İnşallah Turgay biladerim onuda birlikte gerçekletiririz..

kaptankarabulut
08-03-2010, 07:20
kaptanım balık olmasada denizde dostlarla birlikte olmak insana
yetiyor eh tabi bir tavalıkta olsa gelsin ama değilmi;);)
mehmet kardeşim en güzel olanıda dostluk zaaten.
Kaptanım tebrikler, Serkan abim en iyisini yapmış oradan ayrılmayarak bence. Fakat eli hakikaten iyi Serkan abinin oltaya dokanan balık kendini yukarıda buluyor :) Tebrik ederim herkesi.
Tygun küçükken onu iyi bir hoca okumuş :D :D veya HASAN BALIKCI ONA EL VERMİŞ :D :D :D
Bi dahakine daha iyileri nasip olur umarım Süleyman abi :)

Anıl o gün gözlerim senide aradı... ama sen yotuun. :hıııı: :hıııı: :hıııı:

levrek
08-03-2010, 07:25
Maşallah, yine bir Süleyman abi klasiği, daha nice avlara inşallah.

kaptankarabulut
08-03-2010, 07:26
ah be süleyman abi seninle ayrı dünyaların insanlarıyız :D:Dsen su üstünde yaşarsın ben karada :D:Dama herhalükarda yine senin bir telefon kadar uzağındayım :)iyiki seni tanımışım :)

çaylar için çok teşekkür ederim süleyman abi:)herşey için teşekkür ederim :)

paylaşım için ayrıca teşekkür ederim fazla söze gerek yok işini çok iyi bilen kişilersiniz dahada iyi avlar dilerim :)hakkınızda :)

Hasan kardeşim insanların nerde yaşadığı değil nasıl dost oldukları önemli..Eğer dostlar arasına çıkar ve menfaat girmiyorsa o dostluklar yıkılmaz..

kaptankarabulut
08-03-2010, 07:29
ahhh ahh suleyman abı tam saat 07:30 da da ben senın oradaydım hasan abıyle necatı abı dogan ve serkanımın yanına gıdıyordum ısten cımıs ama yolsa yem bulamayınca ve havanında tadı kacınca ortadan gerı dondum
bu arada sızınde baya eglencelı bır gun gecmıs abı kahkahası bol olan bır tekne grubu olusturmussunuz forza serkan abıde toplamıs balıklları :)

yaa yağız kıyıdan el sallasaydın gelir alırdım seni.:D :D Şaka bir yana yem ayırtmıyan herkes o problemi yaşadı. Benim tekne sağolsunlar dostlarımla her daim neşelidir..

kaptankarabulut
08-03-2010, 07:31
tebrikler Süleyman abi,afiyet olsun

suleyman abı balık olsada olmasada super zaman gecrıdıgınıze emınım... nesenız daım olsun

Allah ağzınızın tadını bozmasın.Rastgelsin..

Sağolasınız sizlerede her daim rastgele..

kaptankarabulut
08-03-2010, 07:42
Ah ah o mvi mavi ada izmaritleri.
Harika oluyor tadları.
uzun zamandır hasretiz kendilerine :)
Harika bir gün geçirmişsiniz abi.
Teşekkürler paylaşım için.
Dostluğunuzun daim, balıklarınızın bol olması dileklerimle.
Evet Mehmet kardeşim düşüncene katılıyorum. banada lezzetli geliyor. mavi mavi gelsin ama hep gelsin razıyım..
sevgili süleyman abicim paylaşımın için çok teşekkür ederim.misafirlerimizi mutlu edebildiysek ne mutlu bize. sülleyman abicim ben diyorumki bir öncümüz olsada bütün sitedeki arkadaşlarımızla bir organizasyon yapsa güzel bir havada 3 5.. tekneyle doyasıya güzel muhappetli bir gün yaşasak nasıl olur. selemlar fora

FORAAAA SEN GÖZÜME GÖZKMEE. :hıııı: :hıııı: şaka bir yana seninle iyiki tanışmışım.içi dışı bir olan samimi gerçek bir dostsun sağolasın.
Organizasyon konusuna gelince zaman her şeyin ilacıdır zamanla her şey olur..

kaptankarabulut
08-03-2010, 07:49
Süleyman abi paylaşım için teşekkürler..
Her ne kadar senin livardaki balıkları alamasamda ..
Onların daha güzel Kişilere nasıp olduğunu biliyorum..

Çaylar içinde teşekkürler..

VAY Necati kardeşim,sizlere her ne kadar sakızlı kahve ikram edemesemde sıcak çayla birlikte sadece bir tebessüm ikram edebildim. Keşke livarımda tüm dostlarıma yetecek kadar balık olsaydı..

kaptankarabulut
08-03-2010, 08:11
Maşallah, yine bir Süleyman abi klasiği, daha nice avlara inşallah.

Erol kardeşim umarım bir gün sizlerlede bundan daha güzel bir gün yaşarız..

Murat ADAK
08-03-2010, 08:44
Süleyman abi varsın balık olmasın çok önemli değil.
Stresinzi attınızmı sen onu söyle.
Denize çıkmışsın muhabbet koyu birde tavalık çıktıysa daha ne istenirki.
Paylaşım için teşekkürler.

ibrahimz35
08-03-2010, 09:20
Süleyman Abi, balık az olmasada çok güzel bir gün geçirmişsiniz.
Tüm ekip arkadaşlarını kutlarım.
Allah muhabbetinizi artırsın...

ADNAN
08-03-2010, 10:07
Süleyman abi klasık oldun helal olsun sana , emeğinize sağlık balıkları da kaldırmışsınız tebrıkler. Avdan gelenlerı de ağırlamışsın teşekkürler, bizde uğrama yı düşündük ama yolumuz uzundu pek zamanımız da yok tu ama senın çayında içilir muhabetınde yapılır . emeğine sağlık paylaşım için.

kaptankarabulut
08-03-2010, 14:46
Süleyman abi varsın balık olmasın çok önemli değil.
Stresinzi attınızmı sen onu söyle.
Denize çıkmışsın muhabbet koyu birde tavalık çıktıysa daha ne istenirki.
Paylaşım için teşekkürler.

Murat kardeşim,zatenMAKSAT MUHABBET.dostlarla muhabbet her zaman güzeldir.

kaptankarabulut
08-03-2010, 14:48
Süleyman Abi, balık az olmasada çok güzel bir gün geçirmişsiniz.
Tüm ekip arkadaşlarını kutlarım.
Allah muhabbetinizi artırsın...

İbrahim seninde geleceğini düşünmüştüm.taanışırız diyordum Nasip değilmiş başka haftaya inşallah..

kaptankarabulut
08-03-2010, 14:49
Süleyman abi klasık oldun helal olsun sana , emeğinize sağlık balıkları da kaldırmışsınız tebrıkler. Avdan gelenlerı de ağırlamışsın teşekkürler, bizde uğrama yı düşündük ama yolumuz uzundu pek zamanımız da yok tu ama senın çayında içilir muhabetınde yapılır . emeğine sağlık paylaşım için.

Adnan kardeşim sizlerlede bir gün tanışacağız inşallah..

adolomorola
08-03-2010, 18:50
Tek kelimem bu süleyman abi
SÜPERSİN
:helal::helal::helal::helal::helal::helal:

kaptankarabulut
08-03-2010, 19:40
Sağolasın ÖNER kardeşim sizlerede rast gele her daim.