PDA

Tüm Versiyonu Göster : Rastgelsin Büyük Organizasyonu 24-25 Nisan 2010

Taygun KOCABIYIK
09-03-2010, 20:24
[Only Registered Users Can See Links]

Bu güne kadar internetten sitemiz aracılığıyla tanıştığımız bir çok dostumuzla, abimizle, kardeşimizle balığa gittik. Doğum günü kutladık, çay içtik, kahve içtik, gün geldi deniz kenarında bir ateş başında eski anıları yad ettik, gün geldi çamura battık gülüp geçtik, gün geldi sucuk gibi ıslandık bir köy kahvesinde soba başında kurumaya uğraştık. Ortak noktamız hep amatör balıkçığa ve doğaya karşı beslediğimiz sonsuz sevgi, saygıydı.

Artık biz bir aile olduk. Ve bu güzel aile her geçen gün büyüyor.

Düşündük ki bu birlikteliği güzel bir av organizasyonu ile pekiştirelim. Güzel bir gün geçirelim.

Hasan Balıkçı ve Serkan Karınca başta olmak üzere sitemizdeki bir çok üye ve yönetici ile uzun süredir bu organizasyonun planı kuruluyor.

Geçtiğimiz Pazar günü yani 7 Mart 2010 tarihinde dostlarımızın av yaptığı bölgede, Hasan Balıkçı'nın meşhur Karareis avlağında bu buluşmayı, organizasyonu yapmaya karar verdik.

Avlak hakkında bilgi almak için şu iki konuya bakabilirsiniz.

AVLAK TANITIMI VE GEREKLİ BİLGİLER ([Only Registered Users Can See Links])

7 MART 2010 AVI ([Only Registered Users Can See Links])

Bu konuyu açma işini bana veren Hasan abime çok teşekkür ediyorum, bu konuyu açan kişi olmak bile gerçekten benim için çok güzel bir duygu.

Gerekli bilgileri abilerim ekleyecektir konu altında, önemli mesajları zaten bu mesajı düzenleyip ekleyeceğim.

Yağız DEMİR
09-03-2010, 20:27
TAGO KARDESIM kısmet olur ıznım denk gelırse bende PAŞA TEAM le bırlıkta orada olacam ve oraya gelen tum abı kardeslerle tanısmayı ve ıkı lafın belını kırmayı cok ısterım

discus
09-03-2010, 20:27
evet nihayet büyük günün zamanı geldi inşallah çok güzel bir organizasyon yaşıyacağız arkadaşlar.gerekli tüm çalışmaların yapılacağından emin olabilirsiniz.saygılar...

Anıl ÜNALAN
09-03-2010, 20:28
Manisa ve Paşa team'in tam kadro olarak orada olacağını düşünüyorum. Sınav zamanıma denk gelse bile bende orada olucağım bu güzel ortamı asla kaçırmak istemem..

Organizasyona öncülük eden abilerimize çok teşekkür ederiz.

Yağız DEMİR
09-03-2010, 20:31
evet nihayet büyük günün zamanı geldi inşallah çok güzel bir organizasyon yaşıyacağız arkadaşlar.gerekli tüm çalışmaların yapılacağından emin olabilirsiniz.saygılar...

kankaaaaa her turluuu :D:D:D:D:D:D :deli::deli::deli:

levrek
09-03-2010, 20:53
Yaşa Taygun, eh havalarda kanlarımız gibi ısınmış olur...

mehmetulas
09-03-2010, 20:59
nasip olursa bu büyük organizasyonda yer alıp neşe içinde
bir haftasonu geçireceğimize inanıyorun
şu paşaları bide biz tutalım bakalım hasan ustamla beraber:):)

Hasan BALIKÇI
09-03-2010, 21:12
sevgili dostlarım tayguna burdan teşekkür ederim :)

bu organizasyonun kusursuz olması açısından bizler yönetim olarak her fedakarlığı severek yapacağımızdan kuşkunuz olmasın:)

bizlere yardımcı olmanız açısından olumlu olumsuz fikirlerinizi sunabiirsiniz.
gördüğüm ve anladığım kadarıyla birçok dostum bu organizasyona ailesi ile katılacaktır :)bizlerde çok büyük bir aile olduğumuza göre güzel dostluklar kuracağımıza eminim :)

şimdiden herkese hayırlı olsun :)

adolomorola
09-03-2010, 21:44
Manisa Team'a bir otobüs'lük yer ayırmayı unutmayın...;)

Hasan BALIKÇI
09-03-2010, 21:56
Manisa Team'a bir otobüs'lük yer ayırmayı unutmayın...;)

bir otobüsmü :)ben iki otobüs gelirsiniz sanıyorum :D:D

Hasan BALIKÇI
09-03-2010, 21:56
nasip olursa bu büyük organizasyonda yer alıp neşe içinde
bir haftasonu geçireceğimize inanıyorun
şu paşaları bide biz tutalım bakalım hasan ustamla beraber:):)

inşallah mehmet kardeşim :)

Mehmet BODUROĞLU
09-03-2010, 22:58
Hadi bakalım hayırlısı olsun.
Allah o günlere bir mani engel vermez ise birlikte olmaktan büyük zevk alacağız.
Fabrikada duruşta olacak diyorlar 23-24-25 Nisan için.
Durursa :)

iskorpit
10-03-2010, 07:31
kesinlikle ordayım...... :)

Necati ARAT
10-03-2010, 07:35
Eveet arkadaşlar beklenen gün yaklaşıyor..
Uzun zamandan beri bu organizasyon için zaman kolluyorduk..
İşallah herşey istediğimiz gibi olur,
Organizasyonda da bir arada SAKIZLI KAHVELERİMİZİ karşılıklı içmek üzere..
O zana kadar Kalın sağlıcakla..

kaptankarabulut
10-03-2010, 16:27
eveeeeeet beklenen gün. :helal: :helal: :helal:O GÜN İÇİN KAPTAN KARABULUT TEKNEYLE DEĞİL KIYIDAN BALIĞA GİDİYOO.AMA HASAN KARDEŞİM BENİM Bİ SORUNUM VAR. :hıııı: :hıııı: BENİM KIYI OLTA KAMIŞIM YOK.SENİN DÜKKANDAN BANA İKİ TANE KIYI KAMIŞI ÖDÜNÇ VEREBİLİRMİSİN. ;) ;) ;) ;)

Hasan BALIKÇI
10-03-2010, 17:43
eveeeeeet beklenen gün. :helal: :helal: :helal:O GÜN İÇİN KAPTAN KARABULUT TEKNEYLE DEĞİL KIYIDAN BALIĞA GİDİYOO.AMA HASAN KARDEŞİM BENİM Bİ SORUNUM VAR. :hıııı: :hıııı: BENİM KIYI OLTA KAMIŞIM YOK.SENİN DÜKKANDAN BANA İKİ TANE KIYI KAMIŞI ÖDÜNÇ VEREBİLİRMİSİN. ;) ;) ;) ;)

ne demek seve seve :)senden kıymetlimi süleyman abi ;)

Murat ADAK
10-03-2010, 17:49
:helal:Hadi hayırlısı ALLAH(c.c.) dan bir mani olmazsa oradayım inşallah:helal:.
Sabırsızlıkla bekliyorum hepinizle yakından tanışmayı;).

delvel
10-03-2010, 20:39
insallah izin olayının üstesinden gelebılırsem:) benim uzun süredir
teskere bekler gibi şafak sayma olayımda sona erecek..:)
bu güzel organizasyonda emeği gecen abilerime teşekkür ederim:)

Bornovalı
10-03-2010, 20:45
ustacım kısmet olursa bende aranızdayım,bu sıcak org tanışma ve kaynaşma için en güzel fırsat olacak kanatindeyim.
Allah utandırmasın, inşallah herşey gönlümüzce olsun.

Hasan BALIKÇI
10-03-2010, 20:47
ustacım kısmet olursa bende aranızdayım,bu sıcak org tanışma ve kaynaşma için en güzel fırsat olacak kanatindeyim.
Allah utandırmasın, inşallah herşey gönlümüzce olsun.

inşallah rıdvan biladerim :)eğer yanılmıyorsam bu organizasyon muhteşem olacak :)herşeyden önemlisi site üyelerimiz çok iyi bir tanışma yapacak :);)

Anıl ÜNALAN
10-03-2010, 20:55
inşallah rıdvan biladerim :)eğer yanılmıyorsam bu organizasyon muhteşem olacak :)herşeyden önemlisi site üyelerimiz çok iyi bir tanışma yapacak :);)

Evet abi tanışırız :) o kadar kalabalık olucaz ki diğer ülkeler bizi uydu üzerinden izliyebilicek :D demi Hasan abi uydu yayınımız mevcut :)

Hasan BALIKÇI
10-03-2010, 21:21
Evet abi tanışırız :) o kadar kalabalık olucaz ki diğer ülkeler bizi uydu üzerinden izliyebilicek :D demi Hasan abi uydu yayınımız mevcut :)

o işlere necati abin bakacak :)sanırım irtibata geçti kanal ege ve yaban tv orada olabilir ;)bizede bu yakışır :)ünlü olcanız anıl kardeşim :D

Kamil ESEN
11-03-2010, 08:01
o işlere necati abin bakacak :)sanırım irtibata geçti kanal ege ve yaban tv orada olabilir ;)bizede bu yakışır :)ünlü olcanız anıl kardeşim :D

Hasan abi önce seni ünlü yapcaz haberin olsun:P:P
Yapılan tüm çalışmalar için teşekkürler.Bizde burdan Manisa grubu olarak gereğini yapacağız.

onder 35
11-03-2010, 10:04
selam rasgelsin ailesi, tago müsade olursa balçova olarak katılmak isteriz. bu arada hem c.tesi hem pazar iki gün mü olacak biraz bilgi verirsen sevinirim..

Mehmet BODUROĞLU
11-03-2010, 10:27
Önder abi
sitemizin sloganlarından birisi
KAPIMIZ HER ZAMAN HERKESE AÇIK
Sizleri aramızda görmek bizleri mutlu eder.
Evet Cumartesi ve pazar gününü kapsayan bir organizasyon olacak.
Büyük ihtimalle Cuma geceden gidenler bile olabilir :)
Daha detaylı bilgiyi Taygun size ulaştıracaktır.
Kalın sağlıcakla .

Taygun KOCABIYIK
11-03-2010, 10:58
selam rasgelsin ailesi, tago müsade olursa balçova olarak katılmak isteriz. bu arada hem c.tesi hem pazar iki gün mü olacak biraz bilgi verirsen sevinirim..

Önder abim sen beni teknede misafir ettin sıra bende :)
Bu sefer ben sizi kıyıda misafir ediyorum.
Ender abiyi tut kolundan getir :)

Anıl ÜNALAN
11-03-2010, 11:09

Evet abi deniz kıyısında oluşturacağımız kamp şeklinde avımızı gerçekleştireceğiz. 2 gün av yapmayı planlıyoruz, havada herangi bir aksilik çıkmazsa 2 günün tamamı orda olabiliriz ;)

onder 35
11-03-2010, 12:17
Önder abi
sitemizin sloganlarından birisi
KAPIMIZ HER ZAMAN HERKESE AÇIK
Sizleri aramızda görmek bizleri mutlu eder.
Evet Cumartesi ve pazar gününü kapsayan bir organizasyon olacak.
Büyük ihtimalle Cuma geceden gidenler bile olabilir :)
Daha detaylı bilgiyi Taygun size ulaştıracaktır.
Kalın sağlıcakla .

mehmet kardeşim ilgine teşekür ederim sağol.

onder 35
11-03-2010, 12:19
Evet abi deniz kıyısında oluşturacağımız kamp şeklinde avımızı gerçekleştireceğiz. 2 gün av yapmayı planlıyoruz, havada herangi bir aksilik çıkmazsa 2 günün tamamı orda olabiliriz ;)

anıl kardeş inşallah gece kampınada iştirak etmek istiyoruz sağol.

onder 35
11-03-2010, 12:21
Önder abim sen beni teknede misafir ettin sıra bende :)
Bu sefer ben sizi kıyıda misafir ediyorum.
Ender abiyi tut kolundan getir :)

tayguncum misafir ne demek herzaman gideriz tekneyle ancak bu sene bir aksilik oldu binemedik tekneye seneye inşallah.

Hasan BALIKÇI
11-03-2010, 18:15
Hasan abi önce seni ünlü yapcaz haberin olsun:P:P
Yapılan tüm çalışmalar için teşekkürler.Bizde burdan Manisa grubu olarak gereğini yapacağız.

kamil kardeşim ben ünlü olmak istemiyorumki ;)beni sevenlerim ve sevdiklerim yalnız bırakmasın bundan daha iyi bir şöhret olurmu :)
ben yeterince acemiliğimle şöhretim zaten merak etme :D
ama dostlarımla güzel bir kıyı organizasyonunu gerçekleştirmek benim için ayrı bir onur ve gurur olacaktır ;)

şimdiye kadar yaptığım hiç bir şeyde karşılık beklemedim beklememde :)amacım şöhret olmak deyil amacım birşeyler öğretebilmek ve birşeyler verebilmek :)

bu güzel organizasyona tüm dostlarımızı kendi adıma deyil rastgelsin adına davet ediyorum :)

saygılar sevgiler :)

alaaddin
11-03-2010, 18:47
Bu güzel ortamda bende orada olmak istiyorum. Allahtan bi mani olmassa mutlaka geleceğim. Saygılar, bu paylaşımınız için.

Doğan ÖZCAN
11-03-2010, 19:14
Evet değerli dostlar
Beklenen organizayon ALLAH (C.C) izin verirse gerçekleşecek... ümit ederim çok güzel bir hava olur ve güzel anları hep birlikte yaşarız...
Ateş başı sohbetler , odun ateşinde sakızlı kahveler bol muhabbet bol kahkaha içinde geçen bir organizayon olması tek temennimiz...
Zannediyorum ki katılım çok olacak... ortamın ne kadar güzel olacağını hepimiz merak ediyor ve günün gelmesini bekliyoruz ...
Herkes için güzel bir an olması dileklerimle sağlıkla kalın...:helal::helal::helal::helal::helal::helal:
:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:

ADNAN
11-03-2010, 20:08
Evet Yaaa organizatör olarak bu geziyı baştan sona desteklıyorum, ben kısmetse 2 kişiyim ,

Hasan BALIKÇI
11-03-2010, 22:51
Bu güzel ortamda bende orada olmak istiyorum. Allahtan bi mani olmassa mutlaka geleceğim. Saygılar, bu paylaşımınız için.

başımızın üzerinde yeriniz vardır :)bekleriz ;)çok güzel bir organizasyon olacağı belli oluyor :)

Mehmet BODUROĞLU
12-03-2010, 10:44
Hasan abi.
Ben olta hazırlayacam da organizasyon için :)
kaç numara iğneden bağlayayım.
Bir el atıver olaya :)

Hasan BALIKÇI
12-03-2010, 18:26
Hasan abi.
Ben olta hazırlayacam da organizasyon için :)
kaç numara iğneden bağlayayım.
Bir el atıver olaya :)

o kolay mehmet kardeşim.:)yardımcı olurum ben sana organizasyon günü yaklaştıkça dahada detaylı bilgiler vereceğim.;)ben hiç 1 numara ve büyüğünden başka iğne kullanmıyorumki:);) yalnız orada biliyorsun mercanda çıkıyor nisan ayında onun için 4 numara mustang iğnelerde güzel ;)

Hasan BALIKÇI
13-03-2010, 15:17

inşallah kareşim :)senide aramızda görmek güzel olur ;)

Kamil ESEN
14-03-2010, 13:33
Ben balık oltası getirmeyecem Hasan abi.Ne balık tuttun yarısı benim:)

kekeme
14-03-2010, 15:55
inşallah bir manidarlıgımız çıkmaz.organizasyona iştirak ederiz.

Hasan BALIKÇI
14-03-2010, 19:18
Ben balık oltası getirmeyecem Hasan abi.Ne balık tuttun yarısı benim:)

Kamil biladerim hele o gün gelsin :)tamam tuttuklarımın yarısı senin olsun olmasınada ya sen benden fazla tutarsan ?:Dbiliyosun geçen sefer ben orda kaya balığı bile tutamadım :Pgel en iyisi anlaşalım tuttuklarımız ortak olsun ;):D:D

Hasan BALIKÇI
14-03-2010, 19:20
inşallah bir manidarlıgımız çıkmaz.organizasyona iştirak ederiz.

inşallah dediğin gibi olur :)bizlerde sizleri tanımak istiyoruz ;)

uzun zamandır rastgelsin sitemizde yazmaktasınız mümkünse imza ayarlarınızıda yaparsanız organizasyon öncesi daha iyi tanır ve hitap şeklimizde kusur olmaz ;)

teşekürler

delvel
14-03-2010, 20:44
Kamil biladerim hele o gün gelsin :)tamam tuttuklarımın yarısı senin olsun olmasınada ya sen benden fazla tutarsan ?:Dbiliyosun geçen sefer ben orda kaya balığı bile tutamadım :Pgel en iyisi anlaşalım tuttuklarımız ortak olsun ;):D:D

biri kayabalığımı dedi:D
hasan abi siz tutun ben orda ilgilenirim ayak üstü nevalelerle:D

Hasan BALIKÇI
14-03-2010, 21:16
biri kayabalığımı dedi:d
hasan abi siz tutun ben orda ilgilenirim ayak üstü nevalelerle:d

ilgilenmezsen ben seni antalyaya güzel yollarım merak etme :)

Kamil ESEN
15-03-2010, 07:49

Tamam anlaştık.:rolleyes:

Hasan BALIKÇI
15-03-2010, 18:18
Tamam anlaştık.:rolleyes:

senet imzalayalımmı:D:D:D

adolomorola
15-03-2010, 19:12
senet imzalayalımmı:D:D:D

Sen geçen gün bana ben olta atmayacağım org'ta demedinmi ?
Gelen arkadaşlarla ilgilencem dedinya :):(

Hasan BALIKÇI
16-03-2010, 20:58
Sen geçen gün bana ben olta atmayacağım org'ta demedinmi ?
Gelen arkadaşlarla ilgilencem dedinya :):(

:D:D:Devet dedim öner im yine geçen seferki gibi oltalar suda durur :Dsonuç bi kaya balığı bile tutamam.ama kamil hoca tutar ;)ortakızyaaaaa :D:D o tutçak ben paylaşıcam anlarsınyaaaaaa :D:D:D:Distersen gel senlede ortak olalım :D:D:D

delvel
16-03-2010, 21:22
ilgilenmezsen ben seni antalyaya güzel yollarım merak etme :)

abi gelince beni bi okuyup üflesene:)
çaresiz fotoğraf karelerinde cıkmayalım:D

Hasan BALIKÇI
16-03-2010, 22:23
abi gelince beni bi okuyup üflesene:)
çaresiz fotoğraf karelerinde cıkmayalım:D

ben senin o resmini aslında buraya yüklerdim veli kardeşimde :D:Dherkes sana yardım kampanyası açar diye düşündüm o yüzden o fotoğrafını ben buraya yüklemicem.:D:D

neden dersen imzanın üstündeki yazıya bak ;):hıııı:

ukg79
17-03-2010, 08:35
Hasan abi organizasyon müthiş büyük olacak herhalde.Bende tüm site arkadaşları gibi ve özellikle Kamil hocamız kadar çevreye duyarlı bir kişi olarak aranızda bulunmaktan mutluluk duyuyorum.Paylaşımlarınız için teşekkür ediyorum ve devamını bekliyorum.Sizdende öğreneceğim çok şeyler olduğuna inanıyorum.Unutmadan hazır sizde fotoğraf arşivinde bakır bir cezveyle köz üzerinde Türk kahvesi pişiriyordunuz.O cezveyle benim dükkanda kendi hazırladığım taze çekilmiş kahve taneciklerini buluştursak diyordum,nasıl olur bize kahve pişirirmisin.......DİLGE KURUKAHVE ve BAHARAT, M A N İ S A ' D A N S E V G İ L E R L E.........;););););););););););););););)

Erhan ÇUKURLU
17-03-2010, 12:38
Hasan abi gerçekten çok güzel yer ve sizden kötü bir organizasyon beklenemez inşallah 24 Nisan'da allah nasip ederse orada güzel bir av geçireceğiz 24 Nisanı beklemek zor olacak..

ibrahimsepetçi
17-03-2010, 14:19
tüm aileyle buluşmak ve keyif veren dostluğunuzu paylaşmak umuduyla.ALLAH(CC)nasip kısmet ederse görüşmek dileğiyle.SEVGİLER.SAYGILAR HEPİNİZE.herdaim rastgele.

Mehmet BODUROĞLU
17-03-2010, 18:12
Taze taze Karareis manzarası :)

[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

Mehmet BODUROĞLU
17-03-2010, 18:14
Hasan abi organizasyon müthiş büyük olacak herhalde.Bende tüm site arkadaşları gibi ve özellikle Kamil hocamız kadar çevreye duyarlı bir kişi olarak aranızda bulunmaktan mutluluk duyuyorum.Paylaşımlarınız için teşekkür ediyorum ve devamını bekliyorum.Sizdende öğreneceğim çok şeyler olduğuna inanıyorum.Unutmadan hazır sizde fotoğraf arşivinde bakır bir cezveyle köz üzerinde Türk kahvesi pişiriyordunuz.O cezveyle benim dükkanda kendi hazırladığım taze çekilmiş kahve taneciklerini buluştursak diyordum,nasıl olur bize kahve pişirirmisin.......DİLGE KURUKAHVE ve BAHARAT, M A N İ S A ' D A N S E V G İ L E R L E.........;););););););););););););););)

eee Ulaş sen arandın.
Evet arkadaşlar kahve sponsorumuz Ulaş arkadaşımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz şimdiden :D:D

Hasan BALIKÇI
17-03-2010, 21:09

Ulaş kardeşim birtek cezve yetermiki baksana öyle güzel öyle coşkulu olacakki sanırım cezve deyil cezveler diyelim en az 10 cezve bizi paklar :Don cezve deyil yirmi cezvede olur hemde seve seve ;)

hele o güne üç hafta kalsın herşeyi düşüneceğiz.:) hepimizin rahat ve düzenli keyifli bir organizasyona ihtiyacımız var :)

izmirdende çooook selamlar :)

Hasan BALIKÇI
17-03-2010, 21:11
tüm aileyle buluşmak ve keyif veren dostluğunuzu paylaşmak umuduyla.ALLAH(CC)nasip kısmet ederse görüşmek dileğiyle.SEVGİLER.SAYGILAR HEPİNİZE.herdaim rastgele.

çok sağol ibrahim biladerim :)esas keyif verecek olan dostluğunuz ve samimiyetiniz:)24 nisanda görüşmek üzere :)

Hasan BALIKÇI
17-03-2010, 21:13
Hasan abi gerçekten çok güzel yer ve sizden kötü bir organizasyon beklenemez inşallah 24 Nisan'da allah nasip ederse orada güzel bir av geçireceğiz 24 Nisanı beklemek zor olacak..

evet erhan kardeşim dediğin gibi çok güzel yer :)sizin gibi güzel kardeşlerim ve dostlarımla orada olmak olta atmak çok daha güzel olacaktır :)zaten sana benim bir borcum var ;)o gün olur o merak etme :)

ibrahimz35
17-03-2010, 21:27
Hasan Abi, seninle daha önce tanıştık. Yidik içtik ama balık yakalayamamıştık.
Bu sefer güzel bir gün olacak sohbet muhapbet ve bol bol balık yakalayacağız...
Tüm dostlarla tanışma imkanımızda olacak.
İnşallah havada güzel olur hem piknik yaparız hem balık tutarız...

Hasan BALIKÇI
19-03-2010, 20:17
Hasan Abi, seninle daha önce tanıştık. Yidik içtik ama balık yakalayamamıştık.
Bu sefer güzel bir gün olacak sohbet muhapbet ve bol bol balık yakalayacağız...
Tüm dostlarla tanışma imkanımızda olacak.
İnşallah havada güzel olur hem piknik yaparız hem balık tutarız...

bu defa nasip olursa balıkta tutarız sohbette ederiz yeni yüzlerde tanırız :)

CEMAKO
25-03-2010, 19:51
Arkadaşlar merhaba
ismim cem çeliker 1975 doğumluyum
öncelikle bu organizasyonun ayarlanmasında öncülük eden arkadaşlara çok teşekkür ederim. Ben bu yere nasıl gidilir bilmiyorum tarif alabilirsek diğer bilmeyen arkadaşlar için de iyi olur; biz eşlerimizi ve çocuklarımıza da getirmek istiyoruz bu konuda bir kısıtlama var mıdır? Ulaşım, yemek, yem için bir organizasyon düşünüyormusunuz yoksa herkes kendi imkanları ile mi karşılamasını düşünüyorsunuz. Bu konuda yönlendirme yapabilirseniz sevinirim.
Saygılarımla
cem çeliker

adolomorola
25-03-2010, 21:58
Arkadaşlar merhaba
öncelikle bu organizasyonun ayarlanmasında öncülük eden arkadaşlara çok teşekkür ederim. Ben bu yere nasıl gidilir bilmiyorum tarif alabilirsek diğer bilmeyen arkadaşlar için de iyi olur; biz eşlerimizi ve çocuklarımıza da getirmek istiyoruz bu konuda bir kısıtlama var mıdır? Ulaşım, yemek, yem için bir organizasyon düşünüyormusunuz yoksa herkes kendi imkanları ile mi karşılamasını düşünüyorsunuz. Bu konuda yönlendirme yapabilirseniz sevinirim.
Saygılarımla
cem çeliker

Cem yol için ayrıntılı bir rapor hazırlanacak
Eş ve çocuklarla tabiyki gelebilirsin çünki biz bir aileyiz ve böyle etkinliklerlede sanal ortamdaki birlikteliğimizi real ortama taşımış olacağız.
daha tedaylı bilgiler tabiyki yönetici arkadaşlar bildirecektir ...;)

Hasan BALIKÇI
26-03-2010, 18:12
Arkadaşlar merhaba
Saygılarımla
cem çeliker

cem kardeşim pazartesi günü herşey detaylı biçimde açıklanacak :)katılıma görede şahsi araba harici otobüs tutulabilir:)yem vs gibi herşeyi dahada net açıklayacağız ;)
aile ile katılım dahada güzel olacaktır :)bende ailece gelmeyi düşünüyorum ;)

teşekkür ederiz:)

Anıl ÜNALAN
27-03-2010, 03:26
cem kardeşim pazartesi günü herşey detaylı biçimde açıklanacak :)katılıma görede şahsi araba harici otobüs tutulabilir:)yem vs gibi herşeyi dahada net açıklayacağız ;)
aile ile katılım dahada güzel olacaktır :)bende ailece gelmeyi düşünüyorum ;)

teşekkür ederiz:)

Pazartesi günü Hasan abimizin de dediği gibi ulaşımı nasıl sağlıyağımızın bilgisi sizlerle olucaktır. Bende en büyük ailem olan Rastgelsinle katılmayı düşünüyorum ;) Tüm aile orada olucağımızı düşünüyorum...

Saygılarımla...

delvel
27-03-2010, 20:30
Pazartesi günü Hasan abimizin de dediği gibi ulaşımı nasıl sağlıyağımızın bilgisi sizlerle olucaktır. Bende en büyük ailem olan Rastgelsinle katılmayı düşünüyorum ;) Tüm aile orada olucağımızı düşünüyorum...

Saygılarımla...

anıl ben sana özel servis ayarladım:D vıp..