PDA

Tüm Versiyonu Göster : Alarm Sistemi Kullanan Varmı?

Serhat SAN
11-03-2010, 19:04
Merhaba acaba alarm ve modern alarm sistemi kullanan varmı bende bir tane var küçük albashop kısık balık malzemecisinden almıştım onun kullanılmasını buldum ama bu modern alarm sistemini çözemedim kullanan varmı acaba nasıl kullanılıyor ve hangi avlarda işe yarıyor sonuçta at bekle sisteminde işe yarar

[Only Registered Users Can See Links]

Benim kullandığım küçük alarm sistemi normal teleskopik kamışlara takılabilir, diğer kamışlara takılırmı bilemem :D

[Only Registered Users Can See Links]

Modern Alarm Sistemi

Aslında benim modern alarmda en merak ettiğim konu bunun için özel kamışmı alınacak yoksa teleskopik kamışlara takılıyormu

turna
11-03-2010, 20:01
Ben gece avında bisiklet sibop lambası kullanıyorum, çok da havalı oluyor.

Mehmet BODUROĞLU
12-03-2010, 10:51

:)
Bende çok gördüm bu düzeneği.
Gece cidden güzel oluyor.
ışıl ışıl :)

Serhatcım benim pek fazla bilgim yok bu alarm sistemleri hakkında ama kullananlardan mutlaka bilgi alacaksındır.
Rastgelsin ...

gybn952
06-09-2012, 11:47
Ben kullanıyorum.

Kamışın (makakaranın alt tarafına takılıyor.mandalı da makaradan sonra hafif gevşek olarak misinaya mandallıyorsunuz.sonra yandaki düğmeyi on durumuna getirip birakın. O kadar.

Ancak küçük vurmalarda sonuç alamazsınız.ani vuruşlarla devreye giriyor.yani balık alıp gider asılırsa.

Bilginiz olsun.

MAVİ FENER
08-09-2012, 08:36

Değerli arkadaşım, şu kullandığın ne meret bir şeyse bir anlatırsan, kültürümüz artar diyorum...teşekkürler....