PDA

Tüm Versiyonu Göster : Yeşil Sazan - Kadife

aserkansatı
21-01-2006, 03:05
Yeşil sazan

Taygun KOCABIYIK
21-01-2006, 04:04
kadifeden kesesi balığı :D

HAYABUSA
10-06-2006, 13:34
eskisehir seyitgazi sulama barajlarında da bol miktarda var genelde solucan ile avlanıyor
ama ben makarna ve hamur ilede iyi netice alıyorum.

Taygun KOCABIYIK
10-06-2006, 16:29
eskisehir seyitgazi sulama barajlarında da bol miktarda var genelde solucan ile avlanıyor
ama ben makarna ve hamur ilede iyi netice alıyorum.
Bilgiler için çok teşekkürler

tepreş
02-07-2006, 09:22
1 temmuz da av yasağı kalkınca kırka cataören barajındaydık benim dikkatimi ceken tuttuğumuz kadifelerde hala havyar vardı.

tepreş
06-07-2006, 09:40
sezon acılınca cataörende 25 parça kadife 2 parçada israil sazanı aldık rastgele

Taygun KOCABIYIK
06-07-2006, 10:07
Abi sanırım yanlış yazdın 25 parça kadife 2 parçada kadife yazmışsın o 2 parça farklı olucaktı sanırım :) resimleri bekliyoruz böyle söyleyip söyleyip bizi meraklandırmak olmaz :)

tepreş
06-07-2006, 18:04
sazan ları ve yayınların resımlerını gönderıcem rastgele

HAYABUSA
08-07-2006, 21:50
bu aralar nadiren de olsa aynalı sazan genelde kadife ve israil cıkıyor çatören barajında

aganta borina borinata
07-09-2006, 14:22
seyhan barajında ve nehrinde bu balık daha önceleri yoktu...yaklaşık iki yıldır azda olsa yakalanıyor...sanırım ç.ova üniversitesi su ürünleri fakültesinin bi çalşması...gerçi barajda değişik hangi balığı yakalarsak su ürünlerinden biliyoruz...belkide alakaları yoktur... umarım birileri piranha bırakmaz baraja...

rastgelsin...

kırımlı
09-11-2006, 14:30
abi bizim konyanın beyşehir gölüne levrek atmışlar dişli oldugu için sazanın işini bitirmeye dogru giderken vatandaşın aklına kadife sazan gelmiş levrek kadife balıgını ısıramıyormuş derisi sık olunca simdide kadife zibil gibi beyşehirde kısacası kadife şimdi beyşehirde revançda sazanı kurtaran balık .....verdigin bilgiler içiğn sagol abi devamını dilerim...selametle

tatlısuefendisi
18-04-2007, 15:01
doğru söylüyon hemşerim doğan kardeş barajı kurutmasalar iyi kardeş ne atacaklarını şaşırmışlar hele kaçak kayıkçılar avlanmasını önleseler ama kooparatife suç bulurum neyse hayırlısı olsun balıklar kurumasında gölde

freediver
20-05-2007, 05:54
Tatli su baliklari genelde garip tadli olur...
Ama bu kadife cok lezzetli..Hem yagli hem kokusuz....

iesencan
11-07-2007, 13:02
sazan ları ve yayınların resımlerını gönderıcem rastgele

Tepreş arkadaşım.İmza ayarlarını yaparsan seninle daha iyi hitaplarda bulunuruz.Eskişehirli olduğunu anladım sadece.Benim hemşerim olarak Bahsettiğin Çatören Baraj gölünde avlanıyormuşsun.Önce ne tarafa gidiyorsun.Set kısmınamı yoksa Kırka tarafından girerek köy kısmına mı.Köy kısmına gidiyorsan Şayet Kadifeden başka balık tutman zor.Ama setin Karşısına gidersen Gelsin Aynalılar, Gitsin aynalılar.Şansın bol olsun Hemşerim...:D

iesencan
11-07-2007, 13:05
Tatli su baliklari genelde garip tadli olur...
Ama bu kadife cok lezzetli..Hem yagli hem kokusuz....
Cumhur doğru söylüyorsun abicim.Ancak bir hatırlatmada bulunayım.Kadife balığının küçüğü tatlı ve kılçıklı olur, Büyüğü dediğin gibi yağlı olur.Ancak arkadaşlarım bahsettiği yerde tuttukları balıklardan ancak 20 tanede bir tanesi Sirkülere uyar geri kalanı Sirküler dışı.O gölde 10 sene avlandım.Yerini iyi bilirsen Aynalıdan başka balık gelmez.Saygılar kardeşime..:D

ertunç03
06-04-2009, 14:32
beyşehiş gölündede bol miktarda kadife çıkmakta ama ben bir türlü sevemedim lezzetsiz geldi bana

ertunç ertunç
afyonkarahisar / çay