PDA

Tüm Versiyonu Göster : Güzel bir gün...

kaptankarabulut
20-03-2010, 19:05
TARİH: 20/03/2010
EKİP ARKADAŞLARIM:Beni hiç yalnız bırakmıyan Serkan'ım, kalfası Saim,çok önceden tanıdığım fakat sitemizin üyesi olduklarını öğrendiğim (shark) nikli Uğur, kardeşi (dilki) nikli Ufuk ve amca oğulları Hakan.

YER: Sabah suyu Alman adası ile hekim adası arası (pita) akşam suyu Alman adası yanı.

Sabah avlak yerine varışımız saat yediydi. Bizleri her zamanki gibi kupes ve izmaritler karşıladı.Öğleye kadarda hiç yalnız bırakmadılar.Ve
kendilerinden sıkılıp yer değiştirme kararımızla kendimizi Alman adası bondozunda bulduk. Sağolsunlar ordada bizi boş bırakmadılar.Ama biz kararlıydık hiç olmazsa erkek mercanı çekecektik.Onun içinde akşam gün batımını beklemek zorundaydık.:hıııı: :hıııı: Bu arada Serkan kardeşim bir merçan çekti.:helal: :helal:Ardından ben bir kalamar ve bir tane daha. :helal: :helal: üçüncüsüde geldi fakat onu tekneye alamadım.:hıııı: :hıııı: Ve nihayet beklenen an.Erkek mercanlar kapımızı çaldı.Bir miktarda erkek mercan alıp avımızı noktaladık.
Kısacası çok güzel hoş sohbet mutlu bir gün geçirdik.Yine kovalarımız doldu. Darısı tüm RASTGELSİN.ailesinin başına....

SERKAN'IN MERCANI
[Only Registered Users Can See Links]

SAİM kardeşimin erkek mercanları

UĞUR ve UFUK KARDEŞLERİN payı

BUNLARDA SERKAN VE SAİM'İN PAYINA DÜŞENLER..

shark1
20-03-2010, 19:20
Değerli süleyman abicim.Dost sohbetiyle dopdolu, bol kupes li, kahkaha dolu harika bir gündü.:) Herşeyden önce senin o doyum olmaz muhteşem çayının da hakkını vermeliyim. En kısa zamanda tekrar birlikte olmak dileğiyle.

kaptankarabulut
20-03-2010, 19:38
Uğur kardeşim bende sizlerle olmaktan çok mutlu oldum. Sizlerle her zaman birlikte olmak beni sevindirir Çok güzel bir gün geçirdik hep birlikte Sağolun varolun...

serkanust
20-03-2010, 19:54
Kaptanım sana ve tüm ekip arkadaşlarına teşekkürler inşallah arkadaşlar memnun kalmışlardır. Nice avlara hep beraber.en kısa zamanda buluşmak üzere rastgelsin

Doğan ÖZCAN
20-03-2010, 19:54
süleyman abi harika görüntüler ellerinize sağlık...

kaptankarabulut
20-03-2010, 20:16
süleyman abi harika görüntüler ellerinize sağlık...

Sağolasın Doğan kardeşim, Gerçekten çok güzel bir gündü....

kaptankarabulut
20-03-2010, 20:20
Kaptanım sana ve tüm ekip arkadaşlarına teşekkürler inşallah arkadaşlar memnun kalmışlardır. Nice avlara hep beraber.en kısa zamanda buluşmak üzere rastgelsin

Sağolasın Serka'ım ben ekip arkadaşlarımdan çok memnun kaldım . Eminim ekip arkadaşlarımda aynı duygularla ayrılmışlardır..

fora serkan
20-03-2010, 20:21
sevgili abicim paylaşımın için teşekkürler.ama bi eksik var forayı unutmuşsun

Hasan BALIKÇI
20-03-2010, 20:43
ben bişey demicem :hıııı:bu ne aga senin hızına yetişemiyom burda :D:D:D
harikasın süleyman abi harika :helal::helal::helal::helal::helal:

delvel
20-03-2010, 20:56
herzamanki gibi güzel bir av olmuş.
tüm ekibi kutlarım

alpargun35
20-03-2010, 21:42
Kaptanım,maşşallah av bereketli geçmiş,afiyet olsun,rastgele.

santor
20-03-2010, 21:43
Süleyman bey ekibinizi tebrik ederim..güzel av olmuş
hava da güzelmiştir ne güzel:)

The Lunatic
20-03-2010, 21:44
Mercan tam bir Fora Serkan klasiği. Hatırlarsan Süleyman Abi kurban bayramında gittiğimiz avda hepimiz izlemiştik onun tuttuğu o hormonlu mercanları

dilki
20-03-2010, 21:47
süleyman abi gerçekten güzel bir gündü bol kahkahalı (tabi sizler için) ve güzel çaylı bir gündü.Tabi sabahtan itibaren üzerime oynayan arkadaşları saymazsak:)Bugün gerçekten performansıma şaşırdım ama güzel ortamımızda onuda unuttum:)Serkan ve saimle tanışmakta çok güzeldi.Böyle günlerin sürekli tekrarlanması dileğiyle teşekkürler Karabulut Kaptan....

Kamil ESEN
20-03-2010, 21:54
Maşallah maşallah.Siz tam anlamıyla voleyi vurmuşsunuz.Kaptanım ben gelinceye kadar bişey kalmıyacak orlarda :)Şansınız daim olsun,Rastgelsin..

mehmetulas
21-03-2010, 10:07
süleyman abicim ekiparkadaşlarına ve sana tebrikler
çok güzel bir gün geçirmişsiniz
avlarınızın daim olması dileği ile iyi günler.....

kaptankarabulut
21-03-2010, 18:37
sevgili abicim paylaşımın için teşekkürler.ama bi eksik var forayı unutmuşsun

Ah be Serkanım ben seni hiç unuturmum.Biz zaten seninle bir birini tamamlayan bir bütünün iki parçasıyız...

Mehmet BODUROĞLU
22-03-2010, 00:23
Hadi artık Kamil abi.
Ekibi kurda birde biz Kaptanın çayını içmeye gidelim.
:)
Teşekkürler Süleyman kaptan paylaşımlar için.
Zevkle takip ediyoruz seni.
Ekibide tebrik ederim.
Güzel bir av geçirmişsiniz.
Afiyet bal şeker olsun ...

Salih Reis
22-03-2010, 06:40
Süper bir paylaşım olmuş,

daha niceleri rastgele :)

Necati ARAT
22-03-2010, 06:58
Vay vay vay..

Kaptanım yine döktürmüşsünüz maaşallah..
Ekibi kutlar avlarınızın devamını dilerim..
Serkan abinin mercanı da güzelmiş hani..:)

Murat ADAK
22-03-2010, 08:08
Süleyman abi herzamanki gibi güzel bir av olmuş.
Tüm arkadaşları kutlarım.
Avlarınız her daim böyle bereketli olsun inşallah.

kaptankarabulut
22-03-2010, 08:19
[/B][QUOTE=Hasan BALIKÇI;77825]ben bişey demicem :hıııı:bu ne aga senin hızına yetişemiyom burda :D:D:D
harikasın süleyman abi harika :helal::helal::helal::helal::he

[B]Hasan kardeşim teşekkürler,senin paşaların yanında biz bir gölge kalırız..

kaptankarabulut
22-03-2010, 08:37
herzamanki gibi güzel bir av olmuş.
tüm ekibi kutlarım
Teşekkürler Veli kardeşim.
Kaptanım,maşşallah av bereketli geçmiş,afiyet olsun,rastgele.[/QUOT
Teşskkürler Cem kardeşim.
[QUOTE=santor;77831]Süleyman bey ekibinizi tebrik ederim..güzel av olmuş
hava da güzelmiştir ne güzel:)
Evet havada çok güzeldi. teşekkür ederim.
Mercan tam bir Fora Serkan klasiği. Hatırlarsan Süleyman Abi kurban bayramında gittiğimiz avda hepimiz izlemiştik onun tuttuğu o hormonlu mercanları
Evet uğur kardeşim biz hala FORAN'nın zaman zaman çektiği balıkları seyrediyoruz.
süleyman abi gerçekten güzel bir gündü bol kahkahalı (tabi sizler için) ve güzel çaylı bir gündü.Tabi sabahtan itibaren üzerime oynayan arkadaşları saymazsak:)Bugün gerçekten performansıma şaşırdım ama güzel ortamımızda onuda unuttum:)Serkan ve saimle tanışmakta çok güzeldi.Böyle günlerin sürekli tekrarlanması dileğiyle teşekkürler Karabulut Kaptan....
Ufuk kardeşim benim içinde çok güzel bir gündü.Tabii o ortamlarda zaman zaman arkadaşlar birbirinin üzerine oynarlar. o da onun zevki... o günde sana rastladı. Bunun öbür haftalarıda var. :D :D :D
Maşallah maşallah.Siz tam anlamıyla voleyi vurmuşsunuz.Kaptanım ben gelinceye kadar bişey kalmıyacak orlarda :)Şansınız daim olsun,Rastgelsin..
Teşekkürler Kamil kardeşim, ben senin için kıyı köşelerde ayırıyorum. Sen gelince onları avlıyacağız.:D :D
süleyman abicim ekiparkadaşlarına ve sana tebrikler
çok güzel bir gün geçirmişsiniz
avlarınızın daim olması dileği ile iyi günler.....

Teşekkürler Mehmet kardeşim. Sizlerle de güzel avlar geçiriyoruz.

kaptankarabulut
22-03-2010, 08:40
Hadi artık Kamil abi.
Ekibi kurda birde biz Kaptanın çayını içmeye gidelim.
:)
Teşekkürler Süleyman kaptan paylaşımlar için.
Zevkle takip ediyoruz seni.
Ekibide tebrik ederim.
Güzel bir av geçirmişsiniz.
Afiyet bal şeker olsun ...

Teşekkürler Mehmet kardeşim mutlaka seninlede bir gün güzel avlar yapacağız. Beklerim her daim.

kaptankarabulut
22-03-2010, 08:41
Süper bir paylaşım olmuş,

daha niceleri rastgele :)

Teşekkürler Salih reis, sizlerede rastgele her daim..

kaptankarabulut
22-03-2010, 08:43
Vay vay vay..

Kaptanım yine döktürmüşsünüz maaşallah..
Ekibi kutlar avlarınızın devamını dilerim..
Serkan abinin mercanı da güzelmiş hani..:)

Necati kardeşim haftaya inşallah hep birlikte çekeriz öyle mercanları.

kaptankarabulut
22-03-2010, 08:45
Süleyman abi herzamanki gibi güzel bir av olmuş.
Tüm arkadaşları kutlarım.
Avlarınız her daim böyle bereketli olsun inşallah.

Sağolasın Murat kardeşim. Senin gittiğin yerlerde yaptığın trofelere yerişemiyoruz ama bunada şükür..

Taygun KOCABIYIK
22-03-2010, 09:01
Süleyman abi nereye gitti bizim paşa yavruları?
Yoksa sağlamını, körünü, topalını yakaladın bırakmadın mı? :)

kaptankarabulut
22-03-2010, 16:26
[/B]Süleyman abi nereye gitti bizim paşa yavruları?
Yoksa sağlamını, körünü, topalını yakaladın bırakmadın mı? :)

Taygun zannedersem onlar İBRAHİM 35 kardeşimizin bölgesine geçmişler.ama hava iyi olursa önümüzdeki hafta PAŞA TİM İle gideriz paşaların peşlerinden.

Raif Yelkenci
22-03-2010, 19:31
Kaptanım tebrikler ah şu ufak balıklar yokmu belli süreden sonra insanda tat bırakmıyor.abi size daha önce de yazdığım gibi iyi balık uzun ada civarında selamlar rastgele

adolomorola
22-03-2010, 19:39
ben bişey demicem :hıııı:bu ne aga senin hızına yetişemiyom burda :D:D:D
harikasın süleyman abi harika :helal::helal::helal::helal::helal:

Hasan abiye aynen katılıyorum
Mahşallah Süleyman abi dur durak yok
Niye çok güzel bir av olmuş tebrikler :helal:

kaptankarabulut
22-03-2010, 19:40
Kaptanım tebrikler ah şu ufak balıklar yokmu belli süreden sonra insanda tat bırakmıyor.abi size daha önce de yazdığım gibi iyi balık uzun ada civarında selamlar rastgele

Raif kaptan Önce teşekkür ederim sağolasın.Fikrinize aynen katılıyorum ufak balıklar insana bol bol spor yaptırıyor, at çek at çek.Uzun ada fikrine de aynen katılıyorum fakat bana çok uzak kalıyor.bu bir ikincisi yasak bölgeleri genişlettiler biliyorsun sınırları tam bilemediğim için başımıza iş açarım diye o tarafa gitmiyorum.Oraların avlak bölgelerine benim gidip gelmem üç buçuk dört saat sürer, oda çok sıkıcı olur.

paşalı
23-03-2010, 21:09
Tebrikler denizde balık bırakmamışsınız maşallah kutlarım.

Yağız DEMİR
24-03-2010, 07:49
suleyman abı serkan abıyel yanyana gelmıs yıne kovayı balıklarla doldurup tasırmıssınız masallahh :)