PDA

Tüm Versiyonu Göster : Ilk avım :)

EMİRCAN
14-04-2010, 12:33
Selamlar abilerim kardeşlerim. Daha yeni üye oldum ama yaklaşık 2 haftadır forumu takip ediyorum.Buradan edindiğim bilgilerle hafta galata köprüsüne gideceğim.Araştırdım bu aralar çapariyle tutuluyor deniyor.Sizinde tavsiyeleriniz varsa eğer yazarsanız sevinirim.

Necati ARAT
14-04-2010, 12:56
Selamlar abilerim kardeşlerim. Daha yeni üye oldum ama yaklaşık 2 haftadır forumu takip ediyorum.Buradan edindiğim bilgilerle hafta galata köprüsüne gideceğim.Araştırdım bu aralar çapariyle tutuluyor deniyor.Sizinde tavsiyeleriniz varsa eğer yazarsanız sevinirim.

Sevgili kardeşim tekrar hoş geldin..

Çaparı konusuna gelince av yapacağın yerdeki oltacılar,
hangi renk tüylü çaparı kullanıyorlarsa o renkli çaparileri malzemecilerden rahatlıkla bulabilirsn..

Ayrıca İstanbuldan site üyelerimiz seni bilgilendireceklerdir..
RASTGELSİN::;)

Hasan BALIKÇI
14-04-2010, 18:05
ah istanbul :(bir bilsem nasıl olacağını yardım ederim ama ne fayda.sizler bizlere öğreteceksiniz ;)istanbulda balık tutmayı :)
izmirde olsaydın herhalükarda seve seve yardım edebilirdim :)

kaptankarabulut
14-04-2010, 19:47
Emircan kardeşim aramıza hoş geldin..kalıcı ve keyifli paylaşımların olsun.O galatadan bende balık tutmayı çok isterdim. İnşallah benim yerimede bol bol tutar ve bizlerle paylaşırsın..OLTAN HER DAİM DOLU GELSİN...

Yağız DEMİR
14-04-2010, 20:31
hadı bakalım rastgelsınnn :D:D:D:D:D

delvel
14-04-2010, 21:25
rastgelsin emircan kardeş:)

yenal45
15-04-2010, 20:38
hadi bakam tutşu balıklarıda istanbul ve rastgelsin aileside balık görsün hadi rastgelsin