PDA

Tüm Versiyonu Göster : Sazan Yemleme Aparatı

adolomorola
30-04-2010, 19:17
Sazancılar sezon yavaş yavaş yaklaşıyor
Kolları ufak ufak sıvamak lazım...;)
Yemleme ile ilgili güzel bir video yakaladım bunu sadece tatlı su değilde denizdede kullanılabilir kanatindeyim...;)
xa6823

kaptankarabulut
30-04-2010, 20:34
Öner kardeşim paylaşım için teşekkürler.İnşallah bir gün nasip olurda birlikde sazan avına gidersek deneriz bu formülü..

Denizkızı35
30-04-2010, 20:43
Cok güzel bir paylaşım öner bey tebrikler

Murat ADAK
01-05-2010, 09:53
Öner abi ellerine sağlık.
Paylaşım için teşekkürler.

reis38
01-05-2010, 11:21
Paylaşım için teşekkürler öner abi kayseride pek seçenek olmadığın yanlız sazan avı yapabilidiğimiz için bu video gerçekten güzel oldu doğrusu biz genelde hazırladığımız boilileri sapan la atmaya çalışırdık ilk gittiğimizde bunu deneyeceğim saygılarımla...

Necati ARAT
03-05-2010, 07:37
Öner abi Paylaşım için teşekkürler.
ilginç ve hesaplı bir teknik..;)
Pet şişe kolay, yanımızda götürmemize bile gerek yok..
Kıyılanrımızda gerekenden fazlası var..:hıııı:
Ancak o kadar mazmuzluk malzemeyi nasıl buluruz bilmem..:oha::D:D

adolomorola
03-05-2010, 19:22
Öner kardeşim paylaşım için teşekkürler.İnşallah bir gün nasip olurda birlikde sazan avına gidersek deneriz bu formülü..
Deneriz be Süleyman abi yeterki sen gel gerisi kolay...;)
Cok güzel bir paylaşım öner bey tebrikler
Teşekkürler Bahar...;)
Öner abi ellerine sağlık.
Paylaşım için teşekkürler.
Ben teşekkür ederim Murat alaka gösterdiğin için...;)
Paylaşım için teşekkürler öner abi kayseride pek seçenek olmadığın yanlız sazan avı yapabilidiğimiz için bu video gerçekten güzel oldu doğrusu biz genelde hazırladığımız boilileri sapan la atmaya çalışırdık ilk gittiğimizde bunu deneyeceğim saygılarımla...
Sen rahat ol sezon hele bir açılsın (şu denizden bir kurtulayım:D:D:D şaka tabi)
Sinan sen kafanı hiç yorma sana gereken tüm bilgiler bende mevcut ;)
Öner abi Paylaşım için teşekkürler.
ilginç ve hesaplı bir teknik..;)
Pet şişe kolay, yanımızda götürmemize bile gerek yok..
Kıyılanrımızda gerekenden fazlası var..:hıııı:
Ancak o kadar mazmuzluk malzemeyi nasıl buluruz bilmem..:oha::D:D

Gülü seven dikenine katlanırmış Neco....:'(

ukg79
31-05-2010, 09:38
bilgi için teşekkürler öner abi...;)

orhan yıldız
31-05-2010, 13:08
ben o aparatı denedim fakat oltaları attıgım yere gıtmedı yemlersımdı ufak su şişesini yarıdan kestim 20 santim elektirik kablosu bagladım onun ucunada büyük kips bagladım böyle daha iyi oluyo dememenizi tafsiye ederim

yenal45
20-09-2010, 15:57
adam oltayla yemlemek için ben elimle atarım onun attığıyerin uzağına atmaiçin bukadar uğraşmaya bile gerekyok bence küsme gönder bide kadın çorabına tavşan ve tavuk dışkısı geleçek sazanın alnını karşlarım buna bençe gerek yok amaç koku salmak değilmi balığı çekmek se ben çe benim yöntem çok başarılı hadi herkeze rastgelsin

figani ERDOGAN
21-09-2010, 11:22
Yeğenim,
Yöntem kolay ve basit.
içine konulacak malzemeleride yazsan daha verimli olmaz mı ?
(deneyimler de paylaşılmış olur.)
teşekkürler,Öner.

adolomorola
21-09-2010, 20:51
Yeğenim,
Yöntem kolay ve basit.
içine konulacak malzemeleride yazsan daha verimli olmaz mı ?
(deneyimler de paylaşılmış olur.)
teşekkürler,Öner.

Dayı şimdi ben ne yazayım her barajın balığı birşeylere alışmış önemli olan neye alıştığını bulmak gerisi Yenalın ve Orhan abinin dediği gibi daha pratik buluşlar yapabiliriz...;)

sazancı
27-01-2011, 15:03
adam oltayla yemlemek için ben elimle atarım onun attığıyerin uzağına atmaiçin bukadar uğraşmaya bile gerekyok bence küsme gönder bide kadın çorabına tavşan ve tavuk dışkısı geleçek sazanın alnını karşlarım buna bençe gerek yok amaç koku salmak değilmi balığı çekmek se ben çe benim yöntem çok başarılı hadi herkeze rastgelsin

Sevgili yenal bu senin yemeleme yaptığın yöntem bana pek hijyenik gelmedi tavuğun pisliğini çooook uzaklara taşımak arabayı kokutmak ellerinle çorabın içine doldurmak filan bana uymaz.