PDA

Tüm Versiyonu Göster : Nihayet yine güzel bir av daha

kaptankarabulut
07-05-2010, 19:21
Bir gün önce kararlaştırdiğımız üzere,HİMMET kardeşimle saat altı cıvarı yola, sırtı çekerek koyulduk.Sırtıda siz ne yapıyorsunuz diyen olmadı.:D :D
Avlak bölgesi olarak, bir gün önce çapa attığım fakat bir canlı varlığa dahi rastlayamadığım, pita taşının 38 mt. sine çapayı attık..Daha on dakika geçmeden ilk uskumru HİMMET kardeşimin oltasına takıldı..:helal: :helal:Hemen peşinden benide sevindirdi. :helal: :helal: Ve ardından oltalarımıza lidakiler sıraya girdi. :helal: :helal: Kaşla göz arasında güzel bir SARGOZ da kendini gösterdi..:helal: :helal: :helal:
Bu arada ANIL VE TAYGUN da AYYÜZLÜM OĞUZ ile bana yakın bir yerde avlanıyorlarmış.Kendileri dişe dokunur bir av yapamadıkları için beni arayıp çayı koy geliyoruz dediler.Bizdeki avı duyunca apar topar tam gaz soluğu yanımızda aldılar arkama bağlanıp çaylarımızı içtik..

Güzel bir güne başlamıştık ki,aklıma akşam HASAN BALIKCI ile konuştuğumuz geldi.HASAN, NECATİ VE KAMİL hocamız beni ziyarete gelme ihtimalleri vardı.HASAN kardeşimi arayıp gelip gelmiyeceklerini sorduğumda yola çıkmak üzere olduklarını öğrendim.Dolayısıyla bizde avımızı sonlandırıp dönüş yoluna geçtik..
Benim limana girmemle NECATİ'lerin gelmesi aynı anda oldu.Çaylar içilip hoş sohbetten sonra ikinci adresimiz ÖZBEK' teki DENİZ KIZI nın yanıydı. Sağolsunlar çok iyi karşıladılar çaylar içilip sohbet edildi...

İşte bir av günümüzde böyle sonuçlandı. tüm RASTGELSİN ailesinin oltaları dolu gelsin...

[Only Registered Users Can See Links]

paşalı
07-05-2010, 19:56
Hepinizi kutlarım ne güzel bir buluşma ayrıca balıklarda süper yakalıyanların ellerine sağlık.Necati kardeşim gravatlı balıkçıda ilk defa gördüm:D:D

Taygun KOCABIYIK
07-05-2010, 20:03
Bunlarda balıksız olaraktan bizim fotoğraflar...

Anıl ve Oğuz amcamız

Kaptan Karabulut'a yaklaşırken...

Anılın makinedede bol foto var Hasan abidede hepsi ekler umarım kısa sürede...

paşalı
07-05-2010, 20:06
Paylaşımdan dolayı teşekkürler Tayguncum sizde balık yokmuydu?

adolomorola
07-05-2010, 20:19
Yaşa be Süleyman abi balıkları kırmışsınız yine ;)
balık avından sonra güzel bir birliktelik olmuş anlaşılan ;)

Taygun KOCABIYIK
07-05-2010, 20:19
Paylaşımdan dolayı teşekkürler Tayguncum sizde balık yokmuydu?

Turgay abicim sabah kıyıdan sırtı çekerek Pınarlı adası civarlarına geldik.
Yolda ufak birşey oltama takıldı yarı yolda kaçtı. Başkada hareket olmadı.
Lodosun azizliğine uğradık aynı yerde 7 kere çapa attık sadece 1 defa çapa tuttu. Oda balıkçıların ağına takıldığı için tutmuş ve alakasız bir yerde tuttuğu için balık yapmadı 5-10 dakika olta attıktan sonra çapayı çektik. Tabii ağlarla beraber biraz zor oldu.

Ardından Alman adasının üst tarafında 2 yer değiştirdik. En son Süleyman kaptanın yanına gittik orda bir iki tavalık gopez yakaladık hepsi hepsi o. Aslında daha kalsak balık yakalardık ama kıymetli misafirlerimiz geleceği için dönüşe geçtik birlikte. Limandada bol muhabbet çay eşliğinde zaman geçirdik. Sonra biraz liman önlerinde oyalanmak için olta atmaya gittik ama tık dahi demedi :D Kimseninde umrunda değildi çok keyifli vakit geçirdik. Biz Anıl ile çok yorgun olduğumuz için Özbek ziyareti yapamadık malesef :( Halbuki Bahar ablamın çayını ve bisküvilerini yemek istiyordum ne zamandan beri kısmet başka bir güneymiş.

onder 35
07-05-2010, 20:25
bravo balıklar çok güzel afiyet olsun necatinin gravatı da teknede süper görünüyor

paşalı
07-05-2010, 20:28
Turgay abicim sabah kıyıdan sırtı çekerek Pınarlı adası civarlarına geldik.
Yolda ufak birşey oltama takıldı yarı yolda kaçtı. Başkada hareket olmadı.
Lodosun azizliğine uğradık aynı yerde 7 kere çapa attık sadece 1 defa çapa tuttu. Oda balıkçıların ağına takıldığı için tutmuş ve alakasız bir yerde tuttuğu için balık yapmadı 5-10 dakika olta attıktan sonra çapayı çektik. Tabii ağlarla beraber biraz zor oldu.

Ardından Alman adasının üst tarafında 2 yer değiştirdik. En son Süleyman kaptanın yanına gittik orda bir iki tavalık gopez yakaladık hepsi hepsi o. Aslında daha kalsak balık yakalardık ama kıymetli misafirlerimiz geleceği için dönüşe geçtik birlikte. Limandada bol muhabbet çay eşliğinde zaman geçirdik. Sonra biraz liman önlerinde oyalanmak için olta atmaya gittik ama tık dahi demedi :D Kimseninde umrunda değildi çok keyifli vakit geçirdik. Biz Anıl ile çok yorgun olduğumuz için Özbek ziyareti yapamadık malesef :( Halbuki Bahar ablamın çayını ve bisküvilerini yemek istiyordum ne zamandan beri kısmet başka bir güneymiş.

Güzel bir gün olmuş buda yeter.Bahar kızımızın çayınıda başka bir bahara içersin artık.:D:D:D

kaptankarabulut
07-05-2010, 20:45
Hepinizi kutlarım ne güzel bir buluşma ayrıca balıklarda süper yakalıyanların ellerine sağlık.Necati kardeşim gravatlı balıkçıda ilk defa gördüm:D:D

Teşekkür ederim Turgay abi inşallah bir gün seninlede güzel avlarımız olur...

aykons
07-05-2010, 20:50
süleyman abi napmışsınız siz ya, nedir bu böyle bende istiyorum :)) salı günü hava müsaitse hemen programı yapalım, işi gücü bırakıyorum. Şimdiden söyliiim. Bu arada tebrikler güzel av olmuş.

kaptankarabulut
07-05-2010, 20:52
Yaşa be Süleyman abi balıkları kırmışsınız yine ;)
balık avından sonra güzel bir birliktelik olmuş anlaşılan ;)

Evet Öner kardeşim niyayet deniz ana yüzümüze güldü..Avdan sonrası aslında dahada güzelide KAMİL hocam ve ABDULLAH abimizle tanışmak beni dahada mutlu etti...

kaptankarabulut
07-05-2010, 20:54
bravo balıklar çok güzel afiyet olsun necatinin gravatı da teknede süper görünüyor

Teşekkür ederim önder kardeşim sizlerede rastgelsin herdaim...

Kamil ESEN
07-05-2010, 20:57
Bu gün gerçekten çok güzeldi.Kaptana şans getirdik heralde o da bizi çok güzel balıklarla karşıladı.Deniz kızı (gökhan ve eşi) tarafından Özbektede çok güzel ağırlandık.Feleğin çetelesine bir çentik daha attık..En kötü günümüz böyle olsun.Teşekkürler arkadaşlar...

kaptankarabulut
07-05-2010, 21:13
Bu gün gerçekten çok güzeldi.Kaptana şans getirdik heralde o da bizi çok güzel balıklarla karşıladı.Deniz kızı (gökhan ve eşi) tarafından Özbektede çok güzel ağırlandık.Feleğin çetelesine bir çentik daha attık..En kötü günümüz böyle olsun.Teşekkürler arkadaşlar...

Kamil hocam sizleri tanımak inanın ki beni çok sevindirdi..Benimde dost sayfama iki değerli dost daha eklendi...

Anıl ÜNALAN
07-05-2010, 21:17
Tebrik ederim abicim bu zamanda gerçekten çok güzel balıklar aldın.. Her birini canlı gördüm kıskançlık içimde yoktur ama kıskandım desem belkkiii yeri var denebilir :) Çok güzel balıklar..
Güzel bir gün geçirdik bütün güzel abilerime teşekkür ederim..

Bahar ablamla Gökhan abimin çayıda bir sonraki sefere kaldı ama kaçışları yok illahaki o çayı içicez :):)

Denizkızı35
07-05-2010, 21:20
Süleyman amca cok güzel bir av olmuş uskumrular da geldimi yanındayız tüm ekibi tebrik ederiz
Yalnız birşeyi anlamadım? Necati abi sizinle beraber balıkta mı idi.
Eğer Necati abi balığa bu kıyafetle çıkıyorsa iş yerinde veya diğer zamanlarda nasıl geziyor merak ettim gerçekten çok yakışıklı çıkmış Necati abimiz :) :) :)

Kamil ESEN
07-05-2010, 21:21
Kamil hocam sizleri tanımak inanın ki beni çok sevindirdi..Benimde dost sayfama iki değerli dost daha eklendi...

Duygular karşılıklı kaptanım..Sağol ,varol..Bize güzel bir gezi yaptırıdığın için ayrıca teşekkürler..Fotoğraftaki keyif yaşanan güzelliklerin verdiği mutluluktur ;)

Hasan BALIKÇI
07-05-2010, 22:30
süleyman abi öncelikle paylaşımın için çok teşekkür ederim.:)
tuttuğun balıkları bizlerde canlı olarak gördük.:) hepsi çok güzeldi.:)
onların dışındada bizlere sunduğun sevgi ile beraber misafirperverliğin bana kalırsa balıklardan çok daha güzeldi:):helal::helal::helal:
iyiki sitemizde senin gibi yüreği tertemiz bir abimiz var :helal::)ne diyeyim abi burda anlatılmıyor yaşanması gerekiyor diyorum.:helal:

saygılar abi :)

ali rıza acar
08-05-2010, 09:58
İşte işin en güzel tarafı bu. Avdan ziyade dostluk ve muhabbet. Kıskanmamak elde değil. Ayrıca sitemizin en güzel özelliğide bu işte.
Sevgiler, saygılar.
Not: Bu arada Hasan Balıkçı kardeşimiz de karadan avcılığı bırakıyor galiba.

seyirsubayi
08-05-2010, 19:17
suleyman abı sıteye bı kaç gundur gırıs yapamadıgım ıcın anca yazdım bu yuzden kusura bakma bı ıkı gundur gıremıyordum sıteye... cok guzel bır gun olmus gene salı gunune hazırlan yanındayım abı... avın sohbetın daım olsun

Mehmet BODUROĞLU
08-05-2010, 19:57
Yaşa sen kaptanım.
Güzel vakit geçirmişsiniz.
Gerisi boş zaten, balık olsada olur olmasada .
Teşekkürler paylaşım için.
Afiyet bal şeker olsun ...

İrfanavcı
09-05-2010, 12:33
Süleyman kardeşim tüm ekibi kutlarım :)
emeğinize sağlık paylaşım için teşekkürler

kaptankarabulut
09-05-2010, 18:14
Tebrik ederim abicim bu zamanda gerçekten çok güzel balıklar aldın.. Her birini canlı gördüm kıskançlık içimde yoktur ama kıskandım desem belkkiii yeri var denebilir :) Çok güzel balıklar..
Güzel bir gün geçirdik bütün güzel abilerime teşekkür ederim..

Bahar ablamla Gökhan abimin çayıda bir sonraki sefere kaldı ama kaçışları yok illahaki o çayı içicez :):)

Evet anıl'ım gerçekten bu zamanda deniz ana bize güzel bir av verdi.Bende siz dostlarımla güzel bir gün geçirdim.Sen üzülme anılım Bahar ablanın çayını ben senin yerinede içtim.. Bir kendi yerime bir senin yerine içtim.. :D :D :D

kaptankarabulut
09-05-2010, 18:16
Süleyman amca cok güzel bir av olmuş uskumrular da geldimi yanındayız tüm ekibi tebrik ederiz
Eğer Necati abi balığa bu kıyafetle çıkıyorsa iş yerinde veya diğer zamanlarda nasıl geziyor merak ettim gerçekten çok yakışıklı çıkmış Necati abimiz :) :) :)

Teşekkür ederim DENİZ KIZI... Hele bir başlasın uskumrular görsünler bakalım DENİZ KIZI nasıl alıyo onları tekneye..:D :D

kaptankarabulut
09-05-2010, 18:27
süleyman abi öncelikle paylaşımın için çok teşekkür ederim.:)
tuttuğun balıkları bizlerde canlı olarak gördük.:) hepsi çok güzeldi.:)
onların dışındada bizlere sunduğun sevgi ile beraber misafirperverliğin bana kalırsa balıklardan çok daha güzeldi:):helal::helal::helal:
iyiki sitemizde senin gibi yüreği tertemiz bir abimiz var :helal::)ne diyeyim abi burda anlatılmıyor yaşanması gerekiyor diyorum.:helal:

saygılar abi :)

Hasan kardeşim sizler bana bu güne kadar muhtaç olduğum menfeatsız çıkarsız bir dostluk sundunuz..Sizin bu içten ve samimi davranışınızın karşısında benimki bir hiç...........

kaptankarabulut
09-05-2010, 18:31
İşte işin en güzel tarafı bu. Avdan ziyade dostluk ve muhabbet. Kıskanmamak elde değil. Ayrıca sitemizin en güzel özelliğide bu işte.
Sevgiler, saygılar.
Not: Bu arada Hasan Balıkçı kardeşimiz de karadan avcılığı bırakıyor galiba.

Ali Rıza abi inşallah bir gün sizinlede güzel bir ortamta tanışır ve sizinlede dostluğumuz pekişir.
Hasan balıkcı'ya gelince Onu asla ve asla tekneye alıştıramayız.. Ama beni kıramadığından çaresiz tekneye biniyor.. :D :D :D

kaptankarabulut
09-05-2010, 18:34
suleyman abı sıteye bı kaç gundur gırıs yapamadıgım ıcın anca yazdım bu yuzden kusura bakma bı ıkı gundur gıremıyordum sıteye... cok guzel bır gun olmus gene salı gunune hazırlan yanındayım abı... avın sohbetın daım olsun

Okan kardeşim teşekkürler gerçekten güzel bir gün oldu..Ama üzgünüm senden önce bak Gökan kardeşim salı günü için benimle çıkmayı teklif etmiş...:D :D :D :D

kaptankarabulut
09-05-2010, 18:37
Yaşa sen kaptanım.
Güzel vakit geçirmişsiniz.
Gerisi boş zaten, balık olsada olur olmasada .
Teşekkürler paylaşım için.
Afiyet bal şeker olsun ...

Eyvallah Mehmet kardeşim sağolasın..Seninlede ayaküstüde olsa bir tanışma fırsatımız oldu.. inşallah oturup sohbet etme fırsatımızda olur...

kaptankarabulut
09-05-2010, 18:39
Süleyman kardeşim tüm ekibi kutlarım :)
emeğinize sağlık paylaşım için teşekkürler

Sağolasın İrfan kardeşim...Sizlerinde oltaları dolu gelsin herdaim...

Yağız DEMİR
09-05-2010, 20:26
Süleyman abı her zamankı gıbı yıne bereketlı bır av yapmıssın valla tebrıkler

seyirsubayi
09-05-2010, 21:31
Okan kardeşim teşekkürler gerçekten güzel bir gün oldu..Ama üzgünüm senden önce bak Gökan kardeşim salı günü için benimle çıkmayı teklif etmiş...:D :D :D :D

suleyman abı ben senınle cuma gunu konusmustum ama dalgınlıga geldı sanırım... sorun dııl go nuller bır olsun bız her zaman cıkarız ...

seyfi1973
09-05-2010, 21:33
Tebrikederim güzel bir av .....

necati aktaş
09-05-2010, 21:57
tşk.ler süleyman kaptan dostluğun ve yaklaşımın için. gerçekten bugün sayende iyi geçti en kısa zamanda görüşmek üzere hoşçakal. rastgelsin

Murat ADAK
10-05-2010, 08:03
Süleyman abi bu kadro orada olurda balık olmazmı.
Balıklar nasıl kendileri tekneye atlamadı ben ona şaşırıyorum;)
Bu görüntüleri bizlerle paylaşıp dostluğun sıcaklığını yaşattığınız için hepinizi ayrı ayrı tebrik ederim:helal::helal::helal:.
Paylaşım için teşekkürler.

Necati ARAT
10-05-2010, 08:13
Süleyman abi gerçekten o gün çok güzeldi ..;)

Kaptanın balıklarını yerinde gördük denetledik..;)
Hatta eve bile götürdüm ..:P
Yanlış anlamayın test edelim, balıklar güzelmi diye..:)
Test ettik onayladık..;)
Hem balıklar Kaptan tarafından yakalanmış..
Hemde çook lezzetliler..:helal::helal::D:D:D

Abim konu için ve balıklar için teşekkürler..;)
Livarın hiç boşalmasın işaallah..;)

Not ...:Ben gelince boşaltırım...:D:D:D:D:D:D

Necati ARAT
10-05-2010, 08:18
Turgay abi bizim gibi sevdalılar oldukca daha neler göreceğiz hep beraber..Yeterki ağzımızın tadı yerinde olsun..

Önder abi iltifatın için teşekkür ederim..

Bahar kardeşim teşekkürler..
Sizin yanınıza gelmeden 1 saat kadar denize açıldık..
Evet o halle balık yakalamaya gayret ettik ama maalesef..
ama tabiiki işimi garantiye almıştım..
Nede olsa Kaptanımın livar doluydu..
İltifatın içinde ayrıca teşekkür ederim.
Bizde sohbetin muhabbetin belini kıralım dedik..

kaptankarabulut
10-05-2010, 20:25
Tebrikederim güzel bir av .....

Teşekkür ederim Seyfi kardeşim sizlerinde oltaları dolu gelsin her daim...

kaptankarabulut
10-05-2010, 20:28
tşk.ler süleyman kaptan dostluğun ve yaklaşımın için. gerçekten bugün sayende iyi geçti en kısa zamanda görüşmek üzere hoşçakal. rastgelsin

Necati kardeşim sizin hoş görülü davranışınızdan dolayı asıl ben teşekkür ederim.. Sizlere her daim gönlüm açıktır...

kaptankarabulut
10-05-2010, 20:35
Süleyman abi bu kadro orada olurda balık olmazmı.
Balıklar nasıl kendileri tekneye atlamadı ben ona şaşırıyorum;)
Bu görüntüleri bizlerle paylaşıp dostluğun sıcaklığını yaşattığınız için hepinizi ayrı ayrı tebrik ederim:helal::helal::helal:.
Paylaşım için teşekkürler.

Murat kardeşim, zaten balıklar O ekibin geleceklerini duydukları için oltamıza gelme yarışına giriştiler..:D :D :D Ben Hasan ve Kamil hocamızla telefonla konuşurken aşağıdan duymuşlar. Misafirlerimiz taaaa Manisalardan geliyorlar biz karşılamazsak ayıp olur deyip, misafirlerimizle onlarda tanışmak için oltamıza takılmışlar..:D :D :D :D :D :D

:D :D :D :D :D :D

kaptankarabulut
10-05-2010, 20:43
Süleyman abi gerçekten o gün çok güzeldi ..;)

Kaptanın balıklarını yerinde gördük denetledik..;)
Hatta eve bile götürdüm ..:P
Yanlış anlamayın test edelim, balıklar güzelmi diye..:)
Test ettik onayladık..;)
Hem balıklar Kaptan tarafından yakalanmış..
Hemde çook lezzetliler..:helal::helal::D:D:D

Abim konu için ve balıklar için teşekkürler..;)
Livarın hiç boşalmasın işaallah..;)

Not ...:Ben gelince boşaltırım...:D:D:D:D:D:D

Necati kardeşim inanın benim içinde çok güzel bir gündü..O balıklar siz dostlarıma nasip olsunlar diye livarıma girdiler.. Umarım TSE onayı almışlardır...