PDA

Tüm Versiyonu Göster : Güzel bir dostluk

Hasan BALIKÇI
07-05-2010, 23:25
Sevgili dostlarım;:)

Dün bir gezi yapmaya bazı sevdiğimiz abilerimizi Aptullah abimiz Kamil kardeşim ve Necati kardeşimle birlikte ziyaret etmeye karar verdik.

ilk kamil biladerim ve aptullah abimiz benim yanıma geldi daha sonra necati kardeşimi aldık ve süleyman abimize doğru yola koyulduk:)

yolda telefon ile süleyman abimizi aradık oda limana dönüyordu ;)
nihayetinde biz limana girerken anıl kardeşimi teknede kürek çekerken gördük yanında taygun ve oğuz abi vardı.;)

süleyman abide teknesini yerine park ediyordu :D

kısa bir hoşgeldiniz beş gittiniz derken kaşla göz arasında daha kendimi tekneden atamadan tekne çalıştı denize açıldık :D

[Only Registered Users Can See Links]

çayımı bile tam manasıyla içemedim.zararı yoktu süleyman abi gibi usta bir kaptanla açılmak kimseyi korkutmaz :

balık varmıdır sizce :Dben pek sanmıyom ama

balığı gökte arama abi denizde balık denizde :D

anıl sıkı tut yeğen düşmeyeyim :D

bu kareler süleyman abimizin teknesindeki güzel anlardı .teşekürler süleyman abi :)

buradan Süleyman abi ile beraber urlaya gitmeye hep beraber karar verdik
uzun zamandır gökhan ve bahar kardeşlerimizi ziyaret etmek istiyorduk zaten.

gökhan ve bahar kardeşlerimizi(denizkızı)urla özbekte habersizce bir yakalayalım dedik.kendileri tekneleri ile oltacı götüren arkadaşlarımız olduğundan özbek köyüne yaklaşınca telefon ile aramak istedik.daha önceden söyleseydik belki işe bile çıkmazlardı.
zaten kendileride o gün teknelerinin bakımı için limandalarmış gelen oltacı misafirlerinin güneşten yanmaması için tente hazırlıyorlarmış.tekneleri gerçekten av için mükemmel görünüyor ben pek tekneden anlamadığım halde eğer tekneden misafirlerim balığa gidecek olursa seve seve çekinmeden gökhan ve bahar kardeşime gidebilirim.bir başka güzel yanıda aile ilede gitsem bahar var o yüzden her harükarda güzel olur.hanımlar dantel örebilir:D

anlıyacağınız baskın gibi bir misafirlik oldu

bu güzellikleri bizler hiç bir menfaat ve çıkar karşılığı olmadan severek isteyerek saygı duyarak yaşadık

süleyman abiye ve gökhan&bahar kardeşlerime göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı kendi adıma çok teşekkür ederim.verdiğimiz rahatsızlıktan dolayıda özür dilerim

harika dostlarsınız

kaptankarabulut
08-05-2010, 03:58
Bu iyi niyet bu hoş görü bu samimiyet bu site olduğu sürece bu gibi dostluklarımız devam edecektir.Çünkü tüm dostlarımızda çıkar ve menfaat sağlama düşüncesi olmadığı sürece tüm dostluklar baki kalır..Tüm dostlarımızı bir çay içmeye misafirim olmaya her daim beklerim..

adolomorola
08-05-2010, 11:07
Çok güzel bir gün olmuş anlaşılan,böyle güzel,dostcanlısı kişilerle birlikte olmak kim istemezki.
Gercekten bu konuda adı geçen tüm abiler ve arkadaşlar hepsi sanki dostluk ve arkadaşlık için yaratılmış kişiler tüm üyelerimizin bu duyguları yaşamaları dileklerimle.;)
Tüm ekibe ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım...;)

Taygun KOCABIYIK
08-05-2010, 12:37
İnsanların komşusuna, akrabasına gitmeye üşendiği bu devirde kalkıp Manisa'dan gelen misafirler baş üstünde ağırlanmazda ne yapılır?

Sabahtan öğlene kadar denizde hırpalandığımız için Özbek ziyaretine katılamadık Anılla birlikte ama ordada çok iyi muhabbet dönmüştür eminim :)

Çok güzel bir gün oldu benim için tüm abilerime teşekkür ediyorum...

Doğan ÖZCAN
08-05-2010, 17:03
Değerli arkadaşlarım ve abilerim;
Böylesine güzel bir dostluğu neşe içerisinde yaşamanız takdire şayan değildirde nedir ? Bu ortamda çok güzel dostluklar yakaladık ve farklı düşünceler olmadığı sürecede devam edeceğine canı gönülden inanıyorum...zaten her ne zaman ne şekilde olursa olsun bir araya geldiğimizde dostluğumuzun kardeşliğimizin ne kadar baki olduğunu her seferinde görüyoruz.... Çok şükür ALLAHA ki bizleri karşı karşıya getirdi....
Manisadan gelen misafirlerimizi ağırlayan tüm arkadaşlarıma buradan teşekkür etmek istiyorum... Tebrik ederim :helal::helal::helal: ...
BİR DEFA DAHA İŞTE BALIK BAHANE SOHBET ŞAHANE...
SAĞLIKLA KALIN

seyirsubayi
08-05-2010, 19:09
Bu iyi niyet bu hoş görü bu samimiyet bu site olduğu sürece bu gibi dostluklarımız devam edecektir.Çünkü tüm dostlarımızda çıkar ve menfaat sağlama düşüncesi olmadığı sürece tüm dostluklar baki kalır..Tüm dostlarımızı bir çay içmeye misafirim olmaya her daim beklerim..

suleyman abı sana söyleyecek bısı bulamıyorum.... bu arada ev sahıbının mısafırperverlıgını de göz ardı etmemek gerek ... abı salı gunu görusmek uzere

Mehmet BODUROĞLU
09-05-2010, 07:24
Harika kareler.
Yaşananlar ve yaşatılanlarda emeği geçen herkesi kutlarım.
Daha iyilerine hep beraber inşallah ...

Kamil ESEN
09-05-2010, 08:06
Bazı şeyler karşıdan güzel görünür ama aslında güzel değildir,harikadır.Güzel görüntüsüyle bile bu arkadaşlık ve misafirperverlik ortamı eminim hepinizin imrenmesine sebep oldu.Ama tam anlamıyla bizim duygularımızı öğrenmek isterseniz dediklerimize pek bakmayın.Çünkü yetersiz kalacaktır.Bazı şeyler anlatılmaz,yaşanır...Tüm İzmirli dostlarıma misafirperverliklerinden dolayı teşekkürler..

Fedai
09-05-2010, 09:01
Biraderim,
Dostluk , saygı ve sevgi kareleri bu kadar guzel anlatılır:)
Fakat arkadasımızın biri balıgamı yoksa toplantıya girer gibi takım elbise gravat ben boyle balıkcı omrumde gormedim bu kardesimide sanal balıkcı listemek ekledim haberi olsun:)
Saka bir yana emeginize saglık dostlar süpersiniz tek kelime ile:)

İrfanavcı
09-05-2010, 12:04
Çok güzel dostluk örneği ,tüm arkadaşlarımı kutlarım.:)

Anıl ÜNALAN
09-05-2010, 12:25
Çok güzel görüntüler.. Bütün abilerimi kutluyorum.. Bizi kırmayıp ta oralara kadar geldiler..
Bitmek tükenmek bilmiyen çay servisinden dolayı Süleyman abimize teşekkür ediyorum :)
Bahar ablayla Gökhan abinin yanına bu seferlik gidemedik ama bir dahaki sefere kesinlikle gitmek istiyorum :)

Yağız DEMİR
09-05-2010, 20:17
hasan abımmm
cok guzel kareler o gun gece nobetım olmasaydı bende katılmak ısterdım ama calısma saatım nedenıyle aranızda olamadım

Murat ADAK
10-05-2010, 07:45
Harika görüntüler bunlar:helal::helal::helal::helal:.
Canlı bağlantıyla ben aldım haberleri:D
Fırsat olsaydı bende orada bulunmak isterdim.
Bu arada ekiple bir güreş organizasyonu düzenleyinde meydanlar şenlensin biraz:D
Özellikle Kamil abi ve Necati abiye sesleniyorum:D:D:D
Hasan abi ve Süleyman abide hakem olsunlar.:helal:

Necati ARAT
10-05-2010, 08:40
Bir dakka Bir dakka ..:hıııı:

Herşey çok güzeldi o gün..
Süleyman abimizin ağırlaması, tekne turu, çay sohbeti ..;)
Ama en önemlisi bana livarından verdiği balıklar..:D:D:D
Bunların hepsinin resimleri var..;)

Gökhan ve Bahar kardeşimizin misafirperverliğide tartışılmaz..
Bahar kardeşimizi hazırlıksız yakalamamızdan, sırf biz geliyoruz diye ve daha önceleride aramızdaki muhabbetten hemen çayın yanını bisküvilerle süslemesi ve beni düşünerek Cubuk Kraker alması..:helal::D:D:D:D

Hani bunların fotoları??:hıııı:
Sadece o güzel manzaranın fotosunu kendi ellerimle çekmiştim..
Kahvede arkadaşlara nispet yapacaktım..
Onu göremedim..:oha:

Neyse ....
Hasan abi paylaşım için teşekkürler..
Süleyman abime Gökhan ve Bahar Çiftine Ayrı ayrı teşekkürlerimi bir borç bilirim..
Sağlıcakla kalın..

figani ERDOGAN
10-05-2010, 17:45
Dostluğunuz daim olsun,rast gelsin.:)

Denizkızı35
10-05-2010, 22:51
Sizler gibi degerli abilerimizin bizi ziyarete gelmesi bizim için onur verici.
Sizler gibi dostlarımız oldugu için cok seviniyoruz fakat biz bunu ziyaret olarak saymadık hem habersiz, hem kısa oldu. Önceden haberimiz olsaydı en azından hazırlık yapabilirdik.
Dostluklarınız bizim için cok degerli

Denizkızı35
10-05-2010, 23:09
Bir dakka Bir dakka ..:hıııı:

Herşey çok güzeldi o gün..
Süleyman abimizin ağırlaması, tekne turu, çay sohbeti ..;)
Ama en önemlisi bana livarından verdiği balıklar..:D:D:D
Bunların hepsinin resimleri var..;)

Gökhan ve Bahar kardeşimizin misafirperverliğide tartışılmaz..
Bahar kardeşimizi hazırlıksız yakalamamızdan, sırf biz geliyoruz diye ve daha önceleride aramızdaki muhabbetten hemen çayın yanını bisküvilerle süslemesi ve beni düşünerek Cubuk Kraker alması..:helal::D:D:D:D

Hani bunların fotoları??:hıııı:
Sadece o güzel manzaranın fotosunu kendi ellerimle çekmiştim..
Kahvede arkadaşlara nispet yapacaktım..
Onu göremedim..:oha:

Neyse ....
Hasan abi paylaşım için teşekkürler..
Süleyman abime Gökhan ve Bahar Çiftine Ayrı ayrı teşekkürlerimi bir borç bilirim..
Sağlıcakla kalın..

Ne yaptık ki necati abi önceden haber verseydiniz daha fazla birşeyler hazırlardım hakkaten o fotolar nerde :)
Bunu saymadık bilesiniz Yangından kacar gibi gittinz :)

Necati ARAT
11-05-2010, 07:06
Ne yaptık ki necati abi önceden haber verseydiniz daha fazla birşeyler hazırlardım hakkaten o fotolar nerde :)
Bunu saymadık bilesiniz Yangından kacar gibi gittinz :)

O fotolar Hasan abinin makinada ..
-Ona söyle Koysun benim pisküvitli fotolarımı :D:D:D:D

ibrahimz35
11-05-2010, 14:10
Hepinizi, kutluyorum çok güzel bir gün geçirmişsiniz.
Öncelikle Süleyman kaptan ardından Bahar hanım ve eşi'nin mişafir perverliği hepimizi imrendirdi.
Böylesine güzel günlerin herdaim olması dileğiyle.

Necati kardeşim, o uskumrular takım elbiseyemi yoksa kırmızı kravata mı geldi?
Bu konuda bizi aydınlatırsan seviniriz.
Bizler'de balığa çıkarken ona göre giyinerim.

kaptankarabulut
11-05-2010, 16:50
İbrahim kardeşim kesinlikle KIRMIZI kıravata....Kırmızı kıravatı gören uskumru Necatinin kucağına atladı...:D :D :D :D

Taygun KOCABIYIK
11-05-2010, 20:36
İbrahim kardeşim kesinlikle KIRMIZI kıravata....Kırmızı kıravatı gören uskumru Necatinin kucağına atladı...:D :D :D :D

Ya süleyman abi demiyorsun benim şapkam çok güzel balıklar ona geldi :) Necatiye atladılar diyosun :D

ADNAN
11-05-2010, 21:37
Allah muhabetınızı daim etsin, nazarlardan saklasın imrenılecek durumları yaşatıyorsunuz kıskandım ..

Hasan BALIKÇI
11-05-2010, 22:28
Allah muhabetınızı daim etsin, nazarlardan saklasın imrenılecek durumları yaşatıyorsunuz kıskandım ..

amin hepimizin muhabeti hoş olsun adnan abim :)

ukg79
25-07-2010, 11:27
arkadaşlık dediğin böyle olmalı söylenecek başka söz yok kareler anlatıyor herşeyi.....:helal::helal::helal::helal::helal::he lal::helal:

dizel45
25-07-2010, 13:38
vallahi arkadaşlar ne yalan söyliyeyim kıs kan dımmmmmmmmmmm.
dosluk dediyin böyle olmalı

Tuncay GÜNAY
25-07-2010, 14:57
bu karale yazılan yorumların kifayetsiz kalacağını düşündüğümden yorum yapamıyorum. benim aklımdan geçenleri üstadlar yapmışlar. ne diyebilirim ki başka böyle güzel insanların olduğu yerde elbette ki böyle güzel dostluklar olacak buradan sadece tebrik edebiliyorum.
BİRDE KARPUZ KESSEYDİNİZ TAM OLACAKTI :D:D:D:D:D:D
hepinize saygılar dostluklarımız daim olsun.

EAKSOY
22-10-2010, 00:28
Çok hoş görüntüler, samimiyetinize ve dostluğunuza imrenmemek elde değil