PDA

Tüm Versiyonu Göster : Katkısı bulunanlar...

aserkansatı
23-01-2006, 06:38
Tatlı su balıkları sayfası hazırlanırken,benim nacizane ve değerli modumuz Balıkçı Selim'in tecrübe ve bilgilerinin haricinde yararlanılan kaynaklar aşağıdadır...

Sıtkı ÜNER
Balık Avcılığı Ve Yemekleri

denizce.com

amobed.org

kkgm.gov

levrek
23-01-2006, 19:18
Eyvallah Serkan,iyi düşünmüşsün,kolay gelsin

balıkcı
23-01-2006, 21:59
Serkan çok güzel bir arşif oldu ellerine sağlık eyer müsade edersen altlarına vaktim oldukca ek bilgileri yazmak isterim ve daha değişik balıklarıda ekleyebilirim belki bu balıklar Türkiyede mevcut olmayabilir ama balıkcı arkadaşları bilgilendirmek açısından belki faydalı olur,ama sen ilk önce hepsini bitir ondan sonra ben ilave edeyim tabiki müsadenle.

aserkansatı
24-01-2006, 01:40
Sevgili Selim zaten bu sayfayı ikimiz hazırlayacağız... Müsaade etmek ne demek sevgili modum estağfurullah.Biz seninle iyi bir takımız kardeşim.Katkılarını bekliyorum...

balıkcı
01-02-2006, 00:59
Levkit balığının ismini senin vermiş olduğun [Only Registered Users Can See Links] dan bilgi alarak öğrendim sevgili serkan sağol güzel bir kaynak.

aserkansatı
01-02-2006, 02:26
Haklısın ben yanılmışım pardon...

aganta borina borinata
29-08-2006, 09:57
Sevgili Selim zaten bu sayfayı ikimiz hazırlayacağız... Müsaade etmek ne demek sevgili modum estağfurullah.Biz seninle iyi bir takımız kardeşim.Katkılarını bekliyorum...

gerçekten çok güzel bi arşiv olmuş...ellerinize sağlık...serkan beyin söylemini yeni fark ettiğim için özürdilerim...bende ara sıra çukurova bölgesinde bulunan balıklar hakkında bazı ek bilgilerde bulundum hatta bi de balık ekledim "tatlısu çuprası" umarım hoş karşılarsınız...tabi insan yakaladığı balıklar hakkında bi yazı gördüğü zaman o balık hakkındaki bilgileri paylaşmak adına hemen harekete geçiyor...sonra böyle bi yazıyla karşılaştığı zaman ne halt edeceğini bilemiyor... umarım özürlerimi kabul edersiniz...

rastgelsin...

Taygun KOCABIYIK
29-08-2006, 11:04
Doğan abi bence senin bizlere bilgi ve tecrübelerini aktarman ve yeni türleri bu bölüme eklemen Selim ve Serkan abiyide benim gibi mutlu edicektir eminimki. :)

balıkcı
29-08-2006, 14:18
Tabiki bizleri mutlu eder başka arkadaşlarında tatlısu bölümüne bilgilerini aktarmaları,kaldıkı bu bölüm sadece modlara ait değil,bütün balıkcı dostlara ait,balıkcı dostlarımız bilgilerini yazıp paylaşımcı olmaları sitemize daha bir etkenlik sağlar,yeterki sizler katılımcı olun.

katiti
29-08-2006, 16:42
Selim Abi özlettin kendini. Döndüm mü Almanya'ya?

Serkan Abi'yi biliyoruz, meşgul zaten. Bari sen ses ver arada tatlı sucu olarak:)

balıkcı
29-08-2006, 17:51
Mert döndüm almanyaya sitedeyim artık hergün serkanda aramızda oda site ziyaretlerini sıklaştırdı bu aralar dahada sıklaşacak eee artık balık zamanı başlıyor yazın zevki olmuyor sıcaklar perişan ediyor insanı.

katiti
30-08-2006, 09:39
Sorma abi sorma...

Koca yazı 3-5 avla geçiştirdik ya ona yanıyorum ben:( .

Artık bekliyoruz senin hem manzaralı hem balıklı resimlerini:) ...

levrek
30-08-2006, 21:49
Rastgelsin artık Selim cim,ha bu arada hatırlatmakta fayda Mert,biliyorsun sol tarafdaki kamış benimkisi,sonradan hır çıkmasın:D ,sevgilerimle

katiti
31-08-2006, 10:40
Erol Abi hepsi senin olsun ben çıraklığını yapayım ayıp ettin ;) :D :D :D .

aganta borina borinata
31-08-2006, 10:47
mesajlarınız için teşekkür ederim...beni rahatlattınız...bi an patavatsızlık ettiğimi düşünmüştüm...

bu arada dün akşam ki sudak avı boynumuzu büktü...çatalan barajından seyhana su bırakan kapaklar kapalıydı...dipteki yosunları temizleyip geri döndük...

ayrıca mesajlarınızı sabah okudum fakat nedense siteye bi türlü bağlanamadım.
bu sorunu sizlerde yaşadınız mı...

hepinize rastgelsin....

katiti
31-08-2006, 12:56
Doğan Bey siteye girişte bir süre ben de sorun yaşadım, sanırım güncelleme gibi bir durum söz konusuydu.

Av gününüz için ise üzüldüm, umarım bir sonraki avınız bunu da telafi edecek derecede bereketli geçer.

Rastgelsin...