PDA

Tüm Versiyonu Göster : Rastgelsin.org farkı ve TEKNE ORGANİZASYONU

Hasan BALIKÇI
12-05-2010, 18:57
İŞTE RASTGELSİN.ORG FARKI
Üyelerimizden gelen yoğun Tekne organizasyonu isteklerine daha fazla sessiz kalamadık ve herkes için en güzeli nasıl olur araştırıp karar verdik.:)

Değerli Rastgelsin üyelerinin, forum yöneticileri tarafından bir rant kaynağı değil sadece bir dost gözüyle bakıldığını ispatlamak için hep birlikte düşündük.;)
Ve bu organizasyonu hiçbir ticari amaç olmadan kendi üyelerimiz olan tekne sahipleriyle yapmaya karar verdik.;)
aynı zamandada üyelerimizin aileleri ile gelebilmesi için rahat edebilmeleri için en güzel tekneleri sunmaya çalışıyoruz.:)umarım üyelerimiz aileleri ile rahatça hareket edebilir.;)

İşte teknelerimizin bir kısmı

mehmet abimizin teknesi;)

[Only Registered Users Can See Links]

üyemiz ve dostumuz burak arkadaşımızın teknesi;)

metin abimizin yelkenlisi;)

süleyman abimizin misafirhanesi;)

veee urladan katılacak olan candostumuz BAHAR&GÖKHAN (denizkızı)nın teknesi

Tekneleri olan üyelerimiz diğer arkadaşları misafiri olarak çıkarabileceklerini söyleyince bizde yönetim olarak bu organizasyonu şekillendirdik.

Organizasyon için bize ev sahipliği yapacak olan arkadaşlarımıza masrafları için(Mazot,çay vb.) kendi payımıza düşen miktarı vermek kaydıyla bu organizasyonu gerçekleştirmeyi düşünüyoruz.

Bu masraf tahminen kişi başı 10 yada 15 tl arası olacaktır.;)

Teknelerin hareket noktası ulaşım olarak en uygun olan Güzelbahçe limanından olacaktır.;)
Organizasyon için Sahil Güvenlik ile gerekli görüşmeler de yapılmıştır.;)

Katılıma göre birkaç detayın (tekne sayısı hareket saati gibi) daha şekillenmesiyle en güzel şekilde Organizasyonumuz tamamlanacaktır.

Bu güzel beraberliğin davetini sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyduğumuzu ve katılacak olan tüm arkadaşlara teşekkürlerimizi bildiririz.:)

TARİH=13 HAZİRAN PAZAR

SAAT=06. 30 TOPLANMA

HAREKET 07.OO

ORGANİZASYON BİTİMİ =17.30

İşte Rastgelsin farkı… :helal:

adolomorola
12-05-2010, 19:11
Süper bir teklif bu gercekten.
:helal::helal::helal::helal::helal:

Hasan BALIKÇI
12-05-2010, 19:12
Süper bir teklif bu gercekten.
:helal::helal::helal::helal::helal:

Öner kardeşim desteğin için teşekkürler :)

listeyi hazırlarlar sanırım seni ilk yazarlar :D

adolomorola
12-05-2010, 19:19
Öner kardeşim desteğin için teşekkürler :)

listeyi hazırlarlar sanırım seni ilk yazarlar :D

Ben böyle dostluk ve arkadaşlık için her zaman elimden gelen herşeyi en güzel bir şekilde desteklemişimdir ve desteklemeyede herzaman devam edeceğim.;)

Yağız DEMİR
12-05-2010, 20:03
bu dostluk ortamı kacmazzzzz supersınız

fisherman
12-05-2010, 20:10
gerçekten amatörlük ruhu paylasım tamyerinde tebrik ediyorum

adolomorola
12-05-2010, 20:39

Sizde botları kapıp bu org iştirak ederseniz süper olur Yılmaz ;)

fisherman
12-05-2010, 20:41
öner abi mutlaka geliriz bir aksilik olmazsa kaçmaz bu güzellik

Hasan BALIKÇI
12-05-2010, 20:49
bu dostluk ortamı kacmazzzzz supersınız

kaçmaz tabi kardeşim :Dtekne tutanları götürmüyoz ama :D:D:D
aslında götürsek daha iyi olcak :Dbalıkları toplarlar:D:D

Hasan BALIKÇI
12-05-2010, 20:51

sağol yılmaz biladerim:)hep birlikte olunca dahada güzel dostluklar çıkacak ;)

kaptankarabulut
12-05-2010, 21:29
Çok güzel bir org. olacağına inanıyorum.Ben ikinci limandan şu an için on tekneci arkadaşımla birlikte hazırız. Buna AYYÜZLÜM ve DENİZKIZI da dahil.
Şu anki hesabıma göre bu on tekne ile 104 kişiyi rahatlıkla çıkarabiliriz.Tabii tekne sayısı katılımcı sayısına göre artıp azalabilir.
Katılacak arkadaşlarımız bir an önce isimlerini yazdırırlarsa bende tekne sayısını ona göre ayarlamaya çalışırım.
Aile olarak katılacak arkadaşlarımızı büyük teknelere vermeye özen gösterilecektir.
Grup olarak katılmak isteyenlerede mümkün olduğunca aynı tekneye verilmeye çalışılacak
Tekne org. kıyıdan çok farklıdır.onun için yönetici arkadaşlardan ricam bir an önce liste oluşturmalarıdır.
Ben KAPTAN KARABULUT olarak elimden geleni yapacağıma inanıyorum. Ama, bu org.da olabilecek ufak tefek hatalarımızı tüm RASTGELSİN ailesinin anlayış ve hoş görüsüne sığınarak TEKNE ORGANİZASYONUNUN hayırlı olmasını ve yeni yeni dostluklara vesile olmasını diliyorum.

Mehmet BODUROĞLU
12-05-2010, 23:00
Oy oy.
Bu sefer kaçırmam inşallah :)
Harikasınız.
Ben çevremdekilere haber vermeye başlayayım hemen :)
Ticari amaç gütmemesi özellikle harika bir olay.
Kesemizide üzmeden gidip stres atıp gelebileceğiz.
Bu işe emek veren KARABULUT üstadımıza özellikle çok teşekkürler.
Hasan abi seni yazmıyorum artık :)
Haydi balığa.
Şimdiden takımları hazırlamaya başlayalım.

Kamil ESEN
13-05-2010, 06:45
Çok güzel bir org. olacağına inanıyorum.Ben ikinci limandan şu an için on tekneci arkadaşımla birlikte hazırız. Buna AYYÜZLÜM ve DENİZKIZI da dahil.
Şu anki hesabıma göre bu on tekne ile 104 kişiyi rahatlıkla çıkarabiliriz.Tabii tekne sayısı katılımcı sayısına göre artıp azalabilir.
Katılacak arkadaşlarımız bir an önce isimlerini yazdırırlarsa bende tekne sayısını ona göre ayarlamaya çalışırım.
Aile olarak katılacak arkadaşlarımızı büyük teknelere vermeye özen gösterilecektir.
Grup olarak katılmak isteyenlerede mümkün olduğunca aynı tekneye verilmeye çalışılacak
Tekne org. kıyıdan çok farklıdır.onun için yönetici arkadaşlardan ricam bir an önce liste oluşturmalarıdır.
Ben KAPTAN KARABULUT olarak elimden geleni yapacağıma inanıyorum. Ama, bu org.da olabilecek ufak tefek hatalarımızı tüm RASTGELSİN ailesinin anlayış ve hoş görüsüne sığınarak TEKNE ORGANİZASYONUNUN hayırlı olmasını ve yeni yeni dostluklara vesile olmasını diliyorum.

Bende tekne organizasyonunun çok keyifli geçeceğini düşünüyorum.Tekne sahipleri olan arkadaşların ticari amaç olmadan bizi çıkaracaklarını düşünürsek,olabilecek bir tersliği de sadece tekne sahibi olanların değil tüm üyelerin ev sahibi gibi davranarak üstesinden geleceğimizi düşünüyorum.Tabii terslik olacağını hiç düşünmüyorum bu arada.Şimdiden herkese rastgelsin,iyi eğlenceler..(Beni listenin en başına yazabilirsiniz;) )

musty
13-05-2010, 07:10
bu organizasyon çok neşeli geçeçeğinden eminim herkese şimdiden rastgelsin hayırlı olsun ...

Necati ARAT
13-05-2010, 08:04
Evet değerli dostlar..
Karareisde Kıyı avını gerçekleştirdik.
Şimdide sıra deniz organizasyonunda ..

Hasan abimiz, Süleyman abimizin ve Güzelbahçe ikinci limanda tekne sahibi birçok üyemizin büyük fedakarlıkları ile bu organizasyonu gerçekleştermek için yola çıktık..

Şimdiden herşeyin güzel olacağı belli..

Sitemize ve değerli dostlarımıza hayırlı olsun..

kekeme
13-05-2010, 08:08
:):helal:işte tebrik edilecek bir davranış daha.hiçbir çıkar gözetmeksizin atılan bir adım. daha vakit olmasına karşın yapılacak listede yer almayı ve aranızda bulunmayı arzu ederim. saygılar.

Necati ARAT
13-05-2010, 08:20
TARİH:12/05/2010

YER:PİTA

AVLANMA SÜRESİ:09 İLE 16:00 ARASI

DERİNLİK:39 MT.

YEM: SÜLÜNES,SARDALYA , HAMSİ

ALINAN BALIK:USKUMRU,KOLYOZ İSTAVRİT, KUPES.

YORUM:Çok azda olsa uskumru ve kolyoz oltamıza geldi. Ama artık yollarını gözler olduk..

İşte süleyman abimin son günlüğü ..
Rapor tarihi 12/05/2010 olduğuna göre İlerliyen günlerde çok daha güzel balıkların olacağını tahmin ediyorum..

Arkadaşlar hazırlıkları yapmaya başlayın bence..
Çünki Organizasyon günü sanırın USKUMRU KOLYOZ ŞHOW olacak gibi ;):D:D:D

ali rıza acar
13-05-2010, 08:57
Hepiniz SÜPERSİNİZ başka birşey demiyeceğim. Sabah 04.oo de oradayım. İşte RASTGELSİN farkı. Tüm site yöneticilerine, organizasyona destek olan üyelere TEŞEKKÜRLER.
NOT: takımlarımın bakımına mesaj bitiminden itibaren başlanıyor. Heyecan had safhada.

kaptankarabulut
13-05-2010, 09:30
İşte süleyman abimin son günlüğü ..
Rapor tarihi 12/05/2010 olduğuna göre İlerliyen günlerde çok daha güzel balıkların olacağını tahmin ediyorum..

Arkadaşlar hazırlıkları yapmaya başlayın bence..
Çünki Organizasyon günü sanırın USKUMRU KOLYOZ ŞHOW olacak gibi ;):D:D:D

Necati kardeşim ben bu gün denize çıkmadım, ama denizde olan arkadaşlarımdan tlfonla aldığım rapor doğtultusunda bu gün Alman bandozunda bol miktarda kolyoz varmış.Arkadaşımızın yemi bittiğinden benim oraya gidip yem getirmemi istedi.. Fakat saatin bir hayli geç olmasından, ve öğleden sonra lodosun rahatsız edebileceğini düşündüğümden hevesimi artık yarın sabaha bıraktım..
Seninde tahmin ettiğin gibi inşallah org. günü bol miktarda kolyoz uskumru şowu yaparız..

Taygun KOCABIYIK
13-05-2010, 10:20
Evet beklenen tekne organizasyonu konusu açıldı :)
Çok güzel olacağına eminim o zamana kadar balıkta bollaşacaktır diye umuyorum.
Süleyman abi ben akşamdan gelip senin veya herhangi bir teknede yatmayı düşünüyorum :) Haberin ola...

Murat ADAK
13-05-2010, 11:21
:helal::helal::helal::helal::helal::helal::helal:: helal::helal:

Tek kelimeyle süper.Bu organizasyonu düzenleyen ve emeğigeçen herkese şimdiden teşekkür ederim.

Tüm kaptanlarımızada menfaat gözetmeyip bu dostluk ortamına katkılarından dolayı ayrıca teşekkür ederim.

İşte RASTGELSİN AİLESİNİN farkı bu:helal::helal::helal::helal::helal:

Organizasyon gününü sabırsızlıkla bekliyorum.

Adem VARDARCIK
13-05-2010, 13:05
Kambersiz düğün olmaz bir aksilik çıkmaz ise ben ve eşim de kaltılmak istiyoruz..

dizel45
13-05-2010, 13:37
ooooooooooooooo arkadaşlar harika olur iyi düşün müşünüz emeyi geçen herkezi kutlarım

Ahmet TARİH
13-05-2010, 14:00
Hasan Abi organizasyon içinşimdiden teşekkür ederim. Organizasyonu duyar duymaz her balıkçıda olan o tarifsiz iç kıpırdısı sardı heryanımı. İnşaallah katılmak isterim ancak iznin ile birkaç sorum olacak.
İmzamdan da anlaşılacağı üzere İstanbulda ikamet etmekteyim. Organizasyona daha bir ay olması plan yapmamı zorlaştırıyor. Vakit yaklaştıkça daha net bir karar verebilecem sanırım.
1- Bu nedenle en son katılım belirtme tarihi nedir.
2- Burdan bir araba ile çıksam 2 veya 3 arkadaşımı getirebilirmiyim (bu arkadaşlar site üyesi değil).
3- Bir gün önce gelsek yakınlarda konaklayacak uygun pansiyon bulabilirmiyiz.
4- Senin ekleyeceğin veya bana tavsiye edeceğin başka uyarı ve önerilerin nedir.

Katılamasamda kalbim sizlerle olacak ve fotoğraflarınızın sitede yayınlanmasını sabırsızlıkla bekleyeceğim. Şimdiden teşekkür ederim.

kaptankarabulut
13-05-2010, 15:40
Ahmet kardeşim, Hasan şu an mesaide olduğu için kendisiyle tlfnla konuştum,sana onun adına cevap vermemi istedi.
İstanbul'dan org. katılmak istemeniz inanın bizleri duygulandırdı.Tabii ki sizlere elimizden gelen yardımı yapmaya hazırız.Sorularına gelince...
1) son katılım tarihini 6 haziran olarak düşünüyoruz.Çünkü son bir hafta katılımcı arkadaşlarımızı teknelere pay etmemize ayırdık.
2)Tabii ki getirebilirsin ki yol masrafınız azalsın. Daha iyi olur.
3)Geleceğiniz kesinleşince benimle irtibata geçersiniz, size o konuda da yardımcı olmaya çalışırım...
4) Aklına takılan bir şey olursa imzamda tlfonum var hiç çekinmeden arayabilirsin.Sorabilirsin. İlgine tekrar teşekkürler.

Aydın35
13-05-2010, 15:42
Hasan Abi mutlaka sen konunun derinliklerine inmişsindir :) ama burda 5 tekne var eğer yapılacak olan org. karadaki gibi kalabalık olursa biz açıktamı kalacağız abi ben yapışırım senin tekneye vallaha söliyim çünkü en başta ben rezervasyon yaptırdım :)Şaka bir yana yine bu güzel günü bizlere yaşatacak olan emeği geçen herkese teşekür ederim Hasan Abi bu arada oltacıdan çımacılığa terfi etmişim sitede Bu yüzden artık tekneleri ogün ben çözüp ben bağlıyacağım :)Nede anlarım ya çımacılıktan :D:D
Bu arada bir soru sorucam HAsan Abi bende amatör denizci belgesi yok bu sorun olurmu orda yani sadece orası için değil genelinde böyle bir sorun teşkil edermmi deniz avında?

fikret45
13-05-2010, 17:17
Süper bir teklif bu gercekten.Ben böyle dostluk ve arkadaşlık için her zaman elimden gelen herşeyi en güzel bir şekilde desteklemişimdir ve desteklemeyede herzaman devam edeceğim

adolomorola
13-05-2010, 17:31
Süper bir teklif bu gercekten.Ben böyle dostluk ve arkadaşlık için her zaman elimden gelen herşeyi en güzel bir şekilde desteklemişimdir ve desteklemeyede herzaman devam edeceğim

Aynı benim gibi yani Fikret abi...:D:D:D

Hasan BALIKÇI
13-05-2010, 18:26
Hasan Abi organizasyon içinşimdiden teşekkür ederim. Organizasyonu duyar duymaz her balıkçıda olan o tarifsiz iç kıpırdısı sardı heryanımı. İnşaallah katılmak isterim ancak iznin ile birkaç sorum olacak.
İmzamdan da anlaşılacağı üzere İstanbulda ikamet etmekteyim. Organizasyona daha bir ay olması plan yapmamı zorlaştırıyor. Vakit yaklaştıkça daha net bir karar verebilecem sanırım.
1- Bu nedenle en son katılım belirtme tarihi nedir.
2- Burdan bir araba ile çıksam 2 veya 3 arkadaşımı getirebilirmiyim (bu arkadaşlar site üyesi değil).
3- Bir gün önce gelsek yakınlarda konaklayacak uygun pansiyon bulabilirmiyiz.
4- Senin ekleyeceğin veya bana tavsiye edeceğin başka uyarı ve önerilerin nedir.

Katılamasamda kalbim sizlerle olacak ve fotoğraflarınızın sitede yayınlanmasını sabırsızlıkla bekleyeceğim. Şimdiden teşekkür ederim.

ahmet biladerim :)

öncelikle ilginden dolayı çok memnun kaldım.:)teşekkür ederim.:)
isteklerini süleyman abi tlf ile bana bildirdi bende benim söylemimle yaz dedim.hiç kafanda soru işareti olmasın istersen 30 kişi getir herbirinin başımızın üzerinde yeri vardır.:)

kısacası kendi evindeymişsin gibi rahat ve huzurlu olursun ;)hiç merak etme süleyman abimizi telofon ile ara beni ara hiç fark etmez ;)

Hasan BALIKÇI
13-05-2010, 18:59
Hasan Abi mutlaka sen konunun derinliklerine inmişsindir :) ama burda 5 tekne var eğer yapılacak olan org. karadaki gibi kalabalık olursa biz açıktamı kalacağız abi ben yapışırım senin tekneye vallaha söliyim çünkü en başta ben rezervasyon yaptırdım :)Şaka bir yana yine bu güzel günü bizlere yaşatacak olan emeği geçen herkese teşekür ederim Hasan Abi bu arada oltacıdan çımacılığa terfi etmişim sitede Bu yüzden artık tekneleri ogün ben çözüp ben bağlıyacağım :)Nede anlarım ya çımacılıktan :D:D
Bu arada bir soru sorucam HAsan Abi bende amatör denizci belgesi yok bu sorun olurmu orda yani sadece orası için değil genelinde böyle bir sorun teşkil edermmi deniz avında?

aydın kardeşim :)

hiç bir şeyden kuşkun olmasın herşey eksiksiz yolunda gitmesi için tüm gerekenler yapılmıştır :)
sahil güvenlik ile yapılan görüşmelerimizde gereken hertürlü yardımın yapılacağını söylediler.:)
kendilerinede buradan teşekkürlerimi sunarım :)
bu arada belge burada gerekmesede hiç belli olmaz bakarsın başka yerde gerekebilir.sen birtane belge çıkart ;)ne olur ne olmaz

Ahmet TARİH
13-05-2010, 20:24
Hasan abi ve Süleyman abi, mesajınızı okudum ve çok duygulandım. Şu an için bildiğimiz belkide tek ortak noktamız balıkçılık ve buna rağman kalplerimizin birbirimize bu kadar yakın muhabbette olması muhteşem bir şey. Yakın ilginize çok teşekkür ederim. Sizlerle tanışacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum. İnşaallah bir aksilik olmaz ise geleceğim. Bu arada İstanbuldan bir isteğiniz varsa başım üstüne. Görüşmek üzere Allaha ement olun. Saygılarımla.

Hasan BALIKÇI
13-05-2010, 22:09
Hasan abi ve Süleyman abi, mesajınızı okudum ve çok duygulandım. Şu an için bildiğimiz belkide tek ortak noktamız balıkçılık ve buna rağman kalplerimizin birbirimize bu kadar yakın muhabbette olması muhteşem bir şey. Yakın ilginize çok teşekkür ederim. Sizlerle tanışacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum. İnşaallah bir aksilik olmaz ise geleceğim. Bu arada İstanbuldan bir isteğiniz varsa başım üstüne. Görüşmek üzere Allaha ement olun. Saygılarımla.

en büyük hediye sizler gibi dostlar edinmektir.:)

İstanbul dan isteğimiz dostlarınla beraber kazasız belasız bizlere katılmandır :)

sevgilerimle :)

Denizkızı35
13-05-2010, 23:05
Sizler gibi değerli dostlarımızla böyle bir organizasyonda bulunmak bizim için mutluluk verici birşey.Çok zevkli geçeceğinden eminiz.
Daha öncede belirttiğimiz gibi Gökhan ve ben bu organizasyon için Süleyman amcanın ve Hasan abimizin dediği gibi hiç bir çıkar beklemeden her türlü katkıda bulunmaya hazırız ve teknemizi organizasyon için hazırlamaya başkadık.( Bisküviler hazır) :)
Fakat bu organizasyonda yöneticilerin ÖZELLİKLE balık tutmasını istiyoruz :)
Hasan abi bu organizasyonda kullanılacak yemler ve takımlar hakkında bilgi vermeyi unutmuşsun :)

Kamil ESEN
14-05-2010, 07:50
Sizler gibi değerli dostlarımızla böyle bir organizasyonda bulunmak bizim için mutluluk verici birşey.Çok zevkli geçeceğinden eminiz.
Daha öncede belirttiğimiz gibi Gökhan ve ben bu organizasyon için Süleyman amcanın ve Hasan abimizin dediği gibi hiç bir çıkar beklemeden her türlü katkıda bulunmaya hazırız ve teknemizi organizasyon için hazırlamaya başkadık.( Bisküviler hazır) :)
Fakat bu organizasyonda yöneticilerin ÖZELLİKLE balık tutmasını istiyoruz :)
Hasan abi bu organizasyonda kullanılacak yemler ve takımlar hakkında bilgi vermeyi unutmuşsun :)
Bak bu çok önemli..;)İyiki hatırlatmışsınız..

The Lunatic
14-05-2010, 16:31
Bir aksilik olmazsa Kartal Team olarak bu sefer biz de orada olacağız. Tüm emeği geçenlere çok teşekkür ederim. Balık bahane, dostluk şahane ;)

Hasan BALIKÇI
14-05-2010, 18:18
Bir aksilik olmazsa Kartal Team olarak bu sefer biz de orada olacağız. Tüm emeği geçenlere çok teşekkür ederim. Balık bahane, dostluk şahane ;)

uğur kardeşim kartal team olarak katılırsan çok memnun oluruz :)

bu arada arda yeğenimizin son durumu nasıl ;)umarım aksi bir gelişme yoktur :)tekrardan geçmiş olsun :)

The Lunatic
14-05-2010, 20:29
uğur kardeşim kartal team olarak katılırsan çok memnun oluruz :)

bu arada arda yeğenimizin son durumu nasıl ;)umarım aksi bir gelişme yoktur :)tekrardan geçmiş olsun :)

İnşallah hep beraber güzel, keyifli bir gün yaşayacağız Hasan Abim. Arda'nın sağlık durumu gayet iyi, bu hafta okula gitmeye başladı tekrar. Kırılan dişlerle ilgili tedavi devam ediyor ama o da bitecek yakında. Sizlerin geçmiş olsun dileklerini hem ona hem de anne-babasına tek tek okudum. Herkese sonsuz teşekkürlerini iletiyorlar...

Hasan BALIKÇI
14-05-2010, 20:39
İnşallah hep beraber güzel, keyifli bir gün yaşayacağız Hasan Abim. Arda'nın sağlık durumu gayet iyi, bu hafta okula gitmeye başladı tekrar. Kırılan dişlerle ilgili tedavi devam ediyor ama o da bitecek yakında. Sizlerin geçmiş olsun dileklerini hem ona hem de anne-babasına tek tek okudum. Herkese sonsuz teşekkürlerini iletiyorlar...

çok sevindim uğur kardeşim.:)allah birdaha böyle görünmez kaza vermesin :)

dediğin gibi çok güzel ve keyifli bir gün yaşayacağımızdan kuşkum yok zaten :)baksana kartal team tam kadro.:)isimleri bildir listeye ilave edilsin;)

kaptankarabulut
14-05-2010, 21:43

Ahmet kardeşim, İstanbul'dan sadece senin ve ekibinin sağ salim gelip gitmenizi ve bizlerin gönül misafirimiz olmanızı isteriz. İnşallah bir aksilik olmaz ve tanışma olanağımız olur...

The Lunatic
14-05-2010, 23:42
çok sevindim uğur kardeşim.:)allah birdaha böyle görünmez kaza vermesin :)

dediğin gibi çok güzel ve keyifli bir gün yaşayacağımızdan kuşkum yok zaten :)baksana kartal team tam kadro.:)isimleri bildir listeye ilave edilsin;)

İsimleri bildirdim abi. Bu arada dün gece bir çılgınlık yapıp Karareis'e gittik. Sonuç hüsran tabii :D Paşalar sen yoksan gelmiyor :)

Hasan BALIKÇI
15-05-2010, 12:01
İsimleri bildirdim abi. Bu arada dün gece bir çılgınlık yapıp Karareis'e gittik. Sonuç hüsran tabii :D Paşalar sen yoksan gelmiyor :)

uğur kardeşim çılgınlığınız tamam kabulde ona birşey diyemem.:Dama şunu söyleyebilirim bu sıralarda karareis ile pek fazla muhattab olmayın tam karşı istikametlere gidin ;)yani ıldır tarafları ;)benden duymuş olma sakın kimseyede deme :D:Dgeneldede madya kullan;)

Mehmet BODUROĞLU
15-05-2010, 12:16
Hasan abi
Tamam kimseye söylemeyiz :D

Hasan BALIKÇI
15-05-2010, 12:22
Hasan abi
Tamam kimseye söylemeyiz :D

senin nerden haberin oldu mehmet :Dben uğur biladerime söylemiştim :D:Dmadem duydun sen bari bişey deme ;)

karaköylü45
15-05-2010, 12:36
Hasan Abi,
bu muhabbet kaçmaz.Bi terslik çıkmassa Öner abi ile gelmek isterim..

The Lunatic
15-05-2010, 12:37
Hasan Abi yerin kulağı var, bak Mehmet Abi de duymuş. Neyse Mehmet Abi tamamen üçümüzün arasında. ok? Aman diyiiim :D

adolomorola
15-05-2010, 13:35
Hasan Abi yerin kulağı var, bak Mehmet Abi de duymuş. Neyse Mehmet Abi tamamen üçümüzün arasında. ok? Aman diyiiim :D

Oooooppp!!!
Bende varım :D
Sanırım 4 kişi olduk ...:D:D:D

kaptankarabulut
15-05-2010, 18:18
Arkadaşlar, ben bi şey duymadım, görmrdim, bilmiyorum.. onun için kimseye bi şey demem...:D :D :D :D

Kamil ESEN
15-05-2010, 19:06
Arkadaşlar, ben bi şey duymadım, görmrdim, bilmiyorum.. onun için kimseye bi şey demem...:D :D :D :D

Benim zaten ağzım sıkıdır.Bir kahvede, birde camide anlatırım. fazla yerde hayatta konuşmam:P:P:P

kaptankarabulut
16-05-2010, 18:31
Kamil kardeşim oralara gerek yok berbere anlatman yeterli...:D :D :D

Hasan BALIKÇI
17-05-2010, 22:09
Kamil kardeşim oralara gerek yok berbere anlatman yeterli...:D :D :D

ohooooo neler olmuş :'(ben bi kişiye dedim yav uğur biladerim bak neler oluyo gördünmü :D:D:D

The Lunatic
17-05-2010, 22:42
ohooooo neler olmuş :'(ben bi kişiye dedim yav uğur biladerim bak neler oluyo gördünmü :D:D:D

Ben de tam olarak şoktayım Hasan Abi. Nasıl öyle birden herkesin haberi oldu? Allah allah ... :D Neyse hepsi çok güzel insanlar. Karşılaşırız belki oralarda ;)

CEMAKO
18-05-2010, 15:02
Arkadaşlar merhabalar nasılsınız,
bu organizasyona bizi de eklerseniz seviniriz
bu arada sizlere çok teşekkür ederiz güzel organizasyonlara imza atıyorsunuz.

kaptankarabulut
18-05-2010, 16:36
Arkadaşlar merhabalar nasılsınız,
bu organizasyona bizi de eklerseniz seviniriz
bu arada sizlere çok teşekkür ederiz güzel organizasyonlara imza atıyorsunuz.

Cem kardeşim kaç kişi olduğunuzu ve isimlerinizi yazarsanız arkadaşlarımız sizide yazacaklardır....