PDA

Tüm Versiyonu Göster : Karabulut Tutar Taygun Yutar :)

Taygun KOCABIYIK
22-05-2010, 20:00
Merhabalar

Az önce balık yemenin faydası olarak zihin birden fazla çalışıp böyle bir başlık attırdı bana :D (şaka tabii ki)

Gün içinde evde sıkıntıdan kıvranır haldeyken canım her ne hikmetse balık yemek istedi. Ve her ne hikmetse balıkçıya gitmek yerine telefona uzandı elim :D Süleyman abimi aradım, her zamanki neşeli sesiyle "Naber taygun yaaa?" dedi.
Kısa süren muhabbetin ardından balık varmı sorusuna evet yanıtı aldım. Tamam canım balık yemek istiyordu geleyim bir tavalık balık ver hem çay içeriz otururuz dedim. Balıkların sahibi olmasına rağmen ucundan kıyısından bir tavalık banada verebileceğini söyleyince kaptan yollara düştüm.

Çok sevgili diş hekimimiz Samim abimi yakalayamadım malum cumartesi trafiğinde otobüsle ancak 1,5 saatte ulaşabildim limana.

İşte Süleyman Kaptanın bugün yaptığı avın hasılatı (zargana gerçekten çok lezzetliydi)
[Only Registered Users Can See Links]

Kaptanım çok teşekkür ediyorum. Bazı şeylerin keyfi anlatılmaz yaşanır gerçekten senin yanına gelirken o 1,5 saatlik yol hiç dokanmıyor bana. Balıklar içinde çok teşekkür ediyorum. Ailece çok güzel bir akşam yemeği yedik sayende :)

kaptankarabulut
22-05-2010, 20:11
Taygun'cum afiyet şeker bal olsun,aman ha bu aramızda kalsın Hasan livarın boşaldığını duyarsa beni topa tutar.:D :D
Ama önemli değil ben nasılsa yarın yine doldururum livarı.:D :D

Kamil ESEN
23-05-2010, 09:02
Allah ağzınızın tadını bozmasın.Afiyet olsun.

Mehmet BODUROĞLU
23-05-2010, 09:21
:)
Afiyet olsun Taygun.
Eline sağlık kaptanım.
Diyecek bir şey yok DOSTLUK ve ARKADAŞLIK hakkında.
Allah bozmasın tadımızı .

Rastgelsin.

( Taygun Manisa'da 1.5 saat kadar haberin olsun ;) )

Taygun KOCABIYIK
23-05-2010, 10:04
( Taygun Manisa'da 1.5 saat kadar haberin olsun ;) )

Balık varsa Manisa'ya da gelirim :D

ADNAN
23-05-2010, 11:43
Biri göstermış, biri tutmuş, biri temizlemiş, biri pişirmiş, biri yemiş, öbürüde hani ban hani bana demiş :) :) afiyet bal şeker olsun süleyman ustanın da elıne sağlık .

yenal45
23-05-2010, 19:13
Balık varsa Manisa'ya da gelirim :D

taygun cuğum vallahi gel diyecem ama tatlı su sezonu kapalı :'(:'( gedizden sana balık tutardık be kardeşim deniz balığı gibi olmasada balık yedirirdik taze taze sana rastgelsin:D

Necati ARAT
24-05-2010, 07:34
Hay maaşallah..Ellerinize sağlık... Paylaşım için teşekkürler..

Yağız DEMİR
24-05-2010, 10:54
vayyyyy afıyetler olsunnn
taygn kardes valla suleyman abı oltayı brakıyo bır koseye balık yıne gelıyo takılıyo ustaya saygıdan balık suleyman abıyı yormuyo anlayacagın dırek ıgnenın ucunda inan yemnsız atsa oltayı denıuze o balık gelır suleyman abının oltayı tanır saygı durusunda durur yukarıya kendısı cıkar valla :D:D:D:D

kaptankarabulut
24-05-2010, 19:00
vayyyyy afıyetler olsunnn
taygn kardes valla suleyman abı oltayı brakıyo bır koseye balık yıne gelıyo takılıyo ustaya saygıdan balık suleyman abıyı yormuyo anlayacagın dırek ıgnenın ucunda inan yemnsız atsa oltayı denıuze o balık gelır suleyman abının oltayı tanır saygı durusunda durur yukarıya kendısı cıkar valla :D:D:D:D

Valla yağız dediğin doğru. Dün iki defa yemsiz iğneyle balık çektim.:D :D
Dediğin gibi bu balıklar artık benim oltamı tanımışlar.:D :D
Balıklar bakıyorlar olta KARABULUT'un hiç kendisini yormıyalım en iyisi biz oltasına takılalım diyorlar..:D :D :D

paşalı
24-05-2010, 19:34
Balıkları yakalıyanın ellerine sağlık yiyenede afiyet olsun demekten başka diyecek birşey yok.Allah ağzınızın tadını bozmasın sevgili dostlarım.

kaptankarabulut
24-05-2010, 20:13
Balıkları yakalıyanın ellerine sağlık yiyenede afiyet olsun demekten başka diyecek birşey yok.Allah ağzınızın tadını bozmasın sevgili dostlarım.

Sağolasın Turgay abim, yolun düşerse bir gün livarım sizede açlır her daim..

Murat ADAK
26-05-2010, 10:25
Afiyet olsun abiler.
ALLAH(C.C.) Bol ve bereketli avlar nasip etsin.

Doğan ÖZCAN
26-05-2010, 12:29
ohh keyifler gıcır olmus ellerınıze saglık afiyet olsun

EAKSOY
19-10-2010, 23:26
Ne güzel bir dostluk, imrenmemek elde değil