PDA

Tüm Versiyonu Göster : Tayakadın, Arnavutköy göllerinden bazıları

hamit34
25-05-2010, 14:25
tayakadın arnavutköy kemerburgaz terkoza kadar olan göller hakkında bilgi isteyen arkadaşlara yardıma hazırım

[Only Registered Users Can See Links]

[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

bu bölgedeki göllerin bir çoğunu gezdim ve bilgi sahibiyim sizinle paylaşmak istedim isteyenle karşılıklı bilgi alışverişi yapabiliriz

Necati ARAT
25-05-2010, 14:49
Hamit kardeşim resimler güzel belliki buradaki tecrübelerinde kayda değer..

Amaç ve sirküler dahilinde av ve tekniklere tabiiki açığız..
Emeğine sağlık kardeşim..

Hamit bu arada konuda bazı düzenlemeler yaptım fark etmişsindir..
Resimleri yüklerken büyük boyutlu değil. 640*480 yada 800*600 boyutunda yüklersen foruma yakışır ve konu açılırken bazı gecikme sorunları ortadan kalkar bilgi olarak ilave etmek istedim..

Rastgelsin..

yenal45
25-05-2010, 14:53
emeğine sağlık birgün avlanmak istersek oralarda senden seve seve yardım isteriz teşekkürler rastgelsin

adolomorola
25-05-2010, 17:17
Hamit tebrikler Kardeşim çok güzel karelerle karşımıza çıktın ;)
Senin paylaşımçı bir arkadaş olduğun açık ve net ortada,bu durum karşısında öncelikle teşekkürlerimi sunarım.
İnşallah bu yerler hakkında senden bilgi almak isteyen arkadaşlar çıkar sende onlara en iyi şekilde yardımcı olman dileklerimle...;)

Mehmet BODUROĞLU
25-05-2010, 19:48
Aramıza ve ailemize hoşgeldin.
Güzel kareler.
Tam piknik yapmak için :)
Tatlı su avının en güzel yanıda bu olsa gerek ;)
Rastgelsin ...

hamit34
25-05-2010, 20:31
Hamit kardeşim resimler güzel belliki buradaki tecrübelerinde kayda değer..

Amaç ve sirküler dahilinde av ve tekniklere tabiiki açığız..
Emeğine sağlık kardeşim..

Hamit bu arada konuda bazı düzenlemeler yaptım fark etmişsindir..
Resimleri yüklerken büyük boyutlu değil. 640*480 yada 800*600 boyutunda yüklersen foruma yakışır ve konu açılırken bazı gecikme sorunları ortadan kalkar bilgi olarak ilave etmek istedim..

Rastgelsin..
çok tesekkür ederim necati bey bi düzenleme gerekiyordu ben bi boyut yanlıslığı yaptımı fark etmiştim zaten buralara dair biraz tecrübem var inşallah sizinde katkılarınızla devamı gelecek

hamit34
25-05-2010, 20:32
Hamit tebrikler Kardeşim çok güzel karelerle karşımıza çıktın ;)
Senin paylaşımçı bir arkadaş olduğun açık ve net ortada,bu durum karşısında öncelikle teşekkürlerimi sunarım.
İnşallah bu yerler hakkında senden bilgi almak isteyen arkadaşlar çıkar sende onlara en iyi şekilde yardımcı olman dileklerimle...;)
tesekkürler kardeşim inşallah

hamit34
25-05-2010, 20:35
emeğine sağlık birgün avlanmak istersek oralarda senden seve seve yardım isteriz teşekkürler rastgelsin

Aramıza ve ailemize hoşgeldin.
Güzel kareler.
Tam piknik yapmak için :)
Tatlı su avının en güzel yanıda bu olsa gerek ;)
Rastgelsin ...

hepinize teşekkür ederim hoşbulduk

Taygun KOCABIYIK
26-05-2010, 08:37
Hoşgeldiniz çok güzel bir paylaşım teşekkür ediyorum.

Murat ADAK
26-05-2010, 10:21
Çok güzel bir paylaşım.
Emeğinize sağlık.
Paylaşım için teşekkürler.

orhan69
26-05-2010, 16:18
hamit kardeş tayakadın arnavutköy kemerburgaz göletlerinde turna hangisinde var cevresinde cam ağaçları olan kayalıkları ve sazlıkları bol olan hangisi hangi yoldan gidebilirim zeytinburnunda oturuyorum bendurusu ormanlı yalıköydeki barajlara gidiyorum tayakadına yanlızgitmemem ve boş gitmemem içincok uyarıaldım aslı varmı millet abartıyormu sence

hamit34
26-05-2010, 20:43
hamit kardeş tayakadın arnavutköy kemerburgaz göletlerinde turna hangisinde var cevresinde cam ağaçları olan kayalıkları ve sazlıkları bol olan hangisi hangi yoldan gidebilirim zeytinburnunda oturuyorum bendurusu ormanlı yalıköydeki barajlara gidiyorum tayakadına yanlızgitmemem ve boş gitmemem içincok uyarıaldım aslı varmı millet abartıyormu sence

abi aslı yok sayılmaz şu bakımdan buralardaki göllere pek balığa gelen yok ıssız yerler zaten çoğuda yasaklandı bu son zamanlarda turna için sana önerebileceğim arabayla kıyısına kadar gidebileceğin ihsaniyeden akpınar köyüne giderken sağda bir göl var hemen kenarda burada sadece turna ve yayın çıkıyor ama sunu söylemek isterim bu kısımlarda en iyi turna yeri durusu zaten sende orayı çok iyi tanıyan birisin abi açtığın konulara baktım bence senin için zaman kaybı olur fakat deişiklik olsun istersen turnaiçin ideal yerdir
kenarında çam ağaçları olan yer kulakçayır gölü var fakat yolu iyi deil genelde bu kısım mağden ocakları olduğu için ağaç yok kıyılarında

hamit34
28-05-2010, 07:47

bunlarda aynı bölgelerden bazı göller

boyutları ayarlayamadım kusura bakmayın

hamit34
13-06-2010, 10:53
yeni resimler ekledim

dizel45
13-06-2010, 21:16
yerler güzelmiş kardeş balıkta çıkıyomu

hamit34
18-06-2010, 08:20
çıkıyor tabi ama çok kolay deil buralarda balık çıkarmak seyrek balıklar

cansatyr
23-06-2010, 00:55
merhabalar foruma yeni üye oldum bende bu tayakadın gölleri takıntı haline geldi akpınar köyünün haricinde diğerlerine nasıl gidebilirim mesela kulakçayırı gölü veya sizin tavsiye edebileceğiniz başkalarının da balık tuttuğu 21 ocak 2007 ve 15 haziran 2008deki gibi. şimdiden teşekkürler. bu arada imza ayarlarını yapamadım ismim can 84 doğumluyum

hamit34
23-06-2010, 08:01
merhabalar foruma yeni üye oldum bende bu tayakadın gölleri takıntı haline geldi akpınar köyünün haricinde diğerlerine nasıl gidebilirim mesela kulakçayırı gölü veya sizin tavsiye edebileceğiniz başkalarının da balık tuttuğu 21 ocak 2007 ve 15 haziran 2008deki gibi. şimdiden teşekkürler. bu arada imza ayarlarını yapamadım ismim can 84 doğumluyum

can hoş geldin dediğin kulakçayırı iyi bilirim tarifde edebilirim fakat
21 ocak 2007 ve 15 haziran 2008deki gibi tarihlerini pek anlamadım önce bu tarihlerle neyi kastettin açıklarsan istediğin yardımı yapacağım cevap verebilmemiçin seni anlamam gerekir öyle deilmi

cansatyr
23-06-2010, 09:16
can hoş geldin dediğin kulakçayırı iyi bilirim tarifde edebilirim fakat
21 ocak 2007 ve 15 haziran 2008deki gibi tarihlerini pek anlamadım önce bu tarihlerle neyi kastettin açıklarsan istediğin yardımı yapacağım cevap verebilmemiçin seni anlamam gerekir öyle deilmi

21 0cak ve 15 haziran derken yukarıda koyduğun resimlerin tarihlerinden bahsediyordum. o resimlerdeki göllere nasıl gidilir manasında sormuştum.

hamit34
23-06-2010, 11:39
21 0cak ve 15 haziran derken yukarıda koyduğun resimlerin tarihlerinden bahsediyordum. o resimlerdeki göllere nasıl gidilir manasında sormuştum.

okey iki yolldan gidiliyor eğer kemere yakınsan kemerburgazdan gidiliyor kulakçaır gölü kemerburgaza dan tayakadına giderken tayakadına girmeden soldan ayrılır zaten gölü görüyorsun oradan bulabilirsin diğer yol eğer arnavutköye yakınsan oradan gidebilirsin
birde 2007 tarihli resim büyükçekmeceye ait kemerburgaz tarafında deil dieğerleri oralarıdır

kaptankarabulut
23-06-2010, 20:46
Hamit kardeşim, öncelikle aramıza hoş geldin.Kalıcı ve keyifli paylaşımların olsun.

Seni ve senin gibi paylaşımcı dostları yürekten kutluyorum.Zaten burada olmamızın sebebi de bu. Bizim bildiğimizi bilmiyen dostlarımızla paylaşmak.Böyle olunca da dostluklar sanaldan reele akıp gidiyor.İşte RASTGELSİN sitesinin ayrıcalığı farkı bu....

ejder_balikci
23-06-2010, 21:29
Hamit kardeşim öncelikle selamlar. Ben deniz balığı avcısıyım tatlı suda avlanmam fakat fotoğrarların çok güzel. En önemlisi oraya avlanmaya gelen ve uzaktan gelecek olan arkadaşlarla kendi bilgilerini paylaşacak olman beni çok mutlu etti çok teşekkür ederim.

hamit34
24-06-2010, 06:58
Hamit kardeşim, öncelikle aramıza hoş geldin.Kalıcı ve keyifli paylaşımların olsun.

Seni ve senin gibi paylaşımcı dostları yürekten kutluyorum.Zaten burada olmamızın sebebi de bu. Bizim bildiğimizi bilmiyen dostlarımızla paylaşmak.Böyle olunca da dostluklar sanaldan reele akıp gidiyor.İşte RASTGELSİN sitesinin ayrıcalığı farkı bu....

süleyman abi öncelikle hoşbulduk evet bende burada bulanmak istememin nedeni budur paylaşım yapmak ve gönül verdiğimiz balık sevgisini pekiştirmek ..
bende rastgelsin sitemizi çok beğeniyorum burada kusur aramak yerine paylasım yapılıyor allah başarılarının devamını nasip etsin

hamit34
24-06-2010, 07:01
Hamit kardeşim öncelikle selamlar. Ben deniz balığı avcısıyım tatlı suda avlanmam fakat fotoğrarların çok güzel. En önemlisi oraya avlanmaya gelen ve uzaktan gelecek olan arkadaşlarla kendi bilgilerini paylaşacak olman beni çok mutlu etti çok teşekkür ederim.
mustafa kardeşim rica ederim elbette herkezin sıralaması farklı balık hususunda kimizi denizden vazgeçemezken kimiside benimgibi tatlısudan vazgeçemiyor ama amaç aynıdır hepside insana mutluluk veren çok güzelbir hobidir..
bizimgibi bu hobiye gönül vermiş dostlara elbette elimizden bir yardım gelirse esirgemiyeceğiz bendende slm lar

ARDA-TURKAY
24-06-2010, 16:25
Hamit, merhaba ... ilk fotoğraf nerenin gölü ...

kaptankarabulut
24-06-2010, 21:51
süleyman abi öncelikle hoşbulduk evet bende burada bulanmak istememin nedeni budur paylaşım yapmak ve gönül verdiğimiz balık sevgisini pekiştirmek ..
bende rastgelsin sitemizi çok beğeniyorum burada kusur aramak yerine paylasım yapılıyor allah başarılarının devamını nasip etsin

Hamit kardeşim bizler kusur peşinde değil paylaşım peşindeyizdir.Bu nedenledir ki bir çok ilimizden sanaldan reele dostluklar taşınmış ve pekişmiştir.

hamit34
25-06-2010, 07:32
Hamit, merhaba ... ilk fotoğraf nerenin gölü ...
ARDA TÜRKAY KARDEŞİM öncelikle merhaba ilk resimdeki göl bollucada bir göldür mavi gölün girişinden bollucaya giderken solda kalıyor

bu arada imza ayarlarını yaparsan seni tanımamız daha kolay olur nerelisin adın ve yaşın gibi

ARDA-TURKAY
25-06-2010, 08:09
ARDA TÜRKAY KARDEŞİM öncelikle merhaba ilk resimdeki göl bollucada bir göldür mavi gölün girişinden bollucaya giderken solda kalıyor

bu arada imza ayarlarını yaparsan seni tanımamız daha kolay olur nerelisin adın ve yaşın gibi

İlk mesajlarımda imzalar yok, diğerlerinde var ... TANIŞMA'ya bak ...

hamit34
25-06-2010, 12:51
İlk mesajlarımda imzalar yok, diğerlerinde var ... TANIŞMA'ya bak ...
olur bakarım bu arada teşekküre deymez

ukg79
14-07-2010, 14:10
hamit abi yolumuz düşerse elbetteki ilk önce seni ararız oldukça güzel fotolar emeğine sağlık...:helal:

hamit34
22-07-2010, 08:52
[QUOTE=ukg79;89350]hamit abi yolumuz düşerse elbetteki ilk önce seni ararız oldukça güzel fotolar emeğine sağlık...:helal:[/QUOT inşallah elimizden ne yardım geliyorsa yaparız elbette

bay_maximum
29-08-2010, 10:26
bende hamit abi senden şöyle oltamın pasını silecek mısırıma hamuruma yok olmaz demeyecek :) israil sazansız aynalı sarı pullu sazan olan temiz bir göl adresi ver dicektim aslında arnavutköydeyim o kadar göl varki hepsine gitmeye kalksam hevesim kırılcak bildiğin varsa iş yapar dediğin avlak çok güzel olur resimleri koyup inş adını zikrederiz...

hamit34
30-08-2010, 19:50
bende hamit abi senden şöyle oltamın pasını silecek mısırıma hamuruma yok olmaz demeyecek :) israil sazansız aynalı sarı pullu sazan olan temiz bir göl adresi ver dicektim aslında arnavutköydeyim o kadar göl varki hepsine gitmeye kalksam hevesim kırılcak bildiğin varsa iş yapar dediğin avlak çok güzel olur resimleri koyup inş adını zikrederiz...
inşallah bekleriz resimleri su an önere bileceğim yolu düzgün ve avlanmanın serbest olduğu ve sadece aynalı ve karasazan turna ve yayın yapan bir göl söyleyebilirim bulmanın gitmenin kolay olması açısından ihsaniye köyünden bollucaya giderken soldaki büyk göl fakat buralarda balık yakalamak zor iş yemlemek ve beklemek gerek en küçük balık kiloluk çıkıyor birde çiftalan köyü tarafında belediyenin köbek barnağı var oranın arkasındaki göl oda aynı dır israil çıkmaz oralarda yok çünki

lazuri
30-08-2010, 20:50
selamlar bana zıpkınla dalmaya eşlık edecek arkadaş arıyırum istanbul syran tepede oturuyorum yalnız dalınmıyor zevklı olmuyor ilgilenen olursa sevınırım yer onemlı dıyıl araç var tek eksiğim arkadaş

ilhan
14-09-2010, 14:05
inşallah bekleriz resimleri su an önere bileceğim yolu düzgün ve avlanmanın serbest olduğu ve sadece aynalı ve karasazan turna ve yayın yapan bir göl söyleyebilirim bulmanın gitmenin kolay olması açısından ihsaniye köyünden bollucaya giderken soldaki büyk göl fakat buralarda balık yakalamak zor iş yemlemek ve beklemek gerek en küçük balık kiloluk çıkıyor birde çiftalan köyü tarafında belediyenin köbek barnağı var oranın arkasındaki göl oda aynı dır israil çıkmaz oralarda yok çünki

Selam Hamit

Söylediğin göle bu hafta sonunki offroad gezisinden sonra bir bakayım dedim. Güzel yere benziyor. 2 arkadaş vardı olta altan. bişey çıkmadı dediler. ama güzel balık olduğunuda söyledir. Tabikli nasip. Önümüzdaki hafta 1 geceliğine orada kamp yapmayı düşünüyorum. inşallah avımız iyi geçer.

Fatih AKDAĞ
14-09-2010, 16:38
Faydalı bir paylaşım teşekkür ediyorum.

Saygılarımla