PDA

Tüm Versiyonu Göster : Turna avı 2 / Bilecik

akinyildiz81
19-06-2010, 22:57
remixon marka yeni 2.40lık kamışı denemek için gittim bu vatandaş geldi :)
[Only Registered Users Can See Links]
:deli:

Kamil ESEN
20-06-2010, 09:07
Çok güzel bir balık ve çok güzel kareler bunlar..Keşke birazda yazı ile süsleseydin bizde yakalamış kadar olurduk.Paylaşıma teşekkürler.rastgelsin.......

Taygun KOCABIYIK
20-06-2010, 09:47
Balık güzel ama bu fotoğraflar yanında hani demeye utanıyorum ama sönük kalmış :)
Çeken kişi gerçekten işinin ehli belli ki. Hem balığı çeken, hem fotoğrafı çeken yani :D

yenal45
20-06-2010, 10:35
vallahi güzel bir balık turna avına hiç gittmedim biraz zor yakalanan bir balıkmış kaçırma olasılığında fazlaymış inşallah bir turna avı yapmak ümiydiyle rastgelsin hocamada katılıyorum biraz yazıyı süsleseydin güzel olurdu olsun bidaki sefere dağa güzelini yakalar ve anlatırsın hadi sana rastgelsin

ejder_balikci
20-06-2010, 17:52
Abicim balıkta güzel fakat gün batımına bayıldım süpper bir çekim olmuş bülent ersoyunda dediği gibi olmuş fevkaladedinde fevkinde yani.

Hasan BALIKÇI
20-06-2010, 18:47
akın biladerim çok güzel kareler :helal:manzara gerçekten harika :)

kamil biladerimin dediği gibi birazda anlatsaydın bizlerde orda olmuş gibi olurduk;)
avlarının ve paylaşımlarının herdaim bundan güzel olması dileklerimle :)

afiyet olsun :)

Necati ARAT
21-06-2010, 10:17
Akın gerçekten harika balık ama İçimden geleni söylüyorum..
Konudaki son resim dahada güzel..
Tebrikler..
paylaşım için teşekkürler..

akinyildiz81
21-06-2010, 10:49
abi pek anlatacak bi şeyler olmadıki bilecik pelitözügöletine gittim eleman vurdu bende aldım karaya.bugün yine gideceğim baştan sona anlatacağım söz :)

adolomorola
21-06-2010, 23:29
Böyle dostarın seni her zaman ziyaret eder inşallah..;)

Afiyet bal şeker olsun...;)

Mehmet BODUROĞLU
21-06-2010, 23:43
Tebrikler.
Bende yeni makinamı alsam acep ? :D
Çok daha iyilerinin oltanızda olması dileklerimle.
Rastgelsin ...

ukg79
14-07-2010, 14:13
paylaşım için teşekkürler oldukça güzel kareler afiyet olsun....:helal:

Tuncay GÜNAY
14-07-2010, 15:22
Akın kardeşim çok güzel kareler bunlar turna da turna haaa:d bizim burada da o gölün benzeri bir baraj gölümüz var gelde el kadar israil - sarı sazan ve yayın var turna hiç duymadım. Turna havyarını bırakmadan yakalayıp 1 tane bana göndersen bende onu buradaki göle salsam olurmu acaba imkan varmı veya da böyle bir imkan oluşturabilirmiyiz ne dersin kardeş

delvel
15-07-2010, 15:28
akın abi turna cok güzelmiş, sezonda makina iş yapacağının sinyallerini vermiş:)
bu arada fotolar karpostal gibi olmuş:)

akinyildiz81
26-08-2010, 21:50
Akın kardeşim çok güzel kareler bunlar turna da turna haaa:d bizim burada da o gölün benzeri bir baraj gölümüz var gelde el kadar israil - sarı sazan ve yayın var turna hiç duymadım. Turna havyarını bırakmadan yakalayıp 1 tane bana göndersen bende onu buradaki göle salsam olurmu acaba imkan varmı veya da böyle bir imkan oluşturabilirmiyiz ne dersin kardeş

mesajı yenigördüm kusura bakmayın.bildiğiniz gibi turna saldırgan balıktır.gölde bi şey bırakmaz girdiğinde.ben at çek sevdiğim için turna yakalıyorum ama sanırım sazan yakalamayı seven arkadaşlar böyle bir girişimde bulunursak bizi keserler :))