PDA

Tüm Versiyonu Göster : Manisa'dan sazan şov...

Kamil ESEN
20-06-2010, 20:08
Az önce sazan avından (durasıllı barajından) gelen arkadaşlardan yorgun argın eve giderlerken aldığım bir görüntüyü paylaşmak istedim.Kalfa Hasan abimin Torosun bagajında getirirken rasgele gördüğüm balığı,sitede paylaşım yapacağım deyince beni kırmadı 5 dk durdu ve bu kuzunun vesikalığını yolladı.Herkese nasip olması dileğiyle.Balık 11 kg gelmiş.

[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

Uploaded with ImageShack.us ([Only Registered Users Can See Links])

Geçenlerde de bunu getirmişti..Ama o küçüktü!!! (7KG):P:P

Benim gibi daha birçok tutamayanlara hasret gidermek için hatıra fotoğrafı.:'(:(

Hasan BALIKÇI
20-06-2010, 20:38
vaaaay kamil biladerim bakıyorum balıktan dönenleri karşılamışsın.:helal::helal::helal:güzel balıklar almışlar tüm balıkçı arkadaşlarımı kutlarım daha bereketlilerine inşallah :)

üzülme bakarsın beraber vesikalık çekiliriz o kuzularla ;)

Taygun KOCABIYIK
20-06-2010, 20:43
Kamil hoca bizi sazana götür :D
Hep siz geliyorsunuz birde biz gelelim değil mi :)
Harika balık tebrik ederim...

Hasan BALIKÇI
20-06-2010, 20:52
Kamil hoca bizi sazana götür :D
Hep siz geliyorsunuz birde biz gelelim değil mi :)
Harika balık tebrik ederim...

gidelimmi sazana istermisiniz.;)bak öner abinde burdaydı bu gün.:)ne tesadüf o da aynı demişti.:)

Yağız DEMİR
20-06-2010, 21:34
kamıl abı o ne ole canavar sankı :D
eee tabı bız alısık degılız tatlı su balıkına ondan gozume buyuk geldı galıba
kamıl abı gıtmıyozmu tatlı su avına

adolomorola
20-06-2010, 22:46
Kalfa Hasan abimi tebrik ederim çok güzel bir trofe yakalamış ;)

sanada paylaşım için teşekkür ederim Kamil hocam...;)

baracuda_35x
20-06-2010, 23:23
Hatıra fotoğrafı çektirmesen Şaşardım zaten :D arkadaşlarını tebrik ederim hocam :)

kaptankarabulut
21-06-2010, 08:51
Kamil hocam,sende benim gibi uzun zamandır paylaşım yapamadığın için barajdan gelenlerin bagajlarına bakar olmuşsun.Bende denizden gelenlerin livarlarına bakar oldum..:D :D
Kamil hocam o kuzuyu tutan arkadaşlarımızı kutluyorum, bizimle paylaştığın için sanada teşekkür ediyorum...

brkknc
21-06-2010, 10:30
Kamil hocam çok sağol gözlerimiz bayram etti, iyi günler dilerim..

Necati ARAT
21-06-2010, 10:52
Kamil abim Arkadaşları kutlarım..
Güzel balık bizde Dün Figani dayımla kulaklarını çınlattık..
Balığa Geliyoruz haberin ola...

orhan yıldız
21-06-2010, 11:58
harika balik tebrik ederim bende sazancıyım inşalah bir gun denk geliriz beraber

Taygun KOCABIYIK
21-06-2010, 12:09
gidelimmi sazana istermisiniz.;)bak öner abinde burdaydı bu gün.:)ne tesadüf o da aynı demişti.:)

Gidelim Hasan abi istiyorum hakikaten ben çamaşır ipini hazırladım :D Bu balıkları misinayla çekemeyceğimize göre bize sağlam bi ip lazım :deli:

Kamil ESEN
21-06-2010, 19:31
Arkadaşlar tatlısu organizasyonu da yaparız isterseniz.Şöyle bol balıklı,mangallar semaverler full donanımlı..;)
Balıkla fotoğraf çektirmekten sıkıldım ama ne yapayım işlerden kafamı kaşıyamıyorum.Arkadaşların tuttuğu balıklarla avunuyoruz.Hem arkadaşım tutmuş ben tutmuşum ne farkeder.Biz sazan avına gittik mi tutmadan gelene herkes birer balık verir.O da eve 3-4 sazanla döner.Dostluk dediğin başka nasıl tarif edilir ki?
Yalnız sazana gelecek arkadaşlar kasnaklarda 100 metre 070 misina ve 3/0 mustad 505 iğnelerini alsın da gelsin.;).
Bekle bizi baraj, sanada söyleyecek birkaç dost sözümüz var.....

Taygun KOCABIYIK
21-06-2010, 19:56
Arkadaşlar tatlısu organizasyonu da yaparız isterseniz.Şöyle bol balıklı,mangallar semaverler full donanımlı..;)
Balıkla fotoğraf çektirmekten sıkıldım ama ne yapayım işlerden kafamı kaşıyamıyorum.Arkadaşların tuttuğu balıklarla avunuyoruz.Hem arkadaşım tutmuş ben tutmuşum ne farkeder.Biz sazan avına gittik mi tutmadan gelene herkes birer balık verir.O da eve 3-4 sazanla döner.Dostluk dediğin başka nasıl tarif edilir ki?
Yalnız sazana gelecek arkadaşlar kasnaklarda 100 metre 070 misina ve 3/0 mustad 505 iğnelerini alsın da gelsin.;).
Bekle bizi baraj, sanada söyleyecek birkaç dost sözümüz var.....

Mesaj alınmıştır Kamil hocam :D

edit:

Tekrar düşündüm de ben olta atmıyorum o zaman herkes 1 balık verse ohooo :D

Anıl ÜNALAN
21-06-2010, 21:22
Hocam bizi sazana götürr :)
İlk fırsatta sazan avlamayı istiyoruz Paşa Team ve Rastgelsin olarak Kamil hocam :) sizin gibi tatlısu ustalarının bilgisine olsun ;) :)

Hasan BALIKÇI
21-06-2010, 23:07
Gidelim Hasan abi istiyorum hakikaten ben çamaşır ipini hazırladım :D Bu balıkları misinayla çekemeyceğimize göre bize sağlam bi ip lazım :deli:

valla evlat ben 0.24 yuzuri misina ve 4 numara mustang iğne ile sörf kamışlarımı götürcem sizi bilmem :D:Dsiz isterseniz çeki halatıda kullanabilirsiniz :D:D
önemli olan oraya gitmek bana uyar ama sakın bu hafta demeyin.;)Türkiye de henüz insan kolonlaması yapılamıyo:D:D

Taygun KOCABIYIK
21-06-2010, 23:16
valla evlat ben 0.24 yuzuri misina ve 4 numara mustang iğne ile sörf kamışlarımı götürcem sizi bilmem :D:Dsiz isterseniz çeki halatıda kullanabilirsiniz :D:D
önemli olan oraya gitmek bana uyar ama sakın bu hafta demeyin.;)Türkiye de henüz insan kolonlaması yapılamıyo:D:D

Bu hafta sen gidelim desen ben gelemem abi.
Annanemi hastaneye yatırıcaz anjiyo için :(

Anıl ÜNALAN
22-06-2010, 00:10
O zaman manisa teamden 1 ay sonraya ayarlamalı ve görüşmeli bir organizasyon bekliyoruz denebilir.
Coştur bizi Manisa :)
Hep bunu istiyordum :)

Mehmet BODUROĞLU
22-06-2010, 01:06
Kamil abi güzel balık.
Biz vesikalık bile çekilemiyoruz ki sen hatıra fotoğrafı çektirmişsin.
Daha ne olsun :D

Bu hafta sen gidelim desen ben gelemem abi.
Annanemi hastaneye yatırıcaz anjiyo için :(

Taygunum büyük geçmiş olsun.
Umarım herşey yolunda gider.
Yapabileceğimiz birşey olursa 0.532 4133895
Çekinmeden arayabilirsin.

hamit34
22-06-2010, 09:33
çok güzel sazan yakalayan arkadaşı tebrik ederim seninde emeğine sağlık fakat sanki 11kg gelmez gibi tartıldımı yoksa farazimi söyleniyor bana daha küçük gibi geldi 7 veya 8 olabilir gibi duruyor enfazla

Kamil ESEN
22-06-2010, 10:30
çok güzel sazan yakalayan arkadaşı tebrik ederim seninde emeğine sağlık fakat sanki 11kg gelmez gibi tartıldımı yoksa farazimi söyleniyor bana daha küçük gibi geldi 7 veya 8 olabilir gibi duruyor enfazla

10.500 kg geldi balık.Yanında ölçü olacak pek birşey olmayınca görünüş aldatabiliyor.;)

ADNAN
22-06-2010, 17:39
hocam tebrkler bir resm bir görüntü herkez sazan oldu :) .

kalfahasan45
22-06-2010, 18:37
Nazar etme ne olur olta at seninde olur.Hepinizi sazana bekleriz....

kalfahasan45
22-06-2010, 18:59
Siz sazan isteyin ben sülalesini getireyim.Nasıl bu kuzu iyimi?Menbası bende;) 16.5 kg

İrfanavcı
23-06-2010, 00:13
Kalfa hasan tebrikler,Kamil hocam paylaşım için teşekkürler

Necati ARAT
23-06-2010, 08:45
Siz sazan isteyin ben sülalesini getireyim.Nasıl bu kuzu iyimi?Menbası bende;) 16.5 kg

Hasan abi Maaşallah Kuzu Ne kelime Koç olmuş o Koççç..
Yeni sezondada bekliyoruz aynılarından..

İğnen keskin olsun..

ukg79
04-07-2010, 15:05
hocam yine denk getirmişsin balığı ne o kokusunumu aldınız:D

Hasan BALIKÇI
04-07-2010, 15:13

hasan abi bu balıkmı :helal::helal:necati koç demiş ama ben manda desem :D:D
hasan abi eline koluna sağlık :):helal:

Taygun KOCABIYIK
05-07-2010, 10:01
Hasan ustam harika balık koç gibi maşallah :) Ben diyorum çamaşır ipi ile geleceğim diye benle dalga geçiyor Kamil hocayla, Yenal abi :D Ben ipimi hazırladım şimdi onlar çamaşır ipi arasın :P

simsek66
23-07-2010, 13:18
hocam biraz bana abartılı geldi 11 kg yada ben oyle hissettim yine de güzel av. tebrikler.

Fatih AKDAĞ
13-08-2010, 15:52

Kurban olduğum ALLAH'ım bu nedir yaa , balık değil bu kurbanlık koç MaşAllah =)))

Ellerin kolların dert görmesin İnşAllah..

Saygılarımla