PDA

Tüm Versiyonu Göster : İzmir'de kıyıdan balık avı

okan35
03-07-2010, 12:24
Arkadaşlar herkese selamlar... Ben balık tutmaya yeni başlıyorum.acaba izmir'de nerelerden balık avlasam daha verimli olur?yardımcı olursanız çok sevinirim,herkese sevgiler...

xnode
03-07-2010, 14:36
İnciraltı
Sahilevleri
14 Evler denen bölge (Sahilevleri ile askeriye arası)
Sahilevleri'nden Limanreis'e kadar olan bölge (arka taraf)

Kamil ESEN
03-07-2010, 14:38
Biraz yol giderim dersen bence ıldırı yı dene;)

yenal45
03-07-2010, 19:00
vallahi ıldırıyı tavsiye edrim kamil hocama katılıyorum yada karareis olabilir vasıtanvarsa hadi rastgelsin

Anıl ÜNALAN
06-07-2010, 13:46
Vasıta ile gidebiliceksen eğer Hasan Balıkçı'nın paylaşmış olduğu avlakları takip etmenizi, vasıtasız ulaşım gerçekleştirecez derseniz sahilevleri, narlıdere askeriyenin karşısını önerebiliriz..
Körfez'in yasaklı olmasından dolayı iç bölgelerde av yapmanızı pek önerdiğimiz söylenemez.

olta123
12-09-2010, 17:30
En güzel, güzel bahçe kıyıdan kol boyu balık yakaladım.

hüseyinzümrüt
03-11-2010, 12:37
arkadaşlar buradan yapacağımız avlaklar için yem,misina,iğne kurşun ve konumu daha aydınlatıcı yazarsanız daha net bir bilgi almış oluruz narlıdere askeriyenin olduğu yer diyorsunuz oraya araba ile girilmiyor sanırım... askeriyeyi geçince g.bahçeye doğru olan yerde sahilden atsak oradan nasıl sonuçlar alırız varsa daha önceden deneyimi olanlar paylaşırsa sevinirim...

hüseyinzümrüt
04-11-2010, 16:30
arkadaşlar sitede konulara çok geç cevap veriliyor konu ile ilgilenenlere duyurulur... saygılar....

Necati ARAT
04-11-2010, 16:52
arkadaşlar sitede konulara çok geç cevap veriliyor konu ile ilgilenenlere duyurulur... saygılar....

Hüseyin bey site üyelerini eleştireceğinize bu kadar kolaycı ve hazırcı olmayın isterseniz..
Forumda yeteri kadar bilgi var geçmiş konulara göz atarsanız istediğiniz bilgilere rahatça ulaşabileceğinizi düşünüyorum..

Bilgi paylaşmak için vardır ama sizin gibi benzer sorular soran herkeze aynı yanıtları verirsek bizler bıkarız..
Araştırmacı olmanızda yarar var..

keyifli avlar dilerim..RASTGELSİN..

hüseyinzümrüt
04-11-2010, 17:36
demekki istendiğinde cevap anında gelebiliyormuş ! saygılar hocam... gerekli bilgilere ulaştım !!!

Taygun KOCABIYIK
04-11-2010, 20:38
demekki istendiğinde cevap anında gelebiliyormuş ! saygılar hocam... gerekli bilgilere ulaştım !!!
Burada kimse bilgilerini paylaşmak zorunda değilken nokta atışı yerleri dahi paylaşıyoruz bu yerleri öğrenmek için vakit ve nakit harcıyoruz yeri geldiğinde bir günde yüzlerce km yol yapıyoruz. İnternet yokken ustalarımızdan bir kelime öğrenmek için 20 takla atardık fakat bilgi artık o kadar kolay ulaşılabilir oldu ki sitede izmir çevresi için yüzlerce konu varken bu konuları arayıp bulma zahmetine katlanmıyorsunuz. Üzerine birde fırça yiyoruz.

erhan_gurgen
26-04-2011, 18:11
sahilevleri civarında askeriyenin yanından sağ tarafa doğru sahil boyunca av yapmayı düşünüyorum.YEM--TAKIM-AVLANMA TEKNİĞİ OLARAK neler tavsiye edersiniz.

adolomorola
26-04-2011, 18:32
sahilevleri civarında askeriyenin yanından sağ tarafa doğru sahil boyunca av yapmayı düşünüyorum.YEM--TAKIM-AVLANMA TEKNİĞİ OLARAK neler tavsiye edersiniz.

Klasik 2 li 3 lü sacaklı takım ,yem olarakta şuan sülünesi tavsiya ederim.;)

dogukan1997
18-03-2012, 17:54
Burada kimse bilgilerini paylaşmak zorunda değilken nokta atışı yerleri dahi paylaşıyoruz bu yerleri öğrenmek için vakit ve nakit harcıyoruz yeri geldiğinde bir günde yüzlerce km yol yapıyoruz. İnternet yokken ustalarımızdan bir kelime öğrenmek için 20 takla atardık fakat bilgi artık o kadar kolay ulaşılabilir oldu ki sitede izmir çevresi için yüzlerce konu varken bu konuları arayıp bulma zahmetine katlanmıyorsunuz. Üzerine birde fırça yiyoruz.

Taygun abi ben ne çok büyüğüm ne üstadım öle senin dediğin gibi bir çok üstatımın peşinden hala koşuyorum 1-2 yer öğrenirim diye he illaki verecekler diye bir şeyde yok en güzeli senin dediğin gibi kaç km yol gidiyo ustalarımız . biraz emek harcarsak herkes öğrenebilir diye düşünüyorum he çok bir şeyden anlamam bilmişlikte taslamak istemem yanlış bir şey söylediysem düzeltmemde yardımcı olursunuz sevinirim . saygı ve sevgilerimle. rastgele..