PDA

Tüm Versiyonu Göster : Sazanlar Furkanı Beklermiş Meğer..

Kamil ESEN
05-08-2010, 19:46
Oğlum Furkan SBS de istediğimiz yeri tutturunca kaydını yaptırıp,daha önceden söz verdiğimiz Salihli Demirköprü Sazan avına hazırlık yapmaya başladık.
Söz ağızdan çıkmıştı ve yerine getirilmeliydi.İyi ki de getirdik.
Ekip olarak; Halit abi,Saruhan abi,Halit abinin oğlu Recep,Oğlum Furkan ve ben..

Balık için her türlü hazırlıkları yapıp,barajda kendimize sakin bir yer beğendik.Yerimiz çok güzel ve iyi bir avlaktı.Manzara süper güzeldi.

[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

Gider gitmez ateş yakıp çay demleyelim dedik.Saruhan abi biraz abarttı diye düşünmüştüm,ama inanın o odun gibi iki parça daha yandı ocakta:P

Güzelbir odun çayı ile yorgunluk attık önce.

Çay bitince görev sazanlara düştü.Hemen geliverdiler Furkanın kollarına.Ama hatırı sayılırdı yani;)

Akşamüstü gece için hazırlıklarımızı yaptık.

Hava çok sıcaktı.Sabah erken saatte inceden bir yağmurla açtık gözlerimizi.Ama çok kısa sürdü.Yine sıcak basmıştı. Furkanla, balıkları ard arda çektikçe yorgunluğumu sandalyemde atıyordum.Palamutların altı püfür püfür esiyordu.

Furkan benim için rekor denecek hızla balık tutuyordu.Sanki sazanlar anlaşmış gibi hep onun oltalarına geldiler..

Epey balık tutmuştuk.Çevre temizliğimizi yapıp eşyalarımızı topladık.Çeşme başında serinledik biraz.Dönüş yolunda balıkların vesikalıklarınıda alalım dedik.;)

Çeşme başı dinlencesi bitince tekrar yola çıktık.Ama Sart' ta çay içmeden olmaz dediler,tamam dedik:P

İşte böyle dostlar.Furkanımın şansına gelen bu kuzucukların daha iyileri sizlerede nasip olsun.Saygı ve sevgilerimle....

Doğan ÖZCAN
05-08-2010, 20:01
Kamil abicim öncelikle furkan kardeşimi istediği yeri tutturduğu için tebrik eder başarılarının devamını dilerim.... Derslerindeki başarıyı balık avındada göstermiş maşallah.... Eee ekbinde maşallahı varmış hani..... Daha güzelleri daha bereketli avların hep böyle dostlarının arasında geçmesi dileklerimel....sağlıkla kalın abicim:helal: :helal: :helal: :helal: :helal: :helal: :helal: :helal: :helal: :helal:

orhan yıldız
05-08-2010, 20:05
furkan kardeşimizin sansı cok iyimiş maşalah okul hayatında sansı bol olsun dilegille başarılar dilerim

adolomorola
05-08-2010, 23:22
Öncelikle Furkanı SBS'de güzel puan aldığı için tebrik ederim tabiyki,sonra yakaladığı balıklar için tebrik eder,sonrada seni tebrik ederim Kamil hocam kaşla göz arasında ne zaman balığa gidiyon ne zaman geliyon anlamıyom doğrusu.:( :D:D:D

gonencsenkal
06-08-2010, 06:39
Furkan kardeşimi sınavında ve balık avındaki başarısından dolayı tebrik ederim.İnşaallah hayatı hep böyle başarılarla geçer.Ayrıca güzel keyifli bir gün geçirmişsiniz odunda çayında tadı bir başka olur yani afiyet bal şeker olsun..

Necati ARAT
06-08-2010, 07:09
Kamil abi sen mi söz verdin furkana sazan yakalatacam diye ?
Yoksa zazanlarmı söz verdi iyi bir yere girersen senin olacaz diye??

Furkan kardeşimi tebrik ederim..
Çalışmalarının semeresini aldığını gören bir veli, ana, baba olarak onların başarılarını görmek kadar güzel bir şey ollamıyacağını düşünmekteyim..

Balık işine gelince harikazınız,
Herşey yerinde,

Hocam paylaşım için teşekkür ederim..

Kamil ESEN
06-08-2010, 09:43
Kamil abicim öncelikle furkan kardeşimi istediği yeri tutturduğu için tebrik eder başarılarının devamını dilerim.... Derslerindeki başarıyı balık avındada göstermiş maşallah.... Eee ekbinde maşallahı varmış hani..... Daha güzelleri daha bereketli avların hep böyle dostlarının arasında geçmesi dileklerimel....sağlıkla kalın abicim:helal: :helal: :helal: :helal: :helal: :helal: :helal: :helal: :helal: :helal:

Teşekkürler Doğan.İki mutluluk bir arada oldu.Herkese böyle güzellikler dilerim.

Kamil ESEN
06-08-2010, 09:43
furkan kardeşimizin sansı cok iyimiş maşalah okul hayatında sansı bol olsun dilegille başarılar dilerim

Orhan abim iyi dileklerin için teşekkürler.Sanada bol şanslar dilerim..

Kamil ESEN
06-08-2010, 09:45
Öncelikle Furkanı SBS'de güzel puan aldığı için tebrik ederim tabiyki,sonra yakaladığı balıklar için tebrik eder,sonrada seni tebrik ederim Kamil hocam kaşla göz arasında ne zaman balığa gidiyon ne zaman geliyon anlamıyom doğrusu.:( :D:D:D

Ben gelirken sen kahvenin üst katından bakınıyordun.Fakat bizi farketmedin.Çok yorgun olmasam gelecektim yanınıza.Balıklar irileşmiş,hafta sonu gidersen bana bir alo de;)İyi dileklerin için teşekkürler.

Kamil ESEN
06-08-2010, 09:46
Furkan kardeşimi sınavında ve balık avındaki başarısından dolayı tebrik ederim.İnşaallah hayatı hep böyle başarılarla geçer.Ayrıca güzel keyifli bir gün geçirmişsiniz odunda çayında tadı bir başka olur yani afiyet bal şeker olsun..

O odun çayından beraberde içmek nasip olur inşallah.İyi dileklerin için teşekkürler..

Kamil ESEN
06-08-2010, 09:48
Kamil abi sen mi söz verdin furkana sazan yakalatacam diye ?
Yoksa zazanlarmı söz verdi iyi bir yere girersen senin olacaz diye??

Furkan kardeşimi tebrik ederim..
Çalışmalarının semeresini aldığını gören bir veli, ana, baba olarak onların başarılarını görmek kadar güzel bir şey ollamıyacağını düşünmekteyim..

Balık işine gelince harikazınız,
Herşey yerinde,

Hocam paylaşım için teşekkür ederim..

Balıklarda söz verdi heralde Necati.Diğer arkadaşlar 1 er tane tuttu,Furkan tam 10 tane.:P
Allah sanada evlatlarından güzel günler göstrsin.İyi dileklerin için teşekkürler.

kaptankarabulut
06-08-2010, 18:03
Kamil hocam, seni kutlarım,zeki başarılı ve aynı zamanda iyi bir amatör balıkcı bir FURKAN yetiştirdiğin için....

Furkan evladımızıda kutlarım,azimli ve kararlı bir iradeye sahip oluşundan..

Bol avlı güzel bir gün gecirmişsiniz. Şansınız açık olsun herdaim...

Tuncay GÜNAY
06-08-2010, 19:32
kamil hocam tebrikler ne mutlu sana furkan amaçladığı hedefe ulaşmış senin yapabildiğin sadece tahtı bahtını allah yapsın inşallar. böylesi mutlu bir olayın ardından neşe içinde yapılan av da elbetteki böyle bereketli olur. tebrikler diyorum. darısı bizlerin başına

yenal45
06-08-2010, 20:16
önçelikle furkan kardeşimi tebrik ediyorum maşallah güzel kuzucuklar almışsınız furkan kardeşimin şansına tebrik ediyorun tüm katılanları hadi rastgelsin

delvel
06-08-2010, 20:33
furkan kardeşimi hem sbs den yeterli puanını aldı için hemde ustalığını ispat ettiği güzel sazanlar yakaladığı için tebrık ediyorum..
en önemliside bundan sonraki hedeflerine kazasız belasız ulaşmasını dilerim:)
paylaşım için teşekkürler hocam:)

ibrahimz35
08-08-2010, 22:36
Kamil Abi, Furkan'ı SBS'de güzel puan aldığı için tebrik ederim.
Furkan'a iyiki söz vermişsin, yoksa o balıkları kim yakalayacaktı.
Tüm ekibi tebrik ederim, çok güzel bir av olmuş.

ukg79
09-08-2010, 09:46
Hocam emeklerinize sağlık senin ufaklık sizden daha iyi balıkçı olacak anlaşılan:D

ibrahimsepetçi
09-08-2010, 13:00
tüm ekibi ve furkan kardeşimizi ayrı ayrı kutlarım herdaim rastgele.

Kamil ESEN
09-08-2010, 13:13
Herkese ayrı ayrı teşekkürler.Daha iyileri sizin de olsun..

Hasan BALIKÇI
09-08-2010, 21:13
o sazanlardan ikisi benim ;)sakla müsait bi zamanda gelip alcam;)

kamil biladerim güzel coşkulu bir av daha senden beklenen güzel görüntüler furkan yeğenim acısını çıkartmış halit abimizin oğlu keyifli halit abi ve sen gururlu eeee geriye ne kaldı helal olsun :):helal::helal::helal:

furkan yeğenimi kutlar başarısından dolayı gözlerinden öperim.

Kamil ESEN
10-08-2010, 10:55
Balık kolay sen gel de,hallederiz.istersen pişirir yeriz.;)

kalfahasan45
10-08-2010, 15:44
bu şans furkana ait hocam tebrik ederim güzel bir hafta sonu geçirmişsiniz inşallah daha iyisine

Kamil ESEN
10-08-2010, 22:42
bu şans furkana ait hocam tebrik ederim güzel bir hafta sonu geçirmişsiniz inşallah daha iyisine

Haklısın ben hiç 1 günde bu kadar balık tutmamıştım.Oğlumun şansı benden iyi olacak gibi inşallah..

İrfanavcı
10-08-2010, 23:31
Furkan yeğenimi SBS başarısından dolayı kutlarım,:helal:
başarılarının devamını dilerim.ayrıca tuttuğu balıklar
usta bir balıkcı olacağını gösteriyor tebrikler Furkan.:)
Kamil hocam, tüm ekibe bol trofeli avlar dilerim.saygılar..

Mehmet BODUROĞLU
12-08-2010, 19:53
Tebrikler Furkan.
Kamil hocamı geçeceğin belli :)
Teşekkürler hocam paylaşım için.
Rastgelsin ...