PDA

Tüm Versiyonu Göster : karareis e gittik.piknik yaptık,yıldızları izledik.

kekeme
29-08-2010, 15:26
hayır lı akşamlar dostlar.bir karareis macerası da böylece bitti.yol hazırlıgı kardeşler yem derken 17 .30 da karareis e geldik .tevtiş ve yapılan kıritiklerden sonra yerimizi belirledik .ama nafile .balık denen yaratık yok.gece 02 ye kadar olan çabalarımız.at çeklerimiz nafile alınan balıklar küçük oldugundan geldigi yere iade edildi.uyku tulumlarımızı ve döşegimizi hazırladık.o muhteşem yıldızlara ve aya bakarak güzel bir uyku çektik05 de tekrar bir heves ve iştah ile oltalar ,sahteler su ile buluştu.nafile.deniz bugün malesef poseydon ile sözleşmiş cesine bize balık vermedi.saat 9.deniz sanki uyuyor.sıcak desen etkisini gösterdi gösterecek.ani bir karar ile kendimizi sulara bıraktık.bir güzel yüzdük.ardından karpuzlu bir kahvaltı yaptık.ve dönüş yolunu tuttuk.buara kımse otaraflara gitmesin.sanırım biraz daha beklemek lazım.hele havalar serinlesin.:)

fisherman
29-08-2010, 15:31
Hayırlısı olsun abi herzaman balık olacak degil ya.
birde ıldırı denemeni tavsiye ederim bu aralar çok verimli

paşalı
29-08-2010, 16:10
Ömercim inşallah bir dahaki sefere bol ve iri trofelerin resimlerini paylaşırsın.Balık olmasada oranın atmosferi ve güzelliği yeter.Paylaşım için sağ ol.

kaptankarabulut
29-08-2010, 18:53
Ömer abim yıldızları seyrederek uyumuşsunuz ya o da yeter.. Önemli olan o havayı teneffüs etmek.. İnşallah bi daha kine..

Tuncay GÜNAY
29-08-2010, 19:08
:) güzel bir tatil olmuş bir dahaki sefere bol paşalı av yapmanız dileği ile rastgele

Taygun KOCABIYIK
29-08-2010, 19:16
Kırk gün taban eti, bir gün av eti demişler Ömer abim önemli olan o ortamı yaşamak, o güzel havayı solumak. İnşallah birdaha ki ava güzel balıklar çekersiniz...

adolomorola
30-08-2010, 04:03
Öncelikle bilgilendirme için teşekkürler Ömer abi ;)
Sanırım eylül sonlarına doğru orada balık başlıyordu :(:(:(

yenal45
30-08-2010, 22:12
balık bağane ben ömer abi önemli olan o havayı solumak balık ta gelse dağa güzel olurda ama o balık yakalama hevesi bence herşeyden güzel bidağaki sefere dağa güzel bir av nasip eder yüyerabbin sen küçük balıkları salmışsın ya helal olsun abisana tebrik ediyorum seni

Necati ARAT
31-08-2010, 07:55
Ömer abi senin bu iş benim slogan gibi oldu..
Balık bahane sohbet şahane..
O gece evde olsaydın sıcaktan uyuyamazdın..
Orada 2-3 saatlik uyku yetmiştir sizlere ..
Karareisin denizide güzeldir keyfine varmışsınız vesselam..

Neyse işaallah bir dahaki sefere boş dönmezsiniz..
Paylaşım için teşekkürler..

kekeme
31-08-2010, 09:09
;)sevgili dostlar.
iyi temennileriniz için hepinize teşekkür ediyorum.balık avını çok seviyorum.fakat dogayı ,dagı taşı ovayı,kıyıdaki çakılları da seviyorum.balık olsada olur olmasa da olur.o günün verdigi keyf,tatlı yorgunluk,yorgunlugun üzerine kaynatılan bir çay.ve etrafımda ayni olayı yaşayan dostlarım.daha güzeli şamda kayası.kayasıda olmadıgına göre .???
herkese selamlar.