PDA

Tüm Versiyonu Göster : Gümüldür sazan avı :)

Emre
31-08-2010, 10:19
cuma günü hüseyin amcam aradı emre gümüldüre gidicez sende gelirmiisn dedi :) tamam dedim hüseyin amcam ben ve balık :) gelmem mi hiç atladık arabaya çıktık yola av yerine geldiğimizde mükkemmel bi yerdi ve orda kefalde tutuyorlardı,6 metrelik kamış tek iğne şamandıra ekip bu ekmek içi takardık biz kefal için ama ordakiler hamuru aynı macun kıvamına getirip öyle kullanıyorlarmış,neyse ben takım olarak 3 iğneli takım kullandım gezer kurşun yem olarakta hamur taktık attık oltaları suya gece saat 3 civarı gibi ben uyuyodum zilin çaldığını duydum sonra bi gürültü patırtı koptu :D bi baktım 2 kg sazanı kucaklamış geliyo hüseyin amcammm :) ben zaten uyandım artık sazanıda görünce uykuda kalmadı :) hüseyin amcam ve sabri amca biz biraz uzanalım dediler tamam dedim dinlenin siz dedim sonra benim olta bi çıldırdı :D ulen dedim kamış kırılcak ama nasıl koşmam var görmelisiniz :) balık kafasını sudan bi çıkardı allah dedim bu neee bağırıyom sabri amca kepçeyi getir kimsedek tıkk yok hepsi uyuyo yaa allah dedim asıldım misinaya balık sudan cıktı resimde görünen taşlar varya oraya cıkardım sonra bi daha cektim hooppp aldım yanıma allahh beee derya kuzusuu bu ama o gün benim günümdü akşama ziyafet vardı :) Ve Şimdi Resimler....

[Only Registered Users Can See Links]

orhan yıldız
31-08-2010, 11:13
cuma günü hüseyin amcam aradı emre gümüldüre gidicez sende gelirmiisn dedi :) tamam dedim hüseyin amcam ben ve balık :) gelmem mi hiç atladık arabaya çıktık yola av yerine geldiğimizde mükkemmel bi yerdi ve orda kefalde tutuyorlardı,6 metrelik kamış tek iğne şamandıra ekip bu ekmek içi takardık biz kefal için ama ordakiler hamuru aynı macun kıvamına getirip öyle kullanıyorlarmış,neyse ben takım olarak 3 iğneli takım kullandım gezer kurşun yem olarakta hamur taktık attık oltaları suya gece saat 3 civarı gibi ben uyuyodum zilin çaldığını duydum sonra bi gürültü patırtı koptu :D bi baktım 2 kg sazanı kucaklamış geliyo hüseyin amcammm :) ben zaten uyandım artık sazanıda görünce uykuda kalmadı :) hüseyin amcam ve sabri amca biz biraz uzanalım dediler tamam dedim dinlenin siz dedim sonra benim olta bi çıldırdı :D ulen dedim kamış kırılcak ama nasıl koşmam var görmelisiniz :) balık kafasını sudan bi çıkardı allah dedim bu neee bağırıyom sabri amca kepçeyi getir kimsedek tıkk yok hepsi uyuyo yaa allah dedim asıldım misinaya balık sudan cıktı resimde görünen taşlar varya oraya cıkardım sonra bi daha cektim hooppp aldım yanıma allahh beee derya kuzusuu bu ama o gün benim günümdü akşama ziyafet vardı :) Ve Şimdi Resimler....
Resimlerin hepsi benim pc de düzgün ama upload ederken böyle oldu :S

gercekten cok güzel sazanlar gümüldürün neresinde cikti bunlar tarif edermisin kardeşim

Emre
31-08-2010, 11:39
abicimm gümüldür merkezde bu yer sahildeki balık malzemesi satan yerlere sordunuzmu gösteririler bu yerin tam adını bende bilmiyorum :)

Necati ARAT
31-08-2010, 11:58
Emre güzel bir gün ve nasip..

Paylaşım için teşekkürler..

Emre
31-08-2010, 12:26
Emre güzel bir gün ve nasip..

Paylaşım için teşekkürler..

Ben teşşekür ederim abi resimleri düzenlediğin için

Taygun KOCABIYIK
31-08-2010, 12:29
Emrem harikasın kuzu gibi sazan, inşallah daha irilerini yakalarız birlikte.

kalfahasan45
31-08-2010, 18:30
Emre tebrik ederim güzel bir av olmuş:helal::helal: avlandığın yer tahtalı barajının gümüldürdeki azmağı kefalide güzel oranın fotoğrafta gördüğüm kadarıyla azmağıda temizlemişler

adolomorola
31-08-2010, 18:38
Vayyy Emre bu işede el attın haaaaaaa...:)
Paylaşım için teşekkürler
Çoktan beri görüşmüyoruz ne arıyon ne soruyon :hıııı:
Ben sana bir çentik atmak üzereyim bak haberin olsun..:hıııı::D

Emre
31-08-2010, 22:14
Vayyy Emre bu işede el attın haaaaaaa...:)
Paylaşım için teşekkürler
Çoktan beri görüşmüyoruz ne arıyon ne soruyon :hıııı:
Ben sana bir çentik atmak üzereyim bak haberin olsun..:hıııı::D

abicm haklıısn valla dershaneye başladığımdan beridir bi yer çıkamıyordum hafta sonu arkadaşın babası aradı öyle bi balık faslı oldu.Sen nasılsın abim iyimisin ?

Emre
31-08-2010, 22:17
Emre tebrik ederim güzel bir av olmuş:helal::helal: avlandığın yer tahtalı barajının gümüldürdeki azmağı kefalide güzel oranın fotoğrafta gördüğüm kadarıyla azmağıda temizlemişler

Evet abicim orda herkez kefal tutuyordu kimse sazan için olta atmamıştı.büyük kefal çıkartanlar var,ordakilerde kefal hastalığı var gibi :D

Kamil ESEN
01-09-2010, 00:16
Emre maşallah ne yapmışsın böyle.Helal sana kardeşim.O çayda levrekte var,bir daha gidersen levreğede canlı yemle bırakma yapmayı ihmal etme;)Rastgelsin..

Emre
01-09-2010, 11:10
Emre maşallah ne yapmışsın böyle.Helal sana kardeşim.O çayda levrekte var,bir daha gidersen levreğede canlı yemle bırakma yapmayı ihmal etme;)Rastgelsin..

Tamamdır hocam sizden aldığım taktikleri levrekte deniyecem....İnş bir gün beraber giderizz:helal:

Emre
01-09-2010, 11:13
Emrem harikasın kuzu gibi sazan, inşallah daha irilerini yakalarız birlikte.
İnşallah Sadıcıımmm bi ara anılların tekneyle bi balık faslı yapalım

delvel
01-09-2010, 20:49
emre kardeşim cok güzel anlatım olmuş, sazan avında sandım kendimi:)
sazanında maşallahı var, tebrık ederim
keyifli, güzel av olmuş:)

adolomorola
01-09-2010, 21:41
abicm haklıısn valla dershaneye başladığımdan beridir bi yer çıkamıyordum hafta sonu arkadaşın babası aradı öyle bi balık faslı oldu.Sen nasılsın abim iyimisin ?

Senin bu yazından sonra çok daha iyi oldum
Unutulduk sandım..;)

Emre
01-09-2010, 22:05
Senin bu yazından sonra çok daha iyi oldum
Unutulduk sandım..;)
yok hiç unuturmuyum seni abilerin bitanesiii arayı biraz açtığım için hatalıyım kabul ediyorum :)

ukg79
07-09-2010, 08:43
Emre daha iyileri seninle olsun kardeşim emeğinize sağlık...:helal:

Emre
09-09-2010, 12:58
Emre daha iyileri seninle olsun kardeşim emeğinize sağlık...:helal:

Sağol ulaş abicim en güzelleride senin olsunn

İrfanavcı
09-09-2010, 22:35
Emre kardeşim güzel balık çıkarmışsın
emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler.

Emre
21-12-2010, 16:00
Emre kardeşim güzel balık çıkarmışsın
emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler.
Sağol teşşekür ederim irfan abicim birgün hep beraber ava gidelimde daha büyüklerini yakalayalım....