PDA

Tüm Versiyonu Göster : Güzel sitenin güzel yöneticilerine :)

Tuncay GÜNAY
31-08-2010, 19:20
1. Si yapılan tekne org. Hala hafızalarımızdan silinmedi tadı hala damağımızda durur artık 2. Sini heyecanla bekliyoruz sizden de talep ediyoruz ne dersiniz dostların buluşma zamanı gelmedimi hala :)
sevgi ve saygılar.

Kamil ESEN
01-09-2010, 00:18
Tuncay şimdi bayram telaşı,okul telaşı derken yine eylülü çıkarırız.Ama zaten balıkta ekimde;) Yapılabilir aslında haklısın..

Taygun KOCABIYIK
01-09-2010, 09:30
Senin canın belli ki İzmir çekmiş canım abim :)
Kamil hocamın dediği gibi ekim ayında yapabiliriz güzel olur.

kaptankarabulut
01-09-2010, 16:59
Tuncay'ım bencede ekim mantıklı.. Yine ikinci limanda yapılması düşünülürse her türlü katkı sağlamaya hazırım..

kalfahasan45
01-09-2010, 17:32
kardeş çok sıkıldıysan gel demir köprü barajına gidelim biz bu hafta orhan yıldızla niyetliyiz

Kamil ESEN
01-09-2010, 17:37
kardeş çok sıkıldıysan gel demir köprü barajına gidelim biz bu hafta orhan yıldızla niyetliyiz

Hasan abi gönül ne kahve ister,ne kahvehane,gönül muhabbet ister kahve bahane.Tuncayda balık değil o önceki organizasyon atmosferini özlemiş bence.Ama yinede teklifin çok hoş..

Tuncay GÜNAY
02-09-2010, 16:28
Tuncay şimdi bayram telaşı,okul telaşı derken yine eylülü çıkarırız.Ama zaten balıkta ekimde;) Yapılabilir aslında haklısın..

haklısın kamil hocam hepimizde aynı dert bende şimdiden kulaklara su kaçsın diye yazdım umarım kızmazlar bana :)

Tuncay GÜNAY
02-09-2010, 16:32
Senin canın belli ki İzmir çekmiş canım abim :)
Kamil hocamın dediği gibi ekim ayında yapabiliriz güzel olur.

tago canım izmiri hep çekiyor istediğimiz zaman geliyoruzda ama gelince herkezi göremiyoruz ki biz geliyoruz siz yoksunuz sizler oradasınız biz yokuz org. olunca herkez orada oluyor. :):):):):)

Tuncay GÜNAY
02-09-2010, 16:34

nasip kısmet abi bu hoş teklifin için çok teşekkür ederim. inşallah bir mani çıkmazsa neden olmasın

Tuncay GÜNAY
02-09-2010, 16:36
Hasan abi gönül ne kahve ister,ne kahvehane,gönül muhabbet ister kahve bahane.Tuncayda balık değil o önceki organizasyon atmosferini özlemiş bence.Ama yinede teklifin çok hoş..

kamil hocam duygularıma tercuman olduğunuz için teşekkür ediyorum. EĞİTİM ŞARTT:D:D:D:D

Tuncay GÜNAY
02-09-2010, 16:40
Tuncay'ım bencede ekim mantıklı.. Yine ikinci limanda yapılması düşünülürse her türlü katkı sağlamaya hazırım..

kaptanım yüreğine sağlık senden de böyle bir yorum beklenirdi zaten. site yöneticileri mesajı alıyorlardır diye düşünüyorum. :)

sevgi ve saygılar

EAKSOY
22-10-2010, 00:42

Kamil abi bak Ekim geldi geçiyor güzelim paşalar akın akın kaçıyor :) Hem kaptanımızda destekliyor. Kısa zamanda güzel bir buluşma ümidiyle yanıp tutuşuyoruz