PDA

Tüm Versiyonu Göster : En mutlu olduğum gün....

kaptankarabulut
06-09-2010, 18:30
İnsanlar, mutlu ve acı günlerini dostlarıyla, ve aileleriyle paylaşmak ister...

İşte bende bu mutlu günümü, gurur günümü siz dostlarımla paylaşmak istedim..

Daha önceki bağzı mesajlarımda da belirttiğim üzre, 30 ağostos pazartesi sabahı, oğlumun kara harp okulu mezuniyet törenine katılmak için Ankara'ya gitmiştim.
Tören, 16:00 da başlayıp, bando eşliğinde harbiyelilerin harbiye marşıyla tören alanına geldikleri anda, benim göz yaşlarım akmaya başlamıştı. Ama bu göz yaşlarım üzüntü değil mutluluk, gurur göz yaşlarıydı...

Hele o paşalarımızın mezunlara diploma vermeleri için isimleri anons edildiğinde dakikalarca ayakta alkışlanmaları, inanın göz yaşlarım sel oldu...

Bu mutlu göz yaşlarını tüm anne babalara nasip olmasını dilerim...

[Only Registered Users Can See Links]

mutlupiroglu
06-09-2010, 19:14
süleyman abi,
ilk önce böyle bir vatan evladını yetiştirdiğin için seni tebrik ederim.onlar kelle koltukta herşeyleri ile mesleklerini yaptıkları için biz rahat uyuyabiliyor,çalışabiliyor,tatil yapabiliyor,balığa çıkabiliyoruz.Türk Milletinin bağrından herzaman komutanlar,kahramanlar çıkmış tarihe yön vermişlerdir.
kılavuzunu YÜCE ÖNDER ATATÜRK kabul eden kardeşimide tebrik eder,omzunda taşımaya başladığı o şerefli yıldızın yanına daha nice yıldızlar,çelenkler dilerim.

nevzat
06-09-2010, 19:26
Kaptan senin gururun bizimde gururumuz ,Allah inşallah benim oğlan içinde bu güzellikleri nasip eder.

ishak BALLICA
06-09-2010, 19:37
Sevgili Üstadım, ne mutlu sana...Ne mutlu sana ki böyle bir evlat yetiştirmissin vatana....

İnşallah bizlerede evlatlarımızın böyle güzel yerlere geldiğini görmek nasip olsun..

Gurur duydum üstadım.....

kalfahasan45
06-09-2010, 19:48
Süleyman böyle bir gururu yaşattığı için oğlunu kutlarım tebrikler

Doğan ÖZCAN
06-09-2010, 20:49
Süleyman abi çok takdire şayan bir mutluluk tablosu ...Allah sağlık sıhhat versin...Gurur verici bu güzel görüntüleri paylaştığın için teşekkür ederim....Vatan için çabalayan; nice evlatlardan bir tanesini yetiştirip bu vatana kazandırmışsın..... Daha güzel günler nasip olsun abi...

Taygun KOCABIYIK
06-09-2010, 21:46
Ne kadar gurur duysan azdır Süleyman abim allah herkese böyle mutlulukları nasip etsin inşallah. Kardeşime görevinde başarılar dilerim can-ı gönülden.

paşalı
06-09-2010, 22:03
Hayırlı uğurlu olsun.Vatanımıza ve milletimize böyle Aslan gibi asker delikanlılar lazım.Allah muaffak eylesin yolu açık olsun.Sizide anne ve baba olarak ayrıca kutluyorum.

faruk35
06-09-2010, 22:32
süleyman abicim ailenize,kardeşimize ve vatanımıza hayırlı uğurlu olsun.benimde yeğenim var kara harp okulunda okuyan kolay değil az çok biliyorum.kardeşimize görevinde başarılar dilerim.

Kamil ESEN
06-09-2010, 22:59
İlk önce hayırlı uğurlu olmasını dileyerek,hem sizi hemde komutanımı tebrik ediyorum ve bende alkışlıyorum.:helal::helal:.Seni ve aileni az çok tanıyan biri olarak şunu demek istiyorum.YAKIŞIR SİZE ABİCİM..;)..

The Lunatic
06-09-2010, 23:33
Seni, eşini ve de oğlunu tebrik ederim Süleyman Abi. Oğlunun başarıları daim olsun...

Salih Reis
07-09-2010, 06:08
Kaptan yazdıklarını okurken ve resimlere bakarken yüreğim kabardı,
canı gönülden tebrik ederim.

Allah her anaya babaya böyle güzellikler nasip etsin :)

gonencsenkal
07-09-2010, 07:51
Süleyman kaptan seni böyle başarılı bir evlat yetiştirip vatana kazandırdığın için tebrik ediyorum Allah kardeşimize görevinde başarılar nasip etsin, Allah vatanın birliği dirliği için gece gündüz demeden çalışan ordu mensuplarımıza güç kuvvet ihsan etsin.Çok güzel fotoğraflar ne kadar gurur duysan azdır..:)

Balikci Alp
07-09-2010, 08:45
Süleyman Abi, vatana hayırlı bir evlat yetiştirmenin haklı gururunu bizle paylaşarak, bizi de sevincine ve gururuna ortak ettiğin için sana çok teşekkür ederim. Yaşadığın hayatın ne derece anlamlı olduğu yetiştirdiğin bu aslan ile kanıtlanmış oldu. Seni ve tüm aileni tebrik ediyor, mutluluğunuzun daim olmasını diliyorum.

kaptankarabulut
07-09-2010, 08:51
süleyman abi,
ilk önce böyle bir vatan evladını yetiştirdiğin için seni tebrik ederim.onlar kelle koltukta herşeyleri ile mesleklerini yaptıkları için biz rahat uyuyabiliyor,çalışabiliyor,tatil yapabiliyor,balığa çıkabiliyoruz.Türk Milletinin bağrından herzaman komutanlar,kahramanlar çıkmış tarihe yön vermişlerdir.
kılavuzunu YÜCE ÖNDER ATATÜRK kabul eden kardeşimide tebrik eder,omzunda taşımaya başladığı o şerefli yıldızın yanına daha nice yıldızlar,çelenkler dilerim.

Mutlu kardeşim teşekkür ederim. Tüm anne babalara böyle güzel bir günü nasip olmasını dilerim..

kaptankarabulut
07-09-2010, 08:59
Arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.ALLAH (CC) Hepinizin gönlüne göre versin.İnanın o öyle bir duygu ki anlatılmaz yaşanması lazım derler ya işte öyle bir şey..
İki oğlum var, onlarla her zaman gurur duydum.Ve gurur duymayada devam edeceğime inanıyorum..Cenabıhak tüm evlatlarımızı doğru yoldan ayırmasın...

Tuncay GÜNAY
07-09-2010, 11:18
süleyman abi vatana böyle bir evlat yetiştirdiğin için seni tebrik ederim sevincini ve gururunu paylaşmak benide gururlandırdı mürvetlerin en güzeli olsa gerek darısı bizlerin başına evladı olan tüm ana babalara nasip olsun sevgiler.

kaptankarabulut
07-09-2010, 13:16
süleyman abi vatana böyle bir evlat yetiştirdiğin için seni tebrik ederim sevincini ve gururunu paylaşmak benide gururlandırdı mürvetlerin en güzeli olsa gerek darısı bizlerin başına evladı olan tüm ana babalara nasip olsun sevgiler.

Teşekkür ederim tuncay'ım her ana babaya böyle bir duyguyu nasip etmesini dilerim.

levrek
07-09-2010, 13:36
Tebrikler Süleyman Abi, ne mutlu sana, dilerim bu sevincin, bu gururun daimi olur inşallah.

Mehmet BODUROĞLU
07-09-2010, 18:30
Kapptanım ;
seninle ve sevgili kardeşimizle gurur duyuyoruz.
Allah vatana millete ve ailesine bağışlasın kardeşimizi.
Başarılarının devamını diliyoruz kardeşimizin.

kaptankarabulut
07-09-2010, 19:30
Tebrikler Süleyman Abi, ne mutlu sana, dilerim bu sevincin, bu gururun daimi olur inşallah.

Teşekkür ederim Erol kardeşim...

kaptankarabulut
07-09-2010, 19:31
Kapptanım ;
seninle ve sevgili kardeşimizle gurur duyuyoruz.
Allah vatana millete ve ailesine bağışlasın kardeşimizi.
Başarılarının devamını diliyoruz kardeşimizin.

Sağolasın Mehmet kardeşim....

Necati ARAT
08-09-2010, 07:43
Kaptanım hayırlı uğurlu olsun..

Vatana millete hayırlı evlat olsun denir ya işte sonuç ...
İşaallah hayırlı olur..

Senide kutlar, sevincine bizleride dahil ettiğin için teşekkür ederim..

kaptankarabulut
08-09-2010, 07:46
Necati kardeşim teşekkürler,inşallah hepimizin evlatları vatana hayırlı olur....

ibrahimz35
08-09-2010, 08:09
Kaptan'ım, ne mutlu bir gün İnşallah Allah herkeze böyle güzel günler ve evlatlar verir.
Vatanına milletine hayırlı bir evlat yetiştirmek sana nasip olmuş.
Kendinle ne kadar öğünsen azdır.

kaptankarabulut
08-09-2010, 17:49
Kaptan'ım, ne mutlu bir gün İnşallah Allah herkeze böyle güzel günler ve evlatlar verir.
Vatanına milletine hayırlı bir evlat yetiştirmek sana nasip olmuş.
Kendinle ne kadar öğünsen azdır.

İbrahim kardeşim, tüm anne babaların böyle bir mutluluğu yaşamalarını dilerim.. Sağolasın...

İrfanavcı
09-09-2010, 08:38
En az sizler kadar gurur duydum . duygulandım hayırlı ugurlu olsun inşallah :)

Hasan BALIKÇI
10-09-2010, 10:43
süleyman abi böyle bir güzel evlatla gurur duymak senin ve ailenin en büyük hakkıdır :helal::helal::helal:

seninle beraber bizlerde gurur duyuyoruz senin gibi iyi kalpli bir abimizin evladı bizlerinde yeğenidir :)

YEĞENİMİZLE GURUR DUYUYRUZ:helal::helal::helal::helal::helal::helal: :helal::helal::helal::helal::helal::helal::helal:

EN GÜZEL BAŞARILAR YEĞENİMİZİN OLSUN

kaptankarabulut
10-09-2010, 18:49
En az sizler kadar gurur duydum . duygulandım hayırlı ugurlu olsun inşallah :)

Çok çok teşekkür ederim İrfan kardeşim,İnanın o anları tüm annelerin babaların yaşamasını dilerdim...

kaptankarabulut
10-09-2010, 18:56
süleyman abi böyle bir güzel evlatla gurur duymak senin ve ailenin en büyük hakkıdır :helal::helal::helal:

seninle beraber bizlerde gurur duyuyoruz senin gibi iyi kalpli bir abimizin evladı bizlerinde yeğenidir :) YEĞENİMİZLE GURUR DUYUYRUZ:helal::helal::helal::helal::helal::helal: :helal::helal::helal::helal::helal::helal::helal:

EN GÜZEL BAŞARILAR YEĞENİMİZİN OLSUN

Hasan'ım inan ki Yzdıklarınla en az törende duygulandığım kadar beni duygulandırdın. Çok sağolasın..
Ayrıca Hüseyin'ime de tekrar hayırlı teskereler dilerim...