PDA

Tüm Versiyonu Göster : Demirköprü (6) Trofeler Başladı

adolomorola
12-09-2010, 18:02
Evet arkadaşlar Ramazanın bitmesini iple çekiyordum ve Bayramın 3. gününe kadar sabrettin ve sabır taşı çatlamadan Erdoğan abiyi aradım abi ben Salihli'ye gidiyom hemen hazırlan beraber didelim dedim oda sanki böyle bir davet beklermiş gibisinden kendimizi bir anda Salihli demirköprü barajında bulduk ve çokta güzel bir av yaptık biraz hamlık olsa gerek bir hayli yoruldum fazla söz etmeden sizleri foto ve videola başbaşa bırakıyorum...;)

Avlak bölgesine tekneyle gitmek kadar güzel birşey yok ;)
[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

Sürküler dışı balıklar geri iade..;)

Akşam yemeği sade ama çok güzel olmuştu bence...;)

Şunların güzelliğine bakarmısınız...;)

İŞTE GÜNÜN TROFESİ

Onu videoya çektik zannetiyorduk ama çekememişik:(:(

xesjo7

Doğan ÖZCAN
12-09-2010, 18:19
Nazar değmesin inşallah...Sevgili Öner abi ve Erdoğan abi bu güzellikler sizler gibi daha nice güzel insanları bulsun....Bereketli bir av olmuş....Ayrıca duyarlı davnışınız için profesyonel avcılık adına yapmış olduğunuz limitler dahilinden daha küçük boyutta bir balığı suya tekrar iade etmişsiniz tebrik ediyor ve sizlere saygı duyuyorum...Allah daha güzel avlar nasip eylesin...sağlıkla kalın

kaptankarabulut
12-09-2010, 18:49
:helal: :helal: :helal:

Önerrrrrrrrrrrrr.......... Tebrikler, işte bayram böyle kutlanır. harika trofeler...
afiyet olsun.Balıklarda menemende.:D :D :helal: :helal:

Fatih AKDAĞ
12-09-2010, 18:59
Öner abicim tebrikler döktürmüşsünüz maşAllah :) Nasip olursa ayın 21inde yıllık iznim başlıyor ve benimde manisa bölgesi maceralarım başlıycak hayırlısıyla. Tekrardan tebrik ederim.

Saygılarımla

adolomorola
12-09-2010, 19:13
Nazar değmesin inşallah...Sevgili Öner abi ve Erdoğan abi bu güzellikler sizler gibi daha nice güzel insanları bulsun....Bereketli bir av olmuş....Ayrıca duyarlı davnışınız için profesyonel avcılık adına yapmış olduğunuz limitler dahilinden daha küçük boyutta bir balığı suya tekrar iade etmişsiniz tebrik ediyor ve sizlere saygı duyuyorum...Allah daha güzel avlar nasip eylesin...sağlıkla kalın

Konuya alaka gösterdiğin ve İyi dileklerin için çok çok teşekkürler Doğan ;)

adolomorola
12-09-2010, 19:14
:helal: :helal: :helal:

Önerrrrrrrrrrrrr.......... Tebrikler, işte bayram böyle kutlanır. harika trofeler...
afiyet olsun.Balıklarda menemende.:D :D :helal: :helal:

Teşekkür ederim Süleyman abi bir ayın acısını çıkardık...:D:D

adolomorola
12-09-2010, 19:17
Öner abicim tebrikler döktürmüşsünüz maşAllah :) Nasip olursa ayın 21inde yıllık iznim başlıyor ve benimde manisa bölgesi maceralarım başlıycak hayırlısıyla. Tekrardan tebrik ederim.

Saygılarımla

İnşallah tüm olmasını istediklerin herşey gercekleşir ..
Manisa bölgesi derken ?
Tatlısumu ?

Fatih AKDAĞ
12-09-2010, 19:40
Evet Öner abi tatlı su olacak Turgutlu - Gölcük - Salihli ve hatta Bergama taraflarını gezecem gibi boş durmak istemiyorum :D Ayrıca bu gölcük bölgesini çok met ediyorlar bilgin varmı abi ?

Saygılarımla

orhan yıldız
12-09-2010, 20:07
tebrikler öner kardeşim ya bende sans yok 2 defa gittim oraya birtane tık demedi bir daha zor giderim artik oraya size birakayim trofeleri daha iyi avlara kardeşim sansın bol olsun

kalfahasan45
12-09-2010, 20:54
Öner tebrikler güzel bir av olmuş :helal::helal: inşallah daha iyilerine

beraşev
12-09-2010, 21:45
Emeğinize ve paylaşımınıza sağlık. Fevkalade güzel görseller. Paylaşımınız için teşekkür ederim.

Tuncay GÜNAY
12-09-2010, 22:16
güzel bir av olmuş tüm ekibi kutlarım avlarınız daim olsun.

Kamil ESEN
12-09-2010, 22:28
Yaşşa be Öner.Erdoğan abimle neler yapmışsınız öyle.Bizde güzel balıklar tuttuk ama sizinkiler bizimkileri katlar cinsten.Maşallahınız var.Şansın daim olsun.Rastgelsin..

Mehmet BODUROĞLU
12-09-2010, 22:45
Oy oy oy
Maşallah maşallah.
Ben inanıyorum ki bu yıl güzel bir trofe gelecek senden.
Misinaları biraz daha sağlamlaştır derim :)
Harika bir av olmuş, tebrik ederim Öner ve Erdoğan abi.
Afiyet bal şeker olsun.

Necati ARAT
13-09-2010, 08:22
Abi yaaa bu yapılırmı ikinciye darbe yedim..

Ramazanı geçirir geçirmez hem sen ve Erdoğan abim trofeleri yakalayıp beğeniye sunmuş,
Hemde bir arkadaşım, kardeşim tamda sizin oralarda avlanıp bayram için geldiği ziyaretinde bana bir trofeyi armağan etmişti.

İşte onun fotosu..
Erdoğan abimin ikinci olçtüğü balıkla aynı tam 60 cm. 3.200 Gr.

[Only Registered Users Can See Links]

Avlarınızın devamını diler Oltalarınızın böyle trofelerle süslensin isterim..

muhtar45
13-09-2010, 08:50
Tebrik ederim.Güzel balıklar tutmuşsunuz.Rastgelsin..

ukg79
13-09-2010, 11:15
Öner abi tebrikler yine balık bırakmamışsın barajda emeğine sağlık güzel bir av olmuş ama yine beni almadan gitmişsin:D:D:D:D neyse salihli gerçekten bereketli geçiyor bu sene özellikle kayıkların ağ atmaması çok iyi bir faktör yaklaşık 1yada 2 aya yakın süredir fazla ağ atılmaması trofelerin müjdesi bana kalırsa bu sene daha zevkli geçiyor ne dersin abi?????????
:helal::helal::helal::helal::helal::helal::helal:: helal::helal::helal::helal::helal::helal:

akinyildiz81
13-09-2010, 11:37
gözümüz gönlümüz şenlendi ellerinize sağlık

adolomorola
13-09-2010, 17:29
Evet Öner abi tatlı su olacak Turgutlu - Gölcük - Salihli ve hatta Bergama taraflarını gezecem gibi boş durmak istemiyorum :D Ayrıca bu gölcük bölgesini çok met ediyorlar bilgin varmı abi ?

Saygılarımla

Gölcük'te çok güzel bir piknik alanı ve aynı zamanda birde göl var balık popilasyonu fazla yok ama sazan ve yayın balıkları çıkıyor.

Salihlide bilindiği gibi Demirköprü,Bergama'da ise Kester barajı var

Manisa'da ise çok güzel dostluklar var seni mutlaka bekliyoruz...;)

adolomorola
13-09-2010, 17:31
tebrikler öner kardeşim ya bende sans yok 2 defa gittim oraya birtane tık demedi bir daha zor giderim artik oraya size birakayim trofeleri daha iyi avlara kardeşim sansın bol olsun

Abi herşey nasip ne demişler 40 gün taban 1 gün yaban eti
İki hafta sonra seni bekliyorum Demirköprü'ye haberin olsun..;)

adolomorola
13-09-2010, 17:33
Öner tebrikler güzel bir av olmuş :helal::helal: inşallah daha iyilerine

İyi dileklerin için teşekkürler Hasan abi

Daha güzelleri sana nasip olsun...;)

adolomorola
13-09-2010, 17:34
Emeğinize ve paylaşımınıza sağlık. Fevkalade güzel görseller. Paylaşımınız için teşekkür ederim.

Bende konuya katıldığınız için teşekkür ederim Nihat
Daha bereketlileri sana nasip olması dileklerimle...;)

adolomorola
13-09-2010, 17:35
güzel bir av olmuş tüm ekibi kutlarım avlarınız daim olsun.

Tuncay aslında deneme için bu hafta gidecektim ama sabır taşı çatladı..:D

İlk deneme gayet olumlu geçti ...;)

adolomorola
13-09-2010, 17:36
Yaşşa be Öner.Erdoğan abimle neler yapmışsınız öyle.Bizde güzel balıklar tuttuk ama sizinkiler bizimkileri katlar cinsten.Maşallahınız var.Şansın daim olsun.Rastgelsin..

Eyvallah Kamil hocam ;)
Daha güzelleri senin oltana denk gelmesi dileklerimle...;)

adolomorola
13-09-2010, 17:39
Oy oy oy
Maşallah maşallah.
Ben inanıyorum ki bu yıl güzel bir trofe gelecek senden.
Misinaları biraz daha sağlamlaştır derim :)
Harika bir av olmuş, tebrik ederim Öner ve Erdoğan abi.
Afiyet bal şeker olsun.

Teşekkürler Mehmet
Seninle gitiğimiz yerin iki kilometre sağ tarafındaydık dediğim gibi balık aşağıya doğru inişe geçmiş...;)

adolomorola
13-09-2010, 17:41
Abi yaaa bu yapılırmı ikinciye darbe yedim..

Ramazanı geçirir geçirmez hem sen ve Erdoğan abim trofeleri yakalayıp beğeniye sunmuş,
Hemde bir arkadaşım, kardeşim tamda sizin oralarda avlanıp bayram için geldiği ziyaretinde bana bir trofeyi armağan etmişti.

İşte onun fotosu..
Erdoğan abimin ikinci olçtüğü balıkla aynı tam 60 cm. 3.200 Gr.

[Only Registered Users Can See Links]

Avlarınızın devamını diler Oltalarınızın böyle trofelerle süslensin isterim..

Necati bu balık sanki bizimkinin ikiz kardeşi gibi :D:D:D
tek yumurta ikizi olmasınlar...:D:D:D

adolomorola
13-09-2010, 17:42
Tebrik ederim.Güzel balıklar tutmuşsunuz.Rastgelsin..

Teşekkür ederim Oktay abi...;)
Daha güzelleri sana denk gelmesi dileklerimle...;)

adolomorola
13-09-2010, 17:44
Öner abi tebrikler yine balık bırakmamışsın barajda emeğine sağlık güzel bir av olmuş ama yine beni almadan gitmişsin:D:D:D:D neyse salihli gerçekten bereketli geçiyor bu sene özellikle kayıkların ağ atmaması çok iyi bir faktör yaklaşık 1yada 2 aya yakın süredir fazla ağ atılmaması trofelerin müjdesi bana kalırsa bu sene daha zevkli geçiyor ne dersin abi?????????
:helal::helal::helal::helal::helal::helal::helal:: helal::helal::helal::helal::helal::helal:

Aynen dediğin gibi Ulaş ;)
Ufak ufak atmaya başladılar sanki...:(

adolomorola
13-09-2010, 17:45
gözümüz gönlümüz şenlendi ellerinize sağlık

Teşekkürler akın çok sağol...
Daha güzelleri sana nasip olması dileklerimle...;)

yenal45
13-09-2010, 17:50
maşallah canavarları çıkarmışsın trofe maşallahı var mesai olmasa gelicektim çok çalışıyoruz be öner abi dağa şiftahım yok sazanda çok güzel bir av olmuş darası diğer avlara nasibin bol olsun rastgelsin

ocaklar
13-09-2010, 17:53
erdoğan abime ve öner kardeşime böyle bir avı bizle paylaştıkları için teşekkür ederim..limitlere uydukları ve örnek oldukları içinde ayrıca memnun olduğumu belirtmek istiyorum..işte gerçek av işte gerçek avcı..saygılarımla..

Taygun KOCABIYIK
13-09-2010, 17:57
Bu ekipten ancak böyle iri sazanlar beklenir zaten :)
Tebrik ederim Öner abim, Erdoğan ustam...

adolomorola
13-09-2010, 17:59
maşallah canavarları çıkarmışsın trofe maşallahı var mesai olmasa gelicektim çok çalışıyoruz be öner abi dağa şiftahım yok sazanda çok güzel bir av olmuş darası diğer avlara nasibin bol olsun rastgelsin

Teşekkürler Yenal Darısı senin başına diyelim o zaman...;)

adolomorola
13-09-2010, 18:02
erdoğan abime ve öner kardeşime böyle bir avı bizle paylaştıkları için teşekkür ederim..limitlere uydukları ve örnek oldukları içinde ayrıca memnun olduğumu belirtmek istiyorum..işte gerçek av işte gerçek avcı..saygılarımla..

Eyvallah Mehmet
Deniz zamanı yaklaşıyor seninle mutlaka bir deniz avı yapmak isterim haberin olsun...;)

adolomorola
13-09-2010, 18:04
Bu ekipten ancak böyle iri sazanlar beklenir zaten :)
Tebrik ederim Öner abim, Erdoğan ustam...

Her şey nasip be Taygun bizler oltalarınızı atıyoruz nasiplerimizi bekliyoruz ;)

Fatih AKDAĞ
13-09-2010, 20:27
Gölcük'te çok güzel bir piknik alanı ve aynı zamanda birde göl var balık popilasyonu fazla yok ama sazan ve yayın balıkları çıkıyor.

Salihlide bilindiği gibi Demirköprü,Bergama'da ise Kester barajı var

Manisa'da ise çok güzel dostluklar var seni mutlaka bekliyoruz...;)

Gelicem öner abi dediğim gibi yıllık iznimi iyi değerlendiricem nasip olursa , biraz balık biraz dostluk hepsi birarada olması lazım :)

Saygılarımla

orhan69
14-09-2010, 16:56
hey maşşallah muhteşem gözüküyorlar ekibi kutlar dahada niceleri kısmet olsun

İrfanavcı
14-09-2010, 18:53
Öner ve Erdoğan kardeşim çok güzel sazanlar tebrikler,
daha nice trofelerin oltalarınıza takılması dileğimle..:)

dizel45
14-09-2010, 19:07
sagalun arkadaşlar işallah sizler daha büyüklerini yakalarsınız