PDA

Tüm Versiyonu Göster : Demirköprü Barajı (7)

adolomorola
20-09-2010, 20:10
Bu hafta yine Demirköprü yolmarına düştük Orhan abi,Hasan abi ve benden oluşuyordu bu haftaki avımız.
Avlak bölgemize yine tekneyle Ahmet bizi bıraktı,güzel bir tekne sefasından sonra avlak yerimize vardık,hiç zaman kaybetmeden oltalarımızı demirköprünün sularına kavuşturduk.
Uzun bir bekleyiş olmasına rahmen oltalardan tık gelmiyordu belliki balık kenardan kendini derine çekmiş,bizim oltalarda aksine sığ yerde olsun ya nasip dedik ve başladık beklemeye bu arada bir iki balık çektik ama limit altı olduğu için geri iade tabiyki..;)

Bekleyen derviş muradına ermiş hesabı sonradan balık ara ara vurmaya bizlerde birer ikişer balıkları hapislere koymaya başladık tabiyki :D;)

Gece oldugunda ise güzel bir mangal keyfi süper bir salata ve buzlu içeceklerimizi yudumladık bu arada adana şalgamı harikaydı doğrusu nede güzel gitti.:D:D:D

Bir kaç resim var devamını resimler anlatıyor..;)

[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

Avlak bölgemiz

Geri dönş yolunda yorgunluk çayı içmek için durduğumuz yerde Ömer abilerle karşılaştık çaylarımızı yudumladık ve iki araba olarak yola çıktık..

Çeşme başında balıklarımızı serinlettik

Ömer abi benimkinlerde mehşur olmak istiyor deyince onun balıklarıda mehşur ettik sonra Ercan abi benimkinle'dere mehşur olmak istiyor demezmi..:D:D:D

Mahşallah Ercan abide çeşit çok
Sazan,Yayın,Levrek

fisherman
20-09-2010, 20:15
oyoyoy bunlarne böyle öner abi maşallah süper bir avgünlügüdaha bereketli afiyet olsun

adolomorola
20-09-2010, 20:30
oyoyoy bunlarne böyle öner abi maşallah süper bir avgünlügüdaha bereketli afiyet olsun

Eyvallah Yılmaz,daha bereketlileri sizlere nasip olması dileklerimle..;)

Hasan BALIKÇI
20-09-2010, 21:40
üç güzel kalpli dost insan harika bir gurup olmuş ne diyebilirimki harikasınız :)
dostluklar kolay kazanılmaz dostluğunuz avınıza yansımış ;)daha iyileri mutlaka olacak :helal::helal::helal:

Tuncay GÜNAY
21-09-2010, 01:03
tüm ekibi YÜREKTEN KUTLATIM DEMİRKÖPRÜ KLASİĞİ YAŞANMIŞ YİNE DOSTLUKLA SÜSLENEN BU KLASİĞİ BEN SEYREDERİM HER ZAMAN. DOSTLUKLAR BAKİ AVINIZ BEREKETLİ OLSUN GÜZEL İNSANLAR.

Necati ARAT
21-09-2010, 07:02
Öner abi seni Hasan abimi Orhan abimi ayrı ayrı kutlarım..
Nasibiniz sizi geç bulmuş ama o anlara kadan 3 abi kardeş güzel dakikalara imza atmışsınız..
Kovurmadan camın çekmedi değil hani ..
Acaba bir araya gelebilecekmiyiz..
O kavurmanın tadına, Hasan abinin çayının tadina bakabilecekmiyiz merak ediyorum..

Hepinizi ayrı ayrı kutlar avlarınızın devamını diliyorum..
emeğine sağlık abim..
Paylaşım için teşekkürler..

Taygun KOCABIYIK
21-09-2010, 08:48
[Only Registered Users Can See Links]
İşte beklediğim fotoğraf geldi :) Tebrik ederim öner abi harika av harika bir ekip ve harika bir sofra...

Fatih AKDAĞ
21-09-2010, 10:01
Öner abicim yine grup olarak kavurmuşsunuz hem ortalığı hemde kavurmaları :) :) :)
Tebrik ediyorum tekrardan sizleri elleriniz dert , oltalarınız balıksız bir gün görmesin inşAllah.

1 hafta sonra bekle beni demirköprü :cool:

Saygılarımla

Kamil ESEN
21-09-2010, 10:12
Tam bir Manisa team şovu olmuş.Kuzuları sıralamışsınız çeşme başına.Manzara resimleri ve raporda çok güzel hazırlanmış.Eline sağlık Öner.İyiki varsın..

figani ERDOGAN
21-09-2010, 10:44
Öner yeğenim;
Güzel bir av ve güzel dostluk ile sergilediğin,
paylaşımına teşekkürler.
Bereketiniz daim olsun.

Doğan ÖZCAN
21-09-2010, 16:27
Öner abicim bütün ekibi kutluyorum.... Sofranızda oltalarınızda bereketli olsun abicim...sağlıkla kalın

yenal45
21-09-2010, 17:51
öner abi yine balık şov vallahi pes bulmuşsun güzel yeri:confused: bide adalara gidiyosun maşallah alıyosun kuzuları :'( 3 kafadar muhabbet gırla :deli:dağa neolsun allah hep :helal::helal:nasibini açık etsin güzel avlara hep beraber inşallah rastgelsin

adolomorola
21-09-2010, 20:28
üç güzel kalpli dost insan harika bir gurup olmuş ne diyebilirimki harikasınız :)
dostluklar kolay kazanılmaz dostluğunuz avınıza yansımış ;)daha iyileri mutlaka olacak :helal::helal::helal:

Abdalın dostluğu köy görününceye kadardır,Amaaa

görünen köy'de kılavuz istemez zaten..;)

adolomorola
21-09-2010, 20:29
tüm ekibi YÜREKTEN KUTLATIM DEMİRKÖPRÜ KLASİĞİ YAŞANMIŞ YİNE DOSTLUKLA SÜSLENEN BU KLASİĞİ BEN SEYREDERİM HER ZAMAN. DOSTLUKLAR BAKİ AVINIZ BEREKETLİ OLSUN GÜZEL İNSANLAR.

Eyvallah Tuncay,daha güzellerini hep beraber yaşarız inşallah..;)

adolomorola
21-09-2010, 20:32
Öner abi seni Hasan abimi Orhan abimi ayrı ayrı kutlarım..
Nasibiniz sizi geç bulmuş ama o anlara kadan 3 abi kardeş güzel dakikalara imza atmışsınız..
Kovurmadan camın çekmedi değil hani ..
Acaba bir araya gelebilecekmiyiz..
O kavurmanın tadına, Hasan abinin çayının tadina bakabilecekmiyiz merak ediyorum..

Hepinizi ayrı ayrı kutlar avlarınızın devamını diliyorum..
emeğine sağlık abim..
Paylaşım için teşekkürler..

Neco hakikattan çoktan beri görüşmüyoruz bir ara bir operasyon yapalım..;)

adolomorola
21-09-2010, 20:34
[Only Registered Users Can See Links]
İşte beklediğim fotoğraf geldi :) Tebrik ederim öner abi harika av harika bir ekip ve harika bir sofra...

Esas harika olan sizlersiniz Taygun ...;)

adolomorola
21-09-2010, 20:36
Öner abicim yine grup olarak kavurmuşsunuz hem ortalığı hemde kavurmaları :) :) :)
Tebrik ediyorum tekrardan sizleri elleriniz dert , oltalarınız balıksız bir gün görmesin inşAllah.

1 hafta sonra bekle beni demirköprü :cool:

Saygılarımla

Hadi bakalım Fatih sazanlar seni bekliyor
İnşallah bol trofeli avlar nasip olur...;)

adolomorola
21-09-2010, 20:41
Tam bir Manisa team şovu olmuş.Kuzuları sıralamışsınız çeşme başına.Manzara resimleri ve raporda çok güzel hazırlanmış.Eline sağlık Öner.İyiki varsın..

<İyi sizler varsınız hocam sizler olmasanız bu fotalar zaten burda olmazdı...;)

adolomorola
21-09-2010, 20:43
Öner yeğenim;
Güzel bir av ve güzel dostluk ile sergilediğin,
paylaşımına teşekkürler.
Bereketiniz daim olsun.

Eyvallah dayı çok sağol,ama seninle şöyle bol muhabbetli bir ava ne zaman imza atacağız onu merak ediyorum..:(

adolomorola
21-09-2010, 20:45
Öner abicim bütün ekibi kutluyorum.... Sofranızda oltalarınızda bereketli olsun abicim...sağlıkla kalın

Eyvallah doğan ALLAH Muhabbetimizi,soframızı,oltalarımızı boş bırakmasın inşallah...;)

adolomorola
21-09-2010, 20:46
öner abi yine balık şov vallahi pes bulmuşsun güzel yeri:confused: bide adalara gidiyosun maşallah alıyosun kuzuları :'( 3 kafadar muhabbet gırla :deli:dağa neolsun allah hep :helal::helal:nasibini açık etsin güzel avlara hep beraber inşallah rastgelsin

Eyvallah Yenal sezon bitecek sen halen benimle balığa gelemedin bir türlü ona yanıyorum..:'(

orhan69
22-09-2010, 15:56
öner kardeş herkezi tebrik ederim ellerinize yüreginize sağlık sıralamışsınız kuzuları askerler gibi :helal::helal::helal: [baraj kac yıllık] ne trofeler vardır orda :deli:

Bornovalı
22-09-2010, 16:32
Allah muhabbetinizi ve bereketinizi eksik etmesin.
gerçekten harika kareler,emeği geçen bütün büyüklerimizi kutlar başarılarınızın devamını dilerim.
rasgelsin.

yenal45
22-09-2010, 20:31
Eyvallah Yenal sezon bitecek sen halen benimle balığa gelemedin bir türlü ona yanıyorum..:'(

sorma be öner abi :'( inşallah sezon kapanmadan seninle güzel bir kapanış yaparız inşallah o bana yeter bu sezon için:'(:'(:D

ukg79
24-09-2010, 11:11
Öner abi ne o yine barajda balık bırakmamışsın:Demeğinize sağlık güzel balıklar afiyet olsun bu arada bana verdiğin sözü nezaman yerine getireceksin sabırsızlıkla bekliyorum:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:deli::deli::deli::h elal::helal::helal::helal::helal::helal::helal::he lal::helal::helal::helal::helal::helal::helal::hel al::helal::helal::helal:

İrfanavcı
26-09-2010, 12:38
Öner kardeşim tüm ekibi kutlarım,tebrikler,süüüpersiniz.:helal::helal::hel al:
paylaşım için teşekkürler.

Mehmet BODUROĞLU
27-09-2010, 15:53
Allaht'tan bu hafta oturdun evdede, balıklara bir hafta daha yüzmek nasip oldu. :)
Şaka bir yana harikasın Öner.
Ekipler kurup avınıda gerçekleştiriyorsun.
Tebrik ederiz seni.
Ömer amcamın balıkları da meşhur olmuş ya, tadından yenmez onlar artık :)
Teşekkürler paylaşım için.
( Uygun bir zamanda yineliyeyim avı aklında bulunsun )

adolomorola
27-09-2010, 18:33
Allaht'tan bu hafta oturdun evdede, balıklara bir hafta daha yüzmek nasip oldu. :)
Şaka bir yana harikasın Öner.
Ekipler kurup avınıda gerçekleştiriyorsun.
Tebrik ederiz seni.
Ömer amcamın balıkları da meşhur olmuş ya, tadından yenmez onlar artık :)
Teşekkürler paylaşım için.
( Uygun bir zamanda yineliyeyim avı aklında bulunsun )

Senin kurtlar büyüdü anlaşılan...:D:D:D

Emre
28-09-2010, 00:53
vayyy abimeee bakk vayyyy yakışırr abime daha büyüklerinide yakalarsın abicm inş.... Tatlı Suya birgünn beraber gidelim abicim :)

sazancı
02-02-2011, 15:52
Paylaşım için teşekkür ederim bu soğuk kış günlerinde içimi ısıttınız gerçekten çok özledim sazan avını.