PDA

Tüm Versiyonu Göster : Güzelbahçeden süleyman kaptanın avlakları

mst35
22-10-2010, 10:47
Öncelikle herkese selam dün süleyman kaptan ile tanışma fırsatını bulduk ve bizi güzel avlaklarında dolaştırdı dostluğu muhabbeti muhteşemdi bizi çaysız ve balıksız bırakmadı akşam saatlerine kadar avımıza devam ettik açıkçası artık kıyıdan olta atmak başka bie keyiftir ama teknenin tadı da bir başka dün itibarı ile kendimi gerçek bir rastgelsin üyesi hissettim. Fotoğraf kaliteleri pek iyi değil akşam karanlığından dolayı ama paylaşmadan olmaz dedim çünkü ilk paylaşımım. Umarım yüklemeyi de doğru yapmayı başarıcam. Herkese saygı ve sevgiler teşekkürler süleyman kaptan inşaallah devamını getiririz. Parolamız BALIK BAHANE MUHABBET ŞAHANE...... nacizane fotoğraflarımız
ben ve kaptanımız
[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

Uploaded with ImageShack.us ([Only Registered Users Can See Links])
uskumru arkadaş ile tanışmamız

bir tane kırlangıç deniz anaya iade

beraber geldiğimiz aday adayı ilker arkadaşımız

benim payıma düşenler

bunlarda diğer arkadaşların kovası

bu fotoğraf çok kötü çıkmış rapor değeri olduğu için koydum

kaptankarabulut
22-10-2010, 11:02
Mesut kardeşim,seninle ve arkadaşlarla tanışmak benim içinde bir mutluluktu. Eğer mutlu ve huzurlu bir şekilde evlerinize dönebildiyseniz ne mutlu bana..Önemli olan dostluklarımızın baki kalması.Sizin gibi dostları misafir etmek bana onur verir.. Bir sonraki avlarımızın daha bereketli geçmesi dileğimle..

Kamil ESEN
22-10-2010, 12:02
O güzel günü kaptanımla yaşamak bile ayrı bir güzellik.Balığın olmasıda ayrıca ikramiye olmuş.Kalamarıda ihmal etmemişsiniz anlaşılan.Şansınız muhabbetiniz daim olsun.Rastgelsin.

mst35
22-10-2010, 12:04
O güzel günü kaptanımla yaşamak bile ayrı bir güzellik.Balığın olmasıda ayrıca ikramiye olmuş.Kalamarıda ihmal etmemişsiniz anlaşılan.Şansınız muhabbetiniz daim olsun.Rastgelsin.

Teşekkür ederim kamil abi sizlerle de tanışmak nasip olur inşaallah. Selamlar...

Necati ARAT
22-10-2010, 12:36
Mesut paylaşım için teşekkürler..
Güzel dakikalara bizleride dahil ettiğin için..
Daha iyileri ile karşılaşman dileklerimle..

Taygun KOCABIYIK
22-10-2010, 13:47
Her zaman üstüne basa basa söylerim kaptan karabulut ile denize çıkmak gerçekten ap ayrı bir keyif balık olsada olmasada mutlu ve rahatlamış halde dönüyor insan onun pozitif enerjisi sayesinde.

Tabii böyle pozitif enerjiye balıklarda kayıtsız kalamıyor çoğu zaman :)

Güzel bir av olmuş yalnız o küçük mercan hariç bunu belirteyim hıııı! :)
Bu arada kaptanım beyaz giyme söz olur haaa :D

kaptankarabulut
22-10-2010, 15:10
Her zaman üstüne basa basa söylerim kaptan karabulut ile denize çıkmak gerçekten ap ayrı bir keyif balık olsada olmasada mutlu ve rahatlamış halde dönüyor insan onun pozitif enerjisi sayesinde.

Tabii böyle pozitif enerjiye balıklarda kayıtsız kalamıyor çoğu zaman :)

Güzel bir av olmuş yalnız o küçük mercan hariç bunu belirteyim hıııı! :)
Bu arada kaptanım beyaz giyme söz olur haaa :D

Teşekkür ederim Taygun'cum bir çok küçük merçan iade edildi hatta kırlangıç bile fakat nasılsa o gözden kaçmış.
Taygun'cum söz olsada aleyhimde bir söz olacağına ihtimal vermiyorum..:D :D

ibrahimz35
22-10-2010, 17:36
Mesut Bey, balık az olsada çok güzel bir gün olduğu gülen yüzlerden anlaşılıyor.
Kaptan'ım, kutlarım seni dostluğun ve misafir perverliğin dört dörtlük.

paşalı
22-10-2010, 20:16
Mesut kardeşim daha nice iyi avlar dilerim.Paylaşımdan dolayı teşekkür ederim.

mst35
22-10-2010, 20:25
Bütün arkadaşlara ve abilerime teşekkür ederim gerçekten süleyman abi çok iyi ağırladı bizi çok memnun ayrıldık ayrıca görünen balıklar sadece benim payıma düşenler arkadaşlarınkilerle yaklaşık 8 kg balık almışız bu da benim için fazla bile o küçük mercan da aday adayı arkadaşın ilk tuttuğu balık o yüzden atmadık. Hepinize iyi dilekleriniz için teşekkürler. İyi geceler avlarınız her zaman bol muhabbetli geçsin.

yenal45
22-10-2010, 21:15
maşallah güzel bir av olmuş olmasa şaşardım kaca kaptanla balığa çıkmakta insana yeter bukeyfi tatmak için dağa güzel avlara rastgelsin

mst35
22-10-2010, 21:26
maşallah güzel bir av olmuş olmasa şaşardım kaca kaptanla balığa çıkmakta insana yeter bukeyfi tatmak için dağa güzel avlara rastgelsin

teşekkürler daha iyisi sizlere gelsin iyi geceler...

Adem VARDARCIK
23-10-2010, 04:30
Muhabbet ve avınız bol olsun.

alpay79
24-10-2010, 10:35
Süleyman Kaptan ile ava gitmek gerçekten zevklidir. Herkese yardımcı olur, bilgisini paylaşır. Çayı da gerçekten bahsedildiği kadar var:)

İlk fırsatta yeniden ava çıkarız işallah.

Saygılarımla

Alpay

EAKSOY
24-10-2010, 15:12
Süleyman abiyle birlikte denizde muhabbetin belini kırmak inşallah bir gün bize de nasip olur

kaptankarabulut
24-10-2010, 18:15
Süleyman abiyle birlikte denizde muhabbetin belini kırmak inşallah bir gün bize de nasip olur

İnşallah Ersoy kardeşim beklerim her daim...

dizel45
24-10-2010, 22:14
üstat larla av bir başka olur . avinz daim ve bereketli olsun

mst35
24-10-2010, 23:38
İyi dilekler için bütün ark. ve abilere teşekkürler daha iyisi sizlere gelsin....

Erhan ÇUKURLU
12-11-2010, 10:05
Taygun kardeşim haklı. Kaptan Karabulut bir tane. Onunla denizde olmak çok keyifli. Av için tebrik ederim. Güzel av olmuş.

kaptankarabulut
12-11-2010, 16:13
Taygun kardeşim haklı. Kaptan Karabulut bir tane. Onunla denizde olmak çok keyifli. Av için tebrik ederim. Güzel av olmuş.

Erhan kardeşim çok teşekkürler,zaten balığa gelen bir çok arkadaşımız tüm hafta boyu sitresli işlerde çalışmaktalar. Amacımız onların sitreslerini attırmak.

Tuncay GÜNAY
13-11-2010, 12:09
tebrikler güzel bir av olmuş. ilgimi çeken en güzel balık kırlangıç bir defa yedim çok lezzetliydi nasip olurda tutarsam avatarıma koyacağım. afiyet şeker olsun rastgelsin her zaman.

kaptankarabulut
14-11-2010, 16:28
tebrikler güzel bir av olmuş. ilgimi çeken en güzel balık kırlangıç bir defa yedim çok lezzetliydi nasip olurda tutarsam avatarıma koyacağım. afiyet şeker olsun rastgelsin her zaman.

Tuncay kardeşim Denizlide oturmakla tutulmaz kırlangıç.:D :D :D

Ama biliyorum ki senin kurtlar bayağı büyüdü fakat yapacak bir şey yok önce iş....:D :D