PDA

Tüm Versiyonu Göster : ısınma turları...

kaptankarabulut
03-11-2010, 18:35
Oğlum bir fotoğraf makinası hediye etti ya, artık her akşam bir konuyla karşınızdayım. Hele hele bu lambuka ve uskumrular körfezi terketmediği sürece..:D :D :D
Bu gün yine saat yedi cıvarı marşa basıp sırtıları suyla buluşturduk.:helal: :helal: Ve peş peşe uskumrular gelince çapariye oturduk. Saat dokuza kadar ara arada olsa çaparininde zevkini aldık.:helal: :helal:
Saat dokuzdan sonra doğru Alman adası.Uskumru akşama kadar, ara ara mola versede zokalarımızı hiç boş bırakmadı. Tabii ara ara kalamarlarda.
İşte bu günün bereketi resimlerde görünenler..

TÜM RASTGELSİN AİLESİNİN OLTALARI DOLU GELSİN..

[Only Registered Users Can See Links]

Hasan BALIKÇI
03-11-2010, 18:41
benim bal küpümü geri ver abicim kızıyom bak :hıııı::D:D:D

helalin var abiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Taygun KOCABIYIK
03-11-2010, 19:15
Bu fotoğraf makinası iyi olmadı, telefonla konuşunca daha az morali bozuluyor insanın :D
Şaka kaptanım şaka sen bu balıkları tuttukça kendim tutmuş gibi seviniyorum.
Nasip bakarsın pazar günü bizde tutarız ne dersin? :)

kaptankarabulut
03-11-2010, 19:31
benim bal küpümü geri ver abicim kızıyom bak :hıııı::D:D:D

helalin var abiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Canım hasan'ım bu uskumru lambukalar burada olduğu sürece bal küpün emaneten bende,tabii sen balığa giderken bana uğrar alırsın. Dönüşünde geri verirsin...:D :D

kaptankarabulut
03-11-2010, 19:33
Bu fotoğraf makinası iyi olmadı, telefonla konuşunca daha az morali bozuluyor insanın :D
Şaka kaptanım şaka sen bu balıkları tuttukça kendim tutmuş gibi seviniyorum.
Nasip bakarsın pazar günü bizde tutarız ne dersin? :)

Taygun'cum gelirken 0,18 misinanı zokanı ve de hamsiyi almayı unutma. Nasipde varsa tutarız...

Kamil ESEN
03-11-2010, 19:36
Bravo Süleyman abi.İşte bu görüntüleri uzun zamandır sabırla bekliyordum.Şansın açık olsun.Rastgelsin..

kaptankarabulut
03-11-2010, 19:42
Bravo Süleyman abi.İşte bu görüntüleri uzun zamandır sabırla bekliyordum.Şansın açık olsun.Rastgelsin..

Teşekkür ederim Kamil hocam.Siz çalışanlar her zaman balığa gidemediğiniz için sizler için bu balıkları tutup sizlere sergiliyorum...:D :D :D

Kamil ESEN
03-11-2010, 19:43
Teşekkür ederim Kamil hocam.Siz çalışanlar her zaman balığa gidemediğiniz için sizler için bu balıkları tutup sizlere sergiliyorum...:D :D :D

Doğru söyledin kaptanım.Keşke pazar günü müsait olsaydı yanına gelebilseydim. Ama kısmet..:(

Erhan ÇUKURLU
03-11-2010, 19:51
Süleyman abicim tebrik ederim gerçekten çok bereketli bir av olmuş. Söylencek fazla birşey yok. Üstadlığını konuşturmuşsun yine gerçekten. Daha bereketli avlar dilerim...
Makine'de iyi olmuş bu arada.

kaptankarabulut
03-11-2010, 20:01
Süleyman abicim tebrik ederim gerçekten çok bereketli bir av olmuş. Söylencek fazla birşey yok. Üstadlığını konuşturmuşsun yine gerçekten. Daha bereketli avlar dilerim...
Makine'de iyi olmuş bu arada.

Erhan'cım teşekkür ederim,umarım siz geldiğinizde de aynı bereketi alırız...

paşalı
03-11-2010, 22:29
Süleyman kardeşimede bu yakışır tebrikler kaptan.

alp candaş
04-11-2010, 07:58
abi ben de o gün pita daydım.öğlene doğru başladı bizde balık bizde de 10-15 kilo kadar vardı bu arada sen herhalde limanda karşı taraftasın biz 21 senedir o limandayız gazino tarafında

Necati ARAT
04-11-2010, 08:56
süleyman abi senin ustalığına bu makina iyi oldu bence tagoya bakma sen..
Bence uskumruları daha net gördüğü için kıskanıyor..
Ama sen yap bir abilik ona ..
3-5 de ona tuttur..
Harika kareler devamını bekliyoruz..
Bol şanslar..

kaptankarabulut
04-11-2010, 17:05
Süleyman kardeşimede bu yakışır tebrikler kaptan.

Çok teşekkürler Turgay abi....

kaptankarabulut
04-11-2010, 17:11
abi ben de o gün pita daydım.öğlene doğru başladı bizde balık bizde de 10-15 kilo kadar vardı bu arada sen herhalde limanda karşı taraftasın biz 21 senedir o limandayız gazino tarafında

Doğrurudur Alp kardeşim karşı taraftayım.Sizin teknenin ismi neydi.Limana geldiğinizde çayımı içmeye beklerim...

kaptankarabulut
04-11-2010, 17:15
süleyman abi senin ustalığına bu makina iyi oldu bence tagoya bakma sen..
Bence uskumruları daha net gördüğü için kıskanıyor..
Ama sen yap bir abilik ona ..
3-5 de ona tuttur..
Harika kareler devamını bekliyoruz..
Bol şanslar..

Teşekkür ederim Necati kardeşim,Tago unutmuş olduğu uskumru tutmasını bu hafta nasipse yeniden öğrenir..:D :D

EAKSOY
04-11-2010, 17:26
Süleyman abicim tebrik ederim bereketli bir av olmuş oğlunun sayesinde fotoğraflarla kendimizi senin yanında hissediyoruz teşekkürler

kaptankarabulut
04-11-2010, 18:08
Süleyman abicim tebrik ederim bereketli bir av olmuş oğlunun sayesinde fotoğraflarla kendimizi senin yanında hissediyoruz teşekkürler

Ersoy kardeşim,teşekkürler.Geçekten çok güzel bir gün geçirdik.Oğlumada bende tekrar tekrar teşekkür ederim...

alp candaş
05-11-2010, 06:58
ALP abi.kayığın ismi ALP.inşallah limana geldiğim zaman uğramak isterim.

kaptankarabulut
05-11-2010, 16:56
ALP abi.kayığın ismi ALP.inşallah limana geldiğim zaman uğramak isterim.

Hatırladım, limanda olduğumda çayımı içmeye beklerim.Denizde de görürsen gel bağlan yinede çayımızı içeriz...

alp candaş
06-11-2010, 09:50
yarın pazar günü çıkmayı düşünüyoz babamla hava güzelken hafta içi hava bozacak çünkü.balıkta olur inşallah hepimize rastgele.

Taygun KOCABIYIK
06-11-2010, 10:03
yarın pazar günü çıkmayı düşünüyoz babamla hava güzelken hafta içi hava bozacak çünkü.balıkta olur inşallah hepimize rastgele.

Yarın aksilik olmazsa karabuluta misafir olacağız bizde denizde umarım buluşuruz :) çaylar benden ;)

kaptankarabulut
06-11-2010, 17:24
Yarın aksilik olmazsa karabuluta misafir olacağız bizde denizde umarım buluşuruz :) çaylar benden ;)

Yarın denize çıkacaklara duyuru: çaylar TAGODAAAAN..:helal: :helal: :helal: