PDA

Tüm Versiyonu Göster : Kartal Team Uskumru Peşinde (19.11.2010)

The Lunatic
20-11-2010, 11:39
Avlanılan Bölge: Alman Adası Açıkları
Ekip: Ben, babam, Faik Amcam (forumdaki nicki Baba Kartal) ve oğulları Burak-Efekan, Zafer Amcam ve oğlu Çağrı.
Tekne Sahibi: Süleyman abi (nam-ı diğer Kaptan Karabulut)
Hava durumu: Rüzgar nedereyse sıfırdı. Güneşli, sıcak bir gündü
Kullanılan yemler: Hamsi, Sülünez, Mamun
Tutulan balıklar: Uskumru, kolyoz, karagöz, kopez, isparoz, izmarit, mırmır, kalamar

Süleyman Abi'yi özlemişiz. Çok uzun zaman olmuştu beraber ava çıkmayalı. Güzel, keyifli bir gün geçirdik hep birlikte. Bu kez ekipte yeni üyelerimiz de vardı. Hedef balığımız uskumruydu. 34 adet hatrı sayılır irilikte uskumru tuttuk. Onun dışında bol miktarda da kopez, ısparoz, izmarit, biraz karagöz ve bir tane de güzel bir mırmırımız, bol miktarda da kahkahamız, keyifli geçirilen zamanımız vardı günün sonunda. Süleyman Abi'ye teşekkürlerimizle...

Tüm rastgelsin ailesine sevgiler...

[Only Registered Users Can See Links]

ejder_balikci
20-11-2010, 13:12
Tüm ekibi kutlarım çok güzel balıklar eee nede olsa amcam kaptan karabulutla gitmişsiniz. bir dahaki sefere şimdiden rastgelsin.

Adem VARDARCIK
20-11-2010, 14:30
Muhteşem kareler tüm ekibi kutlarım.Bereketli olsun.

ibrahimz35
20-11-2010, 14:53
Çok güzel bol muhabbetli bir gün olmuş.
Hepinizi tebrik ederim.
Afiyet olsun.

Halil İplikçi
20-11-2010, 23:27
güzel bir av partisi uskumruda bol, temiz hava ,sohbet...
daha ne olsun ellerinze sağlık

The Lunatic
20-11-2010, 23:42
Tüm ekibi kutlarım çok güzel balıklar eee nede olsa amcam kaptan karabulutla gitmişsiniz. bir dahaki sefere şimdiden rastgelsin.

Çokteşekkürler. Süleyman Abi telde sizinle konuştuktan sonra tuttuğunuz çupra ve mercanların haberini bize de verdi. Hepimizin iştahı kabartı :) Birgün beraber ava çıkarız inşallah. selamlar..

The Lunatic
20-11-2010, 23:43
Muhteşem kareler tüm ekibi kutlarım.Bereketli olsun.

Çok teşekkürler Adem Abi. Saygılar...

The Lunatic
20-11-2010, 23:45
güzel bir av partisi uskumruda bol, temiz hava ,sohbet...
daha ne olsun ellerinze sağlık

Tam dediğiniz gibi Halil Abi. her yönüyle keyifli bir gün oldu. Uskumruyu lezzet bakımından da çok severim. Tam benlik herşey. Teşekkürler...

The Lunatic
20-11-2010, 23:46
Çok güzel bol muhabbetli bir gün olmuş.
Hepinizi tebrik ederim.
Afiyet olsun.

Çok teşekkürler İbrahim Abi. Gerçekten de keyifli bir gün oldu. saygılar...

paşalı
21-11-2010, 14:41
Üğurcum tüm ekibi kutlarım avınız her daim böyle geçsin tebrikler.

The Lunatic
21-11-2010, 15:54
Üğurcum tüm ekibi kutlarım avınız her daim böyle geçsin tebrikler.

Çok teşekkür ederim Turgay Abi saygılar..

Necati ARAT
22-11-2010, 08:37
Sevgili Uğur kardeşim sende uzun zamandır kendini göstermeyen bir dostumuz olarak bu paylaşımla tekrar yerine yerleştin..
Bu ekibe hayır diyecek balık tanımıyorum..
Çeşit bol.. ellerinize emeğinize sağlık..
Afiyet olsun...
Tüm akebi kutlar paylaşımların devamını beklerim..

Salih Reis
22-11-2010, 10:48
Uğur kardeşim tüm ekibi kutlarım avınız her daim böyle geçsin daha niceleri rastgele .

Erhan ÇUKURLU
22-11-2010, 13:13
Tebrik ederim. Bereketli ve güzel bir av olmuş. Kaptan Karabutlu geçen bir gün nasıl kötü olabilir ki? Paylaşım için teşekkürler.

The Lunatic
22-11-2010, 18:05
Sevgili Uğur kardeşim sende uzun zamandır kendini göstermeyen bir dostumuz olarak bu paylaşımla tekrar yerine yerleştin..
Bu ekibe hayır diyecek balık tanımıyorum..
Çeşit bol.. ellerinize emeğinize sağlık..
Afiyet olsun...
Tüm akebi kutlar paylaşımların devamını beklerim..

Çok teşekkürler Necati Abim. Bazı sağlık sorunları nedeniyle ben sıcak havalarda balığa çıkamıyorum. Ama forumu takip etmeye, raporları iştahla okumaya devam ettim geçen sürede. Sonbahar geldi, ben de mavi denizlere geri dönüş yaptım. :)

The Lunatic
22-11-2010, 18:07
Uğur kardeşim tüm ekibi kutlarım avınız her daim böyle geçsin daha niceleri rastgele .

Çok teşekkürler Salih Abi. Umarım denk geliriz birgün oralarda seninle de. Saygılarımla

The Lunatic
22-11-2010, 18:10
Tebrik ederim. Bereketli ve güzel bir av olmuş. Kaptan Karabutlu geçen bir gün nasıl kötü olabilir ki? Paylaşım için teşekkürler.

Aynen öyle Erhan. Hiç balık olmasa Süleyman Abi'le şakalaşır, yine keyfini çıkarırız günün. Benim ilk acemilik dönemlerimde yaptıklarım hala dilinde kendisinin, unutmadı bir türlü :)

kaptankarabulut
22-11-2010, 18:57
Uğur kardeşim paylaşımın için teşekkürler, internetim arzalı olduğu için siteye ancak girebildim. İnanın bende sizlerle olmaktan büyük keyif aldım.
Uğur'cum işte şu sıralar tamda senin düşündüğün stil avlar gerçekleşiyor, kap çaparini gel..:D :D indir bindir uskumru.....:D :D

Taygun KOCABIYIK
22-11-2010, 20:28
Uğur abi harika av olmuş kartal team muhteşem bir dönüş yapmış.

Bizde bayramın ikinci günü şöyle bir dolaştık Anıl ile öğlene kadar, kolyoz-uskumrular yalnız bırakmadı.

The Lunatic
22-11-2010, 21:15
Uğur kardeşim paylaşımın için teşekkürler, internetim arzalı olduğu için siteye ancak girebildim. İnanın bende sizlerle olmaktan büyük keyif aldım.
Uğur'cum işte şu sıralar tamda senin düşündüğün stil avlar gerçekleşiyor, kap çaparini gel..:D :D indir bindir uskumru.....:D :D

Abi, peki çapari ile papağan balığı avlayabilir miyim? :D

The Lunatic
22-11-2010, 21:19
Uğur abi harika av olmuş kartal team muhteşem bir dönüş yapmış.

Bizde bayramın ikinci günü şöyle bir dolaştık Anıl ile öğlene kadar, kolyoz-uskumrular yalnız bırakmadı.

Anıl ve Sen biraraya gelirseniz hiç bir balığın şansı yok karşınızda :)
Bilmem katılır mısın bana, uskumru bana göre en lezzetli balıklardan biri. Denizlerimizde sayısı epey azalmış son yıllarda, ne yazık ki Norveç'ten ithal ediyoruz. Umarım bu seneki bolluk güzel bir işarettir.

Taygun KOCABIYIK
22-11-2010, 21:26
Anıl ve Sen biraraya gelirseniz hiç bir balığın şansı yok karşınızda :)
Bilmem katılır mısın bana, uskumru bana göre en lezzetli balıklardan biri. Denizlerimizde sayısı epey azalmış son yıllarda, ne yazık ki Norveç'ten ithal ediyoruz. Umarım bu seneki bolluk güzel bir işarettir.

Uğur abi çaparide çok sayıda ufak uskumru yakaladık parmaktan az büyüklerdi elbet geri saldık canlı vaziyette o balıkları gördükten sonra daha da ümitliyim gelecek sene için.

Bu arada iltifat için teşekkürler ama Anıl gerçekten teknede çok yetenekli ve becerikli tam bir kaptan bizde yanında birşeyler kapıyoruz işte :)

kaptankarabulut
24-11-2010, 18:30
Uğur abi çaparide çok sayıda ufak uskumru yakaladık parmaktan az büyüklerdi elbet geri saldık canlı vaziyette o balıkları gördükten sonra daha da ümitliyim gelecek sene için.

Bu arada iltifat için teşekkürler ama Anıl gerçekten teknede çok yetenekli ve becerikli tam bir kaptan bizde yanında birşeyler kapıyoruz işte :)

İnşallah önümüzdeki yıllar daha bol uskumrularla karşılaşırız..

Taygun KOCABIYIK
24-11-2010, 20:59
İnşallah önümüzdeki yıllar daha bol uskumrularla karşılaşırız..

Bu seneyi saymıyoruz zaten kaptanım değil mi?
Uskumru bitmesi gereken mevsimde başladı, istavrit hiç başlamadı ee ne anladık :)

EAKSOY
24-11-2010, 21:03
Süleyman abiyle av bir başka oluyor değilmi ;)

Anıl ÜNALAN
27-11-2010, 20:36
Tebrikler gerçekten çok güzel av olmuş.. Güzel avlarınızın devamını diliyorum..
Kaptan Karabulut bunu hep yapıyor :) tabi sizinde kabiliyetinizle çok güzel balıklar ortaya çıkmış :)
İğneniz keskin olsun..

The Lunatic
30-11-2010, 21:49
Süleyman abiyle av bir başka oluyor değilmi ;)

Tebrikler gerçekten çok güzel av olmuş.. Güzel avlarınızın devamını diliyorum..
Kaptan Karabulut bunu hep yapıyor :) tabi sizinde kabiliyetinizle çok güzel balıklar ortaya çıkmış :)
İğneniz keskin olsun..

Çok teşekkürler. Selamlar...