PDA

Tüm Versiyonu Göster : SERKAN USTA ile DOKTOR SAMİM'i BULUŞTURDUM

kaptankarabulut
19-12-2010, 19:00
Bir yılı aşkın bir süredir her cumartesi,Serkan usta,doktor samim abimiz, birlikte çıkarız.Fakat uzun zamandır gerek havaların bozuk gitmesi gerekse işlerin çakışması bizi birbirimizden ayırmıştı.Bu ayrılığa daha fazla dayanamayıp son hava tahminlerinide alarak cumartesi sabah saat 03:00 de buluşmak üzere sözleştik.

Sözleştiğimiz saatte yanlarında Ömür kardeşimiz de olmak üzere limanda buluşup marşa bastık.
Bu defa avlak bölgesi olarak,uzun süredir av yapmadığımız pitayı seçtik.Saat dört cıvarı çapayı attık ve oltalar suyla buluştu.Kısa bir sessizlikten sonra ilk vuruşlar alınmaya başlandı.Vuruşlarla birlikte erkek mercanlarda kovamızda yerlerini almaya başladılar.Sağ olsunlar gün ağarana kadar bizi hiç yalnız bırakmadılar.:D :D Gün ağardıktan sonra yerini kupes ve izmaritler aldı.
Ben şansımı bir de zokada denemeyi düşündüm.Ve ilk zokamda iyi bir kolyoz geldi.Bunu gören doktorumuz başladı kıvranmaya.Çünkü kendisine hamsi almasını önerdimsede önemsemeyip almadı.:hıııı: :hıııı:Tabii gözünü Serkan ustanın aldığı hamsilere çevirdi.:D :DTabii benim sert bir bakışımla önüne dönmek zorunda kaldı.:D :D Doktorum Serkan ustanın verdiği dört beş hamsi ve sardalyalarla uğraşırken ben Serkan ustayla birlikte kolyoz uskumru çekmekten yorgun düştük.Saat 13:00 a doğru havanında yükselmesiyle avımızı noktaladık.Gülmekten çenelerimizin ağrıdığı neşeli ve bol sohbetli çok güzel bir gün yaşadık.

TÜM RASTGELSİN AİLESİNİN OLTALARI DOLU GELMESİ DİLEĞİMLE..
ömür kardeşimizin karagöz ve kupesi
[Only Registered Users Can See Links]

üç resim ben ve serkan ustanın hasılatı

Ömür'ün hasılatı

Bunlarda nacizane doktorumuzun hasılatı :D :D

Hasan BALIKÇI
19-12-2010, 19:07
iyi yapmışsın süleyman abicim hemde çok iyi :)güzel bir avda yapmışsınız ;)

bence bu balıkları samim abi tutmuştur:)serkanda bişey yok galiba:( çünkü vatoz ve kuçu kuçu balığı yok görünürde :D

harika bir gün olduğu apaçık görünüyor tüm ekibin yüreğine sağlık.:)

Taygun KOCABIYIK
19-12-2010, 19:22
Vallahi doktorumu bende çok özledim kahkahası hala kulaklarımda :) Av kaptan karabulutun şanına yakışır biçimde olmuş :) Havalar güzel giderse bu hafta içi bizde bir gece ziyaretine gidelim derim kaptanım.

kaptankarabulut
19-12-2010, 20:02
iyi yapmışsın süleyman abicim hemde çok iyi :)güzel bir avda yapmışsınız ;)

bence bu balıkları samim abi tutmuştur:)serkanda bişey yok galiba:( çünkü vatoz ve kuçu kuçu balığı yok görünürde :D

harika bir gün olduğu apaçık görünüyor tüm ekibin yüreğine sağlık.:)

Hasan'ım,doktorum kaptan sözü dinleseydi o gün yine katliam yapacaktı ama DİNLEMEDİİİİİ..:D :D :D
Ama olsun doktorumun alınmış tavırlarıyla yapmış olduğu espiriler bizlere yetti...

kaptankarabulut
19-12-2010, 20:06
Vallahi doktorumu bende çok özledim kahkahası hala kulaklarımda :) Av kaptan karabulutun şanına yakışır biçimde olmuş :) Havalar güzel giderse bu hafta içi bizde bir gece ziyaretine gidelim derim kaptanım.

Evet Taygun'cum doktorumun neşesi insana pozitif bir enerji veriyor.İnsan O nun hoş sohbetiyle akşamın nasıl olduğunu anlamıyor.
Taygun'cum inşallah güzel bir hava kıstırırız da bir gece kaçamağı yaparız.

Anıl ÜNALAN
19-12-2010, 21:01
Çok güzel av olmuş abi gerçekten. Bu kıtlık zamanında gözlerimizi canlandırdın :)
Gerçi bugün Galip abi Emel abla ikilisi daha güzel balıklar tutmuşlar ama onları daha sonra görücez sanırım :)
Devamını diliyorum abi ;)
Rastgelsin..

orhan69
19-12-2010, 21:52
tebrikler süleymen abi allah neşenizi muhabetinizi artırsın nice bereketli avlara

beraşev
19-12-2010, 23:19
Süleyman abi maaşallah, havaların ve hatta keyiflerin böylesine bozuk olduğu bir süreçte avınızın güzelliği ve sıcaklığıyla keyiflendirdiniz bizleri.

kaptankarabulut
20-12-2010, 08:45
Çok güzel av olmuş abi gerçekten. Bu kıtlık zamanında gözlerimizi canlandırdın :)
Gerçi bugün Galip abi Emel abla ikilisi daha güzel balıklar tutmuşlar ama onları daha sonra görücez sanırım :)
Devamını diliyorum abi ;)
Rastgelsin..

Anıl'ım evet avımız güzeldi ama günümüz çok daha güzeldi.İnşallah Galip kardeşimizde bu gün konuyu açarlar.Çok kısa süren avımızda güzel balıklar aldık.

kaptankarabulut
20-12-2010, 13:55
tebrikler süleymen abi allah neşenizi muhabetinizi artırsın nice bereketli avlara

Teşekkür ederim Orhan kardeşim..

kaptankarabulut
20-12-2010, 15:40
Süleyman abi maaşallah, havaların ve hatta keyiflerin böylesine bozuk olduğu bir süreçte avınızın güzelliği ve sıcaklığıyla keyiflendirdiniz bizleri.

Teşekkür ederim Nihat hocam İnşallah sizlerlede böyle güzel bir av gününde tekrar buluşuruz..

EAKSOY
21-12-2010, 22:23
Oo vallahi iştahım kabardı tebrikler kovaları livarları doldurmussunuz inşallah bize de yakın zamanda nasip olur süleyman abii ;)

Tuncay GÜNAY
22-12-2010, 00:48
kaptanım her zaman ki gibi süpersin ekibi yürekten kutlarım senin hiç bir avından sardalyayı eksik etmediğini biliyorum artık bende eksik etmiyorum. tuza yatırılmış tavuk göğsünüde yeni keşfettim iş yapıyor. GARİPLER sülünez sanıyorlar galiba nacizane kanım bu :):)
afiyet şeker olsun

kaptankarabulut
23-12-2010, 14:36
Oo vallahi iştahım kabardı tebrikler kovaları livarları doldurmussunuz inşallah bize de yakın zamanda nasip olur süleyman abii ;)

Ersoy'cum aynı bayramdaki gibi hız devam etti.İnşallah daha uzun süre devam eder..

kaptankarabulut
23-12-2010, 14:39
kaptanım her zaman ki gibi süpersin ekibi yürekten kutlarım senin hiç bir avından sardalyayı eksik etmediğini biliyorum artık bende eksik etmiyorum. tuza yatırılmış tavuk göğsünüde yeni keşfettim iş yapıyor. GARİPLER sülünez sanıyorlar galiba nacizane kanım bu :):)
afiyet şeker olsun

Teşekkür ederim Tuncay'ım,Tavuk göğsü her zaman iş yapmaz yer ve zamana balığın iştahına göre değişir. Ama her avda bulundurmak faydalı.Tavuk ciğeri de zaman zaman iş yapıyor bu da aklında bulunsun.

delvel
23-12-2010, 21:09
süleyman abi maşallah herzamanki gibi güzel avlardan birini daha gerçekleştirmişsiniz...
en kötü avınız böyle olsun:)

discus
23-12-2010, 21:13
Hey Maşallah ekipçek hem iyi eylenmiş hemde güzel iş çıkarmışsınız abi tebrikler...

kaptankarabulut
24-12-2010, 14:39
süleyman abi maşallah herzamanki gibi güzel avlardan birini daha gerçekleştirmişsiniz...
en kötü avınız böyle olsun:)

Teşekkür ederim Veli kardeşim.Seninde organizasyona geleceğine inan çok sevindim.Böylece tanışmış oluruz..