PDA

Tüm Versiyonu Göster : Alanyada jigging

erkepli
23-12-2010, 16:34
Değerli arkadaşlar hava bozmadan önce yaptıgım son avlardan birisi umarım zevkle izlersiniz.
[Only Registered Users Can See Links]
xfr8d7

Halil İplikçi
24-12-2010, 16:31
Çok güzel görüntüler kutluyorum:helal:

Halil İplikçi
24-12-2010, 16:47
bir de şunu sorayım kakıç kullanmadan bu büyüklükte balığı tekneye alabilme şansın var mı? sakın yanlış anlama canım kardeşim kakıç işi beni biraz üzüyor
tekrar tebrikler

erkepli
24-12-2010, 17:18
bir de şunu sorayım kakıç kullanmadan bu büyüklükte balığı tekneye alabilme şansın var mı? sakın yanlış anlama canım kardeşim kakıç işi beni biraz üzüyor
tekrar tebrikler

Evet sizi anlıyorum fakat birkaç balıgı o pozisyondan geri düşürünce kakıç kullanmak zorunda kalıyoruz.

ejder_balikci
24-12-2010, 17:19
Remzi abi seni kutlarım çok güzel bir videoydu maşallah güzel bir trofeydi allah şansını her daim açık etsin. Ama ben balığı tam seçemedim sinaritmiydi o? Birde profil resmindeki balık orfozmu?

akayuzel
24-12-2010, 22:05
abi süper bi av.jig yaparken nereleri seçiyosunuz ,radar kullanıyormusunuz.

erkepli
25-12-2010, 07:26
Remzi abi seni kutlarım çok güzel bir videoydu maşallah güzel bir trofeydi allah şansını her daim açık etsin. Ama ben balığı tam seçemedim sinaritmiydi o? Birde profil resmindeki balık orfozmu?

Yakaladığım balık kuzu profildeki yani imzadaki patlak denilen yani orfoz ailesinden . Saglıklı günler dilerim.

erkepli
25-12-2010, 07:29
abi süper bi av.jig yaparken nereleri seçiyosunuz ,radar kullanıyormusunuz.

Evet radarsız olmuyor genellikle yamaç kayalıklar daha verimli oluyor konuyla ilgili kapsamlı bir yazı hazırlayacagım orada merak ettigimiz herşey olacak,teşekkür ederim.

discus
25-12-2010, 15:36
Remzi abi tebrikler videoyu izlerken dört gözle ne çıkacak diye bekledim kuzuyu görüncede azımdan çıkan sadece ''yok artık'' oldu :D paylaşım için teşekkürler abi...

erkepli
25-12-2010, 16:33
Remzi abi tebrikler videoyu izlerken dört gözle ne çıkacak diye bekledim kuzuyu görüncede azımdan çıkan sadece ''yok artık'' oldu :D paylaşım için teşekkürler abi...

Aynen öyle oluyor Serkan cıgım bazen ters köşe oldugumuzda oluyor örnegin balon balığı gibi:))

Taygun KOCABIYIK
26-12-2010, 09:24
Remzi abim vallahi bu balığı çekmek adama pazu yaptırır :D
Tebrik ederim daha bereketli avlara inşallah

Tuncay GÜNAY
26-12-2010, 15:48
remzi abi videoyu büyük bir keyifle izledim muhteşemdi tek kelime ile emeğine sağlık bizlerle paylaştığın için teşekkürler.

Necati ARAT
27-12-2010, 08:38
Remzi abi harikasın..
Yorgunluk bir o kadarda haz duygusu bir arada ..
İşte bizi bu sevdaya bağlayan iki faktör..
Trofelerinin devamını dilerim..
Paylaşım için teşekkürler...
Saygılar..

Yağız DEMİR
27-12-2010, 15:41
remzi abi o kuzumu koç mu anlamadım :)
ama baya yormus ve o keyfı yasamakta ayrı bır zevktır tabı
inşallah daha buyuk avlarda denk gelır abım

erkepli
27-12-2010, 18:28
Remzi abim vallahi bu balığı çekmek adama pazu yaptırır :D
Tebrik ederim daha bereketli avlara inşallah

İnan güzel bir av şekli belki sen şaka olsun diye dedin ama kasları çok güzel çalıştırıyor

erkepli
27-12-2010, 18:29
remzi abi videoyu büyük bir keyifle izledim muhteşemdi tek kelime ile emeğine sağlık bizlerle paylaştığın için teşekkürler.

Tuncat kardeşim umarım sen daha güzellerini bizimle paylaşırsın.

erkepli
27-12-2010, 18:31
Remzi abi harikasın..
Yorgunluk bir o kadarda haz duygusu bir arada ..
İşte bizi bu sevdaya bağlayan iki faktör..
Trofelerinin devamını dilerim..
Paylaşım için teşekkürler...
Saygılar..

Teşekkür ederim inşallah daha güzelleri sizede rsatgelir.

erkepli
27-12-2010, 18:33
remzi abi o kuzumu koç mu anlamadım :)
ama baya yormus ve o keyfı yasamakta ayrı bır zevktır tabı
inşallah daha buyuk avlarda denk gelır abım

Yağız kardeşim kimse duymasın birtane kaçırdımki ne sen sor ne ben anlatayım yastayım resmen:))

Hasan BALIKÇI
27-12-2010, 21:26
remzi biladerim ben bu videoyu yeni gördüm :'(

tebrik ediyorum :)

remzi biladerim sen bu balıklardan çekmeye devam et yakın zamanda seninle aynı kiloya erişcez :Dbaya baya insanı yoruyor :D

erkepli
28-12-2010, 08:32
remzi biladerim ben bu videoyu yeni gördüm :'(

tebrik ediyorum :)

remzi biladerim sen bu balıklardan çekmeye devam et yakın zamanda seninle aynı kiloya erişcez :Dbaya baya insanı yoruyor :D

Sorma abi spor salonuna falan gerek kalmıyor:):)

Adem VARDARCIK
11-01-2011, 03:51
Avınızı büyük bir zevk ile izledim.Muhteşem kareler. Hele Balık tekneye alındığındaki yüz ifadeniz şahanne...Avlarınızın Devamını dilerim .Esenkalın...

erkepli
11-01-2011, 07:09
Avınızı büyük bir zevk ile izledim.Muhteşem kareler. Hele Balık tekneye alındığındaki yüz ifadeniz şahanne...Avlarınızın Devamını dilerim .Esenkalın...

Teşekkür ederim yorgulugun balığa kavuşmasıyla oluşan bir mutluluk sanırım yüzümdeki:helal:

mesa378
13-03-2011, 19:15
abi tebrikler her zaman kısmetin bol olsun.. radar bu işin olmazsa olmazımıdır abi yoksa olmasada verim alınabilirmi...

yilmazbey
16-09-2011, 09:51
bende ne zaman balığa çıksam hava bozuyor ama sizin epey keyifli olmuş