PDA

Tüm Versiyonu Göster : Diş Fırçasından Yapay Yem !

levrek
20-01-2011, 18:30
Merhaba Arkadaşlar,
Evinizdeki işi bitmiş diş fırçalarını çöpe atmadan önce bu şekilde değerlendirebilirsiniz.Yapımı gayet basit, aynısından gagasız olarak kalamar avı için yapmıştım, arkadaşımda kaldığı için fotoğrafını çekemedim,sevgilerimle

Anıl ÜNALAN
20-01-2011, 19:03
Arka çarpmayı kalamar sırtısındaki gibi çok iğneli şekilde yapılırsa kalamarda çok etkili olcağına inandım şuan :)
Gagalı sistemde ise yüzüşü merak ettim gerçekten yüzüş hareketleri düzgün olursa levrektede iş yapabilicek bir takım gibi gözüküyor.
Ellerine sağlık Erol abi :) Yüzüş konusundaki gözlemlerini bekliyorum..

ADNAN
20-01-2011, 21:29
Erol kardeşim walla pes çok hoş bir buluş ya tebrık ederim harıkasın bu gibi bilgilerınle hakıkatten bizi şaşırtıyorsun birde tam vakıt bulursan neler yaparsın düşünemıyorum bir de espiri yapayım sana diş fırçasında marka tercihin olur mu ?:) Erol kardeş ilk fırsatta görüşelım. saygılar.

samimakis
21-01-2011, 09:33
Yıllarım diş fırçasının faydalarını anlatmakla geçti.Ne kadar etkin oldum bilemiyorum.Ağız ve diş sağlığı üzerindeki etkisi tartışılmaz. Erol kardeşimin buluşu inanın hem şaşırttı hemde çok sevindirdi.Cumartesi günü ilk işim kemeraltına inip kalamar iğneleri almak.TEBRİKLER....

Necati ARAT
21-01-2011, 15:04
Erol abi müthiş bir icat..:)
Emeğine sağlık.. İşte yaratıcılık bu...

Paylaşım için teşekkürler..
Acaba İş görür mü Denendimi ..?? ;)
Varsa yakalanan balıkları görebilirmiyim :)

kaptankarabulut
21-01-2011, 18:42
Erol kardeşim paylaşım için teşekkürler.Denemekte fayda var diye düşünüyorum.İş yapar kanısındayım..

discus
21-01-2011, 20:46
yaratıcı bir çalışma olmuş abi inşallah en kısa zamanda denemelerini yapar bizleride avlarından haberdar edersin abi. emeğine sağlık...

levrek
22-01-2011, 09:07
Erol abi müthiş bir icat..:)
Emeğine sağlık.. İşte yaratıcılık bu...

Paylaşım için teşekkürler..
Acaba İş görür mü Denendimi ..?? ;)
Varsa yakalanan balıkları görebilirmiyim :)

Necati cim, kalamar takımı iş görmüştü, lakin bu daha yeni olduğu için henüz denenmiş değil, havalar bu hafta iyi olsaydı deneyebilirdim, kısmet haftaya inşallah.

adolomorola
22-01-2011, 11:11
Güzel bir düşünce Erol abi,inşallah randıman sağlar ...;)

Kamil ESEN
22-01-2011, 13:51
Bu sahteye birde göz yapıştırsak dahada çekici olur düşüncesindeyim.Bu gözlerden iplik,boncuk,makara ve tuhafiye türü şeyler satan dükkanlardan bulabilirsiniz.Emeğinize sağlık,güzel bir aparat olmuş.

Taygun KOCABIYIK
23-01-2011, 10:49
Erol abi rapalanın cg modeline benzer olmuş :D
Ellerine sağlık...

İrfanavcı
23-01-2011, 11:41
Erol kardeşim gerçekten güzel bir düşünce kutlarım
denemekte fayda var paylaşım için teşekkürler.

serhatengin
28-01-2011, 07:11
erol abicim deneme şansın oldumu işe yarıyormu bende onu sorayım bendede çok kullanılmayan buna benzer fırça sapları var oladı bende yapayım :)

levrek
28-01-2011, 07:27
erol abicim deneme şansın oldumu işe yarıyormu bende onu sorayım bendede çok kullanılmayan buna benzer fırça sapları var oladı bende yapayım :)

Gagalısını henüz denemiş değilim, ancak kalamar için yapmış olduğum gagasız olanı gayet iyi çalışmıştı.

serhatengin
28-01-2011, 07:58
teşekkür ederim için bilgi için erol abi bende deneyeceğim umarım bende kalamararı çekerim

Taygun KOCABIYIK
28-01-2011, 08:21
Gagalısını henüz denemiş değilim, ancak kalamar için yapmış olduğum gagasız olanı gayet iyi çalışmıştı.

Biz colgate, ipana vs. kullanmaya başlıyoruz :)
Yo-zuri ve yamashita düşünsün bundan sonrasını :P