PDA

Tüm Versiyonu Göster : Güzel Bir pazar günü

_Ata_35
07-02-2011, 19:50
[Only Registered Users Can See Links][/URL]

04.02 .2010 babamla balıga çıkmaya karar verdık .05.02.10 yem ayırtırken çok aradık sonunda bulduk mamunu vatan yemden (sponsor) yem almaya karar verdık ordan ayırttırdıkttan sonra ığne aldık akşam ıse olta yapımını basladık .06.02.10 05.30 da uyandık ve yola çıktık ayırtıgmız yemlerı alıp benzınımı alıp lımana dogru yola çıktık. ve sonra kendı yerımıze gelerek tek tuk balık yakaladık ve gps yanımızda oldugundan bır ışaretlı yer gorduk oraya gıttık orada daha çok balık alıp lımana dogru yolumuzu tuttuk ... .[Sponsordan ALdıgımız Mamunların %80 talaş tı herkes şikayetçiydi bende :) ]balık malesef çok azdı. birdahaki yakalarız inşallah.

[
[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links][URL=[Only Registered Users Can See Links])

Yağız DEMİR
07-02-2011, 19:59
ata yınede guzel bır av olmus
paylasımın ıcın tesekkurler

Halil İplikçi
07-02-2011, 20:22
daha ne olsun kutluyorum

Taygun KOCABIYIK
07-02-2011, 20:31
Ata limana girerken gördüm sizi akşam üzeri, yorgunluktan kıpırdayacak halim yoktu yoksa gelecektim yanınıza :) Balıklar güzel, bir gece önce deprem olduğundan birde havanın çok yatık olmasından herhalde balık yoktu. Hava güzel olduğu içinde yem sıkıntısı vardı her yerde maalesef :(
Tebrik ediyorum ellerine sağlık...

ibrahimsepetçi
08-02-2011, 06:28
ata kardeşim ellerinize sağlık.herdaim rastgele.

ibrahimz35
08-02-2011, 07:23
Ata, ellerine sağlık mercan ve lidekiyi kapmışsın.
Seni ve baba'nı kutlarım.

Necati ARAT
08-02-2011, 07:26
Ata kardeşim tebrikler..
Güzel bir gün geçirmişsin babanla..
Balık bahane Senin gibi Babaları ile balık zevkini tadamayanlar var..
En güzel gün senin olmuş yakaladığın balıklarda bunların kaymağı..

Ellerine sağlık paylaşım için teşekkürler..

Hasan BALIKÇI
08-02-2011, 14:32
ata yeğenim paylaşımın için çok teşekkürler :)
sende olmasan babanın yüzünü unutçaz :D
paşalar güzel :helal::helal:
diğerlerine karışmam :D

Raif Yelkenci
08-02-2011, 16:35
Ata tebrikler güzel av olmuş lidakiler harika paylaşım için sağol.

kaptankarabulut
08-02-2011, 18:13
Yeğenim tebrikler,güzel bir av çıkarmışsınız.Yem konusu ise havanın o gün güzel olması nedeniyle yem sıkıntısı had safhadaydı o bulunan yemlerede şükür diyelim..

trakonya55
08-02-2011, 21:24
Balıklar tam ege çeşiti olmuş maşallah,bereketli afiyet olsun Ata.

muhabbetci
09-02-2011, 10:24
Bu yoklukta çok güzel görünüyorlar Ata.Afiyet olsun.

ali rıza acar
09-02-2011, 14:03
Atacım balıklar şahane ama nerede avlandığınızı ve kerterizlerin yerini saklıyorsun galiba.
İnşallah Paşaları sen yemişsindir.
Çok tebrik ederim. Her daim şansın bol olsun.

ukg79
09-02-2011, 15:39
Ata kardeşim güzel kareler emeğine sağlık bu hafta sonu bizde ta Manisadan Çeşmeye gittik seninde yaptığın gibi yemlerimizi önceden ayırttık şu sponsor denilen yemciye bizde özellikle sponsor olsun dedik ayırttık yemleri güzelbahçeye geldiğimizde yemleri alırken açıp baktım iyikide bakmışım borukurtlarının içinde 6 adet boru kudu ve 3 adeti boştu inanamadım arkadaşlarımda inanamadı anlıyacağın yemsiz kaldık almadan çıktım ve yem aramaya başladım sağolsun liman yemcisi 1 borukurtlarını ayarladı kurtlar güzeldive içleri bayağı doluydu anlıyacağın vatan yemcilik 1 paket boru kurdundan 2 paket boru kurdu çıkarmış sponsor ya ondan olsa gerek bir daha hiç bir güç beni o yemciye sokamaz yem alan arkadaşlar özellikle yemleri tektek açıp kontrol etsinlerdaha sonra bana satmak istedikleri yemlerin fotolarını bir ara yayınlayacağım vatan yemcilik herhalde ilk geliyoruz diye bizi çaylak sandıkonuşacak okadar şey varki o yemci hakkında ama neyse parayı sokaktan toplamıyoruz sen beni anlamışsındır umarım.

delvel
09-02-2011, 18:39
ata güzel av yapmışsınız..
tebrık ederim