PDA

Tüm Versiyonu Göster : Bu adamı vurabilirmisiniz??

Anıl ÜNALAN
08-02-2006, 03:27
Beyler ben vuramadım vuran olursa haber versin.

[Only Registered Users Can See Links]

VOLKAN
08-02-2006, 05:02
anıl vuruluyor ama vurulmadı gosterıyor

mustfer
08-02-2006, 06:03
Odanın içinde kırılmadık eşya, delinmedik yer kalmadı ama adama yine bişey olmadı. :hıııı:

balıkcı
08-02-2006, 07:07
Ya camı çerçeveyi indirdim aşağıya adam banamısın demiyor bu acaba Cüneyt Arkınmı.

rüzgar2
08-02-2006, 07:14
Bütün fare ayarlarını yaptım ve adamı yaraladım...Ancaaak araştırdımda bu oyunu Türk filmlerinden esinlenerek yapmışlar...Cüneyt abi..Evet evet bu Cüneyt Arkınmış...Bende netin yalancısıyım... :)

Düzeltme Sebebi:Selim abi senin önünde saygıyla eğiliyorum..Benden çok yaşayacaksın...Aynı anda yazdık ama tecrübe yine ön plana çıktı...Bir de derlerki yaş 44 iş bitmiş :D

uzman
08-02-2006, 07:16
Bütün fare ayarlarını yaptım ve adamı yaraladım...Ancaaak araştırdımda bu oyunu Türk filmlerinden esinlenerek yapmışlar...Cüneyt abi..Evet evet bu Cüneyt Arkınmış...Bende netin yalancısıyım... :)

Helal sana Sami... Adamı yaralaman çok önemli. Özellikle fare ayarlarını doğru yaptıysan Cüneyt Abiyi vurbilirsin. Ben daha vuramdım. Bu arada fare ayarlarını bana da söylesen.... :deli: :deli: :deli:
Sevgiler...

balıkcı
08-02-2006, 07:24

Düzeltme Sebebi:Selim abi senin önünde saygıyla eğiliyorum..Benden çok yaşayacaksın...Aynı anda yazdık ama tecrübe yine ön plana çıktı...Bir de derlerki yaş 44 iş bitmiş :D

44 te bitirdin bizi Sami kardeşim daha Allah uzun ömür verirse seninle balığa çıkacağız turnaları yakalayıp Serkana hava atacağız ama sen bizi 44 te bitirdin şimdi Serkan ne der sana cevabı gecikmeyecektir.

aserkansatı
08-02-2006, 07:30
44 mü??? Yorum yapmıyayım ben ama Selimcim Sami haklı galiba...Bak ilk kez ona hak verdim.Camı çerçeveyi değil baba adamı vurucan adamı... :'( :'( :'(

balıkcı
08-02-2006, 07:36
Serkan adamı vurmak için bütün ekranı taradım adam banamısın demiyor bu adamı vurmak için monitöre sıkmak gerek o zaman sorunu toptan hallederiz tabi bu temelin fıkralarına benzedi biraz sahi ya temel olsaydı sıkarmıydı monitöre?

aserkansatı
08-02-2006, 07:38
Yav Selimcim aramızda kalsın ama benim monitorde adam falan da çıkmadı zaten.Acaip şekiller çıktı ama çaktırmıyorum.Emin ol çıksaydı vururdum.Yaşım 37 sevgiler... :( :( :(

rüzgar2
08-02-2006, 07:56
44 te bitirdin bizi Sami kardeşim daha Allah uzun ömür verirse seninle balığa çıkacağız turnaları yakalayıp Serkana hava atacağız ama sen bizi 44 te bitirdin şimdi Serkan ne der sana cevabı gecikmeyecektir.
Sevgili Selim abicim sen beni yanlış anladı...Derlerki dedim "yaş 44 iş bitmiş"...Yani onlar diyor bende "yok öyle şey işte size örnek adama bakın bu yaşta fareyi tutup oyun oynuyor hatta mesaj yazıyor" diyorum... :) Allah çok ama çok uzun ömür versin...Türkiye,yi bırak dünyanın senin gibi insanlara ihtiyacı var...Turna işine gelince laf ağızdan bir kere çıkar unutma...

Anıl ÜNALAN
09-02-2006, 04:34
Abi şu adamı hakikatten vuran yok mu..:D

rüzgar2
09-02-2006, 04:48
Dedim ya sadece bacağından yaraladım...Vurmak istesem vururdum... ;)

aserkansatı
09-02-2006, 04:51
Vurdum arkadaşlar...Çift mouse ile omzundan vurdum yere düşünce de kafasına sıktım öldü...

rüzgar2
09-02-2006, 04:55
Evet ben bunu söylemeyi unutmuştum..Vurmak isteyen arkadaşlar çift veya üç mause kullanmalılar...Üç mause tabacak yer bulamazsanız kesip kabloları bir birine ekleyin... ;)

mustfer
09-02-2006, 05:12
Evet ben bunu söylemeyi unutmuştum..Vurmak isteyen arkadaşlar çift veya üç mause kullanmalılar...Üç mause tabacak yer bulamazsanız kesip kabloları bir birine ekleyin... ;)

Ben o kadar uğraşamadım Sami. Adama, Call of Duty'ye link verdim. Orda bitirdim işi. Temiz iş oldu. :)

aserkansatı
09-02-2006, 05:14
Vayyy Mustafa, sen ki Medal of Honor'un muharrip gazisi...Uğraşmadın haa.Yaşlanıyosun...

mustfer
09-02-2006, 05:26
Ah Serkan ah. Eskisi vaktim olsa daha nice oyunlardan muharip gazilik madalyası alacağım ama... Biliyosun işte Tekke'yi bekliyoruz... :artist:

katiti
09-02-2006, 18:54
ben direkt exit'e bastım, kafasına fıçı düşüp öldü. elimi kana bulamamış oldum :D