PDA

Tüm Versiyonu Göster : Tadimiz Yok

aserkansatı
08-02-2006, 03:58
Nedendir bilmem bu günlerde benim hiç tadım yok.Açık söyleyeyim siteye giresim de gelmiyor.Eve gelince neti açıp başından ayrılıyorum ve arada bir gelip bakıyorum.Zerre kadar zevk almıyorum.Bunun için hiç kimseyi suçlamıyorum,kimse üstüne alınmasın ...(Hoş alınırsa da yapabileceğim bir şey yok duygularımı yazıyorum) Ama artık içimde yıkılan güven duygusundan ve kırgınlıktan olsa gerek sitemize bir şeyler yazmak istemiyorum.Oysa burada Sami var,Haldun,Tago,Mert,Anıl,Erol,İlhan,Selim Baba,Mustafa,Volkan,Can,Muvaffak Abi ve adını sayamadığım pek çok dostum var ama benim tadım kaçtı bir kere...Sitedeki mesaj atılış oranı da düştü zaten...Çabuk geçmesini diliyorum.Sessizliğimin geçici olacağını biliyorum ama yinede yazmak istedim.Bunları bilin istedim.Benim hiç tadım yok.ÜZGÜNÜM... :'( :( :'(

Not:Konu ile ilgili ajite edici ,sahte mesaj atmayacak olan arkadaşlara da şimdiden teşekkür ederim ...Karnım tok... :hıııı:

rüzgar2
08-02-2006, 04:04
Benimde nedense yeni gelen üyelere hoşgeldin yazmak içimden gelmiyor...Oysaki ben yeni üye karşılama komitesi başkanıyken...Sebebine gelince.... Seko kardeşim yazmış zaten... :dikkat:

Anıl ÜNALAN
08-02-2006, 04:04
Abi o not biraz ağır olmuş ya :D Abi bence sensiz bu sitenin tadı çıkmaz hep beraber başladık beraber bitircez abi yarıda bırakmak ayrılmak yok kızarım ona göre :D Herkezin bildiği gibi sen bizim sitenin tago ve benden sonra şu an ayakta kalan ilk üyesisin sen ayrılırsan yeni gelenler napsın..

aserkansatı
08-02-2006, 04:06
Yook yanlış anlaşılmasın,ben her zaman buradayım...Sadece şu anki duygularım bunlar... ;)

uzman
08-02-2006, 05:55
Nedendir bilmem bu günlerde benim hiç tadım yok.Açık söyleyeyim siteye giresim de gelmiyor.Eve gelince neti açıp başından ayrılıyorum ve arada bir gelip bakıyorum.Zerre kadar zevk almıyorum.Bunun için hiç kimseyi suçlamıyorum,kimse üstüne alınmasın ...(Hoş alınırsa da yapabileceğim bir şey yok duygularımı yazıyorum) Ama artık içimde yıkılan güven duygusundan ve kırgınlıktan olsa gerek sitemize bir şeyler yazmak istemiyorum.Oysa burada Sami var,Haldun,Tago,Mert,Anıl,Erol,İlhan,Selim Baba,Mustafa,Volkan,Can,Muvaffak Abi ve adını sayamadığım pek çok dostum var ama benim tadım kaçtı bir kere...Sitedeki mesaj atılış oranı da düştü zaten...Çabuk geçmesini diliyorum.Sessizliğimin geçici olacağını biliyorum ama yinede yazmak istedim.Bunları bilin istedim.Benim hiç tadım yok.ÜZGÜNÜM... :'( :( :'(

Not:Konu ile ilgili ajite edici ,sahte mesaj atmayacak olan arkadaşlara da şimdiden teşekkür ederim ...Karnım tok... :hıııı:

Dostum Serkan,
Senin düşüncelerinin aynısı bende var. Daha önce iyi dostluk mesajlarıyla birlikte büyük küçük pekçok şeyi paylaştık. Özür mesajımda yazdığım samimi düşüncelerimi tekrarlayarak, birlikte güzel ve paylaşım içeren mesajlarımızın sürmesini diliyorum. Gerçi şimdi kış aylarındayız. Balığa da gidemiyoruz ama, sevgili Sami'nin özellikle karadenizli paylaşımlarını okuyor mutlu oluyorum. Her ne kadar o benim özrüme ve mesajlarıma cevap vermediyse de onu da senin kadar sevdiğimi bilirsin.
Herneyse değerli dostum. Allah bile hata yaptığını kabul ederek af dileyeni affediyor. Umarım, mesajlarımdaki samimiyeti, yaptığım bir hataya kurban etmez, bana dost elinizi uzatır ve sitemizi eski şen günlerine birlikte ulaştırırız.
Hepinizi seviyorum...
Saygılarımla....

aserkansatı
08-02-2006, 06:22
Ben kendi adıma konuşayım.Sinirli bir yapım vardır ve sinirimin geçmesi bazen zaman alır,ama geçer... Dediğim gibi bu aralar tadım yok ve bu % 100 seninle alakalı ama öfkeden değil , o geçti.Şu anda kırgınlık var biraz.O da geçecek elbette... Ama henüz geçmedi hepsi bu... Seni istemediğim falan da yok bu sitede.Üstelik haddime de düşmez sitede adam seçmek.Sadece zaman diyorum ben ve sesli düşünüyorum hepsi bu...

uzman
08-02-2006, 06:38
Ben kendi adıma konuşayım.Sinirli bir yapım vardır ve sinirimin geçmesi bazen zaman alır,ama geçer... Dediğim gibi bu aralar tadım yok ve bu % 100 seninle alakalı ama öfkeden değil , o geçti.Şu anda kırgınlık var biraz.O da geçecek elbette... Ama henüz geçmedi hepsi bu... Seni istemediğim falan da yok bu sitede.Üstelik haddime de düşmez sitede adam seçmek.Sadece zaman diyorum ben ve sesli düşünüyorum hepsi bu...

Dostum Serkan,

dostum ben bu sitede sevdiğim ve değer verdiğim başta sen olmak üzere belli sayıda insanı kaybetmek istemediğim için özür de dilerim, aşağılanmama da izin veririm. Çünkü hata yapan insan bunu hakeder....
Eğer sizler de bu özrüme kayıtsız kalacak veya benim özürlerimi dinlemeyecekseniz. Sitede bulunmak, siteye girmek, paylaşmak veya buna benzer şeyleri ben yapmasam da olur....
Bununla şunu anlatmak istiyorum. Sizlerin sitede ilk girdiğim andan beri bana gösterdiğiniz yakınlık, dostluk ve bir sürü güzel değerin hatrına sizlerin iyi niyetinizin hatrına hatamı kabullenerek özür diledim. Özrümün içeriğini kabul edin veya etmeyin bunlar gerçekti. Sizlerin daha doğru çalışan zihinlerinize ters gelse de öyleydi....
Sonuç olarak Adil Serkan SATI beni gözümde sağlam bir insan ve iyi bir dosttur. Bunu değiştirmeye kimsenin gücü hiçbir zaman yetmeyecektir. Eğer o derse ki "sitemizi kirletiyorsun!" o halde giderim. Aksi halde kendimi affettirene kadar buradayım....
Saygılarımla....

aserkansatı
08-02-2006, 06:51
Kalmanı istiyorum kendi adıma...Sevgilerimle...

uzman
08-02-2006, 06:56
Kalmanı istiyorum kendi adıma...Sevgilerimle...

Sağol dostum. Bu cevabın dünyalara değer...
Saygı ve sevgilerimle....

Taygun KOCABIYIK
09-02-2006, 04:35
Siteyi canlandırmak için yapılması gerekilen tek şey biraz geyik ağırlıklı olmak yerine daha çok avcılığa yönelik konular açma konuları ciddi şekilde devam ettirme ve güzel fikirler yeni av yöntemleri keşfetme bu şekilde sitemiz ismini duyurabilir ise gerçekten bilgili insanları sitemize çekip bilgi paylaşımını arttırabiliriz diye düşünüyorum.
Tabiki aramızdaki cevherleride teşvik ederek sorularımızla bilgilerini kusmalarına yardımcı olmalıyız. Haldun abi olsun erol abi olsun muvaffak abimiz olsun ve ismini sayamadığım birçok üstad var bunlar kimin ne bilip bilmediğini hissedemiyor bunları anlatmaları için biraz soru sormakta fayda var diye düşünüyorum. Birde mevsimin balık için uygun olmamasıda buna etken diye düşünüyorum. Ben gidip 2 ısparoz tutsam onların resmini koysam ordan biri çıkıp sorsa nerde tuttun biri çıksa dese ne yemi kullandın alın size canlılık balık yok canlılıkta yok biraz havaların ısınmasını bekleyip görelim.
Herkese sevgile saygılar
Bizi izleyin anacım baaaaaaaay :D:D:D

rüzgar2
09-02-2006, 04:40
Bırak geyiği,mi yani :soru:

Taygun KOCABIYIK
09-02-2006, 04:45
Bırak geyiği,mi yani :soru:
Katiyen hayır yazıyı sonradan okuduğumda yanlış anlaşılmalara sebep olacak bir yazı olduğunu gördüm düzenliyordum sen cevap yazınca öyle kaldı.
Geyik kısmı ve sohbet kısmında geyik sınırsız fulll olsun
fakat diğer konularda biraz daha ciddiyet olursa daha iyi olur görüşündeyim.
Yanlış anlaşıldığım için özür dilerim.
6 saat uyku ile tüm gün çalışıp sonra aylak aylak gezip eve bu saatte gelince haliyle öyle cümleler kuruyorum
beni affet sami abi :'( :'( :'( :'( :'(

rüzgar2
09-02-2006, 04:52
Geyik kısmında herzaman geyiğe varım diğer yerlerdeki uyarınıda gelince geçen yazmışsın hoş karşıladım ve sonuna kadar haklısın....Dikkat et ben geyik haricinde de bir şey yazsam bu geyiğe kayıyor ki tek sebebi benim... :)Aslında seviyorumda....Neyse çok dikkat edeceğim...Seni hiç bir zaman affetmek istemiyorum çünkü senin bana hata yapmayacağını düşünüyorum..Bu düşünceye kendi düşüncemden varıyorum.......

Taygun KOCABIYIK
09-02-2006, 04:57
sevindim. Birde şu konuya değinelim diğer üyelerinde forumda söz sahibi olduğunu hatırlatalım 2 kelam etmekten çekinmesinler kapımız herkese ardına kadar açık.
iyi akşamlar
saygılar sevgiler

levrek
09-02-2006, 04:59
Evet arkadaşlar, İzmir de yaşamama rağmen bu soğuk havalar tüm yaşamımızı etkiliyor,koşamıyoruz,gezemiyoruz,çoşamıyoruz,balı ğa gidemiyoruz,evin bir odası sıcak diğeri soğuk,yani kısacası kanımız yavaş akıyor,eee başımızda en üstte olunca keyiflenmek zor tabi.Cemrelere az kaldı arkadaşlar,sıkın dişinizi...

katiti
09-02-2006, 17:38
selamlar;

bu aralar bazı telaşlar ve iş yoğunluğundan dolayı çok katılımcı olamasam da takip etmeye çalışıyorum. zaten Erol Abi'nin dediği gibi havalardan balığa da gidemiyoruz. Havalar ısınsın ortalık şenlenir...

Taygun KOCABIYIK
10-02-2006, 02:03
mert abi sen doktor olucaksın bize bakıcaksın iyi ediceksin çalış çalış çalış :D

katiti
10-02-2006, 06:53
valla tago bu gidişle doktor mu olucam doktorluk mu olucam o belli değil :deli: :D

Taygun KOCABIYIK
11-02-2006, 01:58
valla tago bu gidişle doktor mu olucam doktorluk mu olucam o belli değil :deli: :D
Abi lazımsın bize dikkat et kendine

Anıl ÜNALAN
11-02-2006, 03:27
Aman abi üzen öğrenci mi var yoksa seni .Varsa söle gelelim tago la halledelim işlerini :D:D:D:D

katiti
11-02-2006, 07:23
sağolun gençler, arkamda siz varken kim üzebilir beni :artist: :artist: :artist: :D