PDA

Tüm Versiyonu Göster : Seferihisar Sığacık Rastgelsin Balık avı Organizasyonu

Anıl ÜNALAN
15-04-2011, 11:54
Evet abiler anket sonucuyla karar aldığımız tekne organizasyonunu hava mualefetleri sonucu gerçekleştirememiştik ama bu sefer zamanının geldiğini düşünüyoruz. Çok heyecan yapmamak için bu sefer organizasyon tarihinden sadece 15 gün önce katılım listesi başlatma kararı aldık geçen sefer 1 ay önceden başlayan liste çok karışıklıklara maruz kalmıştı umarım böylesi daha iyi olacaktır.
Geçen seferki tekne organizasyonumuzu küçük teknelerle hep beraber aynı noktada avlanarak yapmıştık aralarda olan muhabbet kopukluğunu gidermek için bu sefer büyük teknelerden güzelbahçe organizasyonu yerine Seferihisar Sığacıktan Selinda, Selinda1 - Selinda2 adlı teknelerle hep beraber sıcak ortam oluşturup dostluğumuzu pekiştireceğimiz bir organizasyon yapma kararı aldık.
Aynı zamanda teknelerimiz her türlü ihtiyacımızı karşılayacak durumda olduğundan ve güvenlik önlemleri daha gelişmiş olduğundan ailece katılabileceğimiz güzel bir organizasyon olacaktır.

Her teknede büyük mangallar bulunmaktadır tekne sahiplerinin yapacağı yemek servislerinin dışında kendi istediğimiz doğrultuda da yemek pişirebilmemiz söz konusu olabilecektir.
Her teknede sabah ve öğlene doğru çay servisi yapılacak bu sayıyı ricalarımızla daha da arttırabiliriz diye düşünüyorum ;)

Daha fazla uzatmadan organizasyonda denize açılcağımız tekneleri sizlere göstereyim istiyorum..

Bu seferki katılım listemiz sınırlı olacaktır toplam 130 kişiye ulaştığımızda listemiz kapatılacaktır..
İşte Organizasyonda Avlanıcağımız teknelerden bazı görüntüler..

[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

Organizasyon tarihimiz önceden duyurduğumuz gibi olan 01 MAYIS 2011'dir.
Organizasyonumuz yemekli olacaktır bu sefer geçen planladığımızdan farklı olarak organizasyonda dağıtılacak bütün yemek işlemleri tekne sahiplerine ait olarak hazırlanacaktır.
Organizasyonumuz yemek tekneye ait 30 tl
olarak fiyatlandırılmıştır.
Yemek yanında içilecek alkolsüz içecekler kişiler tarafından getirilmesi önemle rica olunur.

Katılım listesi aşşağıdaki linktedir.
[Only Registered Users Can See Links]
Organizasyon Hakkındaki sorularınızı

ANIL ÜNALAN : 05058552330
HASAN BALIKÇI : 05365139879
TAYGUN KOCABIYIK : 05063877375

Numaralardan çekinmeden bizlere sorabilirsiniz.
Katılım listesi 130 kişiye ulaştığında katılım listesi kapatılacaktır lütfen son günlere bırakmaya çalışmayalım..

Görüşmek üzere.

kaptankarabulut
15-04-2011, 18:52
Anıl,hayırlısı olsun inşallah iyi bir hava olurda tüm dostlarla bahar şenliği yparız..

ejder_balikci
16-04-2011, 21:32
slm anıl kardeşim şimdilik beni ekle yaklaşık olarak on kişi daha söyleyeceğim

Kamil ESEN
17-04-2011, 11:19
Hadi hayırlısı bakalım.Emeği geçen herkese şimdiden teşekkürler.

İrfanavcı
17-04-2011, 15:32
Hayırlısı olsun ,ilgilenen arkadaşlara çok teşekkürler.

EAKSOY
17-04-2011, 16:22
Hepimize hayırlı olsun, Anıl-Taygun-Süleyman abi her kimin emeği geçiyorsa şimdiden teşekkürler. Listeye Ben ve +3 balık sevdalısı dostumu dahil edin lütfen

deniz rüzgarı
18-04-2011, 18:49
:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:' (:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(: '(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Anıl ÜNALAN
18-04-2011, 20:19
Hepimize hayırlı olsun, Anıl-Taygun-Süleyman abi her kimin emeği geçiyorsa şimdiden teşekkürler. Listeye Ben ve +3 balık sevdalısı dostumu dahil edin lütfen
Ekleme işleminiz gerçekleştirilmiştir.

:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:' (:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(: '(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Ağlama sen ağlama :) senin için yine organizasyon yaparız :D

ali rıza acar
18-04-2011, 20:33
Anılcım, ekleme işlemi gerçekleştirilmiştir diyorsun amma liste ortada yok, ya da ben mi göremiyorum?

Anıl ÜNALAN
18-04-2011, 21:02
Anılcım, ekleme işlemi gerçekleştirilmiştir diyorsun amma liste ortada yok, ya da ben mi göremiyorum?

[Only Registered Users Can See Links]
Bi alt konu olarak gözükmetedir abi. üstekki linkten ulaşabilirsin.

sabri güngör
19-04-2011, 08:34
Anıl kardeşim pazar günü için teşekkür ederim her şey çok güzeldi. 1 mayıs etkinliğinin
Provası gibiydi bu arada Tolga Kaptanada çok teşekkür ederim Arkadaşlar Tolga Kaptana
Güvenin hakikatten işinin erbabı ilgisi alakası mükemmel herkese Rastgelsin

Anıl ÜNALAN
19-04-2011, 10:46
Anıl kardeşim pazar günü için teşekkür ederim her şey çok güzeldi. 1 mayıs etkinliğinin
Provası gibiydi bu arada Tolga Kaptanada çok teşekkür ederim Arkadaşlar Tolga Kaptana
Güvenin hakikatten işinin erbabı ilgisi alakası mükemmel herkese Rastgelsin

Mercanlar nasıldı Sabri abi sen onu söyle :) organizasyonumuz mükemmel olacak sanırım. Bu hafta sizden gelen haberler çok güzeldi gerçekten.

sabri güngör
19-04-2011, 12:36
Mercanlar süperdi hakikatten çok keyif aldık dediğim gibi tekne, kaptan ,mürettebat
İlgi alaka süper çok sağolsunlar

sakara
25-04-2011, 18:50
anıl kardeşim bu organisazyonu uzun bir zamandır bekliyordum inşallah bu sefer herhangi bir aksilik çikmaz tam kadro orada olacağız bereketli ve güzel bir gün geçiririz selamlar

turna
27-04-2011, 10:43
İzmir de olsam bunu hiç kaçırmam ama nasip, tüm katılımcılara bol çanşlar.

EAKSOY
29-04-2011, 14:03

Arkadaşlar elde olmayan sebeplerden ötürü ben organizasyona katılamıyorum benim yerime katılmak isteyenler isimlerini Anıl'a yazdırabilir. Hepinize bol sohbetli güzel bir organizasyon diliyorum

Erdoğan sızarlar
29-04-2011, 16:28
Mercanlar nasıldı Sabri abi sen onu söyle :) organizasyonumuz mükemmel olacak sanırım. Bu hafta sizden gelen haberler çok güzeldi gerçekten.

Anıl Sabrinin çektiği mercanların videosunu koydum.Görmemişsin :)