PDA

Tüm Versiyonu Göster : Piranha 3.5'' Diablo Navigasyon Cihazına deniz haritası yüklenebilir mi?

mehmet_didim
25-04-2011, 20:33
Arkadaşlar merhaba,
Su geçirmez olması ve uygun fiyatı nedeniyle Piranha 3.5'' Diablo Navigasyon Cihazını teknede kullanmak için almayı düşünüyorum. Bu cihaza deniz haritası yüklenebilir mi? En azından Seyir, Hidrografi ve Oşinografi Dairesi Başkanlığından aldığım bölgem ile ilgili bir kaç haritayı tarayıp cihaza yüklemem olanaklı mı?
Amacım arkadaşlarımdan aldığım koordinatlara göre kerterizlere gidebilmek veya onlara memnun kaldığım kerterizleri verebilmek.
İlginiz için teşekkürler, saygılar...

mehmet_didim
19-06-2011, 08:57
Arkadaşlar cihaza Oziexplorer yüklenebiliyor. Bölgem ile ilgili çok sayıda haritayı calibre edip cihaza ayrıca yükledim. Piranha karada ve denizde kullanılabilen harika bir navigasyon cihazına dönüştü.
Piranha Diablo su geçirmez olması nedeniyle bu işe çok uygun. Tek problemi ses sistemindeki teknik sorunlar. Ses benim için önemli değil diye düşünen arkadaşlar bu cihazı düşünebilirler.

yeditepeli
20-03-2012, 22:19
nasil kalibre ediyorsun haritaları , programi nasil kuruyorsun ben ugrasiyorum hic bisey yapamadim cm 93 haritalar konulamami