PDA

Tüm Versiyonu Göster : 3 mayıs 2011 turna

LuXoR
04-05-2011, 06:40
bugün iş çıkışı Suat abi ile kısa bir kaçamak yapalım dedik, vakit az olmasına rağmen uzun zamandır üzerinde durduğumuz ve zamanını beklediğimiz merada sezonun açılmasını beklerken edindiğimiz ekipmanlar bugün bir yağıp bir kesen yağmura, turna avına uygun olmayan kararsız havaya rağmen fena sonuç vermedi. Suat abi turnayı ilk alan oldu ama sudan keserken turna dudağından bir parçayı iğnede bırakırak kaçıverdi. arkasından ben turnayı aldım ve 1.5 saat süren at-çek avımız son buldu... herkese rastgelsin

[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])
Uploaded with ImageShack.us ([Only Registered Users Can See Links])

[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])
Uploaded with ImageShack.us ([Only Registered Users Can See Links])

Necati ARAT
04-05-2011, 07:13
LuXoR arkadaşım havaya rağmen sezonu açmışsınız tebrikler..
Sonuçta güzel daha ne olsun..
Bu sezondada nasipli avlar dilerim..

NOT..: Kontrol paneline girerek imza ayarlarınızı (ad soyad memleket ve doğum yılı vb.) bilgileri tamamlayınız isminizi bilemediğim için nick inizle hitap etmeyelim Daha doğrusu Hitapta kusur etmeyelim..;)

LuXoR
04-05-2011, 10:10
Necati abi teşekkür ederim. geçen gün mesajda atmışsınız yanlışlık oldu sanmıştım...adım, soyadım, doğum tarihim, bulunduğum şehir ve kan grubuma kadar tüm bilgilerim imzada hareketli (gif) olarak mevcut. bitişiğinde de Atatürk resmi var, siz neden göremiyorsunuz bilmiyorum?

Necati ARAT
04-05-2011, 10:15
Necati abi teşekkür ederim. geçen gün mesajda atmışsınız yanlışlık oldu sanmıştım...adım, soyadım, doğum tarihim, bulunduğum şehir ve kan grubuma kadar tüm bilgilerim imzada hareketli (gif) olarak mevcut. bitişiğinde de Atatürk resmi var, siz neden göremiyorsunuz bilmiyorum?

Gökan kusura bakma kardeşim ..
Alışık olmadığımız bir durum sanırım..
Hiç dikkatimi çekmedi ..

Güzelmiş emeğine sağlık..

Fatih AKDAĞ
05-05-2011, 17:52
Kısa ama bi o kadarda güzel av olmuş. Elinize emeğinize sağlık.

Saygılarımla

Bornovalı
05-05-2011, 19:20
Gökhanım ellerine sağlık kardeşim,tuzlu suda olduğunkadar tatlı suda da ustalığını her daim ortaya koyuyorsun.
inşallah bu sene bol çeşitli trofeler oltana rasgelir kardeşim,güzel paylaşımın için teşekkürler.

xnode
05-05-2011, 20:14
Turna hem Türkiye'de hem de Avrupa'da sportif avcılığı en zevkli balık diyebilirim. Denizde de kılıçbalığı avı bir numara derler..
Tebrikler...

Hasan BALIKÇI
05-05-2011, 21:34
gökhan kardeşim güzel bir kaçamak yapmışsınız :helal:
ama böyle göze hoş gelen balıkları tutuyorsunya hoşuma gidiyor paylaşımlarını seve seve takip ediyorum.;)bellimi olur birgün hep beraberde böyle değişik balıkları tutarız.;)
paylaşımın için çok teşekkürler.;)

LuXoR
06-05-2011, 17:24
Kısa ama bi o kadarda güzel av olmuş. Elinize emeğinize sağlık.

Saygılarımla

teşekkür ederim, daha güzelleri size nasip olsun...rastgelsin

LuXoR
06-05-2011, 17:26
Gökhanım ellerine sağlık kardeşim,tuzlu suda olduğunkadar tatlı suda da ustalığını her daim ortaya koyuyorsun.
inşallah bu sene bol çeşitli trofeler oltana rasgelir kardeşim,güzel paylaşımın için teşekkürler.

Rıdvan abicim teşekkür ederim, ustalık ne demek, ilgi alaka meselesi bir şeylerin peşinden koşturunca oluyor işte. bilgi sonsuz bir hazine. saygılarımla

LuXoR
06-05-2011, 17:29
Turna hem Türkiye'de hem de Avrupa'da sportif avcılığı en zevkli balık diyebilirim. Denizde de kılıçbalığı avı bir numara derler..
Tebrikler...

Cem abi kesinlikle haklısınız ve turna avını bende çok seviyorum. bu kez vakit azdı ve gelen balık da hedefimin çok altındaydı ama 45 cm lik bu turnayı bile 0.20 misina ve 10 kalibre makinayla kenara almak çok keyifliydi. size de rastgelsin

LuXoR
06-05-2011, 17:32
gökhan kardeşim güzel bir kaçamak yapmışsınız :helal:
ama böyle göze hoş gelen balıkları tutuyorsunya hoşuma gidiyor paylaşımlarını seve seve takip ediyorum.;)bellimi olur birgün hep beraberde böyle değişik balıkları tutarız.;)
paylaşımın için çok teşekkürler.;)

Hasan abi teşekkür ederim...kısmet işte oltaya geldikçe paylaşıyorum. beğenmenize sevindim...sizde bizim platformu unutmayın ha :) selam ve saygılar