PDA

Tüm Versiyonu Göster : Oğlumla bir kez daha gurur duydum...

kaptankarabulut
20-05-2011, 20:58
Geçen ağastos ayında kara harp okulundan mezun olan oğlum,sınıf okulunu Balıkesir bakım okulunu birincilikle bitirip,kendi isteğiyle ilk görev yerini Bornova 57. tugay olarak seçti..
Sınıf okulu diploma töreninde inanın çok duygulu anlar yaşadım. Bu duygulu anlarımı siz dostlarımla paylaşmayı uygun buldum. ve tüm dualarım tüm evlatların böyle gurur yaşatmaları ve devletine ve milletine hayırlı bir evlat olmalarıdır..

İKİ OĞLUM
[Only Registered Users Can See Links]

AİLECE KONUŞMA KÜRSÜSÜNÜN ÖNÜNDEYİZ

KONUŞMA YAPARKEN

DİPLOMASINI ALIRKEN
YAŞ KÜTÜĞÜNE ÇİVİ ÇAKARKEN..

Hasan BALIKÇI
20-05-2011, 21:20
evet süleyman abi gurur duyulacak bir tablo :helal::helal::helal:
buğra yeğenime üstün başarılar temenni ediyorum ve tüm karabulut ailesinin gururunu bende yürekten kutluyorum :helal::helal::helal:

mst35
20-05-2011, 21:24
Kaptanım vatana millete hayırlı bir evlat yeyştirmenizden dolayı sizi tebrik ediyorum kardeşimizinde allah yolunu açık etsin başarılarının devamını diliyorum saygılar....

mesa378
20-05-2011, 21:48
tebrik ederim sayın abim her anne babaya nasip olmaz bu tablo gerçekten gurur verici vatana millete hayırlı uğurlu olur inşallah
mehmet saglam
14.02.1985
hatay iskenderun

xnode
20-05-2011, 21:51
Hayırlı uğurlu olsun...

Anıl ÜNALAN
20-05-2011, 22:13
Hayırlı uğurlu olsun daha üst kademelerde görmek nasip olur umarım :)

İrfanavcı
20-05-2011, 23:09
Kaptanım,inanın sizler kadar bende çok gururlandım.
başarılarının devamını dilerim.saygılar.:)

Halil İplikçi
20-05-2011, 23:40
kaptanım sevinç ve gururunu gönülden destekliyorum hayırlı olsun

sakara
21-05-2011, 05:29
süleyman kaptan seni ve oğlunu tebrik ederim Allah herkese böyle hayırlı evlat versin gururunu ve sevincini bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz

muhabbetci
21-05-2011, 06:26
ALLAHIM acılarını göstermesin,tüm evlatlarımızın gelecekleri parlak olsun.Bizlerde bu ailenin içinde olduğumuz için gurur duyduk.
Kendinize iyi bakın.

kordonboyu
21-05-2011, 07:17
Kaptanım Allah nazarlardan saklasın. Allah herkese seninki gibi bir gurur yaşatsın. Genç meslektaşıma da hayırlı ve başarılı görevler dilerim.

ali rıza acar
21-05-2011, 07:59
Kaptanım, sabah sabah bu bize yapılırmı ya...
Eşim ve çocuklarım ile resimlere baktık ve yaş icabımıdır, yufka yüreklilikmidir nedir beni ağlattın ya. Allah herkese böyle mutluluk gözyaşları nasip etsin.
Ne kadar gurur duysan azdır.
Resimlere baktıkça karşımda geleceğin (Ben göremem herhalde ama) Kara Kuvvetleri Kumandanı, akabinde de Genel Kurmay Başkanını görüyorum.
Herşey gönlünüzce olsun Kardeşim.

Kamil ESEN
21-05-2011, 08:10
Herkese nasip olmayacak güzellikleri,size yaşatmış olduğundan dolayı önce kardeşimi,sonrada sizi tebrik ederim.Ne mutlu size ki böyle güzel bir evlada sahipsiniz.Allah nazardan sakınsın,bahtı açık olsun..

ejder_balikci
21-05-2011, 12:20
Amca bende yeğenimle her zaman gurur duymuşumdur. Allah bahtını gönlünü açık etsin generale kadar yükselmeyi nasip etsin inşallah.

adolomorola
21-05-2011, 12:38
İnanki Süleyman abi senin kadar bizde grurlandık.

ALLAH nazardan saklasın bahtı açık olsun..;)

Balikci Alp
21-05-2011, 13:53
Kaptanım bu ne büyük mutluluk, bu değerli evladı yetiştiren seni ve eşini çok tebirk ederim. Pırıl pırıl bir delikanlı. İleride daha da üst kademelerde vatanına hizmet edeceği şimdiden belli. Allah size hep mutluluk ve başarılarını göstersin.

Erdoğan sızarlar
21-05-2011, 15:59
Kaptanım yürekten kutluyorum.Başarılarının devamını diliyorum.

kaptankarabulut
21-05-2011, 16:18
İyi dileklerde bulunan tüm dostlarıma yürekten teşekkür ederim.Gerçekten çok güzel bir duygu..ALLAH tüm anne babalara böyle bir duyguyu nasip etmesini dilerim...

ukg79
22-05-2011, 09:43
Kaptanım hayırlı uğurlu olsun gerçekten güzel bir paylaşım.:helal:

ibrahimsepetçi
22-05-2011, 11:05
eli öpülecek adamsın kaptanım.tüm türk milleti olarak gurur duyuyoruz.

ustam18
22-05-2011, 15:32
Süleyman Kaptan Hayırlı uğurlu olsun.böyle bir evladınız olduğu için gurur duymalısınız.Allah daha yüce mertebelerde bulunduğunu görmeyi de sizlere nasip etsin.

Necati ARAT
23-05-2011, 07:29
Süleyman abi Senin bu gururunu bizlerde paylaşıyoruz..
Vatana millete hayırlı evletlar yetiştiren sana ve ailene de teşekkür ederim..
Allah Acılarını göstermesin..

muratbaykent
23-05-2011, 07:51
Gerçekten gurur duyulacak bir tablo.Hem seni kaptan, hemde kardeşimizi gönülden tebrik ederim.Hayatının devamında da başarılar dilerim.

kaptankarabulut
23-05-2011, 17:34
Süleyman Kaptan Hayırlı uğurlu olsun.böyle bir evladınız olduğu için gurur duymalısınız.Allah daha yüce mertebelerde bulunduğunu görmeyi de sizlere nasip etsin.
Çok teşekkürler,Hayrettin kardeşim..

kaptankarabulut
23-05-2011, 17:35
Süleyman abi Senin bu gururunu bizlerde paylaşıyoruz..
Vatana millete hayırlı evletlar yetiştiren sana ve ailene de teşekkür ederim..
Allah Acılarını göstermesin..

Necati kardeşim cümlemizin evladınının ALLAH acılarını göstermesin..

kaptankarabulut
23-05-2011, 17:37
Gerçekten gurur duyulacak bir tablo.Hem seni kaptan, hemde kardeşimizi gönülden tebrik ederim.Hayatının devamında da başarılar dilerim.

Sağolasın Murat kardeşim.

paşalı
23-05-2011, 19:49
Süleyman kardeşim oğlunla ne kadar gurur duysan azdır.Maşallah subaylık da çok yakışmış Allah başarılarını daim kılsın.Anne ve baba olarak sizleride kutlarım.

Yağız DEMİR
24-05-2011, 10:27
SÜLEYMAN ABİİ seni ve oğlunu tebril ederim ne büyük mutluluk allah her turk evladını bole hayırlı kılsın.
yeni görev yerınde de başarılarının surmesını dılerım. bu devırde bole bır evlat yetısdırmek buyuk bır gururdur aile olarak hapınızı kutlarım abım

ovunc
24-05-2011, 10:42
Abi hayırlısı olsun Bizimki de aynı tablo Osman ' da Buğra gibi birinci olarak tamamladı ikisine başarılar diliyorum bizimkisi Mersin'i seçti abi 3. Bölge olarak geçiyormuş aradan çıkaracam dedi tekrar tebrik ettiğimi kardeşimin ve benim selamımı iletirsin.....

Ahmet TARİH
25-05-2011, 08:21
Süleyman abi bizlerle paylaştığın bu mutluluğun dahada büyümesini temenni ederek ellerinden öperim. Kardeşimize de hayırlı görevler diliyorum. Nice büyük rütbe, görev ve başarılara eriştiğinin fotoğraflarını bu ekrandan görmeyi diliyoruz.
Saygılar selamlar....

kaptanpoyraz
25-05-2011, 09:57
Süleyman kaptan Evladınızla ne kadar gurur duysanız hakkınızdır. Ancak, böyle bir evladı yetiştiren Anne ve babasıda en az bu evladımız kadar gurur duyulacak insanlardır. Allah hepimizin evladını ailesine, vatanına, milletine hayırlı olmayı nasip etsin.

mazhar üzümcü
25-05-2011, 11:16
süleyman abi. bu vatana ve ordumuza yetiştirdiğin evlatlar için ellerinden öperim allah herkeze nasip etsin sevgilerimle.

erkepli
25-05-2011, 12:19
Abi öncelikle böyle hayırlı bir evlat yetiştirdiğin sizi tebrik ediyor kardeşime görevlerinde başarılar diliyorum,ne kadar gururlansan azdır.Uzun zamandır sitemize bakamıyordum işlerim nedeniyle şimdi açtım konu çok hoşuma gitti bir Türk olarak bende kardeşimle gurur duydum Allah bahtını açık etsin.

kupes
25-05-2011, 20:01
Süleyman abicim evladınızla hepimiz gurur duyuyoruz. Bütün mehmetçikler bizlerin tek tek evladı sayılır. Cenab-ı Allah oğlunuzu her daim muvakkat etsin ve bu vatana namusu ve şerefiyle hizmet etmeyi nasip eylesin. Hani nasıl derler :) Allah paşalığını da göstersin...

kaptankarabulut
27-05-2011, 18:56
Süleyman kardeşim oğlunla ne kadar gurur duysan azdır.Maşallah subaylık da çok yakışmış Allah başarılarını daim kılsın.Anne ve baba olarak sizleride kutlarım.

SÜLEYMAN ABİİ seni ve oğlunu tebril ederim ne büyük mutluluk allah her turk evladını bole hayırlı kılsın.
yeni görev yerınde de başarılarının surmesını dılerım. bu devırde bole bır evlat yetısdırmek buyuk bır gururdur aile olarak hapınızı kutlarım abım

Abi hayırlısı olsun Bizimki de aynı tablo Osman ' da Buğra gibi birinci olarak tamamladı ikisine başarılar diliyorum bizimkisi Mersin'i seçti abi 3. Bölge olarak geçiyormuş aradan çıkaracam dedi tekrar tebrik ettiğimi kardeşimin ve benim selamımı iletirsin.....

Süleyman abi bizlerle paylaştığın bu mutluluğun dahada büyümesini temenni ederek ellerinden öperim. Kardeşimize de hayırlı görevler diliyorum. Nice büyük rütbe, görev ve başarılara eriştiğinin fotoğraflarını bu ekrandan görmeyi diliyoruz.
Saygılar selamlar....

Süleyman kaptan Evladınızla ne kadar gurur duysanız hakkınızdır. Ancak, böyle bir evladı yetiştiren Anne ve babasıda en az bu evladımız kadar gurur duyulacak insanlardır. Allah hepimizin evladını ailesine, vatanına, milletine hayırlı olmayı nasip etsin.

süleyman abi. bu vatana ve ordumuza yetiştirdiğin evlatlar için ellerinden öperim allah herkeze nasip etsin sevgilerimle.

Abi öncelikle böyle hayırlı bir evlat yetiştirdiğin sizi tebrik ediyor kardeşime görevlerinde başarılar diliyorum,ne kadar gururlansan azdır.Uzun zamandır sitemize bakamıyordum işlerim nedeniyle şimdi açtım konu çok hoşuma gitti bir Türk olarak bende kardeşimle gurur duydum Allah bahtını açık etsin.

Süleyman abicim evladınızla hepimiz gurur duyuyoruz. Bütün mehmetçikler bizlerin tek tek evladı sayılır. Cenab-ı Allah oğlunuzu her daim muvakkat etsin ve bu vatana namusu ve şerefiyle hizmet etmeyi nasip eylesin. Hani nasıl derler :) Allah paşalığını da göstersin...

İyi dileklerde bulunan tüm dostlarıma ayrı ayrı teşekkür ederim.Cenabı ALLAH tüm anne babaların evlatlarını vatana millete hayırlı evlatlar olarak yetişmesini nasip etsin...

nirvana35
27-05-2011, 20:06
vatanımıza miletimize hayırlı olsun ALLAH açılarını göstermesin gurur duymakta haklısın kaptanım

nirvana35
27-05-2011, 20:32
vatana milete hayırlısı olur inşallah
ALLAH acılarını göstermesin kaptanım

kaptankarabulut
29-05-2011, 19:45
vatanımıza miletimize hayırlı olsun ALLAH açılarını göstermesin gurur duymakta haklısın kaptanım

vatana milete hayırlısı olur inşallah
ALLAH acılarını göstermesin kaptanım

Teşekkürler Koray kardeşim böyle bir gururun tüm anne babaların yaşamasını dilerim..