PDA

Tüm Versiyonu Göster : Balıklar çoştu..

kaptankarabulut
30-05-2011, 20:44
Geçen hafta içi beni tlfnla arayan Mustafa arkadaşım daha önceleri Çeşme'deki balık avı turlarına bir kaç defa katıldıklarını ve sardalya büyüklüğündeki beş on kupesten başka birşey tutamadıklarını,bir kez de Güzelbahce'yi denemek istediklerini ve benim methimide duyduklarını ve balığa çıkmak istediklerini söylediler.Ve perşembe günü için karar kılındı.
Ve perşembe sabahı vira deyip rotayı her zamanki gibi kanala çevirdik.Oltalar suyla buluştuğunda sanki kupesler ağızlarını açmış bizi bekliyorlardı.sabah sabah başladılar ikişerli üçerli dörderli gelmeye ve her biri uskumru boylarında, arada istavrit ve uskumruda gelince değmeyin benim Mustafa ve Oğuzhan arkadaşımın keyfine..:D:D :D İlk defa bu kadar bol balık tutmanın heyecanıyla, tlefonlar çalışıyor evlere bol salata ve mangal hazırlığına başlanması tembihleniyor.Mustafa ve Oğuzhan arkadaşlarımın yüzlerinden okunan mutluluklarıyla avımızı noktalıyoruz.Şimdi her gün beni arayıp tekrar balığa çıkabileceğimiz günü heyecanla ve sabırsızlıkla beklemekteler.Umarım bu bir kaç gün içinde tekrar oltalarımızı suyla buluşturacağız..
TÜM RASTGELSİN AİLESİNİN OLTALARI DOLU GELMESİ DİLEĞİMLE...

[Only Registered Users Can See Links]

mst35
30-05-2011, 20:49
Kaptanım yine çoşturmuşsun alemi tebrik ederim karanın kralı hasan abi denizin kralı da sensin şaşmaz maşallahınız var tebrikler.....

Murat ÇAKMAKÇI
30-05-2011, 20:56
Süleyman abi eline sağlık güzel av olmuş tekne için güzel afiyet olsun

kaptankarabulut
30-05-2011, 21:17
Kaptanım yine çoşturmuşsun alemi tebrik ederim karanın kralı hasan abi denizin kralı da sensin şaşmaz maşallahınız var tebrikler.....

Krallıkla alakası yok Mesut kardeşim o balıklar o gün bizim nasibimizmiş.Nasipse herkes olur kral değilse ne gelir elden.Yorumuz ve iyi dileklerin için teşekkürler..

antikacı54
30-05-2011, 21:36
Kaptan tebrikler güzel ve bereketli bir av olmuş paylaşım için teşekkürler sayenizde biz tatlıcılar deryanın balıklarınıda tanımış oluyoruz.:helal::helal:

EAKSOY
30-05-2011, 21:47
Süleyman abi yine bereketiyle vira demiş bize de iç çekmek kaldı uzaktayım uzaklardayım kaptanım gelince ararım bereketli avlar diliyorum

gonencsenkal
30-05-2011, 21:47
Kaptan elinize sağlık güzel bir av olmuş,özlemiştik böyle avları artık

Kamil ESEN
31-05-2011, 09:12
Kaptan bereketli olsun.Maşallah balıklar kudurmuş gibi gelmiş desene.Allah daim etsin,rastgelsin...

Necati ARAT
31-05-2011, 09:20
Süleyman abi gözümüz şenlerdi..
Aman aman bol olsun..
Boş gidip dolu gelelim..

Tuncay GÜNAY
31-05-2011, 13:43
maşallah kaptanım bereketli bir av olmuşş darısı bizim başımıza :) bilirsin severim ben kupesi

ukg79
31-05-2011, 18:08
Süleyman abi güzel av olmuş ellerinize sağlık tebrikler:helal:

orhan yıldız
31-05-2011, 18:12
kaptanım tavalıklar bolca cıkmış tum ekibi kutlarım bizede götür bir gün hasanla ama ben kırmızılardan isterim ona göre hiç yakalayamadım yoksa gözüm acık gidecek

kupes
31-05-2011, 19:31
Benim ilk tuttuğum balıktı kupes.... Rumuzumdan da anlaşılıyordur herhalde.:) O nedenle benim için ayrı bir önemi vardır ''kupes''in. Paylaşımınız için teşekkürler bereketli bir av olmuş. Her daim rasgele....

Hasan BALIKÇI
31-05-2011, 19:36
yahu süleyman abi şu benim bal kovasını ver artık :D:D:D
abi senin çimacınmı amelenmi her neyse ben ondan olcam yakında :D

kaptankarabulut
31-05-2011, 19:52
Kaptan tebrikler güzel ve bereketli bir av olmuş paylaşım için teşekkürler sayenizde biz tatlıcılar deryanın balıklarınıda tanımış oluyoruz.:helal::helal:

Teşekkür ederim semih kardeşim,bir gün yolunuz buralara düşerse tuzluylada tanıştırırız sizleri...

kaptankarabulut
31-05-2011, 19:54
Süleyman abi yine bereketiyle vira demiş bize de iç çekmek kaldı uzaktayım uzaklardayım kaptanım gelince ararım bereketli avlar diliyorum

Ersoy gel artık ne işin var senin uzaklarda bak uskumrular yavaş yavaş kendilerini göstermeye başladılar..

kaptankarabulut
31-05-2011, 19:56
Kaptan elinize sağlık güzel bir av olmuş,özlemiştik böyle avları artık

Gönenç bundan sonra bu gibi paylaşımlarla sık sık hep birlikte karşılaşacaız.balık artık kendini göstermeye başladı..

kaptankarabulut
31-05-2011, 20:05
Kaptan bereketli olsun.Maşallah balıklar kudurmuş gibi gelmiş desene.Allah daim etsin,rastgelsin...
Evet kamil hocam,balık çok iştahlıydı ve sanırsam bundan böylede devam eder..
maşallah kaptanım bereketli bir av olmuşş darısı bizim başımıza :) bilirsin severim ben kupesi
Tam senin arzuladığın günler geldi Tuncay'cım hep ekşin herkese selam.
Süleyman abi güzel av olmuş ellerinize sağlık tebrikler:helal:
teşekür ederim.
kaptanım tavalıklar bolca cıkmış tum ekibi kutlarım bizede götür bir gün hasanla ama ben kırmızılardan isterim ona göre hiç yakalayamadım yoksa gözüm acık gidecek
Valla Orhan kardeşim biz şu sıralar diplerde pek gezinmiyoruz bizim arzumuz uskumru.Ama deniz bu nasipse kırmızısıda gelir beyazıda.Beklerim herdaim..
Benim ilk tuttuğum balıktı kupes.... Rumuzumdan da anlaşılıyordur herhalde.:) O nedenle benim için ayrı bir önemi vardır ''kupes''in. Paylaşımınız için teşekkürler bereketli bir av olmuş. Her daim rasgele....
Kupes benimde fovari balığımdır.Hem gözü hem mideyi doyuruyor...
yahu süleyman abi şu benim bal kovasını ver artık :D:D:D
abi senin çimacınmı amelenmi her neyse ben ondan olcam yakında :D
Ya Hasan söylüyon söylüyon ama bi türlü miçoluk yapmıyon.Sen sözünde durmuyon..

Balikci Alp
31-05-2011, 21:24
Kaptanım sana söylenecek söz yok, ekibi ve tabi ki seni çok çok tebrik ediyorum. Çok keyifli ve güzel bir av olmuş. Bereketli avların devamını dilerim.

antikacı54
31-05-2011, 21:29
teşekkür ederim Süleyman kaptan inşallah geliriz yavaş yavaş tuzluya alışıyoruz sizlerin müsafirperverliğinizi gördük izmirli manisalı can dostlarımız olduğunu biliyoruz.:helal:

ustam18
31-05-2011, 21:35
Tebrikler Süleyman Kaptan.gözümüz bayram etti.şu 15 haziran gelseydi de bizler de (tatlısucular) oltalarımızı suyla buluşturup yakaladıklarımızın resimlerini çekseydik.paylaşımınız içinde teşekkürler Süleyman Kaptan.

muhabbetci
01-06-2011, 07:45
Helal olsun kaptanım,döktürmüşüünüz yine.

orhan69
01-06-2011, 10:54
tebrikler süleyman abi dahada güzelleri gelmesi dileğimle rasgelsin

kaptankarabulut
03-06-2011, 20:12
Tebrikler Süleyman Kaptan.gözümüz bayram etti.şu 15 haziran gelseydi de bizler de (tatlısucular) oltalarımızı suyla buluşturup yakaladıklarımızın resimlerini çekseydik.paylaşımınız içinde teşekkürler Süleyman Kaptan.

Helal olsun kaptanım,döktürmüşüünüz yine.

tebrikler süleyman abi dahada güzelleri gelmesi dileğimle rasgelsin

Arkadaşlar hepinize çok çok teşekkürler,daha iyileri daha irileri size rastgelmesi dileğimle..

delvel
03-06-2011, 22:09
süleyman abi yine herzaman ki gibi nükemmel bir av olmuş::)
süperrrrrrrrr:)

kaptankarabulut
05-06-2011, 09:51
süleyman abi yine herzaman ki gibi nükemmel bir av olmuş::)
süperrrrrrrrr:)

Teşekkürler Veli.. Ya senin yolun hiç buralara düşmezmi ????
Bak şimdi tam zamanı hazır uskumru ve istavritte başlamışken yumurcağıda balıkcılığa alıştıralım şimdiden..:D :D