PDA

Tüm Versiyonu Göster : Salihli Demirköprü Barajı av Raporu

ukg79
14-06-2011, 11:32
Herkese merhabalar malum sazan balığı av sezonu açıldı.Günlerden cuma akşam üzeri namıdeğer KALFA HASAN ABİM ve BEN apartopar tam on dakika içinde karar aldık ve SALİHLİ DEMİRKÖPRÜ BARAJINA gitmeye karar verdik.Yola çıktıktan sonra site üyelerimizden ALİ abiyi aradık.sağolsun oda beş dakika içinde Demirci'den yola çıkarak avlak yerimizde buluştuk.Oltalar hazırlanıp suya bırakıldı ve koyu bir muhabbete başladık.Ardından tekrar site üyelerimizden NAMI DEĞER KASAP HACI ABİDE gelerek gurubu tamamladık.Bu hafta balıklar iştaha gelmiş olacakki oltalar çalmaya başladı ve neşemiz dahada arttı.Oldukça güzel bir hafta sonu geçirdik.Malum seçim telaşı vardı nede olsa Pazar öğlen toprlanıp Manisa'YA doğru yola koyulduk.Birkaç foto çekerek bu anı ölümsüzleştirdik,

[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

Kamil ESEN
14-06-2011, 12:00
Vay vay muhabbete mi, yoksa av meselesine mi maşallah desem bilemiyorum.Çok güzel kareler bunlar.Şahane ortam olmuş.Allah daim etsin,rastgelsin..

Necati ARAT
14-06-2011, 13:24
Herkese merhabalar malum sazan balığı av sezonu açıldı.Günlerden cuma akşam üzeri namıdeğer KALFA HASAN ABİM ve BEN apartopar tam on dakika içinde karar aldık ve SALİHLİ DEMİRKÖPRÜ BARAJINA gitmeye karar verdik.Yola çıktıktan sonra site üyelerimizden ALİ abiyi aradık.sağolsun oda beş dakika içinde Demirci'den yola çıkarak avlak yerimizde buluştuk.Oltalar hazırlanıp suya bırakıldı ve koyu bir muhabbete başladık.Ardından tekrar site üyelerimizden NAMI DEĞER KASAP HACI ABİDE gelerek gurubu tamamladık.Bu hafta balıklar iştaha gelmiş olacakki oltalar çalmaya başladı ve neşemiz dahada arttı.Oldukça güzel bir hafta sonu geçirdik.Malum seçim telaşı vardı nede olsa Pazar öğlen toprlanıp Manisa'YA doğru yola koyulduk.Birkaç foto çekerek bu anı ölümsüzleştirdik,

Ulaş haydi hayırlı olsun..
Sezon açılısını gülüş cümbüş açmışsınız..

Eminim ki o sofrayı Kalfa Hasan abi hazırlamıştır..
Siz iyi bir keşif yapıp kerterizi belirleyin sazana gelelim Hasan abimin sofrasına dahil olalım..

Tüm ekibi kutlarım.. Ancak merak ettim Yukarıda kırmızı yazı ile bilirttiğin cümleye bakılırsa balık açısından da iyi bir av yaşanmış ama sadece 1 Sazan fotosu koymuşsun.. Bizleri kıskandırmamak için mi yaptın böyle.. hepsini yayınlamadın??

Neyse neyse güzel bir konu ve paylaşım olmuş Allah muhabbetinizi bozmasın sağlıcakla kalın ..

Manisaya selamlar..

JasonMraz
14-06-2011, 13:28
tavadaki sucuğa ekmeği basasım geldi yani..

Adem VARDARCIK
14-06-2011, 14:10
Kıskanılası kareler Maşallah. Allah Muhabbet ve keyifinizi artırsın.
Paylaşım için teşekürler.Rastgelsin.

Tuncay GÜNAY
14-06-2011, 15:48
çok güzel kareler bunlar kurban olurum ben dostluğa ve balığa yüreğinize sağlık şu meşhur demir köprü barajına gitmek nasip olmadı ama ahtım var mutlaka gideceğim. :) öner kardeşimin oradan tuttuğu sazanlar hafızamdan silinmiyor :)

adolomorola
14-06-2011, 16:55
Sevgili ulaş hadi hayırlısı olsun sezonu açmışsın ilk balıklarıda çekmişsin,inanki bende kendimi zor tutuyorum nedenmi ben biraz daha beklemeyi tercih ediyorum malum havalar bu sene geç ısındı bende son balığın havyar atmasını bekliyorum eli kulağında...:D:D;)
Ortam gerçekten çok güzel olmuş ,Hasan abi benide aradı gitmek istemedim aslında canın çok istiyo hani biraz daha zorlasa bende sizlerle olacaktım:D:D:D
Neyse paylaşım için teşekkürler her avın bir önceki avından güzel olması dileklerimle...;)

adolomorola
14-06-2011, 16:56
çok güzel kareler bunlar kurban olurum ben dostluğa ve balığa yüreğinize sağlık şu meşhur demir köprü barajına gitmek nasip olmadı ama ahtım var mutlaka gideceğim. :) öner kardeşimin oradan tuttuğu sazanlar hafızamdan silinmiyor :)

Bu sene inşallah o işi gerçekleştireceğiz Tuncay...;)

ismail1234
14-06-2011, 18:15
maşlahınız var allah neşenizi bozmasın ve en kötü gününüz böyle olsun. hayırlı ve bol nasipler inşallah.

ukg79
14-06-2011, 18:27
Tüm ekibi kutlarım.. Ancak merak ettim Yukarıda kırmızı yazı ile bilirttiğin cümleye bakılırsa balık açısından da iyi bir av yaşanmış ama sadece 1 Sazan fotosu koymuşsun.. Bizleri kıskandırmamak için mi yaptın böyle.. hepsini yayınlamadın??

Neyse neyse güzel bir konu ve paylaşım olmuş Allah muhabbetinizi bozmasın sağlıcakla kalın ..

Manisaya selamlar..
Necati abi yaklaşık 10 yada 12 adet sazan yakalandı ama malum muhabbetten dolayı foto çekemedik anlıyacağın sade bir forum sayfası paylaşmak istedim.hasan abim daha iyi bilir:D:D:D

ukg79
14-06-2011, 18:30
Vay vay muhabbete mi, yoksa av meselesine mi maşallah desem bilemiyorum.Çok güzel kareler bunlar.Şahane ortam olmuş.Allah daim etsin,rastgelsin..
Teşekkürler Kamil hocam gerçekten güzel vakit geçirdik darısı başınıza...

ukg79
14-06-2011, 18:32
tavadaki sucuğa ekmeği basasım geldi yani..
Merak etmeyi Hasan abim ve Ben sizlerin yerine sucuğun üstüne ekmeği bastık kardeşim:D:D:D

ukg79
14-06-2011, 18:33
Kıskanılası kareler Maşallah. Allah Muhabbet ve keyifinizi artırsın.
Paylaşım için teşekürler.Rastgelsin.
Teşekkürrler adem abi darısı başınıza...

ukg79
14-06-2011, 18:36
Tuncay abi sen yeterki av yapalım de hemen kdroyu kurarız malum sezonun ilk avı olmasına rağmen Demirköprü Barajı balıksız geri çevirmiyor...:D:D:D

ukg79
14-06-2011, 18:38
Sevgili ulaş hadi hayırlısı olsun sezonu açmışsın ilk balıklarıda çekmişsin,inanki bende kendimi zor tutuyorum nedenmi ben biraz daha beklemeyi tercih ediyorum malum havalar bu sene geç ısındı bende son balığın havyar atmasını bekliyorum eli kulağında...:D:D;)
Ortam gerçekten çok güzel olmuş ,Hasan abi benide aradı gitmek istemedim aslında canın çok istiyo hani biraz daha zorlasa bende sizlerle olacaktım:D:D:D
Neyse paylaşım için teşekkürler her avın bir önceki avından güzel olması dileklerimle...;)
Öner abi orda olmanı isterdim çok şey kaçırdın ama giderken yinede biz seni haberdar ediyoruz anlamışındır herhalde:D:D:D:D:D:D

ukg79
14-06-2011, 18:40
maşlahınız var allah neşenizi bozmasın ve en kötü gününüz böyle olsun. hayırlı ve bol nasipler inşallah.
Sağolasın İsmail abi teşekkür ederim...

Halil İplikçi
14-06-2011, 19:03
Ulaş keyifli bir av olmuş belli diğer balıkların resimleri de olsaydı keşke..
şu an yemek üstü bu görüntüler...ben sucuk almağa gidiyorum..
şaka şaka kutlarım kardeşim

ukg79
14-06-2011, 19:30
Ulaş keyifli bir av olmuş belli diğer balıkların resimleri de olsaydı keşke..
şu an yemek üstü bu görüntüler...ben sucuk almağa gidiyorum..
şaka şaka kutlarım kardeşim
Teşekkürler Halil abi aslında barajı gözlemlemek için gittik suyun durumu balığın durumu havyar durumu lakin havalar geç ısındığından dolayı balık yeni oynamaya başlıyor fakat tam olarak havyarını atmış değil daha havyar atan balıklar var bilgilendirmek için söylüyorum.

orhan yıldız
14-06-2011, 20:30
oooooooooooo aaaaaaaaaaaaaaaaaa bu ne ya bensiz olurmu ya boganızda kalsın emi saka saka hasan abi beni aradı sag olsun ama gelemedim işim vardı icim gitti valla o kareleri görünce alcam olsun sizden unutmayın bunu sezonuda acmışınız balıkta cıkmış ortamda harika ahhhhhhhhhh ahhhhhhhhhh neyse bir dahaki sefere nasipse dostlarım

ukg79
14-06-2011, 20:35
Orhan abi valla öyle şeyler kaçırdınki anlatamam daha görmediğin neler var ben sadece arkadaşlar özenmesin ve canları çekmesin diye çoğu şeyi paylaşmadım daha testere muhabbeti vardı onu hasan abiye sor anlatsın siteye videoyu atacaktım ama hasan abi zoruyla atmadım kozlar elimde...:D:D:D

45balıkcı45
15-06-2011, 05:45
Ulaş kardeşim ellerine sağlık. Bu kareleri ölümsüzleştirdiğin için teşekkür ederim. Umarım yakın zamanda anılarımızı tazeleme fırsıtı buluruz. Daha güzel kareler yakarız. Şu testere muhebbeti ne anlamadım. :)

ukg79
15-06-2011, 07:30
Ulaş kardeşim ellerine sağlık. Bu kareleri ölümsüzleştirdiğin için teşekkür ederim. Umarım yakın zamanda anılarımızı tazeleme fırsıtı buluruz. Daha güzel kareler yakarız. Şu testere muhebbeti ne anlamadım. :)
Hani bu adam ne yapıyor(Hasan Kalfa) diye şıklar vardı hatırladınmı Ali abi:D:D

orhan yıldız
15-06-2011, 12:33
Orhan abi valla öyle şeyler kaçırdınki anlatamam daha görmediğin neler var ben sadece arkadaşlar özenmesin ve canları çekmesin diye çoğu şeyi paylaşmadım daha testere muhabbeti vardı onu hasan abiye sor anlatsın siteye videoyu atacaktım ama hasan abi zoruyla atmadım kozlar elimde...:D:D:D

valla kardeşim neler kacırdıgımın farkındayım tahmin ediyorum ama işim vardı gelemedim birdahaki sefere inşallah :):):):(:(:(

45balıkcı45
15-06-2011, 17:50
hımm anladım
şu a. b .c şıkları bu adam ne yapmaya çalışıyo

Tuncay GÜNAY
15-06-2011, 19:30
bu sene inşallah o işi gerçekleştireceğiz tuncay...;)

fotolara bakıyorum da orası tam piknik yapacak yer ee balık ta var daha ne isterizzz ayarlayalım da çoluk çocuk hem piknik yapalım hem av yapalımmm ne dersin tavla da atarız olmaz mı ;);););)

ilhanzx
15-06-2011, 20:45
bu yılki balık durumu nasıl DEMİRKÖPRÜDE sazan cıkıyormu ben salihlidenim yıllar önce güzel SAZAN YAYIN avlarım olmustu simdi ANTALYADA çalıştığım için gidemiyorum SAZANIN hası demirköpruden cıkar rasgelsin...

ukg79
16-06-2011, 06:10
bu yılki balık durumu nasıl DEMİRKÖPRÜDE sazan cıkıyormu ben salihlidenim yıllar önce güzel SAZAN YAYIN avlarım olmustu simdi ANTALYADA çalıştığım için gidemiyorum SAZANIN hası demirköpruden cıkar rasgelsin...
Bu yılda balık çok olacak izlenimlerime göre çünkü her metrekarede balık atlıyor

ukg79
16-06-2011, 06:12
fotolara bakıyorum da orası tam piknik yapacak yer ee balık ta var daha ne isterizzz ayarlayalım da çoluk çocuk hem piknik yapalım hem av yapalımmm ne dersin tavla da atarız olmaz mı ;);););)
Abi aynen öyle oldukça güzel bir yer ama tavlada beni yeneceğine dair söz veremem şansınız açık olsun:helal::D

ukg79
16-06-2011, 06:14
hımm anladım
şu a. b .c şıkları bu adam ne yapmaya çalışıyo
Ne yapalım Ali abi şıkları sunalımmı a,b,c Kalfa hasan abim neder bilmemki?
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D

ukg79
16-06-2011, 06:16
valla kardeşim neler kacırdıgımın farkındayım tahmin ediyorum ama işim vardı gelemedim birdahaki sefere inşallah :):):):(:(:(
İnşallah Orhan abi valla balıklar ağzını açmış senin atacağın oltayı bekliyorlar
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D

45balıkcı45
16-06-2011, 08:19
ulaş kardeşim ,atmadınmı vidaoyu geç kalmışsın kardeşim hasan abin darılır sonra paylaşmassan o güzelim görüntüleri,

pomak45
16-06-2011, 09:56
Afiyet olsun.Güzel av olmuş.

ukg79
16-06-2011, 14:24
Afiyet olsun.Güzel av olmuş.
Teşekkürler Ercan abi sağolasın...

45balıkcı45
16-06-2011, 22:07
Ne yapalım Ali abi şıkları sunalımmı a,b,c Kalfa hasan abim neder bilmemki?
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D

:D:D:D Ulaş kardeşim bende merak ediyorum Hasan kalfa neder?:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

ukg79
21-06-2011, 10:41
:D:D:D Ulaş kardeşim bende merak ediyorum Hasan kalfa neder?:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Ne der bilmiyom bişey demez herhalde

45balıkcı45
21-06-2011, 20:03
Ne der bilmiyom bişey demez herhalde

:D:D:D:D:D:D:D:D:Dben diyeceği şeyi biliyom
canınıza okurum der:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

ukg79
22-06-2011, 12:54
:D:D:D:D:D:D:D:D:Dben diyeceği şeyi biliyom
canınıza okurum der:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Evet bencede ilk söylediği kelime o olur herhalde:D:D:D

ukg79
23-06-2011, 13:50
Hacı abi ses soluk çıkmıyor yorumlarını göremiyoruz:D

antikacı54
23-06-2011, 19:26
İşte kareler herşeyi ortaya koyuyor budur agalar vallahi tebrikler arkadaşlar neşeniz avınız dostluğunuz daim olsun,inşallah mevlam nasip ederse otaraflara gelecem bu sene Hasan abicim kuru fasülyenin tadı hala damağımda bilesin.:helal::helal::helal::helal:

ukg79
24-06-2011, 13:50
İşte kareler herşeyi ortaya koyuyor budur agalar vallahi tebrikler arkadaşlar neşeniz avınız dostluğunuz daim olsun,inşallah mevlam nasip ederse otaraflara gelecem bu sene Hasan abicim kuru fasülyenin tadı hala damağımda bilesin.:helal::helal::helal::helal:
Semih abi valla dörtgözle bekliyoruz herzaman başımızın üstünde yerin var en kısa zamanda görüşmek dileğiyle bütün Samader ailesine selamlar:helal: