PDA

Tüm Versiyonu Göster : Önerim

engizlim
13-02-2006, 00:20
Saygideger Site Yönetici Arkadaslarimiz
Ben Almanya Berlinden katilan bir Tatlisu Balik Avi hastasiyim.
Sitemizde eksik buldugum cok noktalar olmustur.
Sizlere bu konuda bazi önerilerde bulunmak istiyorum.
Msn Adresim: engizlim@hotmail.com
Saygilarimlan
engizlim

Taygun KOCABIYIK
13-02-2006, 00:40
Saygideger Site Yönetici Arkadaslarimiz
Ben Almanya Berlinden katilan bir Tatlisu Balik Avi hastasiyim.
Sitemizde eksik buldugum cok noktalar olmustur.
Sizlere bu konuda bazi önerilerde bulunmak istiyorum.
Msn Adresim: engizlim@hotmail.com
Saygilarimlan
engizlim
Şenol bey her türlü konuyu burdan yazabilirsiniz.
Tavsiyelere her zaman açığız.

aserkansatı
13-02-2006, 01:01
Önerilerinizi bekliyoruz.Bizd gizli saklı olmaz...

engizlim
13-02-2006, 01:04
Umarim beni yanlis anlamazsiniz
Sitemizde cok eksiklerin oldugunu fark etim
Sizlere önerilerim:
1)Karmasa olan böümleri biraz toparlamak
2)El yapimi /yapay balik.yem,yem sepeti.kursun yapma vs.vs üzerine Böüm acmak
3)Siteye Flatcastden Radyo bölümü acmak Sohbet maksatli(bedavadir)
4)Sazan,Sudak,Tatlisu Levregi nasil Avlanir avlamak icin neler gerekiyor? bu konular iciin ayri ayri bölümler acmak.
5)Avlanmis olan baliklar nasil avlandi neler kulanildi ??imkan varsa resimli anlatim

rüzgar2
13-02-2006, 01:10
Selim abi,den sonra bir almanyalı daha gurbetçimiz......Görüşlerini ve önerilerini bekliyoruz..Selim abiiiiiii sitede ikilediniz...Aranızda paslaşıp bizi unutmayın....

Taygun KOCABIYIK
13-02-2006, 01:24
Umarim beni yanlis anlamazsiniz
Sitemizde cok eksiklerin oldugunu fark etim
Sizlere önerilerim:
1)Karmasa olan böümleri biraz toparlamak
2)El yapimi /yapay balik.yem,yem sepeti.kursun yapma vs.vs üzerine Böüm acmak
3)Siteye Flatcastden Radyo bölümü acmak Sohbet maksatli(bedavadir)
4)Sazan,Sudak,Tatlisu Levregi nasil Avlanir avlamak icin neler gerekiyor? bu konular iciin ayri ayri bölümler acmak.
5)Avlanmis olan baliklar nasil avlandi neler kulanildi ??imkan varsa resimli anlatim
Yanlış anlama gibi bir durum olmaz bu konuda bir sıkıntınız olmasın.
Önerilere tek tek cevap yazıcam

1) Bu bölümlerin isimlerini yazarsanız yönetici arkadaşlardan biri bu bölümlerle ilgilenir.
2) El yapımı konusunda bir bölüm açılabilir.
3) Ayrıntılı bilgi verirseniz kurarız neden olmasın :)
4) Tatlısu avı bölümünde bu balıkların bahsi geçmişti ayrı ayrı bölüm açmak bence gereksiz. Eklemeleri oraya yapabilirsiniz.
5) Resim eklerken üyelerimizin bunları yapmasını rica edebiliriz isteyen bilgisini paylaşır.

Tekrar aramıza hoşgeldiniz.

engizlim
13-02-2006, 01:50
Söylemek istedigim yer Tatlisu balik avi icin gecerliydi yani karisik . Sazan levrek sudak vs vs Kategorilere ayrilmasi bence daha iyi olurdu herhangi bilgi almak arayan kisi icinde zor olmaz
Flatcast radyo ise cok basit [Only Registered Users Can See Links] ye üye olunup size Site icin link veriliyor radyo arti chat imkani var tamamen bedava yardimici olabilirim
El yapimi icin umarim aramizda ilahan kendi yapay baligi vs vs..yapmis kisi veya kisiler bulunuyordur yoksa bile baska siteden alintilar yapilabilir

Taygun KOCABIYIK
13-02-2006, 02:03
Söylemek istedigim yer Tatlisu balik avi icin gecerliydi yani karisik . Sazan levrek sudak vs vs Kategorilere ayrilmasi bence daha iyi olurdu herhangi bilgi almak arayan kisi icinde zor olmaz
Flatcast radyo ise cok basit [Only Registered Users Can See Links] ye üye olunup size Site icin link veriliyor radyo arti chat imkani var tamamen bedava yardimici olabilirim
El yapimi icin umarim aramizda ilahan kendi yapay baligi vs vs..yapmis kisi veya kisiler bulunuyordur yoksa bile baska siteden alintilar yapilabilir
Chat gerçekten iyi olur :)
radyoda iyi olur ilgiyi arttırabiliriz bu şekilde belkide.
El yapımı konusuna gelince herkesin iyi körü el yapımı birşeyleri vardır onuda açalım.
İlk önce şu radyo ve chat olayını yapalım derim :)

engizlim
13-02-2006, 02:06
Radyo yapimi icin sadece 10 dakkaya arti bir e mail adresse
ihtiyacim var (radyo yu sonra siteye eklemek icin link gelecek)
bana radyonun ismi lazim benim teklifim Radyo Rastgelsin
eger kabül ederseniz

Taygun KOCABIYIK
13-02-2006, 02:07
Radyo yapimi icin sadece 10 dakkaya ihtiyacim var
bana radyonun ismi lazim benim teklifim Radyo Rastgelsin
eger kabül ederseniz
+1 çok doğru bencede :)
o isim uygundur

balıkcı
13-02-2006, 02:12
Selim abi,den sonra bir almanyalı daha gurbetçimiz......Görüşlerini ve önerilerini bekliyoruz..Selim abiiiiiii sitede ikilediniz...Aranızda paslaşıp bizi unutmayın....
Sami gurbetçileri üçledik çanakale nic li volkan arkadaşımızı unutmuşsun

Taygun KOCABIYIK
13-02-2006, 02:18
El yapımı bölümünü açtım 1-2 el yapımı çalışma vardı onlarıda taşıdım gerekli yere

engizlim
13-02-2006, 02:35
radyo icin bir yer acmalisin acildiginda sana html kodlarini verecegim

Taygun KOCABIYIK
13-02-2006, 02:41
açtım kodları sizin eklemenizi rica ediyorum
bir nevi temel atma töreni misali

engizlim
13-02-2006, 03:09
imbat msniini acarmisin ?

aserkansatı
13-02-2006, 05:43
Tatlı su balık avı bölümünde sudak,sazan,turna gibi balıkların avcılığı ayrı başlıklar altında açılmış durumda zaten.Eklemek istediklerinizi o başlıkların altına ekleyebilirsiniz.Ya da tatlı su balıkları bölümündeki balıkların altına...Katkılarınızı bekliyoruz.Aramıza hoşgeldiniz...