PDA

Tüm Versiyonu Göster : Doktorumuz sözünü tuttu..

kaptankarabulut
25-06-2011, 15:45
Ankara'da oturanbacanağına balık sözü veren ve pazarteside Ankara'ya gidecek olan Doktorumuz Samim Akiş yana yakıla üç gündür balığa çıkmak için çareler arıyordu.Havalarında yüksek oluşu bizi endişelendiriyordu.Bu sabah havanın biraz düşmesini fırsat bilerek saat beş cıvarı limandan ayrıldık.Oltaların suyla buluşmasıyla aksiyon başladı.Saat ona kadar süren avımızda doktorumuz kovasını doldurdu. Böylece bacanağına verdiği sözü yerine getirebilmenin mutluluğuyla avımızı noktaladık.Doktorumuza ve bacanağına afiyet olsun...

TÜM RASTGELSİN DOSTLARININ OLTALARI DOLU GELMESİ DİLEĞİMLE..

[Only Registered Users Can See Links]

rkacar
25-06-2011, 15:58
tebrikler güzel av olmuş... emeğinize sağlık :D

kaptankarabulut
25-06-2011, 16:01
[QUOTE=rkacar;109195]tebrikler güzel av olmuş... emeğinize sağlık :D[/QUOT

Teşekkürler Ramazan avımız kısa ama güzel geçti...

Anıl ÜNALAN
25-06-2011, 16:08
Tebrikler Süleyman abi devamını dilerim ;)
Samim abimde maşallah kocaman balık yakalamış :)
Sabah suyu erken çıktınız keşke çapariye kalsaydınız güzel balık vardı sabahtan :)

kaptankarabulut
25-06-2011, 16:32
Tebrikler Süleyman abi devamını dilerim ;)
Samim abimde maşallah kocaman balık yakalamış :)
Sabah suyu erken çıktınız keşke çapariye kalsaydınız güzel balık vardı sabahtan :)

Sabah suyu kanalda çok hareketliydi,çapari teklifinde bulundum fakat doktor sıcak bakmadı.Bizde soluğu kanalda aldık..Yorumun için teşekkürler..

İrfanavcı
25-06-2011, 19:27
Bereketli çok güzel bir av olmuş tüm ekibi kutlarım,
kaptanım paylaşım için teşekkürler.

paşalı
25-06-2011, 21:41
Kutlarım balıklar süper.

kaptankarabulut
26-06-2011, 11:42
Bereketli çok güzel bir av olmuş tüm ekibi kutlarım,
kaptanım paylaşım için teşekkürler.

Teşekkürler İrfan kardeşim,sizlerinde oltalarınızın dolu gelmesi dileğimle..

Kamil ESEN
26-06-2011, 13:16
Süleyman Kaptan,bu aralar balığı fazla kaçırıyorsun yanakların domates gibi olmuş.Biraz boğazlar meselesine dikkat et bence :D

Çok güzel av olmuş.Şansınız açık olsun.Rastgelsin..

Balikci Alp
26-06-2011, 19:50
Kaptan dediğin gibi havalar çok yüksek, inşallah salı akşamı gibi kalıyor nihayetinde. Hava sebebi ile kısa bir av olmuş ancak bereketli ve hareketli olmuş, ekibi ve seni tebrik ediyorum :) Çarşambadan itibaren daha da bereketli avlar diliyorum.

CEMAKO
27-06-2011, 08:29
Süleyman abi maşallah güzel av yapmışsınız tebrik ederim

Necati ARAT
27-06-2011, 09:21
Kaptanım Samim abiyi kutlarım..
Bacanağa karşı mahcup kalmayıp kovayı doldurabilmiş..
Tabiiki bu konuda seninde katkın büyük..
Emeğinize sağlık..
Paylaşım için teşekkürler..

samimakis
27-06-2011, 15:20
Ankara`nın taşına değil havasına bakın arkadaşlar.Serin ve tertemiz havada ızgarada körfez güzelleri askerliğini bitiren cerrah oğlum, bacanağım ve ben. Bize bu güzelliği yaşatmakta katkısı olan tüm dostlara karanbulut kaptanıma Serkan kardeşime ve sitedeki tüm dostlara selamlar sevgiler.En kötü günümüz böyle olsun.ESEN KALIN. C umartesi balıkta görüşürüz..

kordonboyu
27-06-2011, 18:15
Sevgili kaptanım, yine yapmışsın yapacağını vallaha. Çok güzel bir av geçirmişsiniz. Ekibi ve seni kutluyorum, gözüm denizde kulağım telefonda av zamanını bekliyorum. Selamlar...

adolomorola
27-06-2011, 18:50
Ohhhh...!!! Mahşallah bir termus balık hemde kısa zaman diliminde Tüm ustalara kocaman:helal::helal::helal::helal::helal::helal:

kaptankarabulut
27-06-2011, 19:57
Kutlarım balıklar süper.

Teşekkürler Turgay abi...

kaptankarabulut
27-06-2011, 20:01
Süleyman Kaptan,bu aralar balığı fazla kaçırıyorsun yanakların domates gibi olmuş.Biraz boğazlar meselesine dikkat et bence :D

Çok güzel av olmuş.Şansınız açık olsun.Rastgelsin..

:D :D :D Yaaa Kamil hocam,bilirsin biz balığı elimizden geldiğince ağlatmamaya çalışıyoruz.:D :D O merette yarıyo be...:D:D

Uyarın dikkate alınacaktır..:D :D

kaptankarabulut
27-06-2011, 20:04
Kaptan dediğin gibi havalar çok yüksek, inşallah salı akşamı gibi kalıyor nihayetinde. Hava sebebi ile kısa bir av olmuş ancak bereketli ve hareketli olmuş, ekibi ve seni tebrik ediyorum :) Çarşambadan itibaren daha da bereketli avlar diliyorum.

Dediğin gibi Alp kardeşim çarşambadan itibaren yine denizi arşınlarız umarım bu deli poyraz balığı bozmaz da avlarımız bereketli geçer..

kaptankarabulut
27-06-2011, 20:05
Süleyman abi maşallah güzel av yapmışsınız tebrik ederim

Teşekkürler Cem,gerçekten çok kısa avımız çok bereketliydi..

delvel
27-06-2011, 20:07
süleyman abi termusu doldurmuşsunuz maşallah:)

kaptankarabulut
27-06-2011, 20:10
Kaptanım Samim abiyi kutlarım..
Bacanağa karşı mahcup kalmayıp kovayı doldurabilmiş..
Tabiiki bu konuda seninde katkın büyük..
Emeğinize sağlık..
Paylaşım için teşekkürler..

Teşekkürler Necati,önce elbirliğiyle doktorun buzluğunu doldurduk sonrada Serkan kardeşimin tavalığını çıkardık.

kaptankarabulut
27-06-2011, 20:14
Ankara`nın taşına değil havasına bakın arkadaşlar.Serin ve tertemiz havada ızgarada körfez güzelleri askerliğini bitiren cerrah oğlum, bacanağım ve ben. Bize bu güzelliği yaşatmakta katkısı olan tüm dostlara karanbulut kaptanıma Serkan kardeşime ve sitedeki tüm dostlara selamlar sevgiler.En kötü günümüz böyle olsun.ESEN KALIN. C umartesi balıkta görüşürüz..

Vay vay doktorum,İzmir balıkları Ankara havasında yendi demek :D :D Umarım ağlatmamışsınızdır.Hepinize afiyet olsun da sana bu hafta balığa gitmek yassak..:D :D

kaptankarabulut
27-06-2011, 20:17
Sevgili kaptanım, yine yapmışsın yapacağını vallaha. Çok güzel bir av geçirmişsiniz. Ekibi ve seni kutluyorum, gözüm denizde kulağım telefonda av zamanını bekliyorum. Selamlar...

Teşekkürler Mükremin. Bu hafta içi bir kaçamak yapabiliriz.Ama senin grup gece kıyı avında daha verimliler canııııııııııımm...:D :D :D:D

kaptankarabulut
27-06-2011, 20:19
Ohhhh...!!! Mahşallah bir termus balık hemde kısa zaman diliminde Tüm ustalara kocaman:helal::helal::helal::helal::helal::helal:

Teşekkürler Öner kardeşim,el birliğiyle önce doktorun verdiği sözü yerine getirdik...

ovunc
28-06-2011, 11:07
Abi ellerinize sağlık çok güzel av olmuş , kovalar dolmuş maşallah hep böyle bereketli günlere.

kaptankarabulut
28-06-2011, 21:20
Abi ellerinize sağlık çok güzel av olmuş , kovalar dolmuş maşallah hep böyle bereketli günlere.

Teşekkürler övünç,umarım hep birlikte de güzel avlarımız olur...