PDA

Tüm Versiyonu Göster : Nihayet bende sezonu açtım

adolomorola
26-06-2011, 17:37
Aslında bu ayın çıkmasını bekleyip öyle sezonu açacaktım fakat bekleyecek ne gücüm nede kudretim kaldı:D:D:D

Perşembe günü Erkan arkadaşım aradı öner bu hafta yeni bir yer bulduk oraya gitmek istiyoruz ve seninde bizimle gelmeni istiyoruz demesi bardağı taşıran son damla oldu.hiç nereye gideceğiz ne zaman geleceğiz demeden tamam dedim hazırlıklarımızı yaptık ve Cuma gecesi 24:00 yola çıktık..;)
Gece 03:00 gibi suyun başına vardık hemen yerleşik düzenimizi aldık ve sabahın ilk saatlerinde oltalarımızı suya kavuşturduk.Vakit ilerliyor ama oltalarımız ziyarete gelen kimse yok derken Erkan ilk balığı kenara alıverdi ..;)

[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

Bize orada çok yardımı olan Şakir abiye :helal::helal::helal: buradan ona çok teşekkürlerimi birkez daha iletirim sağolsun bize çok yardımcı oldu ALLAH Razı olsun...;)

Öyle yemeğimiz hazırlanıyor...;)

Akşam yemeği hazırlanıyor çok acıkmışık bunun yemeğin yapılmış halini çekmemişik...:D:D:D

Erkan balıkları çekiyor bende fotalarını çekiyorum..;)

Şimdi tam tersi oldu ben balığı çektim erkan fota çekti...:D:D:D

Çok özlemişim çooookkkkkk

Kaplunbaha kardeşte bizi uğurlamaya gelmiş bizde onu mehşur edelim dedik..:D:D

Dönüş yoluna çıkacağız hazırlıklar tamam gibi..;)

Tam Şakir abile vedalaşmak üzereydik Şakir abi yemek falan yedinizmi diye sordu:soru:hayırdır :oha: bu kadar sana zahmet verdik başka zahmet vermek istemeyiz dedim sünnet düğünü var köyde sizi oraya götürmek istiyom dedi ehhh bizde kıramadık doğrusu..;)

Dönüş yolunda ilgimizi çeken terk edildiğini sandığımız bir köy..:(

Dönüş yolunda kiraz bahçelerindeki dallanda sallanan kirazlardan canımız çekti içinde sahibleri olanı en sonunda denk getirdik.;)
Tadımlık biraz kiraz koparabilirmiyiz parası neyse veririz veya satarsanız birer ikişer kilo almak istiyoruz dedik ne olduğunu anlayamadık sahibi yavvvv herkez sizin gibi olsa bahçe sizin ayıpsınız biraz daha konuştuktan sonra amca bize hazır koplanmış sepetteki kirazlardan iki torba doldurdu ücreti ney diye sorunca bir ALLAH razı olsun deyin yeter cevabı aldık (ALLAH razı olsun birkez daha)bizde bunun altında kalmadık tabiyki yakaladığımız balıklardan iki tane kiloluk sazanı amcanın eline tutuşturduk. bu konuyu niye bu kadar uzattım diyecek olursanız şunu belirtmek istiyorum siz ne kadar iyi niyetli olursanız karşınızdaki kişilerde o kadar iyi niyetli olabiliyor...;););)

Her zamanki yerimizde balıkları ve kendimizi sesinletiyoruz..;)

Buda videomuz

xjjivp

Murat ÇAKMAKÇI
26-06-2011, 18:34
öner tebrikler ellerine sağlık güzel balıklar kardeşim afiyet olsun:helal:

adolomorola
26-06-2011, 19:23
öner tebrikler ellerine sağlık güzel balıklar kardeşim afiyet olsun:helal:

Eyvallah Murat çok sağol....;)

Adem VARDARCIK
26-06-2011, 19:46
Öner tebrik ederim biladerim pırıl pırıl bir günde bereketli bir av geçirmişsiniz.
Adeta Karareis in acısını çıkartmışsınız av konusunda. Oltan keskin şansın daim olsun.Rastgelsin!

orhan yıldız
26-06-2011, 20:06
kardeşim sezon acılışı iyi olmuş sezonun hep böyle gecsin kardeşim bol balıklı gecmesini temenni ederim benim sansım yok biliyon ne tatlı su ne tuzlu su hic birinde sasım yok bir süre ara vereyim diyorum balıga herkeze iyi avlar dilerim sansınız bol olsun

adolomorola
26-06-2011, 20:12
Öner tebrik ederim biladerim pırıl pırıl bir günde bereketli bir av geçirmişsiniz.
Adeta Karareis in acısını çıkartmışsınız av konusunda. Oltan keskin şansın daim olsun.Rastgelsin!

Evet abi Karareisin açısını çıkartık;)
İyi dileklerin için ayrıca teşekkürler...;)

adolomorola
26-06-2011, 20:17
kardeşim sezon acılışı iyi olmuş sezonun hep böyle gecsin kardeşim bol balıklı gecmesini temenni ederim benim sansım yok biliyon ne tatlı su ne tuzlu su hic birinde sasım yok bir süre ara vereyim diyorum balıga herkeze iyi avlar dilerim sansınız bol olsun

Öncelikle iyi dileklerin için teşekkür ederim Orhan abi...;)
Sen takımları hazırla çok yakında çok güzel balıklar çekeceksin inşallah
Demirköprüde hızın en üst seviyeye çıktığında bol balık çekeceğiz inşallah...;)

sazancı
26-06-2011, 22:07
Harika av olmuş ama avı geç,söylenen söz on numara "siz ne kadar iyi niyetli olursanız karşınızdakide o kadar iyi niyetli oluyor" defalarca yaşamış birisi olarak % 100 katılıyorum.Ayrıca terk edilmiş köy demişsiniz ilgimi çekti adı ne acaba neden terk edilmiş gizemli bir yere benziyor çünkü tarihi bir yapısı var ve yemyeşil bir yer neden terk edildinki.
Sonuçta bu güzel hatıralarınızı bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederim.

Kamil ESEN
26-06-2011, 23:28
Öner bravo güzel açılış olmuş.Rapor avdan da harika.Paylaşıma teşekkürler,rastgelsin..

Anıl ÜNALAN
26-06-2011, 23:36
Tebrik ederim Öner abi kareler gerçekten çok güzel, balık, yemekler, ortam gerçekten şahane.
Devamını diliyorum abi.
Rastgelsin.

Necati ARAT
27-06-2011, 08:34
Öner abim tebrikler..
Sende sevdiklerinle en sonunda buluştun..
Sezonun hayırlı olsuun.. Livarın hep trofeyle dolsun..
Emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler..

Ahmet TARİH
27-06-2011, 09:45
Öner kardeş heyecanını anlamak için seni gördüğümüz ilk kareye (8. sıradaki resim) dikkatle bakmak yetiyor zaten.
Heyecandan ve aceleden gömleğin düğmelerini bile yanlış kapatmışsın.
Tüm sezonun bereketli ve gönlünce geçmesini temenni ederim.
Ayrıca seni destekleyen bir güzel sözde ben eklemek istiyorum.
" Müslüman müslümanın aynasıdır. "

adolomorola
27-06-2011, 18:21
Harika av olmuş ama avı geç,söylenen söz on numara "siz ne kadar iyi niyetli olursanız karşınızdakide o kadar iyi niyetli oluyor" defalarca yaşamış birisi olarak % 100 katılıyorum.Ayrıca terk edilmiş köy demişsiniz ilgimi çekti adı ne acaba neden terk edilmiş gizemli bir yere benziyor çünkü tarihi bir yapısı var ve yemyeşil bir yer neden terk edildinki.
Sonuçta bu güzel hatıralarınızı bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederim.

Mustafa abi bende konuya alaka gösterdiğiniz için teşekkür ederek başlamak istiyorum cevap olarak..;)
Terk edilmiş köyün adını bilmiyorum ama oralarda birilerini denk getirirsem öğrenirim,evet sizinde dediğiniz gibi çok eski bir köy yemyeşil bir tabiyatı var vardır bir hikmeti tabiyki :(
Söz konusunuda bende şimdi yeni fark ettim çok güzel oturmuş bir söz olmuş o an benim aklımdan geçen bir söz olmuştu, ama gerçektende olması gerekende bu olduğunada bende % 100 katılıyorum..;)

adolomorola
27-06-2011, 18:23
Öner bravo güzel açılış olmuş.Rapor avdan da harika.Paylaşıma teşekkürler,rastgelsin..

Teşekkürler Kamil hocam çok güzel anlar yaşadık gerçekten...;)

adolomorola
27-06-2011, 18:24
Tebrik ederim Öner abi kareler gerçekten çok güzel, balık, yemekler, ortam gerçekten şahane.
Devamını diliyorum abi.
Rastgelsin.

İyi dileklerin için teşekkürler Anıl...;)

adolomorola
27-06-2011, 18:25
Öner abim tebrikler..
Sende sevdiklerinle en sonunda buluştun..
Sezonun hayırlı olsuun.. Livarın hep trofeyle dolsun..
Emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler..

Eyvallah Neco çok güzel dileklerde bununmuşsun teşekkürler...;)

adolomorola
27-06-2011, 18:33
Öner kardeş heyecanını anlamak için seni gördüğümüz ilk kareye (8. sıradaki resim) dikkatle bakmak yetiyor zaten.
Heyecandan ve aceleden gömleğin düğmelerini bile yanlış kapatmışsın.
Tüm sezonun bereketli ve gönlünce geçmesini temenni ederim.
Ayrıca seni destekleyen bir güzel sözde ben eklemek istiyorum.
" Müslüman müslümanın aynasıdır. "

:D:D:D:D
Evet yaaaa!!!
Bende yeni fark ettim balığı çekmeden önce yaka bağır açık oturuyoduk resim çekilcem diye kendimi düzelteyim derken dahada bagıtmışık...:D:D:D

Olsun buda benim için bir anı kalacak hafızamdan zor silinir artık (şaka maka sende iyi takipcisin mahşallah :D:D:D)

işte bunlar bu işin tadı tuzu oluyor aslında...;)
Temennin ve konuya katıldığın için ayrıca teşekkür ederim çok sağol..;)

Söz konusunada aynen katılıyorum...;)

antikacı54
27-06-2011, 19:34
Sevgili Öner güzel bir sezon açılışı olmuş ekibi kutlarım,kareler harika sazanlara hele diyecek yok bizde sizlerin sayesinde yakalamasakta böyle resimlerle avutuyoruz kendimizi,tekrar tebrik ediyor rASTGELSİN DİYORUM.sELAMLAR.:helal::helal::helal:

adolomorola
27-06-2011, 19:46
Sevgili Öner güzel bir sezon açılışı olmuş ekibi kutlarım,kareler harika sazanlara hele diyecek yok bizde sizlerin sayesinde yakalamasakta böyle resimlerle avutuyoruz kendimizi,tekrar tebrik ediyor rASTGELSİN DİYORUM.sELAMLAR.:helal::helal::helal:

Semih abi öncelikle konuya alaka gösterdiğin için teşekkürler..;)

Evet abi seninde dediğin gibi güzel sayılacak bir açılış oldu en azından ilk avımda balıksız dönmedik gerçi balık olmuş olmamış pek önemli değil yeterki gönüller bir olsun tabiyki balıkta çıktımı çok daha iyi oluyor...;)
Senin sözüne ben katılmıyorum (resimlerle avutuyoruz kendimizi) ben sizi biliyorum sizlerin yani Samader yönetiminin ve üyelilerin yaptıkları en kral balıktan bile çok değerli...;)

kaptankarabulut
27-06-2011, 19:53
Öner kardeşim çok güzel bir gün geçirdiğiniz her halinizden belli.Fakat beni en çok düşündüren o terk edilmiş köy.Belki on dakika o resmi seyrettim.Kimbilir o köyde kimler yaşadı,kimlerin çocukluğu o köyde geçti.. O köyde ne acılar ne mutluluklar yaşandı.Ve neden terk edildi...İnsan derin derin düşüncelere ister istemez dalıp gidiyor.
Öner'cim çok güzel karelerle bizleri etkiledin çok teşekkürler.Bir sonraki avların daha bereketli geçmesi dileğimle.

adolomorola
27-06-2011, 20:01
Öner kardeşim çok güzel bir gün geçirdiğiniz her halinizden belli.Fakat beni en çok düşündüren o terk edilmiş köy.Belki on dakika o resmi seyrettim.Kimbilir o köyde kimler yaşadı,kimlerin çocukluğu o köyde geçti.. O köyde ne acılar ne mutluluklar yaşandı.Ve neden terk edildi...İnsan derin derin düşüncelere ister istemez dalıp gidiyor.
Öner'cim çok güzel karelerle bizleri etkiledin çok teşekkürler.Bir sonraki avların daha bereketli geçmesi dileğimle.

Evet abi benide diğer arkadaşlarıda çok etkilediğinden bende bu yüzden fotoladım bir daha gitmek nasip olursa o köyde yaşayan biri bulamasam bile yakın köylerden bu köyün geçmişini araştırcam...;)

Halil İplikçi
27-06-2011, 20:17
Önerim bereketin daim olsun paylaşıma teşekkürler

kaptankarabulut
27-06-2011, 20:21
Evet abi benide diğer arkadaşlarıda çok etkilediğinden bende bu yüzden fotoladım bir daha gitmek nasip olursa o köyde yaşayan biri bulamasam bile yakın köylerden bu köyün geçmişini araştırcam...;)

Çok iyi olur Öner,en azından neden terk edildiğini öğrenmiş oluruz..

adolomorola
27-06-2011, 20:25
Önerim bereketin daim olsun paylaşıma teşekkürler

Teşekkürler Halil abi çok sağol...;)

adolomorola
27-06-2011, 20:26
Çok iyi olur Öner,en azından neden terk edildiğini öğrenmiş oluruz..

Evet abi senin ve Mustafa abi için özellikle araştıracağım...;)

Tuncay GÜNAY
28-06-2011, 01:38
öner kardeşim tebrikler ve gözün aydın nihayet buluştun sazanlarınlaaa çokkk özlemişsin çokkkk balığı öpmenden belli güzel bir av olmuş bereketin daim olsun.

Yağız DEMİR
28-06-2011, 08:51
ÖNER abii sezonu actıgına gore artık beraber gıderız bır gun :)

cigo45
28-06-2011, 10:20
öner abi çok güzel bir av olmuş tebrikler.

aydınhasanemre
28-06-2011, 11:37
manisalı olarak tebrik ederim çok güzel bir organisazyon olmuş

Mehmet BODUROĞLU
28-06-2011, 15:03
Eeeee belliydi böyle olacağı :D
Zaten seni aradım mı açmıyorsan belli ki balıktasın, ama ben denize kaçmışsındır diye düşünmüştüm.
Hadi hayırlısı bakalım, güzel bir sezon açılışı olmuş Öner.
Tebirkler.
Sen yeni yerleri öğrenedur bakalım :D
Teşekkürler paylaşım için.
Afiyet bal şeker olsun.

adolomorola
28-06-2011, 16:49
öner kardeşim tebrikler ve gözün aydın nihayet buluştun sazanlarınlaaa çokkk özlemişsin çokkkk balığı öpmenden belli güzel bir av olmuş bereketin daim olsun.

Teşekkürler Tuncay,gerçekten çok özlemişim beeeee....!!!;)

adolomorola
28-06-2011, 16:50
ÖNER abii sezonu actıgına gore artık beraber gıderız bır gun :)

Tabiyki Yağız ben bir ayar çekeceğim zaten o zaman musait olursan sende katılırsın
Musait olmazsan başka bir ayar daha çekeriz yeterki sen gelcek ol...;)

adolomorola
28-06-2011, 16:51
öner abi çok güzel bir av olmuş tebrikler.

Teşekkürler Cihan çok daha güzelleri sana nasip olması dileklerimle...;)

adolomorola
28-06-2011, 16:52
manisalı olarak tebrik ederim çok güzel bir organisazyon olmuş

Teşekkürler çok daha güzelleri sizlere nasip olması dileklerimle...;)

adolomorola
28-06-2011, 16:55
Eeeee belliydi böyle olacağı :D
Zaten seni aradım mı açmıyorsan belli ki balıktasın, ama ben denize kaçmışsındır diye düşünmüştüm.
Hadi hayırlısı bakalım, güzel bir sezon açılışı olmuş Öner.
Tebirkler.
Sen yeni yerleri öğrenedur bakalım :D
Teşekkürler paylaşım için.
Afiyet bal şeker olsun.

Eyvallah Mehmet sana teklif etmeme gerek yok ne zaman istersen yeni yerlere senide götürürüm biliyorsun...;)

osmanyildirim
28-06-2011, 22:29
öner iyiki o düzergah tan geçmişiz köy gerçekten güzeldi ve gizemliydi fotoğraflarda güzel çıkmış ama yakından görmek dahada güzeldi etkileyiciydi balıklarımız cabası

adolomorola
29-06-2011, 00:32
öner iyiki o düzergah tan geçmişiz köy gerçekten güzeldi ve gizemliydi fotoğraflarda güzel çıkmış ama yakından görmek dahada güzeldi etkileyiciydi balıklarımız cabası

Aynen öyle unutma bir dahaki sefere köyün geçmişini araştırcaz:);)

İrfanavcı
29-06-2011, 00:32
Gerçekten çok güzel kareler ,zevkle izledim öner.:helal::helal:
bir dahaki sefere beni unutma haa,paylaşım için teşekkürler.
tüm ekibi kutlarım,bol trofeli avlar dilerim.:)

ismail1234
29-06-2011, 16:23
topram yine konuşturmuşsun balıklar doğa yemekler falan gerçekten güzel kareler paylaşmışınız ellerinize kollarınıza sağlık.inşallah birgün olur beraberde gitmekte nasip olur.

adolomorola
29-06-2011, 16:33
Gerçekten çok güzel kareler ,zevkle izledim öner.:helal::helal:
bir dahaki sefere beni unutma haa,paylaşım için teşekkürler.
tüm ekibi kutlarım,bol trofeli avlar dilerim.:)

Tabiyki İrfan abi ne zaman istersen
Yeterki sen iste..;)
İyi dileklerin içinde teşekkürler..;)

adolomorola
29-06-2011, 16:35
topram yine konuşturmuşsun balıklar doğa yemekler falan gerçekten güzel kareler paylaşmışınız ellerinize kollarınıza sağlık.inşallah birgün olur beraberde gitmekte nasip olur.

Beğendigine sevindim İsmail abi..;)
Bir hafta sonuda denk getirip beraberde bir av yaparız inşallah...;)

erkan45
29-06-2011, 19:45
senelik izinde seni cok daha güzel biryere götürecehim

adolomorola
29-06-2011, 22:00
senelik izinde seni cok daha güzel biryere götürecehim

geçen sene gittiğin benimde 5 sene önce gittiğim yere ise 2 hafta sonra bilader oraya misafirliye gidecek ona oltaları vercem bir iki deneme yapacak ona göre bizde davranırız...;)

orhan69
30-06-2011, 09:42
tebrikler tüm ekibi kutlarım güzel acılış olmus dahada güzelleri nasip olsun

adolomorola
30-06-2011, 16:51
tebrikler tüm ekibi kutlarım güzel acılış olmus dahada güzelleri nasip olsun

Teşekkürler Orhan abi
dahada güzelleri hepimize nasip olması dileklerimle...;)

muratcoskun
30-06-2011, 23:19
tebrik ederim güzel bir av ve duyarlı davranışınız için

adolomorola
01-07-2011, 19:34
tebrik ederim güzel bir av ve duyarlı davranışınız için

Bende konuya alaka gösterdiğiniz için teşekkür ederim Murat abi...;)

muhammer41
09-07-2011, 10:29
Tebrikler sizi ve ekibinizi kutlarım avlarınız daim muhabbetiniz bol olsun rastgelsin.